Статьи

5 причин, чому не складаються серйозні відносини

  1. Міряєш всіх по собі
  2. Занадто багата фантазія
  3. ти ненадійна
  4. Ти дуже боїшся помилитися у виборі
  5. Ти вічно зайнята

Після цілої низки невдалих спроб зав'язати стосунки ти, здається, переконалася, що хороших, відповідальних хлопців настільки мало на планеті, що легше зустріти інопланетянина Після цілої низки невдалих спроб зав'язати стосунки ти, здається, переконалася, що хороших, відповідальних хлопців настільки мало на планеті, що легше зустріти інопланетянина. Можливо, навіть махнула рукою на плани вийти заміж, прийняла рішення пустити все на самоплив. Зрештою, завжди можна підчепити когось на ніч, якщо вже стане зовсім не під силу. Хоча ... Себе не обдуриш. Ти все ще в глибині душі продовжуєш сподіватися на якийсь казковий щасливий поворот долі ...

Існує теорія, що подібне притягує подібне. Тому якщо тобі на шляху раз у раз зустрічаються інфантильні хлопці або любителі одноразових пригод, то нічого на дзеркало нарікати, як казав класик. Можливо, вся справа в тобі самій, і замість того щоб озиратися по сторонах у пошуках чоловіка своєї мрії, слід спочатку зосередитися на собі і дещо підкоригувати в своїх поглядах і способі життя.

Може бути, одна або кілька з описаних нижче проблем - твоя (твої)?

Міряєш всіх по собі

Випадково не помічала такий парадокс: варто молодій людині проявити зацікавленість і запросити на побачення , Як твоє ставлення до нього змінюється? Тобто спочатку він тобі подобався, але після такого розвитку подій ти починаєш вигадувати всілякі причини і виправдання, які доводять, що йому не підходиш або що він тобі не пара? Така реакція говорить про те, що твоя самооцінка занижена і ти з якихось причин перестала подобатися самій собі. Тому і накручуєш себе, підстьобуючи питаннями типу: «Хіба може такого чудового хлопця зацікавити така простачка, як я?» Або, навпаки, підозрюєш, що з ним щось не те, вже якщо йому сподобалася така, як ти. Загалом, ти спочатку вважаєш, що не варта любові, і не віриш ніяким щирим проявам симпатії з боку чоловіків.

Що робити Що робити? Звичайно, зрозуміти, що речі, які роблять тебе непривабливою для інших, існують в основному в твоїй голові. І, можливо, вчитися більше довіряти чоловікам ... Через прийняття себе такою, яка ти є, прийде розуміння інших, і з часом хтось із оточення виявиться не таким вже й відразливим, а може, навіть відкритим і привабливим, якщо подивитися на нього по -новому.

Занадто багата фантазія

Ти хочеш зустрічатися з хлопцем. Так що там: ти вже давно вирішила, як відбудеться твоя з ним перша зустріч, під що ви обидва при цьому будете одягнені і про що станете говорити на першому побаченні. Ти в своїх фантазіях знаєш його як облупленого: хто він буде за професією, де буде жити, скільки йому буде років! І ось раптово на твоєму горизонті з'являється хороший за всіма мірками хлопець і намагається з тобою познайомитися . І виникає дилема. Адже він виглядає зовсім не так, як малювала твоя уява, працює не там, де ти хотіла, і зовсім не того віку, що хлопець з мрії. І виходить, що, якщо ти відповіси цього реальному хлопцеві взаємністю, ти автоматично зруйнуєш всі свої потаємні фантазії і очікування!

Що робити? Звичайно, дуже боляче втрачати викоханих роками ілюзій, але все ж потрібно мужньо визнати їх неспроможність. Побудовані в голові повітряні замки можуть перешкодити тобі закохатися - нехай в недосконалого, але з крові і плоті - реального чоловіка.

ти ненадійна

Можливо, твої хибні уявлення про романтичні стосунки почалися ще неправильному розумінні дружби? Коли ти знайомишся з новим другом, то відразу відчуваєш споріднену душу, що має багато спільного з тобою. Це так чудово, що незабаром ваші відносини переходять на інший рівень - закоханості і близькості. Поки триває медовий місяць, ти відчуваєш себе веселого і безтурботного, але як тільки виникають перші дрібні конфлікти , Твоє ставлення до людини відразу кардинально змінюється. Замість пошуку компромісу ти просто залишаєш поле бою, ще вчора колишнє любовним ложем, вважаєш себе смертельно обманутою і не йдеш ні на яке примирення. Замість того щоб розібратися в стосунках, вийти на новий рівень, ти віддаєш перевагу холоднокровно викреслити людину зі свого життя і зайнятися пошуком того, хто б ідеально відповідав всім твоїм критеріям. Але це лише тимчасовий вихід.

Що робити? Якщо ти не навчишся прощення і розуміння, навряд чи твої нові відносини триватимуть довше медового місяця.

Ти дуже боїшся помилитися у виборі

Боязнь вибору, страх відповідальності може заполонити всі сфери твого життя. І тоді навіть невинне запрошення в кіно в суботу, висловлене новим шанувальником в понеділок, може викликати паніку і зіпсувати настрій на весь тиждень. «А що, якщо через це я втрачу щось краще?» - така думка кого завгодно доведе до божевілля! Від боязні зробити невірний вибір можна надовго оцепенеть і втратити рішучість! З такою філософією тобі в подальшому буде важко навіть зробити вибір страви в ресторані!

Що робити Що робити? Не розмірковував довго, інакше будеш схожою на буриданова осла, який помер з голоду, так і не вирішивши, який пучок сіна з'їсти першим. Навчися робити вибір, не роздумуючи довго. Неідеальний вибір краще, ніж відсутність вибору.

Ти вічно зайнята

Ти працюєш не розгинаючи! Коли люди цікавляться, як ти проводиш вільний час, ти гордо відповідаєш: «Я дуже багато працюю! У мене немає вільного часу! »- ніби це якесь велике достоїнство! Ти як білка в колесі: з раннього ранку вже на ногах, щоб встигнути попрацювати над декількома відповідальними проектами, також потрібно взяти участь в семінарі, відвідати тренінг, корпоративний захід, потім можна відправитися в притулок для тварин, де ти підробляв волонтером в рідкісні вільні хвилини , і під кінець робочого дня опинитися на який-небудь виставці або дегустації. Але якщо, не дай бог, випаде хоч одна зайва хвилинка - ти тут же починаєш вбивати її за допомогою «Фейсбуку», «Твіттер» або віддаючи розпорядження підлеглим по телефону ...

Що робити? Трудоголізм - нав'язливе прагнення працювати - не так нешкідливий, як здається спочатку. Тотальна зайнятість може завадити тобі насолодитися по-справжньому значущими речами в житті жінки. Обов'язково дай своєму графіку достатньо часу для себе, для знайомств з кимось цікавим, та й просто щоб спокійно насолоджуватися життям.

Може бути, одна або кілька з описаних нижче проблем - твоя (твої)?
Тобто спочатку він тобі подобався, але після такого розвитку подій ти починаєш вигадувати всілякі причини і виправдання, які доводять, що йому не підходиш або що він тобі не пара?
Тому і накручуєш себе, підстьобуючи питаннями типу: «Хіба може такого чудового хлопця зацікавити така простачка, як я?
Що робити?
Що робити?
Що робити?
«А що, якщо через це я втрачу щось краще?
Що робити?
Що робити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача