Статьи

5 Способів вставити рекламу на сайті Joomla

  1. Спосіб 1, вставити рекламу на Joomla сайт в модулі
  2. Спосіб 2, Вставити рекламу на Joomla, за допомогою компонента банери
  3. Спосіб 3, Вставляємо рекламу в статті сайту ручним способом
  4. Спосіб 4, Вставляємо рекламу в усі статті за допомогою плагіна
  5. Спосіб 5, Вставляємо модулі з рекламою в статті
  6. Інші статті розділу: Розширення Joomla 3

class = "eliadunit">

вступ

CMS Joomla дозволяє розміщувати на сайті рекламні коди, а отже ви можете організувати показ рекламних оголошень на сайті і трохи на цьому заробити.

Для початку потрібно вибрати рекламного компанію, яка буде посередником між вами і рекламодавцем. Вибір компанії залежить не тільки від вашого бажання. Більшість рекламних фірм, які надають такі послуги, висувають вимоги до віку і відвідуваності сайту. Тому, після реєстрації на сайті компанії, вам потрібно пройти модерацію вашого Joomla сайту. Варто відзначити, що є ліберальні компанії, які приймають будь-які законні сайти. Найвідоміша з них, GoogleAdSense. Як розміщувати код Google AdSense я писав в окремій статті: Як розмістити рекламу AdSense на Joomla

Крім розміщення стороннього рекламного коду на сайті Joomla, можна працювати з рекламодавцем безпосередньо. Для цього є системний компонент «Банери». Він дозволяє розмістити картинку з рекламою і вести облік кліків і переходів по рекламному посиланню. Про це в інших статтях, тут ми розміщуємо сторонні рекламні коди.

Вважаємо, що у нас є рекламний код, який потрібно розмістити на сайті Joomla.

Спосіб 1, вставити рекламу на Joomla сайт в модулі

Першим способом розглянемо, вставку коду реклами ручним способом в модулі робочого шаблону.

Для зручності робіт, відключимо візуальний редактор в загальних налаштуваннях сайту і перейдемо на режим «Без редактора». Це дозволить спокійно вставляти код, не думаючи про обрізання кодів системою.

Далі просто. Створюєте текстової модуль, типу HTML і вставляєте в зміст модуля код вашої реклами. Вибираєте місце показу модуля, варіанти відображення на сторінках і задаєте інші стандартні параметри модуля. У додаткових налаштуваннях вимикаємо кешування модуля. Реклама часто змінюється, і запам'ятовувати модуль з рекламою не потрібно.

Спосіб 2, Вставити рекламу на Joomla, за допомогою компонента банери

На Joomla є системний компонент «Банери». З його допомогою можна організувати показ сторонніх рекламних кодів.

  • Для цього на вкладці «Банери» створюєте (якщо треба) категорію для банерів. Це корисно якщо Ви працюєте з багатьма рекламними компаніями.
  • Далі створюєте банер. Для вставки довільного рекламного коду тип банера вибираєте не картинка, а «Інший».
  • В поле ідентифікатор коду банера, вставляєте ваш рекламний код.
  • Налаштування статистики за бажанням. Не забуваємо включити банер і вставити його в свою категорію (якщо ви її створювали). Клієнт банера не потрібен.

Клієнт банера не потрібен

Банер створений, створюємо модуль з банером. Тут все стандартно: в менеджері модулів створюємо модуль типу «Банер». При створенні ніяких кодів вставляти не потрібно, просто вибираємо свій створений банер з назвою і категорії. Вказуємо будь-яку позицію для показу модулів, не обов'язково позицію banner, і створюємо модуль.

class = "eliadunit">

class = eliadunit>

чистимо кеш сайту і дивимося результат. Якщо потрібно розмістити даний банер в інших модулях сайту, використовуємо в Менеджері модулів, «Пакетний обробку» і копіюємо модуль з банером в інші позиції.

Спосіб 3, Вставляємо рекламу в статті сайту ручним способом

Якщо потрібно вставити рекламу в окремі статті, вставляємо рекламний код руками, в режимі «Без редактора» або відключаємо візуальний редактор кнопкою «Вимкнути редактор».

Спосіб 4, Вставляємо рекламу в усі статті за допомогою плагіна

В розширеннях Joomla є плагіни, які дозволяють розміщувати рекламні коди відразу у всіх статтях сайту або вибираючи категорії статей по фільтру. На жаль, ці розширення створені тільки для розміщення рекламного коду Google AdSense.

Спосіб 5, Вставляємо модулі з рекламою в статті

Ручне розміщення реклами в статті незручно. Потрібно постійно думати про відключення візуально режиму, після редагування статті код реклами може підрізати, а реклама прірву. Уникнути цього допоможе відмінний плагін «Modules Anywhere» (https://www.nonumber.nl/extensions/modulesanywhere). Він дозволяє вставити в будь-яке місце статті будь-який створений модуль сайту. Це розширення аналогічно, системному плагіну « Load Modules ». Тільки з досвіду, системне розширення працює не завжди, а плагін працює на будь-якому шаблоні.

Техніка вставки реклами дуже проста. Створюєте модуль з рекламним оголошенням (тип модуля HTML). Модуль публікуєте, але вибираєте місце для розміщення. При написанні статті в будь-який її місце в візуальному режимі редактора вставляє створений модуль. Кількість створених і розміщених модулів залежить від вас.

До речі, цим же, плагіном можна вставляти модулі з створеними рекламними банерами в статті.

© Joomla-abc.ru

Інші статті розділу: Розширення Joomla 3

class = "eliadunit">

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.