Статьи

10 корисних програм для відновлення даних

 1. OnTrack EasyRecovery 11 Professional
 2. GetDataBack
 3. EaseUS Data Recovery Wizard Pro
 4. Data Rescue PC3
 5. Paragon Backup and Recovery
 6. MiniTool Power Data Recovery
 7. Recover My Files Professional
 8. Mac Data Recovery Guru
 9. Crashplan
 10. Piriform Recuva Pro

Думаємо, нашим читачам доводилося стикатися з втратою даних. Але якщо вас по якомусь щасливому збігу обставин ця доля минула, запам'ятайте: дані набагато важливіше «заліза», за допомогою якого вони обробляються. Завжди можна замінити ноутбук, але не завжди можливо врятувати зберігається на ньому інформацію.

Фотограф Пітер Крог (Peter Krogh) якось сказав, що люди діляться на два типи: тих, хто вже зіткнувся з втратою даних, і тих, хто зіткнеться з цією проблемою в майбутньому. Крог поділився правилом резервного копіювання «3-2-1», який передбачає:

 • створення трьох резервних копій ваших даних;
 • зберігання цих даних, яке повинно здійснюватися як мінімум на 2 носіях;
 • розміщення однієї з копій віддалено (в хмарі).

Якщо катастрофа сталася, а ви не встигли вдатися до порад Крога, не впадайте у відчай - є шанс врятувати ваш архів. На жаль, не можна на 100% гарантувати повернення власнику цінної інформації, і ніякі програми не можуть замінити ретельну процедуру резервного копіювання, але представлений нижче список в будь-якому випадку стане в нагоді.

OnTrack EasyRecovery 11 Professional

Ціна: $ 172 / рік | Доступно для: Windows, OS X

Ця програма орієнтована на малий і середній бізнес. EasyRecovery Professional пропонує користувачам не тільки функцію сканування (до речі, аналогічну опцію має і її молодший «родич» Home, але за $ 90 / рік), але і широкий вибір додаткових інструментів:

 • опція відновлення електронної пошти;
 • інструмент діагностики збійних секторів і блоків на несправних дисках;
 • інструменти, що забезпечують легкий процес резервного копіювання і швидке відновлення після завершення процедури відновлення файлів.

Якщо вам потрібно відновити дані з RAID-масивів або віртуальних середовищ, оновіться до версії Enterprise, але будьте готові віддати $ 395 за річну ліцензію.

GetDataBack

Ціна: $ 79 | Доступно для: Windows

В одному пакеті можна придбати відразу 3 версії GetDataBack:

 • Simple, має вдосконалений інтерфейс і спрямована на роботу з FAT, NTFS або EXT
 • дві класичні версії - окремо для FAT і окремо для FAT32 відповідно.

Останні дві відомі на ринку з 2001 року і до теперішнього моменту встигли зазнати ряд змін. І хоча багатьом може здатися, що ці 2 версії безнадійно застаріли, ними досі користуються для зберігання даних. Всі три пакети можна запустити з Live CD або WinPE, що означає можливість їх активізації без ризику нестабільної роботи. GetDataBack Simple відмінно підійде для новачків, які не мають уявлення про те, як відформатований певний диск або про те, що означає FAT або NTFS. Зрозумілий інтерфейс і проста лексика можуть допомогти в безболісному виявленні зниклих файлів.

EaseUS Data Recovery Wizard Pro

Ціна: $ 149 | Доступно для: Windows

Слово «Wizard» в назві програми повністю виправдано: EaseUS проводить вас через простий покроковий процес відновлення файлів подібно чарівникові. Якщо ви запустите її відразу ж після втрати даних, EaseUS зможе воскресити практично все, починаючи від віддалених по необережності розділів і закінчуючи файлами, які зруйнував вірус. Бажано купувати WinPE-сумісну Data Recovery Wizard Pro + WinPE, тому що вона має завантажувальний накопичувач для відновлення після серйозних системних збоїв (хоча ви можете вибрати і іншу версію на свій розсуд). Цей пакет - одне з найдешевших рішень при збої RAID-масивів (деякі пакети пропонують подібну функціональність тільки в своїх преміум версіях). Більш того, одноразова оплата передбачає безстрокові безкоштовні оновлення. Хоча на ринку є безліч більш оснащених і просунутих (можливо, і більш дешевих) програм, EaseUS - практично безпрограшний варіант.

Data Rescue PC3

Ціна: $ 99 | Доступно для: Windows

Оптичні носії начебто застаріли остаточно, але до сих пір використовуються в багатьох комп'ютерах і ноутбуках. Data Rescue PC3 поставляється на завантажувальному диску. Запустіть Data Rescue, виконайте прості кроки, підключіть зовнішній диск, - і програма почне ретельний процес сканування файлів, після чого вона дістане з надр пошкодженого HDD або SSD вибрані файли (якщо вони підлягають відновленню). Data Rescue також може працювати і в якості утиліти для відновлення файлів з зовнішніх дисків і SD-карт. Якщо вам важлива терміновість, краще пошукати інший варіант, так як копітка сканування займає досить багато часу. Користувачі Mac, у яких немає оптичних приводів для дисків, можуть розглянути Data Rescue 4 в якості альтернативи: це - поставляється на завантажувальному USB-диску програма для OS X, здатна працювати з завантажувальним розділом диска або зі звичайними розділами в OS X.

Paragon Backup and Recovery

Ціна: $ 39,95 | Доступно для: Windows

Це - інструмент з 2 компонентів, одна частина якого буде дбайливо зберігати ваші дані, а друга - допоможе відновити загублені дані. Ця програма призначена не для тих випадків, коли ви помилково видалили файли або відформатований розділ, а для тих ситуацій, коли «все дійсно пропало». Також Paragon Backup and Recovery сумісна з завантажувальним диском WinPE, розширені засоби резервного копіювання, завдяки яким ви отримуєте тільки необхідні вам дані. А коли ви вирішите перенести дані на новий носій, Paragon Backup and Recovery може працювати з вбудованого жорсткого диска.

А коли ви вирішите перенести дані на новий носій, Paragon Backup and Recovery може працювати з вбудованого жорсткого диска

ВАМ також стане в нагоді:

MiniTool Power Data Recovery

Ціна: $ 69 (персональна) і $ 119 (комерційна ліцензія) | Доступно для: Windows, OS X

MiniTool складається з 5 різних модулів:

 • «Undelete recovery» - допомагає повернути файли після випадкового видалення;
 • «Digital media recovery» - допомагає відновити музику, фото і відео з флешок і карт пам'яті, з якими щось трапилося;
 • «Lost partition recovery» призначений для воскресіння даних з віддаленого / втраченого розділу;
 • «Damaged partition recovery» виручить в тому випадку, якщо необхідно відновити дані з пошкодженого розділу;
 • «CD / DVD recovery» призначений для відновлення даних з оптичних дисків.

Більшість людей робили резервні копії на дисках CD-R, не усвідомлюючи, що це - всього лише носії для тимчасового запам'ятовування інформації. І хоча більша частина зіпсованих дисків не підлягає відновленню, спробуйте прогнати їх через MiniTool - і, можливо, удача посміхнеться вам.

Recover My Files Professional

Ціна: $ 99,95 | Доступно для: Windows

Сьогодні мало хто використовує один комп'ютер, тому те, що ліцензія Recover My Files включає установку на 2 пристроях - приємний бонус. Ця програма може впоратися з FAT, NTFS або дисками OS X в форматі HF. Перш ніж вибрати, які файли відновлювати, можна переглянути повний список знайдених файлів. Це дуже зручно, тому що деякі файли видалені невипадково, і у вас може не бути ніякого бажання їх повертати. У розділі «Ціна» вказана вартість профі-версії. У неї включений HEX-редактор і опція відновлення RAID-масових, яких немає в стандартній версії ціною в $ 69.95. Є також версія для адміністраторів за ціною $ 349,95 за ліцензію - вона знадобиться не звичайним користувачам, а тим, хто управляє мережею комп'ютерів в офісі. Серед можливостей такої версії - USB-модем, який дозволяє перемістити активацію програмного забезпечення на необхідний комп'ютер.

Mac Data Recovery Guru

Ціна: $ 92 | Доступно для: OS X

Перед вами - не просто додаток для Mac, що допомагає відновлювати дані. Ця утиліта допомагає користувачам в пошуку загублених файлів на флешках, SD-картах і навіть Android-телефонах. Процес сканування вкрай ретельний: Recovery Guru не обмежується окремими секторами і традиційними файловими системами, а перевіряє кожен байт пошкодженого диска в пошуках зразків для файлів. Після завершення сканування ви отримуєте папки, заповнені файлами певного типу, які в майбутньому можуть бути відфільтровані і відсортовані за потребою. Це набагато краще, ніж метод, який повертає до життя абсолютно всі файли.

Crashplan

Ціна: Безкоштовно або $ 59,95 / рік | Доступно для: Windows, OS X, Linux

Crashplan не схожа на звичайні, описані вище додатки для відновлення файлів. В першу чергу, це - сервіс резервного копіювання, але з широким переліком функцій. Програма проводить повне, детальне резервну копію всього комп'ютера, починаючи з найновіших файлів. Після цього дані розподіляються по віртуальним кошиках, що полегшує доступ до них. Більш того, Crashplan зберігає видалені файли. Цю функцію можна вимкнути, але краще цього не робити, тому що ваші резервні копії тнадёжно зашифровані і захищені від сторонніх очі, а вам може несподівано знадобитися раніше непотрібний файл.

Piriform Recuva Pro

Ціна: $ 26 | Доступно для: Windows

Recuva має повний інструментарієм для відновлення даних, завдяки якому можливо детальне сканування, повернення даних з пошкоджених носіїв, витяг файлів зі знімних пристроїв і багато іншого. Хоча це і не сама багатофункціональна з таких програм, вона має гідні можливості для цієї цінової категорії. Професійна версія пропонує створення образів диска, що дозволяє робити резервні копії. Одна з найцікавіших функцій Recuva -можливість повністю знищити файли. Врахуйте, що файли можуть вважатися повністю видаленими тільки тоді, коли вони перезаписані іншими файлами, які посіли їх місце на диску. В іншому випадку, це - просто посилання на їх віддалені дані в ОС. Після такого надійного видалення навіть просунуті інструменти криміналістичної експертизи не зможуть повернути назад ваші дані.

джерело: TechRadar

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача