Статьи

360 Total Security Essential

 1. Як включити движки Bitdefender і / або Avira в реальному часі
 2. Огляд 360 Total Security Essential
 3. Основні компоненти 360 Total Security Essential
 4. Основні можливості 360 Total Security Essential

360 Total Security Essential (колишній 360 Internet Security) пропонує комплексний захист від усіх видів шкідливих програм і онлайн загроз.

Безкоштовний антивірус від Qihoo 360 використовує захист в реальному часі з антивірусними движками Avira і Bitdefender, проактивним QVM II і хмарним 360 Cloud, а також "Виправлення системи" для комплексної оцінки і швидкого відновлення аномальних змін операційної системи Windows.

Коли ви робите онлайн-покупки, завантажуєте файли, відвідуєте веб-сторінки різних ресурсів в Інтернеті, 360 Total Security в реальному часі захищає вас від погроз. Використовувані технології захисту від цифрових загроз забезпечують неперевершений рівень надійності та безпеки - онлайн і оффлайн.

Необхідно постійне інтернет-з'єднання для максимальної ефективності захисту

Як включити движки Bitdefender і / або Avira в реальному часі

ВАЖЛИВО! Для оффлайн захисту (без Інтернету) повинні бути включені локальні движки Bitdefender і / або Avira в реальному часі. Для цього перейдіть в меню Захист: вкл. > Налаштування> Настроюваний. Прокрутіть вниз списку і включіть "Використовувати движок BitDefender" і / або "Використовувати движок Avira".

Огляд 360 Total Security Essential

Огляд 360 Total Security Essential

Основні компоненти 360 Total Security Essential

1) Антивірусний захист в реальному часі

2) Захист з використанням декількох двигунів

 • 360 Cloud, QVMII, Avira, Bitdefender, "Виправлення системи"

3) Пісочниця для запуску програм в ізольованому середовищі

4) Безпечні покупки в Інтернеті

5) Особисті контакти

 • Захист веб-камери
 • Захист від кейлоггеров

6) Захист Інтернету

 • Перевірка файлів, що завантажуються
 • Захист онлайн-покупок
 • Блокування шкідливих сайтів

Підтримка веб-браузерів: Internet Explorer , Mozilla Firefox , Google Chrome (32-bit).

7) Захист системи

 • Перевірка USB-носіїв при підключенні
 • Блокування мережевих погроз
 • поведінкова блокування
 • Захист системних файлів
 • захист реєстру

Зверніть увагу. Базова версія Essential не містить компоненти Виправлення вразливостей (Patch Up), Перевірка безпеки WiFi, Очищення і Оптимізація системи, доступні в повній версії 360 Total Security .

Основні можливості 360 Total Security Essential

антивірусне сканування

- Використання 5 движків, включаючи антивірусні 360 Cloud Engine / QVMII / Avira і Bitdefender для комплексного захисту і кращого виявлення, а також "Виправлення системи" для відновлення зараженої системи.

Захист в реальному часі

- Захист комп'ютера від шкідливих програм, прихованих і новітніх загроз з використанням швидкої та інтелектуальної хмарної технології.

Захист в ізольованому середовищі Sandbox

- Пісочниця Sandbox дозволяє запускати вибрані додатки (наприклад, браузер) в ізольованому середовищі і працювати з ними без ризику заподіяти шкоду основній системі. Є можливість запускати додатки в пісочниці з контекстного меню і додавати в список для автоматичного запуску в пісочниці.

Права на установку і використання

- 360 Total Security Essential є безкоштовним продуктом для персонального застосування. Qihoo 360 Software надає тільки обмежену ліцензію завантажувати, встановлювати, використовувати і копіювати програмне забезпечення на одному пристрої для некомерційного використання без обмежень на кількість використань.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача