Статьи

Яценюк з "Народним фронтом" піде на вибори в 2019 році

Арсенія Яценюк. Фото: facebook.com/pg/yatsenyuk.arseniy

Яценюк з "Народним фронтом" піде на вибори в 2019 році Зеленюк Христина https://cdn.segodnya.ua/img/article/10105/89_main_new.1491481687.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10105 /89_tn.1491481687.jpg 2017-04-06T15: 28: 55 + 03: 00 Політика На минулих парламентських виборах політик говорив, що буде важко і тому нічого не обіцяв українцям

Лідер "Народного Фронту" Арсеній Яценюк заявив, що його політична сила має намір взяти участь в парламентських виборах, які повинні відбутися в 2019 році. Про це він сказав журналістам в кулуарах 10-го ювілейного Київського безпекового форуму.

"В якому форматі ми будемо брати участь в наступних виборах. У мене немає сумніву в тому, що політична партія" Народний фронт "братиме участь в цих виборах. У мене немає сумніву, що весь той бруд, і вся та кампанія з дезінформації та брехні по відношенню до політсили, яка взяла на себе відповідальність за долю країни, залишиться в минулому і люди побачать, де правда, а де - брехня ", - сказав Яценюк.

За його словами, рейтинги дуже швидкоплинна історія.

"Згадайте 2014 рік. Перед парламентськими виборами 2014 року, скільки за рейтингами давали" Народному фронту "? В кращому випадку 5%, в гіршому - 3%. Ми взяли перше місце. І я дякую український народ за те, що тоді прийняв рішення віддати свої голоси за НФ. Розумію, що протягом цих двох років люди отримали дуже великі виклики і великі невдоволення. я чесно говорив, я нічого не обіцяв, я сказав, що буде важко, і ми з цими труднощами будемо боротися ", - заявив політик .

Нещодавно Президент України Петро Порошенко відкинув ймовірність проведення дострокових парламентських виборів і заявив, що вони повинні пройти в 2019 році, як і належить за Конституцією .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Перед парламентськими виборами 2014 року, скільки за рейтингами давали" Народному фронту "?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.