Статьи

Ая або "Город 312": "Це я зараз ще мало змінююся!"

Схема появи нових імен у вітчизняному шоу-бізнесі, в принципі, однакова: виступ у клубах, перший хіт, випуск синглу, ротація на радіо і перший кліп на музичних каналах Схема появи нових імен у вітчизняному шоу-бізнесі, в принципі, однакова: виступ у клубах, перший хіт, випуск синглу, ротація на радіо і перший кліп на музичних каналах. Записують музику до кінофільмів одиниці: адже це вважається ознакою високого рівня виконавця.

Група "Город 312" - виняток. Практично нікому не відома команда з Киргизії, яка написала і виконала музику до двох культовим вітчизняним фільмам - "Пітер FM" і "Денний дозор" - миттєво стала популярною. Про це та про та багато іншого - лідер команди "Город 312", дівчина з красивим і незвичайним ім'ям Ая.

Ая, давай відразу повторимо для тих, хто ще не знає, звідки у тебе таке незвичайне і красиве ім'я? До речі, шалено тебе підходить.

короткий опитувальник
Дружите ви з інтернетом?
Так, періодично буваю на різних чатах.
Що для вас недозволена розкіш?
Ну, особняк на Рубльовці за три лимона.
З якою твариною ви себе асоціюєте?
З кішкою: царапучій я (посміхається).
Чи було у вас в дитинстві прізвисько?
Мене за те, що могла подряпати, в дитинстві і прозвали "киця".
Навіщо жінці чоловік?
Потім, щоб він був поруч, при цьому був справжнім.
Що вас надихає?
Беремо натхнення один від одного, а на концертах від вас - наших глядачів ...
Ви сова чи жайворонок?
Сова.
Чи є у вас талісман?
(Показує маленький медальйон на шиї).
Як ви знімаєте стрес?
Сном.
Де ви провели останню відпустку?
Років чотири вже не були у відпустці, от в цьому році збираємося в Киргизію, на Іссик-Куль.
Яка мелодія стоїть у вас на мобільнику?
"Я, може, більше не повернуся, а може, я з тобою залишуся ..."
Улюблений афоризм?
Та якось у мене його, напевно, і немає ...
Які оригінальні подарунки вам дарували?
Торт з нашої фотографією. Величезний торт, дуже смачний. Картинка була кольорова, дуже натуральна. Їли потім самі себе разом з нашими слухачами.

Спасибі, тут немає ніякого секрету, просто це похідне від мого ніка в інтернеті - АЛАРМ. Взяла першу і останню букву - і все.

Ну і щоб закінчити розмову про імена - чому "Город 312"?

О-о-о, це дуже цікава історія (робить великі таємничі очі). Колись давно ми сиділи всі разом і вибирали назву для групи. Спочатку зупинилися на чотирьох: "Емінем", "Роллінг стоунз", "Город 312" та "Добрі молодці".

Потім думаємо: хороші назви, але заліземо-ка на всякий випадок в інтернет, раптом в плагіаті звинуватять. І що ви думаєте? Точно! Три назви з чотирьох вже зайняті і ними щосили користуються якісь спритні хлопці, причому деякі - не один десяток років. Довелося брати те, що залишилося.

Слухай, я вже розумію, що серйозно з тобою поговорити не вдасться, але все-таки ...

Ну, гаразд, так і бути. Просто історія, і правда, трохи містична. Коли ми обговорювали цю назву, ми виходили з того, що 312 - це код міста Бішкека, де ми всі зустрілися. Але потім стали спливати дивовижні речі: виявилося, що це номер першої квартири , Яку ми знімали в Москві, сума здачі, яку нам дали з першої купюри в 1000 рублів. Ну, тут-то ми зрозуміли - наше, треба брати!

Питання банальний, але саме тобі дуже хочеться його поставити. Несподівано звалилася популярність не тисне?

Ох-хо-хо (згинається в три погибелі і робить страдницьке обличчя) ... Ще й як!

Та яка там популярність! Он тут таксі замовити не могли, приїхав один і каже: "Так в яке місто їхати-то?" Ні, ну звичайно, нас знають, але якось це ненапряжно, чи що. Концертів багато, ми співаємо, людям подобається - це ж добре.

О! Ось тобі ще про популярність, згадати - так до сих пір сміх розбирає. Були ми на якийсь тусовці, причому особливо нас ніхто в обличчя ще не знав. Ну, там банкет, а у мене слабкість - суші. Лізти вперед якось незручно, і, поки я збиралася, все суші вже поїли. І тут дивлюся - нове блюдо несуть. Я до нього прилаштувалася і бачу, що хтось з нього прямо руками собі на тарілку накладає. А я-то паличками! Ну, я і кажу: "Тут, між іншим, палички є!" Потім голову піднімаю - а це Андрій Макаревич ! Чи не дивиться на мене і накладає. А у мене ноги-руки тремтять, і я нісенітниця якусь оту лепечу, типу: "А-а-ндрій ... Як ми вас всі любимо ..." А він мені: "Спокій, не напружуйтеся". І пішов, а у мене апетит пропав. Ось це - так, а ти кажеш "популярність тисне". Ось коли на наших піснях, як на піснях "Машини часу", два покоління виросте - тоді це і буде популярність.

Ну, сильно скромничати-то теж шкідливо. Щось я не пам'ятаю групи за останні роки, у якій було б 6 номінацій на премії МТV .

Це так, але ми-то, знаєш, як перед цим говорили між собою Це так, але ми-то, знаєш, як перед цим говорили між собою? Сидимо, думаємо, ось буде прикол, якщо з шести нічого не дадуть! І вийде сьома номінація, спеціально для нас: "Найгучніший проліт року". Але обійшлося, дали, а до премії ще шампанське. Так ми весь оркестр напоїли, який з нами грав (шампанське якесь дороге було і дуже-дуже смачне)! Так, до речі, саме на цій вечірці я з Макаревичем суші-то поїла (сміється)!

Скажи, ти ось часто міняєш імідж на сцені, це що - пошук себе або невпевненість?

(Зменшується і починає зацьковано стріляти переляканими очима, але не витримує і заливисто регоче). Звичайно, я ж така боягузлива ... Та не знаю, просто мені подобається експериментувати . Це я зараз ще мало змінююся, тому що зйомки, а ось ти б бачила мене якийсь час назад! Зараз пригадаю: і червоною я була (волосся в сенсі), і бордовою, і навіть зелено-синьою.

Не кажучи вже про те, що я пристойний час носила дреди. Як же мене з ними діставали! І, що мовляв, жахливо це, і що блохи в них заводяться ... Але потім експерименти довелося припинити - ми почали знімати кліп на пісню "Чи залишуся" з "Денного дозору", так що треба було відповідати ... І тепер я така, яку мене звикли бачити.

Скажи, а ви не боїтеся залишитися такою собі "кіношної" групою, відомої тільки по саундтреком?

Ти знаєш, а ми не вважаємо що це погано - якщо твоя музика звучить в кіно. Можна ж на це і з іншого боку подивитися, правда? Як визнання професіоналізму, адже скільки відомих і популярних артистів нічого не заспівали і не написали для кіно. Але взагалі-то ми не дуже замислюємося над цим, просто раді, що так вийшло. Можна вважати, що нам пощастило, що фільми, в яких прозвучали наші пісні, стали такими популярними, але ми просто намагалися зробити добре свою роботу , от і все. Та й взагалі, ми ж нічого не писали спеціально до фільмів, обидві пісні, що стали саундтреками, були написані давним-давно, ми співали їх на концертах, а чому режисери двох дуже різних, по суті, фільмів вибрали ці пісні, не знаю.

Ось ти дуже часто повторюєш "ми", "нас". Це данина поваги до колективу або тобі важко говорити про себе саму?

Звичайно, адже я така затиснута і закомплексована ... Та годі тобі, не в цьому справа. Просто ми дійсно все робимо разом, і в створенні музики бере участь кожен член команди, і відповідаємо за свою роботу теж разом.

Якщо хтось необ'єктивно посварить мене як співачку, то по голові отримає від всіх п'ятьох (сміється).

Тому "ми" у мене вискакує автоматично? Тому що це дійсно ми всі - і ніяк інакше.

Але все-таки ... Особисте життя-то ти ведеш не з усіма разом, а сама ...

Стоп, стоп, стоп (робить великі очі і махає руками)! Я ...

Та зачекай же! Не буду я питати, чи в тебе хтось чи ні, і всі ці жовті подробиці.

Ну гаразд, давай (приймає позу самої приблизною учениці в класі).

Я про хворого для кожної жінки хотіла запитати - про чоловіків взагалі ...

Ну, що про них сказати ... Нікуди без них. але справжніх стає все менше . Ось, наприклад, чому я не говорю про своє особисте життя? Ну, ось скажу я публічно, що є у мене чоловік ... Він що подумає? "Ага, всім сказала, значить, у нас серйозно і нікуди вона від мене не дінеться". З іншого боку, якщо скажу, що нікого немає, людина подумає, що все це не по-справжньому. Тому скажу лише одне - мій ідеал чоловіка існує в реальному житті, я думаю, що він один з "останніх". Але від чуток-то все одно нікуди не дітися, все чогось говорять ...

Загалом, мало справжніх чоловіків і, що найгірше, стає все менше. Вимирають вони, чи що? ..

Та ні, скоріше, обділені якостями, які подобаються жінкам - впевненість там, романтичність ...

Може бути ... Але ж так хочеться, щоб до тебе вночі на балкон заліз хтось з букетом квітів (мрійливо закочує очі). Так ні ж! Вони навіть підійти самі боятися! Кажуть, дівчина сама повинна зробити вибір ... Фу!

Ну, гаразд, це тема вічна, давай про інше "вічному" - про "фанері". Адже ви ж тільки живцем співаєте?

Ох, як не хочеться про це Ох, як не хочеться про це ... Так, ми живцем поїм, але так говорять дуже багато, мало хто це робить, і мені не хотілося б, щоб нас зарахували до марнослів'я. Просто хочеться сказати всім: повірте, співати вживу дуже важко. Є у нас такий "побратим по нещастю" - Валерія . Вона теж ніколи не співає під фонограму, так он у лікаря постійно консультується з приводу зв'язок. Я цього доктора знаю і теж збираюся до нього. Шкода, що голосові зв'язки не можна викинути і купити нові! Тому, будь ласка, поважайте артистів, які співають живцем, я навіть не про себе кажу, а про багатьох, хто співає, можна сказати, своїм здоров'ям.

Ну, і наостанок скажи - що потрібно робити, щоб в житті все виходило? Щоб бути успішним?

Складний і практично вічне питання. Я думаю, що треба, перш за все, вибрати собі свій чіткий і чесний шлях, яким потрібно йти, не дивлячись ні на що. Тільки тоді в разі успіху ти зможеш сказати собі: "Мій успіх справедливий і досягнутий не за рахунок горя інших людей". Правда, треба бути готовим до того, що якогось великого успіху може і не прийти, але ж чесно прожити життя - це ж не так мало, правда?

Правда, треба бути готовим до того, що якогось великого успіху може і не прийти, але ж чесно прожити життя - це ж не так мало, правда

Ая, давай відразу повторимо для тих, хто ще не знає, звідки у тебе таке незвичайне і красиве ім'я?
Що для вас недозволена розкіш?
З якою твариною ви себе асоціюєте?
Чи було у вас в дитинстві прізвисько?
Навіщо жінці чоловік?
Що вас надихає?
Ви сова чи жайворонок?
Чи є у вас талісман?
Як ви знімаєте стрес?
Де ви провели останню відпустку?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача