Статьи

Я готовий йти на будь-які кроки, щоб знайти вбивць - Шеремета

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

president.gov.ua

Порошенко заявив, що готовий на будь-які кроки, щоб знайти вбивць Шеремета https://cdn.segodnya.ua/img/article/11985/21_main_new.1544998871.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11985/ 21_tn.1544998871.jpg 2018-12-17T00: 21: 01 + 02: 00 Політика Президент нагадав, що розслідування допомагали експерти ФБР США

Президент України Петро Порошенко готовий йти на будь-які кроки, щоб знайти вбивць або хоча б сприяти слідству в розслідуванні журналіста Павла Шеремета.

"Я готовий йти на будь-які кроки, щоб знайти вбивць, залучити їх до відповідальності або хоча б додати прозорості розслідування", - сказав Порошенко на прес-конференції в неділю в Києві.

Президент нагадав, що розслідування допомагали експерти ФБР США. Президент також зазначив, що Україна готова була залучити до розслідування і фахівців інших країн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Я коли зустрічався з рідними (Шеремета. - Ред.) ... Я попросив, що якщо хто-небудь з рідних або активістів має будь-які пропозиції, щоб ми залучили фахівців, тільки офіційно з будь-яких авторитетних слідчих відомств наших країн - партнерів, тоді називався Скотланд-Ярд, я сказав, дайте мені прізвище слідчого або групи, я звернуся до генпрокурора, я звернуся до шефа Національної поліції, ми точно включимо його до слідчої групи. Це була і готовність співпрацювати, і вимога прозорості ... "- зазначив глава держави .

За словами Порошенка, безпрецедентні кроки, які були зроблені під час розслідування цього злочину, його "не заспокоюють, тому що немає результату - не встановлені вбивці".

При цьому він зазначив, що "на жаль, є випадки, коли вбивць знайти не вдається", проте президент сподівається, "що це не той випадок".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Нагадаємо, 20 липня 2016 року в центрі Києва була підірвана машина керівника "Української правди" Олени Притули, в якій знаходився Шеремет . Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху. Слідчі заявили, що вважають пріоритетною версією вбивства Шеремета його журналістську діяльність в Україні та інших країнах.

У вересні 2017 року з'явилася інформація, що Головне слідче управління Національної поліції України засекретив всі судові рішення у справі про вбивство Шеремета заради захисту життя осіб, які беруть участь у відповідному кримінальному провадженні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.