Статьи

4 Шляхи, щоб повністю видалити Ubuntu

 1. 1. Перший випадок - Видалити Ubuntu шляхом установки нової операційної системи
 2. процедура
 3. 2. Другий випадок - Видалити Ubuntu, видаливши мульти-завантажувальних
 4. 3. Третій випадок - Видалити Ubuntu шляхом очищення жорсткого диска
 5. 4. Четвертий випадок - Видалити Ubuntu встановлена ​​за допомогою Wubi
 6. процедура

Цей підручник описує як Видалити Ubuntu належним чином, підтримання належного доступу до вашої інших операційних систем.

Цей підручник не Мета для вас через установку нової операційної системи. Це тільки допоможе вам процедур для видалення операційної системи Ubuntu або ще краще, щоб позбутися від Ubuntu (то, що вам потрібно зробити, що зникають всі сліди Ubuntu з вашого комп'ютера) і вказує інформацію, щоб бути зібрані за технічної підтримки вашої нової операційної системи для завершення установки або отримання іншої операційної системи. Для отримання додаткової допомоги, Ми рекомендуємо вам перевірити з технічної підтримки вашої нової операційної системи для отримання необхідної інформації. При необхідності, дослідження в Інтернеті і попросити про допомогу від користувачів вашої нової операційної системи спільнот. Ви можете перевірити наші Керівництво по установці Ubuntu для початківців тут Якщо ви хочете повторно встановити або оновити Ubuntu установки.

Але перш за все, не встати на це, якщо ви не розумієте освоїти всі аспекти. Найкраще тримати систему, яка більше не потрібно, Замість того, щоб зробити ваш комп'ютер непридатним. Це підручники простий, швидко і легко способів видалення Ubuntu, коли добре після, і саме тому ми завжди рекомендуємо резервне копіювання важливих даних, щоб уникнути втрати.

Нижче ми представляємо чотири типовий випадок, де ви можете знайти:

Збереження особистих файлів

Видалення комп'ютера Ubuntu буде видалити всі дані, пов'язані з його. Це включає в себе всі ваші особисті дані на розділи Ubuntu. Перш ніж видалити Ubuntu, зробити резервну копію всіх важливих особистих файлів на знімному пристрої (КОМПАКТ-ДИСК, DVD-ROM, ключ USB, гнучкий диск, зовнішній жорсткий диск), простір на сервері зберігання (Якщо у вас є один) або розділ іншої операційної системи (s 'там один доступний).

зміст сторінки

1. Перший випадок - Видалити Ubuntu шляхом установки нової операційної системи

Цей сценарій відноситься до вас, якщо:

Цей сценарій є найбільш простим, тому що все буде піклуватися шляхом установки нової операційної системи. Як видалити Ubuntu в цьому сценарії;

процедура
 1. Дотримуйтесь інструкцій в керівництві по установці нової операційної системи.

 2. За крок секціонування, Видалення всіх розділів Ubuntu. Це може бути, що ви знайдете рішення під ключ така рука "Використовувати весь диск". Зверніться до посібника з інсталяції нової операційної системи.

 3. Виконайте установку, слідуючи інструкціям програми установки для вашої операційної системи.

Після цих кроків, Ваша нова операційна система повинна повністю замінили Ubuntu на вашому комп'ютері. Він не повинен залишатися слід Ubuntu. Якщо це не, або якщо у вас є які-небудь проблеми під час установки вашого нового процесу операційної системи, Ми рекомендуємо вам перевірити з технічної підтримки вашої нової операційної системи, щоб отримати всю необхідну інформацію про процедуру установки і заміни операційної системи на місці у вашому комп'ютері. При необхідності (зазвичай вільні операційні системи), зробити пошук в Інтернеті і попросити про допомогу від користувачів вашої нової операційної системи спільнот.

2. Другий випадок - Видалити Ubuntu, видаливши мульти-завантажувальних

Відновлення Windows MBR

Цей сценарій відноситься до вас, якщо:

 • Ubuntu встановлена у вашому комп'ютері в співжиття (двоїстий черевик) з Windows.

 • Ви хочете відмовитися від Ubuntu, зберігаючи при цьому Windows.

Як видалити Ubuntu в цьому сценарії;

Дотримуйтесь підручник: Переінсталюйте Windows сумісний MBR щоб видалити доступ до меню в Ubuntu.

У той час, Ваш комп'ютер повинен завантажитися безпосередньо в Windows, але до сих пір не звільнений розділу Ubuntu. Випустити цей простір, см нижче.

Для виконання цієї процедури, Вам знадобиться з GParted LiveCD, Наприклад, Ubuntu live CD. Ця процедура допоможе вам:

 • Видалення розділів Ubuntu. До речі, Ви відразу ж можете перерозподілити простір, що звільнився для інших розділів;

 • Видалення основний завантажувальний сектор GRUB (У MBR, MBR) основний жорсткий диск і встановити звичайні ініціатора.

 1. Перезавантажте комп'ютер, щоб почати ( "Спробуйте без установки") на Live-CD.

 2. Перейдіть в меню Система → Адміністрування → GParted, Ви побачите інтерфейс, схожий на зображенні вище;

 3. Знайдіть ваш Ubuntu розділів. Вони будуть відформатовані ext4 і Linux своп (червоний). (Малюнок нижче Конс)

 4. Для кожного з розділів Ubuntu і тільки ті з Ubuntu, Клацніть правою кнопкою миші його і порядок Видалити (щоб зупинити фронт своп, тому що в іншому випадку він буде відмовлятися видалити! !!);

 5. (Необов'язковий) Коли ви закінчите, видалення розділу Ubuntu, Ви можете збільшити ваші інші розділи виділити цей простір випустила для існуючих розділів, або створення нового розділу в простір, що звільнився для використання в інших операційних системах;

 6. Натисніть на кнопку Застосувати щоб застосувати зміни

Якщо ви не перерозподілити простір звільняється від Ubuntu для одного або декількох існуючих розділів, можливо, вам доведеться використовувати інші інструменти, перегородки, включені чи не в іншій операційній системі. В цьому випадку, Ми рекомендуємо вам перевірити з технічної підтримки вашої наступної операційної системи, щоб отримати всю необхідну інформацію щодо використання секціонування інструменти, включені в цій операційній системі. При необхідності (зазвичай вільні операційні системи), зробити пошук в Інтернеті і попросити про допомогу від користувачів вашої нової операційної системи спільнот.

3. Третій випадок - Видалити Ubuntu шляхом очищення жорсткого диска

Цей сценарій відноситься до вас, якщо:

 • Ubuntu встановлена ​​у вашому комп'ютері паралельно або ні з іншими операційними системами

 • Ви хочете видалити весь вміст вашого жорсткого диска, щоб зробити порожній

Це може бути корисним, наприклад, Якщо ви хочете продати ваш жорсткий диск: Ви хочете, щоб залишити ніякі особисті дані. Після цієї процедури, Ваш жорсткий диск буде повністю порожній: чи не операційна система встановлена ​​і буде без персональних даних залишатиметься. Як видалити Ubuntu в цьому сценарії;

процедура

  1. Запустіть комп'ютер в живій сесії Шпалери компакт-диск Ubuntu, або одного з його варіантів.

  2. У терміналі, Введіть наступну команду, щоб відключити розширення ОЗУ в жорстких дисках. (Якщо не запустити цю команду, він міг залишитися інформацію на вашому жорсткому диску.)

   ~ $ Sudo swapoff

  3. Виконайте наступну команду. Це змусить копію нуль на всіх секторах жорсткого диска. Ви повинні знати ідентифікатор вашого жорсткого диска, щоб стерти.

   ~ $ Sudo dd Якщо = / dev / 0 = / dev / ПДР

У попередньому прикладі, Ми припускаємо, що цей ідентифікатор / dev / sda, найбільш поширений випадок. Проте, Виконайте перевірку перед. Можна видалити дані, що зберігаються в іншому пристрої, якщо цей ідентифікатор присвоюється інше пристрій. При необхідності, Попросіть про допомогу на форумі щоб з'ясувати правильний ідентифікатор.

4. Четвертий випадок - Видалити Ubuntu встановлена ​​за допомогою Wubi

Цей сценарій відноситься до вас, якщо:

 • Ви встановили Ubuntu в Microsoft Windows, використовуючи інсталятор Wubi

 • і Якщо ви хочете видалити Ubuntu при збереженні поточної установки Windows.

Це може бути корисним, наприклад, Якщо ви хочете, щоб повністю скасувати Ubuntu, тому що ваш досвід з ним виявилося не в переконливих. Або замість цього ви хочете видалити Ubuntu Wubi, встановленої для переустановлення фізичні розділи в своїх власних, окремо від Windows. Як видалити Ubuntu в цьому сценарії;

процедура

процедура

 1. Відкрити Панель управління (Пуск → Панель управління меню);

 2. Відкриті програми Утиліта видалення:

  • Windows 2000 / XP: Це інструмент Додати / Видалення програм;

  • Шіндошс Віста / 7/8/10: Це інструмент Програми → Видалення програми;

 3. У списку встановлених програм, Знайдіть Ubuntu;

 4. Клацніть правою кнопкою миші елемент і виберіть опцію видалити;

 5. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Після цих кроків, Там залишається слід Ubuntu у вашій Windows розділів, і завантаження меню заголовки були вилучені. Якщо Ubuntu записи не були видалені з меню завантаження, використання програмного забезпечення EasyBCD Редагування меню. Якщо у вас є XP і ви як і раніше не вдається видалити це меню, необхідно змінити завантаження. INI-файл, видаливши рядок, що починається з "Ubuntu =". Щоб змінити цей файл, описану нижче процедуру: Клацніть правою кнопкою миші на мій комп'ютер / Властивості / Розширений / Запуск і відновлення / Параметри / Запуск системи / Зміни.

Якщо ви встановили Wubi в інший диск ніж C і відмовляється видалити, Завантажити Ubuntu дєїнсталлятора і запустіть його.

Якщо ви встановили Wubi в інший диск ніж C і відмовляється видалити,  Завантажити Ubuntu дєїнсталлятора  і запустіть його

Це кінець нашого керівництва ООН установки Ubuntu, сподіваюся, що це було корисно. Ми бачили, що операційна система Ubuntu є дуже гнучкою і дружній, і він дає прямий варіант навіть під час ООН установки.

Пов'язані з

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача