Статьи

9 каналів в Telegram про моду і стиль, на які варто підписатися

  1. Copy Me
  2. бот Epytom
  3. Fashion-That
  4. Mildly interesting
  5. Good morning, Karl
  6. Olesya Orlova
  7. Sneaker geek
  8. Хайп і Тренди
  9. Про закрий свої бліді ноги!

Владислава Олександрович

25855

У той час, як цікавого в інтернетах стає все більше, а час на пошук і прочитання цього самого цікавого - менше, на допомогу приходять з'явилися рік тому канали в Telegram з витягами всього самого-самого. «Проспект Миру» склав топ фешн-каналів, які стануть в нагоді всім небайдужим до моди, дизайнерському одязі і стильним луку.

Copy Me

Відкриваємо наш топ справжньою перлиною - каналом Copy Me, автор якого Олена Галкіна - редактор моди в інтернет-відділі журналу «Собака». Олена підкаже, як заощадити значні суми на найбажаніших подіумних хітах завдяки дизайнерам мас-маркету. Скільки знадобиться днів бренду Zara, щоб підхопити подіумну тенденцію, а потім скласти готову річ на полиці своїх магазинів по всьому світу? Дізнаєтеся на каналі.

Відкриваємо наш топ справжньою перлиною - каналом Copy Me, автор якого Олена Галкіна - редактор моди в інтернет-відділі журналу «Собака»

бот Epytom

Приголомшливий винахід Анастасії Сартан - власниці магазину Trends Brands. Бот, який без праці допоможе опанувати секретами стилю як жінкам, так і чоловікам. За словами Анастасії, за 11 років, які вона пропрацювала в модній індустрії, вона розкрила секрет, що для ідеального стилю потрібно всього 40 предметів гардероба, більшість з яких є у кожного.

Бот кожен день невтомно буде підбирати вам легкопріменімие образи, складаючи луки тільки з цих 40 речей. До того ж програма враховує ваше місце розташування, тобто буде відправляти рекомендації вранці, коли ви збираєтеся, і радити одяг по погоді.


Fashion-That

Автор «Зайця ПЦ» Лінор Горалик веде канал, де розглядає культурологічні аспекти костюма і моди. Кадр фільму, обкладинка журналу, фото на виставці - все це Лінор аналізує з точки зору одягу на героях. Тут немає порад по стилю і новин зі світу моди, але є цікаві факти, наприклад, про значення переходу ляльки Барбі на взуття без підборів.

Mildly interesting

Автор каналу Рита Попова - екс-головний редактор Look At Media, а нині продакт-директор в нью-йоркському Hopes & Fears. Рита веде канал на манер особистого блога, тому створюється враження, що читаєш міркування своєї нерозлучний подружки. Крім спостережень про життя і повсякденних пригод, Рита часто розповідає цікаві історії зі світу моди, наприклад, про Monkifesto.
Тому якщо вам байдужі особисті одкровення, то про закулісся світу моди точно дізнаєтеся багато цікавого.
Автор каналу Рита Попова - екс-головний редактор Look At Media, а нині продакт-директор в нью-йоркському Hopes & Fears

Good morning, Karl

Автор каналу Катерина Федорова - стиліст і редактор моди Interview - на своєму каналі розповідає читачам про найцікавіші новини і факти зі світу моди, щедро присмачуючи все це посиланнями на зарубіжні медіа, а також підказуючи, на які канали на фешн- і б'юті-тематику слід підписатися ще. Що таке «гонорові розміри», де купити сто знакових дизайнерських речей, і чому індустрії моди доведеться полюбити дружину Трампа - читайте на каналі.
Автор каналу Катерина Федорова - стиліст і редактор моди Interview - на своєму каналі розповідає читачам про найцікавіші новини і факти зі світу моди, щедро присмачуючи все це посиланнями на зарубіжні медіа, а також підказуючи, на які канали на фешн- і б'юті-тематику слід підписатися ще

Olesya Orlova

Олеся Орлова - стиліст, і на своєму каналі вона пише про одяг і все, що з нею пов'язано. Здається, там можна знайти поради на будь-який випадок життя, а якщо такого не знайдеться, то слід написати на основний аккаунт автора, і незабаром ви неодмінно побачите відповідь на тему, що цікавить.

Sneaker geek

Дайджест про найцікавіші моделях кросівок з'явився на Look At Me ще в 2009 році, і з роками інтерес до снікери-культурі тільки міцніє - та так, що кросівок навіть присвячують книги . Якщо і для вас слова Air Jordan, Ultra Boost і Gazelle не порожній звук, то швидше за підписуйтесь, і ви точно не пропустите жодного релізу нової моделі, навіть самої лімітованої.

Хайп і Тренди

Ще один канал про снікери-культурі, здорово доповнений трендами вуличної моди. Ви не тільки дізнаєтеся про новинки на зразок курток, змінюють колір залежно від температури, але і отримаєте всі явки-паролі, де і за скільки купити самі жадані модниками світу моделі одягу та взуття.

Про закрий свої бліді ноги!

Наостанок трохи гумору - іронічний канал, на якому зібрані найбезглуздіші помилки глянцевих онлайн-журналів, блогів та «інших модних і діджітальних». Наскільки все погано у Vogue Russia з великим і могутнім, можете переконатися самі.
Наостанок трохи гумору - іронічний канал, на якому зібрані найбезглуздіші помилки глянцевих онлайн-журналів, блогів та «інших модних і діджітальних»

Скільки знадобиться днів бренду Zara, щоб підхопити подіумну тенденцію, а потім скласти готову річ на полиці своїх магазинів по всьому світу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача