Статьи

43-річна Кемерон Діаз вийшла з спа-центру без макіяжу

18:51, 24.08.2016

Перша красуня Голлівуду Кемерон Діаз зі своєю невісткою Ніколь Річі разом відвідали спа-салон в Лос-Анджелесі. Однак в двох жінка, які вийшли через деякий час з SPA, розпізнати знамениту актрису і не менш знамениту світську левицю було практично неможливо. Просто дві звичайні домогосподарки-приятельки, не більше того.

До речі, живуть Кемерон і Ніколь по сусідству і насправді часто проводять разом час, коли їхні чоловіки у від'їзді. Саме Ніколь Річі свого часу познайомила Діаз з Бенджі Меддоном. Весілля 42-річної АТРІС і 35-річного музиканта відбулася 5 січня 2015 року в Беверлі-Хілз і була закритою. Сама ж Ніколь одружена з Джоелем Медденом, братом-близнюком Бенджі. До речі, у Діаз і її чоловіка була досить бурхлива молодість. Втім, зі слів Ніколь, брати Медден тільки виглядають так, немов віджимають телефони або гаманці. Насправді ж вони дбайливі і добрі.

Нагадаємо, що у Кемерон Діаз до заміжжя були відносини з акторами Меттом Діллоном і Джаредом Лето . Потім вона зустрічалася з Джастіном Тімберлейком , Потім з бейсболістом Алексом Родрігесом. У своїх інтерв'ю Діаз не раз говорила, що заміж виходити взагалі не збирається. Але сталося щось, що змусило зірку змінити свої погляди на сім'ю і шлюб.

43-річна Кемерон Діаз вийшла з спа-центру без макіяжу 43-річна Кемерон Діаз вийшла з спа-центру без макіяжу

Читайте також:

Напівголі актриси за 40: в кадрі і в житті

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.