Статьи

1Gb.ua - Який тип хостингу мені вибрати?

  1. Послуги нашої компанії - розміщувати ваші ресурси на цих серверах
  2. Зміст технічної документації

Апаратура нашого хостингу - однотипні сервера високої потужності і щільності розміщення.

Конфігурація типового сервера - два швидких процесора серверного класу (разом 24-40 обчислювальних ядра на сервер), від 32 до 192 Гб пам'яті, дискові сховища, SSD кеши і так далі.
Це потужна відмовостійка апаратура, яка здатна обслуговувати велику кількість ресурсів різних типів.

Послуги нашої компанії -
розміщувати ваші ресурси на цих серверах

Ми можемо запропонувати вам три типи розміщення, різницю між якими ми спробували звести в одну таблицю. Ціни такі, що навіть за невелику суму в 100 гривень в місяць можна купити будь-який варіант хостингу, тому особливо важливо вибрати саме те, що вам підходить.
  • Віртуальний хостинг - (звичайний хостинг) - розміщення ваших ресурсів на загальному сервері під керуванням наших фахівців. Просте обслуговування сайту.
  • Віртуальний виділений сервер (VDS, VPS) - власна окрема середовище для роботи сайтів під вашим управлінням. Необхідно вміти адмініструвати сервер.
Віртуальний хостинг VDS OpenVZ VDS Hyper-V Тарифи, умови, опис пропозиції ціни, умови ціни , опис ціни , опис Це хостинг для Joomla, Wordpress, 1С-Бітрікс,
та інших порталів? докладніше ... Звичайні сайти, звичайні портали (1С-Бітрікс, Joomla, Wordpress, Drupal і так далі) будуть оптимально працювати на звичайному віртуальному хостингу. Для них, як правило, не потрібен VDS.

VDS сервер може точно так само відмінно підтримувати роботу звичайного сайту на звичайній портальній системі, але для цього потрібен адміністратор сервера і уміння поводитися з власним сервером. Звичайного клієнта це, частіше за все, не потрібно.

та не зовсім Це хостинг для торгівлі на біржі, віддалений
робочий стіл, для ігрових серверів і так далі? ні та Операційна система Windows, Linux Linux Windows, Linux Клієнтів на сервер докладніше ... Тисячі клієнтів на сервер не позначають того, що ваш сайт буде працює в 100 разів гірше, ніж на VDS Hyper-V. Просто VDS Hyper-V не може використовувати ресурси, що сервера на користь інших клієнтів, а звичайний віртуальний хостинг таке дозволяє.

У ті моменти, коли ваш сайт ніхто не відкриває, він не споживає ресурсів взагалі, тому на віртуальному хостингу можна розмістити велику кількість сайтів на одному сервері.

VDS споживає виділені йому ресурси постійно, вони зарезірвіровани за вашою машиною, тому кількість VDS на сервері визначається просто арифметичною розподілом загальних ресурсів сервера на ресурси однієї машини.

тисячі близько сотні десятки "Чесні ресурси" докладніше ... У ті моменти, коли ваш сайт ніхто не відкриває, він не споживає ресурсів взагалі, тому на віртуальному хостингу можна розмістити велику кількість сайтів на одному сервері. Якщо все сайти одночасно почнуть споживати ресурси, сервер буде перевантажений. При звичайній роботі такого не буває, але теоретично це можливо, і в деяких аварійних ситуаціях таке відбувається (мережеві атаки, збої сайтів клієнта і так далі).

VDS споживає виділені йому ресурси постійно, вони зарезервовані за вашою машиною, тому кількість VDS на сервері визначається просто арифметичною розподілом загальних ресурсів сервера на ресурси однієї машини. Це називається "чесні ресурси", тобто, ніхто не зможе відібрати у вас те, що ви купили, навіть якщо у сусіда по серверу сталася аварія.

немає частково так Управління хостингом, доменами, поштою зручне Управління сайтами, ресурсами і т.д. зручне залежить від вашого досвіду Ціна розміщення, якщо у вас один сайт низька вище Ціна розміщення, якщо у вас кілька сайтів рівноцінно Ціна розміщення десятків сайтів низька Партнерські програми так ні так Повністю незалежна ОС докладніше ... Віртуальний хостинг пропонує вам гнучку середу, де можна розмістити будь-який звичайний веб-проект, але у нього є обмеження, так як користувач не є адміністратором сервера в цілому і не може ніяк впливати на загальну конфігурацію.

VDS OpenVZ дає вам ілюзію власного сервера, де ви є його повним адміністратором (у вас є права root на сервері). Все чесно, ви маєте повний контроль над усім середовищем сервера, але ілюзія закінчується там, де починається ядро ​​Linux: воно у всіх загальне, і якось впливати на нього ви не зможете. Деякі об'єкти ядра можуть впливати і на продуктивність сусідній VDS, наприклад, дисковий кеш у всього сервера загальний. Робота з мережевою системою також трохи відрізняється від свого сервера.

VDS Hyper-V являє собою повну емуляцію фізичного сервера. У вас своя ОС, своє ядро, з нею можна робити взагалі все, що завгодно.

немає частково так Надійність роботи ОС докладніше ... Віртуальний хостинг забезпечує роботу сервера на звичайний серверної ОС Windows або Linux. Це стандартний режим роботи операційної системи, тому збої рідкісні і система працює надійно.

VDS OpenVZ - особливий режим роботи системи, коли одне ядро ​​ділиться на кілька віртуальних незалежних систем. Все працює надійно, але це не зовсім типовий режим роботи системи, і для кожної віртуальної машини діють обмеження, які нетипові для звичайного сервера. Наприклад, система OpenVZ може повернути з додатком помилку "недостатньо пам'яті", і програма може припинити працювати адекватно, так як на таку помилку мало хто розраховує. Таких обмежень у VDS OpenVZ приблизно десяток (кількість процесів, кількість буферів, кількість об'єктів пам'яті ядра і так далі), відмова по кожному з обмежених ресурсів нетиповий для звичайної системи і може поставити ваше додаток в глухий кут.

VDS Hyper-V в разі нестачі пам'яті, наприклад, починає користуватися файлом підкачки ( "свопом"), як звичайний сервер. Система при цьому сповільнюється, але продовжує працювати надійно. Ніяких особливостей в поведінці системи в порівнянні зі звичайним сервером немає, а оскільки на ядрі системи крім ваших ресурсів ніхто більше не працює, то ядро ​​працює в самому звичайному, самому простому режимі, і його робота надійна.

висока середня максимальна Швидкість відвідуваних сайту
(Рідше 1 заходу в 30-60 хвилин) докладніше ... Сучасні жорсткі диски працюють швидко, але для того, щоб сайт відкривався дійсно миттєво, потрібні йому дані повинні знаходитися не на диску, а в оперативній пам'яті сервера. Пам'яті не вистачить на всіх, тому маловідвідувані сайти витісняються з пам'яті і перше завантаження сайту після простою може відбуватися повільно.

VDS з гарантованими ( "чесними") ресурси не витісняє з пам'яті ваші ресурси, тому навіть відвідуваних сайт після простою може завантажитися миттєво.

низька низька висока Швидкість звичайного сайту хороша залежить від вашого досвіду Швидкість відвідуваного сайту хороша залежить від вашого досвіду Швидкість при пікових навантаженнях хороша відмінна гірше
важливий тариф Сайти залежать один від одного немає залежить від вашого досвіду, зазвичай так Необхідна кваліфікація адміністратора
докладніше ... Популярна помилка - купувати VDS, якщо ви взагалі не знаєте, що таке серверна операційна система, як управляти їй, як усувати проблеми в її роботі.

Віртуальний хостинг - наша зона відповідальності, якщо щось зламалося на сервері, ми усунемо несправність, причому зробимо це досить швидко, фахівці готові мирно вирішити проблеми цілодобово.

Якщо на вашому віртуальному сервері що-небудь зламається, то він не буде працювати до тих пір, поки ви самі не зможете вирішити цю проблему. Це може зайняти скільки завгодно часу, і фахівці хостингу не зможуть вам допомогти, так як в даному випадку використання сервера це не наше завдання.

майже не потрібна потрібно найвища Відповідальність хостингу за роботу сайту так ні Усунення збоїв фізичного сервера швидкість реакції фахівця максимум 30 хвилин Швидке усунення збоїв веб-сервера
(Відображення атак, збій програмного забезпечення, і так далі) та це ваше завдання Підтримка з налаштування, поради
докладніше ... На віртуальному хостингу у нас працюють тисячі сайтів. Ми намагаємося зробити так, щоб користуватися хостингом було просто і зрозуміло, це наше основне завдання, тому що в противному випадку обслуговувати стільки клієнтів було б неможливо.

Тому на нашому сайті є сотні сторінок документації, поради по всім більш-менш популярним питань, а у служби підтримки є великий досвід допомоги у вирішенні стандартних і нестандартних завдань (якщо вони взагалі вирішуються на віртуальному хостингу).

У той же час, VDS - унікальна для кожного клієнта, своя особиста система, і такий же всебічної допомоги по її роботі ми надати не можемо, навіть за додаткову плату.

частково немає Віртуальний хостинг VDS OpenVZ VDS Hyper-V Мінімальна місячна оплата від 30 грн. від 48 грн. від 103 грн. Ціна за рік, типовий клієнт 540 грн. 1128 грн. 3912 грн. Тестовий період до оплати 10 днів реєстрація реєстрація реєстрація

Для розміщення звичайного сайту в інтернеті потрібно вибирати звичайний віртуальний хостинг. Це зручно, надійно, і дає максимальну гарантію того, що ваш сайт буде працювати і відвідувачі зможуть зайти на нього в будь-який час дня і ночі.

У тому випадку, якщо можливостей віртуального хостингу стає вам мало, зверніть увагу на віртуальні виділені сервери (VDS). Але потрібно чітко розуміти, що разом з можливостями ви отримуєте і додаткову відповідальність.

Зміст технічної документації

Зверніть увагу

Корпоративна пошта
на власному домені

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача