Статьи

43-річна Кемерон Діаз вийшла з спа-центру без макіяжу

18:51, 24.08.2016

Перша красуня Голлівуду Кемерон Діаз зі своєю невісткою Ніколь Річі разом відвідали спа-салон в Лос-Анджелесі. Однак в двох жінка, які вийшли через деякий час з SPA, розпізнати знамениту актрису і не менш знамениту світську левицю було практично неможливо. Просто дві звичайні домогосподарки-приятельки, не більше того.

До речі, живуть Кемерон і Ніколь по сусідству і насправді часто проводять разом час, коли їхні чоловіки у від'їзді. Саме Ніколь Річі свого часу познайомила Діаз з Бенджі Меддоном. Весілля 42-річної АТРІС і 35-річного музиканта відбулася 5 січня 2015 року в Беверлі-Хілз і була закритою. Сама ж Ніколь одружена з Джоелем Медденом, братом-близнюком Бенджі. До речі, у Діаз і її чоловіка була досить бурхлива молодість. Втім, зі слів Ніколь, брати Медден тільки виглядають так, немов віджимають телефони або гаманці. Насправді ж вони дбайливі і добрі.

Нагадаємо, що у Кемерон Діаз до заміжжя були відносини з акторами Меттом Діллоном і Джаредом Лето . Потім вона зустрічалася з Джастіном Тімберлейком , Потім з бейсболістом Алексом Родрігесом. У своїх інтерв'ю Діаз не раз говорила, що заміж виходити взагалі не збирається. Але сталося щось, що змусило зірку змінити свої погляди на сім'ю і шлюб.

43-річна Кемерон Діаз вийшла з спа-центру без макіяжу 43-річна Кемерон Діаз вийшла з спа-центру без макіяжу

Читайте також:

Напівголі актриси за 40: в кадрі і в житті

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача