Статьи

1Gb.ua - Хостинг в Європі

 1. Особливості розміщення проектів в Німеччині
 2. Як створити ресурс в Німеччині?
 3. Зміст технічної документації

Основна апаратура 1Gb.ua розташована в Києві, в дата-центрі "Датагруп".

Тепер ми раді запропонувати вам розміщення ресурсів в європейському дата-центрі, розташованому в Німеччині, в місті Франкфурт-на-Майні. Тепер ми раді запропонувати вам розміщення ресурсів в європейському дата-центрі, розташованому в Німеччині, в місті Франкфурт-на-Майні

На даний момент у Франкфурті можна розміщувати такі послуги (список постійно поповнюється):

 • Віртуальні сервера Hyper-V (Windows, Linux)
 • Віртуальний хостинг на Linux серверах (всі типи веб-серверів і версії PHP)
 • Бази даних mySQL 5-й версії (5.1)
 • Бази даних Postgres версії 9.2
 • Оренда серверів

Особливості розміщення проектів в Німеччині

 • Хостинг сайтів в Німеччині доступна лише для сучасних тарифів . Ціни і умови праці не підвищуються від розміщення ресурсів в Німеччині, ви абсолютно як зазвичай оплачуєте послуги 1Gb.ua.
 • Сервера адмініструються нашими фахівцями, тому технічну підтримку надає 1Gb.ua, як зазвичай, російською та українською мовами. Це наші сервера, які не перепродаж послуг іншого оператора, тому якість технічної підтримки залишається високим.
 • Надаються наші звичайні шаблони VDS і ідентично налаштовані сервера для сайтів і баз даних, їх робота не відрізняється від роботи на серверах в Києві.
 • Мережа дата-центру в Німеччині не залежить від роботи Київських мереж (свої IP адреси, свої канали, окрема апаратура).
 • Франкфурт-на-Майні - один з найбільших центрів обміну трафіком в Європі. Розміщення ресурсу в Німеччині забезпечує ідеальну зв'язність по всьому світу.

Це важливо знати вашим технічним фахівцям:

 • Дата-центр в Німеччині не має миттєвої зв'язком з дата-центрами в Києві, тому не має сенсу користуватися зовнішніми базами даних, якщо вони розташовані на серверах 1Gb.ua в Києві. Для зручності всі ресурси особистого кабінету забезпечуються коментарем про їх географічному розміщенні.
 • Зовнішні ресурси, до яких не потрібно швидкий доступ, працюють як зазвичай. Наприклад, для відправки пошти з вашої VDS або з скриптів сайту ви можете користуватися сервером robots.1gb.ua або функцією mail () в PHP скрипт.
 • Для того, щоб робота VDS або сайту взагалі не залежала від Київських мереж, для ваших доменів необхідно використовувати будь-які DNS сервера, відмінні від DNS серверів 1Gb.ua. Швидше за все, це будуть DNS сервера реєстратора доменів.

Як створити ресурс в Німеччині?

 • VDS створюється і управляється як зазвичай, з особистого кабінету хостингу. На сторінці створення VDS вам тепер доступний вибір дата-центру.
 • Веб-сайт можна створити з особистого кабінету з головної сторінки, за допомогою майстра створення сайту. При виборі типу сервера вкажіть необхідне розміщення ресурсу.
 • Ви можете перенести вже існуючий сайт до Франкфурта. Більш детально з цього питання - Перенести сайт на хостинг в Європі

Зміст технічної документації

Зміст технічної документації

Зверніть увагу

SSL / HTTPS  безкоштовно  для всіх сайтів SSL / HTTPS
безкоштовно
для всіх сайтів!

Як створити ресурс в Німеччині?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача