Статьи

2 способи скачати субтитри з YouTube

  1. 1. Програма
  2. 2. Інструменти розробника

Всі ми з задоволенням дивимося YouTube. Багато хто з нас звик запускати відео в тлі і тільки слухати звуковий супровід. Але є і ті, хто лише читає YouTube. Зрозуміло, мова йде про субтитрах. У цій статті ви дізнаєтеся навіщо і як зберегти субтитри з будь-якого YouTube-ролика.

Завантаження субтитрів на жорсткий диск буде корисна, якщо:

• ви звикли заздалегідь завантажувати улюблені іноземні фільми, щоб подивитися їх пізніше поза зоною доступу до дешевого трафіку, і при цьому не знаєте мову оригіналу;

• у вас зовсім немає необхідності дивитися картинку, адже ті ж доповіді TED можна почитати, не витрачаючи дорогоцінні мегабайти;

• ви вивчаєте іноземну мову і вам корисно розібрати написання незнайомих фраз і діалогів.

Можливо, у вас знайдуться і свої причини, про які не було згадано. Але якою б не була передумова, корисно знати, як отримати ті самі субтитри. І на цей рахунок у нас є пара секретних інструментів.

1. Програма

Звикли працювати в середовищі Windows? Знайомтеся з простою утилітою під найпопулярнішу настільну операційну систему - Google2SRT . Вам доступний все той же набір інструментів: завантаження оригінальних субтитрів і їх переклад.

Бонус криється в можливості завантаження субтитрів з URL-списку і файлу XML. Таким чином, вам не складе труднощів отримати субтитри одночасно з декількох відео. Це класний вихід, якщо у вас в загашнику є цілий плейлист.

2. Інструменти розробника

Якщо ви не шукайте легких шляхів або хочете дізнатися щось нове про своє браузері, тоді наступний рецепт для вас!

Як ви знаєте, найпередовіші інтернет-оглядачі підтримують HTML5-відео і містять в собі потужні інструменти для веб-розробників. Подальший опис піде на прикладі Chrome.

Відкрийте будь-ролик, перейдіть до "Додатковим інструментів" і клацніть по "Інструментам розробника".

Потім клацніть на кнопці відображення субтитрів на сторінці YouTube і переведіть погляд на закладку Network нижній частині екрана. Вбийте в невелике віконце пошуку запит timedtext. Відкрийте знайдений файл в новому вікні. Він і буде містити субтитри.

За допомогою Інструментів розробника Chrome можна знайти субтитри YouTube-роликів За допомогою Інструментів розробника Chrome можна знайти субтитри YouTube-роликів

Метод спрацює і для свіжих версій Opera і Firefox.

www.addictivetips.com
джерело lifehacker .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача