Статьи

8 корисних хаков сервісу YouTube

  1. Відключення анотацій і оголошень
  2. Буферизація всього ролика
  3. уповільнене відтворення
  4. Відключення автоматичного відтворення
  5. Завантаження субтитрів
  6. Показати тільки потрібний фрагмент
  7. автоматичний повтор
  8. Скачати відео

Онлайновий відеохостинг YouTube є справжнім джерелом корисної, цікавої, цікавої інформації. Там можна знайти канали про здоровий спосіб життя , Відео для комп'ютерних гиків , кулінарні рецепти і багато багато іншого. А щоб зручніше переглядати ролики, пропонуємо вам в цій статті кілька корисних хаков для YouTube.

Відключення анотацій і оголошень

При відтворенні роликів YouTube їх творці можуть демонструвати вам невеликі спливаючі оголошення, наприклад адресу свого сайту або рекламу. Іноді це заважає перегляду і навіть дратує, особливо якщо автор зловживає цією функцією. Але всі ці спливаючі оголошення можна легко відключити.

Клацни по своєму фото в правому верхньому куті YouTube, потім в меню натисни на шестірню (настройки YouTube). Відкриється сторінка з настройками, де ти повинен на лівій панелі вибрати розділ «Відтворення». Потім зніми прапорець з опції «Показувати в відео анотації, елементи просування каналу і інтерактивні елементи».

Потім зніми прапорець з опції «Показувати в відео анотації, елементи просування каналу і інтерактивні елементи»

Буферизація всього ролика

За замовчуванням програвач сервісу кешируєт приблизно півхвилини відео, після чого предзагрузкі зупиняється. При повільному з'єднанні це може привести до того, що тобі так і не вдасться подивитися весь ролик без переривань. Встановивши розширення SmartVideo For YouTube, ти зможеш вирішити цю проблему і змусити сервіс попередньо завантажити весь ролик.

SmartVideo For YouTube (Firefox Add-ons)
SmartVideo For YouTube (Chrome Web Store)

уповільнене відтворення

На YouTube можна знайти навчальні ролики практично на будь-яку тему - від ядерної фізики до циклювання підлог. І багато хто з цих роликів зручно переглядати в уповільненому темпі, щоб не упустити подробиць. Можливий і зворотний варіант, коли необхідно переглянути відео в прискореному темпі. Отримати таку можливість можна, переключившись на HTML5-програвач. Зробити це необхідно на цій сторінці . Після цього ти побачиш в настройках плеєра опцію вибору швидкості відтворення.

Відключення автоматичного відтворення

За замовчуванням при відкриванні сторінки з роликом відразу починається його відтворення. Однак це не завжди зручно, особливо якщо ви хочете перейти до перегляду трохи пізніше. Для відключення цієї функції знадобиться встановити спеціальне розширення для браузера.

Stop YouTube Autoplay (Firefox Add-ons)
Stop Autoplay for YouTube (Chrome Web Store)

Завантаження субтитрів

Деякі ролики сервісу YouTube цінні не тільки своїм відеорядом, а й міститься в них інформацією. У цьому випадку ти, можливо, захочеш зберегти короткий конспект лекції, навчального фільму або науково-пізнавальної передачі. Використовуй для цього сервіс KeepSub , Який вміє не тільки завантажувати субтитри, але і відразу їх переводити.

Показати тільки потрібний фрагмент

Якщо саме відео триває досить довго, а ти хочеш продемонструвати тільки невеликий уривок з нього, то зробити це зовсім просто. Відкрий потрібний ролик, клацни по ньому правою кнопкою миші і вибери команду «Отримати URL з прив'язкою до часу». Можеш відправляти це посилання друзям, і вони почнуть перегляд саме з цього моменту.

Ще один спосіб вирішення цього завдання дозволяє задати не тільки початок відрізка, а й його закінчення. Для цього необхідно змінити адресу сторінки наступним чином. Встав між youtube і com слово googleapis, а в кінці - час старту і фінішу в форматі start = [starting seconds] & end = [ending seconds].

В результаті із заслання https://www.youtube.com/watch?v=Ek0SgwWmF9w у вас повинно вийти https://youtube.googleapis.com/v/Ek0SgwWmF9w?start=30&end=89 .

автоматичний повтор

Для того щоб зробити цикл відтворення відео по колу, досить вставити слово repeat між youtube і com, щоб вийшло типу https://www.youtuberepeat.com/watch?v=VXPoJAyeF8k .

Скачати відео

У Мережі існують десятки різних способів скачати відео з YouTube, і про багатьох з них ми вже писали . Тому в цій статті нагадаємо тільки про найпростіший. Від тебе буде потрібно лише вставити на адресу сторінки букви ss ( https://www.ssyoutube.com/watch?v=Ek0SgwWmF9w ), І ти моментально будеш перенаправлений на сторінку з посиланнями для завантаження.

Крім перерахованих в цій статті рад, які не пропусти реальний спосіб випиляти рекламу з YouTube, про який ми писали раніше .

Com/watch?
Com/v/Ek0SgwWmF9w?
Com/watch?
Com/watch?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача