Статьи

8 способів збільшити швидкість роботи комп'ютера

Практично всі з часом вимагає настройки - автомобіль, піаніно і навіть ваш комп'ютер Практично всі з часом вимагає настройки - автомобіль, піаніно і навіть ваш комп'ютер. Останній буде працювати швидше і ефективніше, якщо періодично виконувати кілька нескладних дій.

1. Проведіть діагностику і дозвольте наявні проблеми. Подивіться «під капот» вашого комп'ютера - на ефективність роботи його процесора, пам'яті, графіки і жорсткого диска (Пуск -> наберіть в рядку пошуку та знаряддя). Зверніть увагу на найнижчі показники в оцінці продуктивності і вирушайте в Центр підтримки (Пуск -> наберіть в рядку пошуку Центр підтримки). Прочитайте всі повідомлення і попередження системи. По кліку на кожну проблему вам буде запропоновано її рішення або інші рекомендації дій. Також відвідайте центр усунення неполадок (Пуск -> у рядку пошуку наберіть та усунення несправностей), в ньому ви знайдете набір перевірок основних компонентів роботи операційної системи.

2. Перевірте комп'ютер на предмет вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення. Уповільнення роботи комп'ютера іноді можуть супроводжуватися дивним його поведінкою: несподівані відкриття вікон, самовільне запуск програм або без зупинки обертається жорсткий диск - можуть бути ознаками наявності в комп'ютері вірусів або шпигунського ПЗ. Переконайтеся в тому, що на вашому комп'ютері встановлено безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials і налаштуйте регулярне сканування комп'ютера. (Скачайте антивірус тут http://bit.ly/feoCip ).

3. Позбавтеся від непотрібних програм. Дуже часто навіть новий комп'ютер містить програми від виробника, безліччю з яких ви навіть не будете користуватися. Додати до цього стали марними демо-версії програм, які ви вирішили не купувати, попередні версії програм, надбудови, тулбари. Все це займає місце і, найчастіше запускаючись на старті, пам'ять вашого комп'ютера. Якщо програма вам не потрібна - видаліть її. (Пуск -> наберіть в рядку пошуку Видалення програми).

4. Проведіть очищення жорсткого диска. Чистка диска допомагає позбутися від старого і непотрібного, що займає місце в вигляді тимчасових файлів, інтернет сторінок, вмісту вашої корзини. У активного користувача комп'ютера таким чином може вивільнитися кілька гігабайт простору, і комп'ютер стане працювати значно швидше. (Пуск -> наберіть в рядку пошуку Очищення диска).

5. Виконайте дефрагментацію жорсткого диска. Як відомо, програми і дані на комп'ютері зберігаються у вигляді сегментів там, де на диску є вільне місце. З плином часу файли на вашому комп'ютері оновлюються, переміщаються з одного місця в інше, і комп'ютера стає все складніше збирати ці сегменти воєдино. Процедура дефрагментації жорсткого диска допоможе організувати дані на вашому комп'ютері і зробить його роботу більш ефективною. Хочу зауважити, що в Windows 7 налаштована автоматична щомісячна дефрагментація, але, можливо, як в моєму випадку, саме в цей час ваш комп'ютер не використовується, тому може виявитися, що дефрагментація дисків на вашому комп'ютері ніколи не проводилася. Раджу вам зробити це вручну, а потім призначити зручний для цього процесу розклад (Пуск -> наберіть в рядку пошуку Дефрагментація диска).

6. Збільште оперативну пам'ять. Хтось може купити і самостійно встановити в комп'ютер додаткову пам'ять, але це не єдиний варіант збільшення оперативної пам'яті. Звичайна флешка і функція ReadyBoost, яка використовує вільний простір флеш-накопичувача для збільшення потужності вашого комп'ютера, допоможуть вам відчутно підвищити швидкість роботи комп'ютера за лічені секунди. (Вставте флешку від 1 ГБ в роз'єм USB -> в меню оберіть ReadyBoost - використання пристрою для прискорення роботи системи).

7. Оновлення браузер. Встановіть останню версію Internet Explorer 9 з сайту http://bit.ly/eDjyF5 , І він забезпечить швидку роботу в інтернеті і максимально можливу безпеку.

8. Увімкніть поновлення Windows http://bit.ly/h3yHhN . Удосконалення операційної системи, актуальні рішення проблем, а також оновлення програмного забезпечення Microsoft, включаючи антивірус Microsoft Secuity Essentials і пакет Office - допоможуть комп'ютеру працювати більш продуктивно.

Є ще кілька секретів збільшення швидкості роботи комп'ютера, такі як відключення інтерфейсу Aero, анімації, відключення ігор, шикарних тим робочого столу, гаджетів - в основному це речі, пов'язані з інтерфейсом Windows 7, від якого я, наприклад, відмовитися ніяк не можу. Саме інтерфейс своєю простотою, прозорістю і сучасністю нагадує нам про мощі і краси сучасних технологій і дозволяє отримувати справжнє задоволення від роботи на комп'ютері. Поділіться в коментарях: відчуваєте ви необхідність збільшення швидкості роботи вашого комп'ютера на Windows, а також, звичайно ж, додатковими порадами.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.