Статьи

10 способів збільшити час автономної роботи iPhone і iPad

 1. 1. Користуйтеся режимом економії енергії
 2. 2. Позбавтеся від додатків-паразитів
 3. 3. Для видалення програми Facebook
 4. 4. Зменшіть яскравість пристрою
 5. 5. Встановіть мінімальний час автоматичного блокування дисплея
 6. 6. Включайте «Авіарежім» коли сигнал мобільного мережі слабкий
 7. 7. Активуйте «Зменшення руху»
 8. 8. Вимкніть фонове оновлення контенту
 9. 9. Використовуйте блокувальники реклами в Safari
 10. 10. Вимкніть частина спливаючих повідомлень

Ваш iPhone або iPad став розряджатися швидше звичайного? Не поспішайте вирушати в найближчий сервісний центр - збільшити час автономної роботи i-гаджета можна і своїми силами.

1. Користуйтеся режимом економії енергії

З приходом iOS 9 у власників iPhone, нарешті, з'явилася можливість переведення пристрою в режим енергозбереження. « Режим низького харчування », Як стверджують в Apple, та й показує практика, дозволяє iPhone працювати протягом трьох додаткових годин без необхідності підзарядки пристрою.

У режимі економії енергії, який активується автоматично як тільки заряд смартфона опускається нижче 20%, незначно знижується продуктивність пристрою , Мережева активність, відключається перевірка пошти, ефекти руху, фонове оновлення програм, а анімовані шпалери стають статичними. Якщо ви не збираєтеся при активованому режимі економії енергії запускати гри або працювати з громіздкими додатками, то зниження продуктивності ви можете і не помітити.
У режимі економії енергії, який активується автоматично як тільки заряд смартфона опускається нижче 20%, незначно  знижується продуктивність пристрою  , Мережева активність, відключається перевірка пошти, ефекти руху, фонове оновлення програм, а анімовані шпалери стають статичними Активувати «Режим низького харчування» можна в меню Налаштування -> Акумулятор. Якщо на вашому iPhone встановлений джейлбрейк, то обов'язково встановіть Твік LowPowerMode - він дозволить тримати режим енергозбереження включеним завжди.

2. Позбавтеся від додатків-паразитів

Якщо ви відчуваєте, що акумулятор вашого iPhone або iPad став розряджатися швидше звичайного, то саме час знайти відповідальне за цією програмою. Перейдіть в меню Налаштування -> Акумулятор і вивчіть пропонований системою звіт про використання акумулятора за останні 24 години або тиждень. Використання додатком або грою заряду вашого акумулятора показується у відсотках, що дає можливість оцінити як сильно той чи інший засіб впливає на автономне час роботи пристрою.
Якщо ви відчуваєте, що акумулятор вашого iPhone або iPad став розряджатися швидше звичайного, то саме час знайти відповідальне за цією програмою Звертати увагу тут потрібно на ті програми або гри, з якими ви за останні 24 години або сім днів працювали не дуже часто, оскільки саме такі кошти найчастіше і є паразитами. Такі додатки з пристрою рекомендується видалити повністю, однак, якщо вони є потрібними, то першим ділом їх варто перевстановити. Якщо ж і після переустановлення програми-паразити продовжують «поїдати» заряд акумулятора, то слід відкотитися на попередню версію програми , Що працює без помилок.

3. Для видалення програми Facebook

Додаток Facebook в кінці минулого року масово звинуватили в неконтрольованому витраті заряду батарей iPhone і iPad. Сильний апетит додатки підтвердили і представники соціальної мережі, пообіцявши розібратися з ситуацією найближчим часом.

Проблему вирішити вдалося, проте, офіційний додаток Facebook все ще є одним з головних споживачів заряду акумуляторів iOS-пристроїв. Примітно, що для витрачання заряду Facebook навіть не потрібно запускати - воно відмінно справляється зі своєю «завданням» у фоновому режимі. Рішення тут досить просте - спершу видаліть цю програму Facebook з пристрою, звичайно, якщо ви їм не дуже активно користуєтеся.

4. Зменшіть яскравість пристрою

Відразу обмовимося - наша порада щодо зменшення яскравості пристрою не є банальним. Про те, що в меню Налаштування -> Екран і яскравість (або з Пункту управління) потрібно виставити помірну яскравість дисплея і при необхідності включити параметр «Автояскравість», знають практично всі. Ми ж розповімо про просунутому способі зменшення яскравості iPhone або iPad.

Крок 1. Перейдіть в меню Налаштування -> Основні -> Універсальний доступ

Крок 2 Крок 2. Виберіть пункт «Збільшення» і активуйте однойменний перемикач

Крок 3 Крок 3. Три рази натисніть на дисплей трьома пальцями одночасно для відкриття меню з параметрами режиму збільшення

Крок 4. Перетягніть повзунок збільшення вліво до максимуму і натисніть «На весь екран»

Крок 5 Крок 5. Перейдіть в розділ налаштувань «Вибрати фільтр» і виберіть пункт «Слабкий світло»

Крок 6 Крок 6. Натисніть на будь-якій частині екрану для того щоб закрити меню налаштувань

Крок 7. Перейдіть в меню Налаштування -> Основні -> Універсальний доступ -> Швидкий доступ і відзначте галочкою пункт «Збільшення» Крок 7 Після застосування цих налаштувань ви отримуєте по-справжньому унікальну можливість. З потрійного натискання на кнопку Додому, дисплей вашого iPhone або iPad буде ставати максимально темним. Яскравості цілком буде вистачати для роботи з будь-якими додатками у вечірній і нічний час, при цьому заряд акумулятора пристрою витрачатися практично не буде. Для повернення яскравості в нормальний стан необхідно буде повторно три рази поспіль натиснути кнопку Додому.

Примітка: цей спосіб доведеться особливо до душі любителям читати книги перед сном на iPhone і iPad. Ваші очі перестануть сильно напружуватися через яскравого світла і ви зможете набагато швидше розслабитися і заснути.

5. Встановіть мінімальний час автоматичного блокування дисплея

Це дуже дивно, але багато власників iPhone і iPad не приділяють належної уваги налаштування автоматичного блокування дисплея. Такий, здавалося б, стандартний параметр, чомусь ігнорується користувачі, але ж постійно включений дисплей дуже сильно впливає на автономне час роботи пристрою.

Для того щоб встановити мінімальний час автоматичного блокування дисплея, перейдіть в меню Налаштування -> Основні -> Автоматичне і поставте галочку на потрібний параметр Для того щоб встановити мінімальний час автоматичного блокування дисплея, перейдіть в меню Налаштування -> Основні -> Автоматичне і поставте галочку на потрібний параметр. Екран вашого iPhone або iPad внаслідок цих налаштувань буде блокуватися навіть після незначного бездіяльності.

6. Включайте «Авіарежім» коли сигнал мобільного мережі слабкий

Якщо ви перебуваєте в місці, де ваш iPhone або iPad погано ловить сигнал мережі, то для збереження заряду акумулятора просто активуйте «Авіарежім». Справа в тому, що ваш мобільний пристрій, в спробах встановити стабільне з'єднання, буде раз за разом посилати сигнали оператору зв'язку. Багато будуть здивовані, але на це дію гаджети витрачають досить багато «сил» і як наслідок - заряду батареї.

7. Активуйте «Зменшення руху»

Ще одним нестандартним, але при цьому вельми дієвим способом продовження часу автономної роботи iPhone або iPad, є активація «Зменшення руху». Цей параметр зменшує рух призначеного для користувача інтерфейсу, за рахунок включення ефекту паралакса на значках. І якщо красою iOS (рухомими шпалерами та анімацією) ви вже насолодитися встигли, то сміливо переходите в меню Налаштування -> Основні -> Універсальний доступ і активуйте параметр «Зменшення руху».

8. Вимкніть фонове оновлення контенту

Чим більше на вашому iPhone і iPad вибрали програму для постійно звертаються в інтернет за оновленням контенту, тим швидше витрачається заряд акумулятора пристрою. На щастя, iOS дозволяє забороняти додатків виконувати фонове оновлення і цієї можливість ви просто зобов'язані скористатися, якщо хочете максимально продовжити час автономної роботи свого гаджета.

Робиться це дуже просто Робиться це дуже просто. Перейдіть в меню Налаштування -> Основні -> Оновлення контенту і деактивуйте перемикачі додатків, фонове оновлення яких ви хочете заборонити. Тут же ви можете і повністю вимкнути фонове оновлення контенту.

9. Використовуйте блокувальники реклами в Safari

Рекламні вставки і спливаючі банери на сайтах - це додаткове навантаження на ваш пристрій. Встановивши один з блокувальників реклами для Safari ви не тільки позбудетеся від необхідності споглядати рекламні банери в їх великому різноманітті, а й допоможете своїм устроєм пропрацювати значно довше.

Прикладом хорошого і безкоштовного блокувальника реклами є Adguarg . Про те, як почати його використовувати ми докладно написали в цієї інструкції .

10. Вимкніть частина спливаючих повідомлень

Постійно приходять повідомлення від різних додатків надають нехай і незначну, але вельми відчутну з часом навантаження на ваш пристрій. Приділіть час і налаштуйте оповіщення для додатків в меню Налаштування -> Повідомлення. Тільки почавши це робити ви відразу ж помітите, що повідомлення від досить великої кількості додатків вам просто не потрібні.

Дивіться також: Дивіться також:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті 10 способів збільшити час автономної роботи iPhone і iPad

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача