Статьи

Я блогер - Онлайн-школа Євгена Вергуса. Де завантажити іконки для сайту

Вітаємо вас, друзі! У практиці будь-якого блогера не обійтися без іконок, і дуже часто виникає питання: «Де скачати іконки для сайту?» Пропонуємо вам огляд одного з найпопулярніших сервісів іконок в інтернеті - Flaticon.

» Пропонуємо вам огляд одного з найпопулярніших сервісів іконок в інтернеті - Flaticon

Іконки - це невеликі смислові зображення, які зазвичай використовуються для позначення певного блоку інформації. Без них не обходиться жоден Лендінгем (продає сайт) в Інфобізнес. А також іконки можна з успіхом застосовувати при створенні фавікона для сайту.

Мабуть, найбільша колекція ікон в інтернеті знаходиться на сервісі Flaticon . Їх там більше 720 тисяч.

Незважаючи на те, що сервіс англомовний, користуватися ним дуже легко. При цьому вам навіть не знадобиться вбудований в браузер перекладач. Досить прочитати цю статтю і потім просто побродити по сервісу.

Шукати картинки в сервісі Flaticon ви можете безпосередньо з пошуку, але тоді вам доведеться вводити пошукові запити на англійській мові. Для створення таких запитів можна скористатися будь-яким онлайн перекладачем. Зазвичай на практиці пошук необхідної іконки виробляють через вкладку меню «Категорії».

Зазвичай на практиці пошук необхідної іконки виробляють через вкладку меню «Категорії»

При виборі вкладки «Категорії» сервіс представляє тематичні добірки іконок. Ви можете вибирати, як за назвами, так і безпосередньо по зображеннях.

Ви можете вибирати, як за назвами, так і безпосередньо по зображеннях

Методика вибору залежить від конкретного завдання, яке стоїть перед вами. Наприклад, для теми бізнесу, можна шукати потрібні іконки мінімум в трьох категоріях: власне бізнес, гроші і люди.

При цьому варто враховувати, що при кліці на зображення в якийсь категорії відкривається не саме зображення, за яким ви зробили клік, а все іконки даної категорії. При цьому, якщо ви наведете на потрібну іконку курсор, то на іконці відіб'ється спеціальний значок, який має дві активні половини.

Клік по верхній частині дозволить додати конкретну іконку в колекцію, що підбираються вами іконок. Клік по нижній - відкриває саму іконку. При цьому вона відкривається в такому вигляді, як представлено на скріншоті.

Кнопка для скачування іконки з'явиться у вас після того, як ви виберете потрібний формат і розмір іконки. При цьому у вікні досить натиснути кнопку «Free download»

Ознайомитися з оптимальними прийомами роботи при пошуку іконок в сервісі Flaticon, дізнатися, які переваги ви отримаєте при створенні аккаунта в даному сервісі, як створювати свої колекції ікон і працювати з ними, а також, як обробляти іконки безпосередньо в самому сервісі, ви дізнаєтеся з відео :

Якщо ви звернули увагу на наведені скріншоти, то напевно зрозуміли, що в сервісі завантажені не тільки безкоштовні іконки, але і ті, за які необхідно платити гроші (близько $ 10). Оплата проводиться не за скачування конкретної іконки, а за саму можливість такого скачування, тобто за сам преміум аккаунт.

Чесно кажучи, сума немаленька за нашими мірками, але якщо ви не проти трохи попрацювати в Фотошопі, то тоді буквально за 5 хвилин зможете стати володарем преміум-іконки абсолютно безкоштовно. Дивіться, як це робиться, у другій частині відео:

А наостанок три ради щодо практичного застосування іконок:

  1. В одному проекті потрібно застосовувати іконки одного типу (якщо кольорові, то всі кольорові, якщо чорні лінійні, то все саме такі);
  2. Іконки повинні бути одного, максимум двох кольорів (білі іконки на кольоровому тлі в розрахунок не беруться);
  3. Всі ікони повинні бути одного розміру (це золоте правило професійного дизайну).

У практиці будь-якого блогера не обійтися без іконок, і дуже часто виникає питання: «Де скачати іконки для сайту?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача