Статьи

Я готовий йти на будь-які кроки, щоб знайти вбивць - Шеремета

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

president.gov.ua

Порошенко заявив, що готовий на будь-які кроки, щоб знайти вбивць Шеремета https://cdn.segodnya.ua/img/article/11985/21_main_new.1544998871.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11985/ 21_tn.1544998871.jpg 2018-12-17T00: 21: 01 + 02: 00 Політика Президент нагадав, що розслідування допомагали експерти ФБР США

Президент України Петро Порошенко готовий йти на будь-які кроки, щоб знайти вбивць або хоча б сприяти слідству в розслідуванні журналіста Павла Шеремета.

"Я готовий йти на будь-які кроки, щоб знайти вбивць, залучити їх до відповідальності або хоча б додати прозорості розслідування", - сказав Порошенко на прес-конференції в неділю в Києві.

Президент нагадав, що розслідування допомагали експерти ФБР США. Президент також зазначив, що Україна готова була залучити до розслідування і фахівців інших країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Я коли зустрічався з рідними (Шеремета. - Ред.) ... Я попросив, що якщо хто-небудь з рідних або активістів має будь-які пропозиції, щоб ми залучили фахівців, тільки офіційно з будь-яких авторитетних слідчих відомств наших країн - партнерів, тоді називався Скотланд-Ярд, я сказав, дайте мені прізвище слідчого або групи, я звернуся до генпрокурора, я звернуся до шефа Національної поліції, ми точно включимо його до слідчої групи. Це була і готовність співпрацювати, і вимога прозорості ... "- зазначив глава держави .

За словами Порошенка, безпрецедентні кроки, які були зроблені під час розслідування цього злочину, його "не заспокоюють, тому що немає результату - не встановлені вбивці".

При цьому він зазначив, що "на жаль, є випадки, коли вбивць знайти не вдається", проте президент сподівається, "що це не той випадок".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Нагадаємо, 20 липня 2016 року в центрі Києва була підірвана машина керівника "Української правди" Олени Притули, в якій знаходився Шеремет . Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху. Слідчі заявили, що вважають пріоритетною версією вбивства Шеремета його журналістську діяльність в Україні та інших країнах.

У вересні 2017 року з'явилася інформація, що Головне слідче управління Національної поліції України засекретив всі судові рішення у справі про вбивство Шеремета заради захисту життя осіб, які беруть участь у відповідному кримінальному провадженні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача