Статьи

1Gb.ua - VDS на технології Hyper-V з Windows - коротко про головне

 1. Як управляти віртуальною машиною
 2. Дуже важливо
 3. Приклади ваших дій
 4. Чого не потрібно робити з віртуальною машиною
 5. Корисні поради для початку роботи
 6. Що важливо знати про правила надання послуг
 7. Зміст технічної документації

Віртуальна машина Hyper-V - повний аналог фізичного комп'ютера. Він повністю у вашому розпорядженні.

Дивіться також:

Як управляти віртуальною машиною

Підключитися до віддаленого робочого столу Windows можна за допомогою програми mstsc.exe, яка входить в комплект Windows XP і Windows Vista. Назва програми через меню - "Віддалений робочий стіл" або "Remote desktop connection".

Сервер допускає використання двох одночасних з'єднань віддаленого управління. У разі проблем зі зв'язком ваші з'єднання можуть залипнути на сервері, і у наступному вході вам вже відмовлять. Для вирішення цієї проблеми можна скористатися запасним адміністративним з'єднанням, для цього запустіть у себе програму з параметром: mstsc.exe / console для старих версій Windows або mstsc.exe / admin для нових версій. Прибрати з системи попередні завислі з'єднання можна за допомогою менеджера завдань (Task Manager).

Дуже важливо

Дуже важливо своєчасно встановлювати оновлення безпеки системи за допомогою служби Windows Update. У тому випадку, якщо ви вимкніть Firewall, ваша система без встановлених оновлень буде вразлива, і, як показує практика, для системи без актуальних патчів ймовірність злому протягом тижня становить близько 100%.

 • Оновлюйте систему хоча б раз на тиждень. Оновлена ​​система, як правило, не схильна до проблем безпеки.
 • Не вимикайте Firewall - це врятує вас в тому випадку, якщо вашого досвіду недостатньо для підтримки системи в безпечному стані.

Починаючи роботу з системою перший раз обов'язково проведіть оновлення з установкою всіх запропонованих пакетів.

Приклади ваших дій

Ви можете робити наступне:

 • Заводити користувачів, призначати права, міняти паролі (в рамках придбаного кількості ліцензій).
 • Установка і видалення компонент системи і додаткових програм. Це можуть бути як програми Windows (наприклад, Microsoft SQL Server Express, потрібна версія .NET), так і такі звичні UNIX-програми, як Apache, mySQL, PHP (Win32 версії).
 • Змінювати будь-які параметри роботи системи (хоча зазвичай параметри за замовчуванням відповідають оптимальному налаштуванні).
 • Оновлювати ПО відповідно до рекомендацій Windows Update, перезавантажувати віртуальну машину.
 • Робити з системою все, що необхідно для роботи ваших проектів.

Чого не потрібно робити з віртуальною машиною

 • Не потрібно без погодження зі службою підтримки змінювати параметри мережевого інтерфейсу (IP адреси, DNS сервера). Ваша віртуальна машина може стати недоступною через мережу. При цьому для відновлення роботи доведеться повідомити пароль адміністратора машини.
 • З обережністю зупиняйте "зайві" служби Windows. Все зайве ми вже вимкнули. Зупинка додаткових служб з включених може привести до того, що ви втратите віддалений контроль над машиною або вона почне працювати неправильно.

Все інше в ваших руках.

Корисні поради для початку роботи

 • Перейменуйте ваш комп'ютер (властивості "My Computer"), встановіть власний пароль аккаунта Administrator.
 • Для початку роботи відкрийте менеджер комп'ютера (Server Manager в 2008 або Computer Management в 2003). Відкрийте менеджер дисків і відформатуйте другий фізичний диск. Там ви будете зберігати ваші дані. Не зберігайте дані ваших сайтів на системному диску - його розмір обмежений. Нові програми та компоненти по можливості також встановлюйте на другий виділений вам диск.
 • Для надійної роботи машини переконайтеся, що ви виділили розмір віртуальної пам'яті в обсязі 2 - 4 гб. Для цього віртуальну пам'ять потрібно перенести з системного диска на ваш диск з даними.
 • Після установки потрібних вам мережевих служб (IIS, Apache, бази даних) не забудьте уточнити конфігурацію Firewall-а. Параметри за замовчуванням не дозволяють вашого сервера приймати ніякі мережеві з'єднання, крім сполук віддаленого робочого столу.
 • Ми самостійно встановимо вам необхідні компоненти зі списку доступних ліцензій (Microsoft SQL Server Standard Edition, SharePoint, Exchange, і так далі). На час установки компонент зв'яжіться з підтримкою, вам доведеться надати нам діючий пароль адміністратора вашої машини.
 • Технологія Hyper-V дозволяє робити snapshot-и - фотографії вашої машини на заданий момент часу. Перед серйозними кроками по адмініструванню машини попросіть нас зробити snapshot, пізніше ви зможете вирішити, продовжите ви роботу або ваші зміни потрібно буде скасувати (для відміни потрібно перезавантаження вашої машини).

Дивіться також статті:

Що важливо знати про правила надання послуг

 • Сервер, який підтримує ваші машини, буде орієнтовно раз на місяць перезавантажуватися для установки оновлень безпеки. У цей період на термін від 30 до 90 хвилин ваша машина може бути заморожена або перезавантажена.
 • Ви повинні дотримуватися правил ліцензування Microsoft. Так, не можна без обмежень заводити користувачів Windows, SQL Server і т.д. Ми залишаємо за собою право в разі сумнівів перевірити відповідність ваших дій ліцензійної політики Microsoft, для чого може знадобитися доступ на вашу машину. Звертайтеся в службу підтримки за коментарями за необхідне вам ліцензіями і методам їх придбання.
 • Не намагайтеся встановлювати серйозні продукти на машини скромних можливостей. Віртуальна пам'ять влаштована таким чином, що навіть на машину з 384 Мб виділеної пам'яті можна встановити що завгодно, але навантаження на дискову систему машини через роботу механізму віртуальної пам'яті буде перевищувати допустимі межі і нам доведеться зупинити вашу машину. Мінімальні вимоги для популярних продуктів наведені в таблиці з тарифами.
 • Не забувайте про те, що процесорна і дискова потужність сервера на початкових тарифах сильно обмежені. Особливо важливо пам'ятати про обмеження дискової навантаження, яке говорить про те, що гарантований ліміт продуктивності дискової системи машини нижче продуктивності реального типового жорсткого диска в кілька разів. Вибирайте тариф з достатньою кількістю пам'яті, в іншому випадку ваша машина буде працювати дуже повільно.
 • Вихідні з'єднання на 25-й порт (SMTP) закриті. Ви можете користуватися сервером robots.1gb.ua для відправки пошти, він приймає пошту з адреси вашої машини без авторизації. Цей сервер можна прописати в якості релея або smart host-а в вашу поштову систему.

Як отримати підтримку по роботі Windows

Ми завжди готові відповісти на питання за наступними темами:

 • Ліцензійні правила для продуктів Microsoft
 • Особливості тарифів і умов
 • Продуктивність віртуальних машин (багато питань мають рішення)
 • Політика резервного копіювання та питання по спільній роботі з нашою системою

Послуги VDS припускають те, що ви адмініструєте вашу віртуальну машину повністю самостійно. За окремою домовленістю або за додаткову плату ми можемо надати вам підтримку з адміністрування та налаштування вашої системи (платна підтримка). Для уточнення умов опишіть будь ласка на адресу служби підтримки ваші вимоги і плани.

Зміст технічної документації

Зміст технічної документації

Зверніть увагу

Корпоративна пошта  на власному домені Корпоративна пошта
на власному домені

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача