Статьи

12 відомих сайтів, які потрапили під санкції Google

 1. 1. The Washington Post
 2. 2. WordPress
 3. 3. BBC
 4. 4. BMW
 5. 5. Mozilla
 6. 6. Genius
 7. 7. eBay
 8. 8. Overstock
 9. 9. JC Penney
 10. 10. The Home Depot
 11. Це все добре, але хто ж покарає карателя?
 12. 11. Google Chrome
 13. 12. Google AdWords

Karina | 31.10.2016

Якщо ви хоч раз піддавалися спокусі і практикували чорні методи SEO з метою маніпуляції результатами пошуку, погляньте на 12 сумних історій нижче, які вчать, як не треба робити. Ці сайти всесвітньо відомих компаній були спіймані на місці злочину, і догодили під санкції Google.

Неважливо, застосовуєте ви клоакинг Надання відрізняється контенту для користувачів і ПС. , Купуєте беклінки, створюєте дорвеи Сайти, створені для перенаправлення на інший ресурс. або ховаєте посилання на сайті - Google завжди швидко і жорстоко покарає за таку поведінку ручними санкціями. Сумно те, що штраф можна отримати, навіть якщо «грішили» не особисто ви. У деяких випадках всьому провиною стає просте відсутність уваги або погане розуміння питання.

1. The Washington Post

У жовтні 2007 року сайт The Washington Post викрили у продажу посилань на своєму блозі без дотримання найкращих практик Google. Значення PageRank тоді знизилося з PR7 до PR5, а відновлено було через пару місяців.

Значення PageRank тоді знизилося з PR7 до PR5, а відновлено було через пару місяців

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 76,4 млн

2. WordPress

У березні 2005 року WordPress був оштрафований за використання дорвеев - непотрібних і спамних, з точки зору пошукових систем, веб-сторінок, що перенаправляє користувачів на інші ресурси. Контент дорвея, як правило, безглуздий, з великим вмістом певних дорогих ключових слів, а його метою є потрапляння в результати пошуку.

WordPress зберігав 168 тисяч статей з дорогими рекламними ключами, створених третіми особами, за що був покараний пошуковою системою Google на два дні. Протягом цього періоду сайт WordPress НЕ ранжирувався за своїм власним назвою, а PageRank був знижений до нуля.

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 10,08 млн

3. BBC

У березні 2013 року сайт BBC потрапив під санкції за неприродні посилання на одній сторінці. Подробиці ситуації не були оприлюднені. З чуток, це могло статися не з вини самого BBC, а через RSS-збирача. Сторінка була знижена в результатах пошуку Google.

Сторінка була знижена в результатах пошуку Google

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 3,52 млн за 1 день

4. BMW

У лютому 2006 року сайт BMW був спійманий на маніпуляціях результатами пошуку за запитом used car. При кліці по посиланню користувач перенаправлявся на основній сторінці компанії BMW.

За такі витівки сайт був повністю вилучений з видачі на строк 3 дня.

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 71,600 млн

5. Mozilla

У квітня 2013 року сайт Mozilla був покараний за зберігання веб-сторінки з 12 МБ спаму, який містився в 21 169 коментарях користувачів. У те, що трапилося не можна звинувачувати Mozilla, проте це стало хорошим уроком: обов'язково стежте за чистотою контенту, що розміщується користувачами в розділі коментарів.

Сторінка була знижена в ранжируванні, і згодом її видалили з сайту повністю.

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 1,25 млн за 1 день

6. Genius

Раніше, коли Genius ще був відомий як Rap Genius, компанія була публічно покарана пошуковою системою Google за заохочення блогерів штучними посиланнями натомість на надання ними текстів пісень. Це призвело до десятидневному бану, протягом якого Rap Genius не відображаються у видачі по своїй назві. Також сайт переніс падіння PageRank.

Також сайт переніс падіння PageRank

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 3,8 млн

7. eBay

Від цієї історії віє загадковістю, оскільки ні eBay, ні Google так і не озвучили подробиці того, що сталося. У 2014 році сайт компанії потрапив під ручні санкції і випав з результатів пошуку по незрозумілим причинам.

У 2014 році сайт компанії потрапив під ручні санкції і випав з результатів пошуку по незрозумілим причинам

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 6,11 млн за 1 день

8. Overstock

У лютому 2011 року Overstock пропонував знижки для шкіл в обмін на беклінки на свій сайт і штучно поліпшував ранжування певних продуктів. Це призвело до штрафу терміном на два місяці - сайт компанії не з'являвся в результатах пошуку Google по власній назві.

Це призвело до штрафу терміном на два місяці - сайт компанії не з'являвся в результатах пошуку Google по власній назві

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 12,17 млн

9. JC Penney

Сайт компанії JC Penney на два місяці випав з першої сторінки результатів пошуку по багатьом запитам. Причиною послужило велика кількість платних посилань, розміщених на неспоріднених сайтах. Компанія JC Penney негайно звільнила команду SEO, яка працювала з ними.

Компанія JC Penney негайно звільнила команду SEO, яка працювала з ними

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 12,33 млн

10. The Home Depot

У 2012 році компанія The Home Depot попросила своїх партнерів розмістити посилання на її сайт з певним якірним текстом. Все б нічого, але посилання в підсумку зробили невидимою (білий шрифт на білому фоні, текст позаду зображення).

За це Google прибрав з ТОП-10 багато сторінок сайту на два місяці.

Сьогодні такий штраф може призвести до потенційної втрати трафіку в розмірі близько 37,13 млн

Це все добре, але хто ж покарає карателя?

Що ж, відповідь на це питання може вас здивувати, але Google абсолютно не соромиться демонструвати приклади на собі. Ось парочка власних гріхів Гугла, за які він себе по-чесному покарав.

11. Google Chrome

Одного разу Google завинив, купуючи посилання для просування свого власного браузера в січні 2012 року. І хоча в компанії стверджували, що це вийшло випадково, Google все ж покарав сам себе, знизивши позиції головної сторінки Google Chrome у видачі на два місяці.

12. Google AdWords

Google AdWords був звинувачений в клоакінг в липні 2010 року. Представник компанії заявив, що «деякі сторінки Google ненавмисно відображали різний вміст для пошукового робота і користувачів».

Незважаючи на те, що ця історія належить швидше до розряду нещасних випадків, Google виписав собі штраф, знизивши позиції у видачі на невизначений період часу, таким чином показуючи наочний приклад, що може статися, якщо допускати подібні помилки.

Робота по розкрутці сайту в пошукових системах - завдання не з простих, що вимагає уважності і наявності хороших знань про роботу пошукових систем. Необізнаність в певних речах може привести до виключення сайту з результатів пошуку або зниження позицій, тому завжди звертайтеся за допомогою до професіоналів.

за матеріалами searchenginewatch.com

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача