Статьи

10 кращих антивірусів 2016

 1. Avira Free Antivirus (Безкоштовно)
 2. Bitdefender Antivirus Plus 2016 (39,95 доларів за 1 ПК / рік)
 3. eScan Anti-Virus (550 рублів за 1 ПК / рік)
 4. F-Secure Anti-Virus (800 рублів за 1 ПК / рік)
 5. Fortinet FortiClient (Безкоштовно)
 6. Антивірус Касперського 2016 (1200 рублів за 2 ПК / рік)
 7. Norton Security (649 рублів за 1 ПК / рік)
 8. Panda Free Antivirus (Безкоштовно)
 9. Trend Micro Antivirus + Security 2016 (325 рублів за 1 ПК / рік)
 10. Webroot SecureAnywhere AntiVirus (37,49 доларів за 3 ПК / рік)

Портал Techradar склав список 10 кращих антивірусів для домашнього використання, серед яких платні і безкоштовні рішення, які показали хороші результати в незалежних тестуваннях AV-Comparatives, AV-Test і Virus Bulletin

фото  @ avitus12
фото @ avitus12 . за матеріалами Techradar

Ми живемо в небезпечному світі, і кожен комп'ютер повинен бути захищений антивірусом , Щоб тримати в страху загрози, це просто необхідно в сучасних реаліях.

Не варто думати, що безкоштовних інструментів Microsoft досить для ефективного захисту. Microsoft Security Essentials (або захисник Windows в Windows 8.1 і вище) є компактним і простим у використанні рішення, але незалежні тестові лабораторії, такі як AV-Comparatives повідомляють про слабку захисту Microsoft.

Це не повинно бути проблемою, навіть якщо у вас нульовий бюджет. Вибір на користь безкоштовного рішення не означає збиток для вашої безпеки - на ринку існують кілька відмінних безкоштовних антивірусів .

Тим не менш, не потрібно автоматично виключати платні продукти. Незалежні тестування показують, що комерційні антивіруси часто забезпечують найкращий захист, а також пропонують потужні додаткові функції. Якщо Вам потрібна максимальна безпека, потрібно вибирати серед платних рішень.

Портал Techradar склав список 10 кращих антивірусних продуктів для домашнього використання, перерахованих в алфавітному порядку.

Avira Free Antivirus (Безкоштовно)

Avira Free Antivirus  (Безкоштовно)

На перший погляд, Avira не виглядає, як кращий антивірус. Інтерфейс застарів і для багатьох користувачів може бути відносно складним, а сам продукт має обмежена кількість додаткових компонентів - навіть для веб-захисту доводиться окремо встановлювати браузерні плагін.

Головною перевагою антивірусу є чудовий захист. У тестах таких авторитетних лабораторій як, AV-Comparatives , AV-Test і Virus Bulletin, продукт отримує високі рейтинги, зіставні з Bitdefender і Kaspersky.

Насправді Avira Free дуже простий у використанні. Програма може автоматично обробляти більшість загроз. Якщо Вам не потрібна стороння допомога, локальний файл довідки містить всю необхідну інформацію, яку потрібно знати.

Антивірус включає кілька невеликих бонусних функцій. За замовчуванням, програма блокує автозапуск, запобігаючи ризик зараження з переносних USB носіїв, а захист файлу Hosts дозволяє убезпечитися від шкідливих редиректів.

Якщо Ви шукаєте рішення, яке не буде щорічно просити грошей, можна також розглянути безкоштовний антивірус від Panda, що володіє дуже ефективною веб-захистом. Що стосується повсякденного захисту домашнього комп'ютера, Avira Free Antivirus в даній області дуже важко перевершити.

Bitdefender Antivirus Plus 2016 (39,95 доларів за 1 ПК / рік)

Bitdefender Antivirus Plus 2016  (39,95 доларів за 1 ПК / рік)

У порівнянні з безкоштовними антивірусами, річна підписка Bitdefender Antivirus Plus 2016 може виглядати досить дорогий. Насправді, рішення повністю стоїть своїх грошей - Ви отримуєте величезну кількість можливостей за цю суму.

Антивірусний двигун Bitdefender є одним з найбільш точних і надійних, він отримує зіркові рейтинги у всіх великих незалежних лабораторіях: AV-Comparatives, AV-Test і Virus Bulletin.

Відмінний модуль захисту від фішингу сповіщає про шкідливих посиланнях в результатах пошукової видачі і блокує доступ до небезпечних сайтів.

Серед корисних доповнень виділимо захищений веб-браузер для безпечного проведення транзакцій і менеджер паролів, який може автоматично заповнювати дані кредитних карт в веб-формах.

Bitdefender Antivirus Plus 2016 включає також сканер вразливостей, інструменти оптимізації та обслуговування системи. Все це робить продукт одним з кращих антивірусів, що пропонують відмінні показники виявлення, мінімальна кількість помилкових спрацьовування і багатий набір бонусів, які виправдовують витрачену суму.

eScan Anti-Virus (550 рублів за 1 ПК / рік)

eScan Anti-Virus  (550 рублів за 1 ПК / рік)

eScan Anti-Virus вирізняється своєю вартістю. Це не тільки один з найдешевших комерційних продуктів, але і досить функціональне рішення. Антивірус включає фаєрвол, веб-захист і спам-фільтр - всі необхідні компоненти для бюджетної захисту. Програма підтримує Windows 2000+, а значить її можна запустити навіть на найдавніших машинах.

Безумовно, ефективність одержуваної захисту має вирішальне значення, а результати eScan в лабораторіях не завжди послідовні. AV-Test недавно привласнила продукту середній рейтинг, а Virus Bulletin був більше вражений параметрами захисту. У звітах AV-Comparatives eScan регулярно числиться в десятці кращих.

Дивний інтерфейс створює невеликі незручності при користуванні антивірусом. Зовнішній вигляд безумовно застарів, користувача може дратувати велика кількість текстових запитів, на кожне конкретне дію потрібно витратити занадто багато кліків.

Проте, як тільки антивірус встановлений і налаштований, Вам більше не потрібно буде з ним возитися. Досвідчені користувачі знайдуть корисні параметри конфігурації. Наприклад, під час налаштування оновлень eScan, Ви можете вибрати режим оновлень (http, ftp, network), налаштувати проксі, задати періоди перевірки, запланувати завантаження, запустити певну програму після цього і навіть налаштувати відправку повідомлення електронної пошти.

В цілому, хоча eScan Anti-Virus не забезпечує вас найкращою антивірусним захистом, продукт заслуговує місце в нашому рейтингу, а ефективні фаєрвол і фільтр фішингу послужать відмінними бонусами для більшості користувачів.

F-Secure Anti-Virus (800 рублів за 1 ПК / рік)

F-Secure Anti-Virus  (800 рублів за 1 ПК / рік)

Якщо Ви втомилися від непотрібних компонентів, які переповнюють деякі антивірусні рішення, F-Secure Anti-Virus дозволять докорінно змінити ситуацію. Продукт не містить необов'язкових доповнень або допоміжних функцій, які Ви ніколи не будете використовувати: Ви отримуєте тільки веб-фільтр і антивірусний захист.

Простота продукту не означає шкоди безпеці. Антивірус отримує максимальні оцінки за захист від AV-Test і набирає хороші бали в AV-Comparatives теж. Він часто F-Secure видає велику кількість помилкових спрацьовувань, часом так багато, що еквівалентно іншим продуктам їх рейтингу разом узятим. Проте, яким чином цей факт вплине на ваше взаємодія, залежить від того, як Ви використовуєте комп'ютер.

Інтерфейс є основним плюсом. Він дуже простий у використанні, легкий, і в більшості випадків вам не доведеться з ним взаємодіяти, адже програма буде виконувати всі дії автоматично. F-Secure надає мінімальний вплив на системну продуктивність, і, якщо Вам все ж потрібно втрутитися, всі питання можна вирішити за пару кліків.

Конкуренти в особі Bitdefender і Kaspersky пропонують більш ефективний захист і додаткові функції, але F-Secure Anti-Virus залишається привабливим, швидким і легким антивірусом, який може працювати з іншими інструментами безпеки без будь-яких конфліктів. Ціна дуже конкурентоспроможна - Ви можете захистити 3 комп'ютери всього за 1200 рублів в рік.

Fortinet FortiClient (Безкоштовно)

Fortinet FortiClient  (Безкоштовно)

FortiClient спочатку розроблений як корпоративний інструмент, який має інтеграцію з шлюзом комплексної безпеки FortiGate для забезпечення безпеки мережі. Проте, для установки програми не потрібно FortiGate або навіть мережу - пройдуть є безкоштовним рішенням, відповідним для домашнього використання.

Установка може тривати утомливо довго, але після її завершення можна більше нічого не робити - FortiClient буде працювати у фоновому режимі, блокуючи більшість загроз в автоматичному режимі.

Незалежні лабораторії показують прийнятну ефективність продукту. FortiClient регулярно потрапляє в десятку кращих рішень за результатами складного динамічного тестування AV-Comparatives, демонструючи мінімальна кількість помилкових спрацьовування. В Virus Bulletin антивірус показує відмінні рівні виявлення.

Додаткові функції включають VPN-клієнт, а модуль веб-захисту відрізняється більш широким функціоналом, ніж у багатьох конкурентів. Крім автоматичного блокування шкідливих посилань, присутні опції батьківського контролю, зокрема обмеження сайтів за категоріями, включення Safe Search, реєстрація спроб відвідування заборонених сайтів, а також запис всієї активності онлайн.

Fortinet FortiClient не є кращим антивірусом, він швидше за розташований в нижній частині даного рейтингу. Проте, це гідний безкоштовний продукт, а при використанні додаткових інструментів безпеки, програма буде відмінним вибором.

Антивірус Касперського 2016 (1200 рублів за 2 ПК / рік)

Антивірус Касперського 2016  (1200 рублів за 2 ПК / рік)

Kaspersky Anti-Virus 2016 є дуже надійним антивірусним продуктом, який пропонує кілька рівнів захисту від різних видів загроз. Хмарні технології безпеки сповіщають про небезпечні посиланнях і загрузках, в той час як високоточний антивірусний виявляє і видаляє в міру їх появи. Якщо який-небудь зловредів зможе проникнути в систему, монітор активності Kaspersky виявить підозрілу поведінку і зможе відкотити шкідливі зміни.

Інтерфейс, виконаний в кращих традиціях концепції "налаштував і забув" гарантує, що настройка всіх компонентів антивіруса буде дуже проста. Kaspersky Anti-Virus 2016 обробляє більшість ситуацій самостійно, але, якщо Ви захочете втрутитися, простий і дружній інтерфейс дозволить зробити це без особливих зусиль.

Продукти Kaspersky були дуже ефективні за останні роки, що підтверджується численними тестами в незалежних антивірусних лабораторіях. AV-Test і AV-Comparatives недавно нагородили продукти Kaspersky максимальними оцінками. і тільки Virus Bulletin був менше вражений феноменальною продуктивністю Kaspersky.

Kaspersky Anti-Virus 2016 все ще має кілька гідних конкурентів. Bitdefender пропонує схожу за якістю захист і більш широкий вибір функцій за практично ідентичну вартість (прим. - на зарубіжних ринках). Panda і Avira нададуть схожий рівень захисту абсолютно безкоштовно. Проте, Kaspersky Anti-Virus 2016 залишається відмінним збалансованим рішенням, яке безперечно варто своїх грошей.

Norton Security (649 рублів за 1 ПК / рік)

Norton Security  (649 рублів за 1 ПК / рік)

Norton Security являє собою невеликий антивірусний комплекс, що включає антивірусний захист, фаєрвол, веб-захист, менеджер паролів, функцію захисту від крадіжки, захист онлайн платежів і багато іншого.

Оцінювати надійність продукту не так просто, адже він бере участь в тестах далеко не всіх основних лабораторій. Проте, AV-Test недавно присвоїв продукту максимальний бал за захист, а у власних аматорських випробуваннях Norton також демонструє хороші результати.

Одна із сильних сторін Norton полягає в запобіганні першого рівня загрози. Чудовий блокувальник URL-адрес дозволяє убезпечити користувача від відвідування шкідливих сайтів, а сама програма не дозволить запустити файли, до яких немає довіри. Це може дратувати через часті сповіщень, якщо Ви часто встановлюєте і тестируете нові безкоштовні програми. Проте, для захисту стабільної системи, наприклад, шкільного ноутбука дитини, даний підхід може бути дуже ефективний.

Якщо будь-яким образів, комп'ютер був заражений, компанія пропонує необмежену технічну підтримку по телефону або в режимі онлайн. Якщо фахівець підтримки не зможе усунути зараження, Symantec зобов'язується виплатити компенсацію в рамках програми гарантій. Звичайно, такий захід не зможе компенсувати втрачені файли, але завжди приємно знати, що в будь-який час доступна технічна підтримка.

Для стандартної захисту краще підійдуть Bitdefender або Kaspersky, але здатності блокування файлів і широкий набір функцій в Norton Security можуть визначити вибір на користь даного рішення.

Panda Free Antivirus (Безкоштовно)

Panda Free Antivirus  (Безкоштовно)

Кожен безкоштовний антивірус обіцяє бути таким же ефективним, як і комерційні рішення. Panda Free Antivirus є одним з небагатьох продуктів, які стримують ці обіцянки. Panda регулярно числиться на найвищих позиціях за результатами тестувань в AV-Comparatives і AV-Test, і тільки поодинокі помилкові спрацьовування можуть трохи зіпсувати репутацію антивіруса.

Якщо Вам цікаво, чому такий якісний продукт розповсюджується безкоштовно, звіт не змусить себе довго чекати. Установник за замовчуванням змінює пошукову систему і домашню сторінку в браузері, але Ви зможете відмовитися від цього, знявши відповідні галочки на етапі інсталяції. Потім вам потрібно зареєструвати обліковий запис, вказавши адресу електронної пошти, і Panda буде різними способами змушувати вас придбати платне рішення, заманюючи додатковими функціями: фаєрволом, захистом Wi-Fi мережі, батьківським контролем, менеджером паролів і т.д.

Дана концепція широко поширена і в інших безкоштовних продуктах, хоча Panda Free Antivirus має велику кількість компенсацій. Привабливий інтерфейс в стилі Windows 8 виглядає відмінно і дозволяє легко налаштовувати різні компоненти. Panda показує високі рівні виявлення, вбудований веб-фільтр прекрасно справляється з блокуванням шкідливих сайтів, а набір відновлення дозволяє створити завантажувальний середу для видалення стійких загроз.

Panda Free Antivirus пропонує надійну всебічний захист і кілька корисних допоміжних інструментів абсолютно безкоштовно.

Trend Micro Antivirus + Security 2016 (325 рублів за 1 ПК / рік)

Trend Micro Antivirus + Security 2016  (325 рублів за 1 ПК / рік)

Для установки Trend Micro Antivirus + Security може знадобиться деякий час. Користувачеві пропонується примусово видворити несумісне ПО і потрібно кілька разів перезавантажити браузер, щоб встановити всі необхідні розширення.

Після завершення налаштування, життя значно спрощується. Інтерфейс дуже простий і інтуїтивний, антивірусний двигун не уповільнює швидкодію системи, а сам продукт відмінно справляється з виявленням загроз, що регулярно підтверджується результатами лабораторних тестувань.

Антивірус включає кілька додаткових інструментів безпеки. Компонент веб-захисту стежить на відвідуваними посиланнями, блокуючи доступ до шкідливих ресурсів, а інтегрований спам-фільтр звільнить папку вхідних від небажаних повідомлень.

Проте, є і недоліки. Trend Micro може генерувати більше помилкових спрацьовувань, ніж інші антивіруси. AV-Comparatives вказала на дану особливість в останніх динамічних тестах, і в аматорських випробуваннях дану поведінку також було помітно.

Рекомендується скористатися 30-денним ознайомчим періодом перед покупкою, щоб виявити потенційні проблеми. Якщо у вашому випадку помилкових спрацьовування мало або взагалі немає, високоякісна захист і відмінні додаткові інструменти роблять Trend Micro Antivirus + Security 2016 відмінним вибором для стаціонарної захисту.

Webroot SecureAnywhere AntiVirus (37,49 доларів за 3 ПК / рік)

Webroot SecureAnywhere AntiVirus  (37,49 доларів за 3 ПК / рік)

Багато антивіруси заявляють про своє "невеликому розмірі і невимогливість до ресурсів". Webroot SecureAnywhere AntiVirus є одним з небагатьох продуктів, які повністю відповідають даним твердженням. Основні файли захисту встановлюються за частки секунди, але Webroot не збирається посилено займати пропускну здатність мережі для скачування громіздких оновлень сигнатур, замість цього використовуються технології поведінкового моніторингу та хмарна служба для виявлення навіть новітніх загроз.

Це не означає, що програма функціонально обмежена. Поряд з основною антивірусним захистом, Webroot містить захист від фішингу, фаєрвол і монітор мережевих підключень, що настроюється пісочницю для тестування підозрілих програм і інші цікаві інструменти.

Наведемо приклад: журнал "Історія виконання" показує всі недавно запущені процеси в системі і тривалість їх активності. навіть якщо ваш комп'ютер позбавлений шкідливих модулів, перегляд цієї детальної інформації може бути корисний для оптимізації продуктивності системи.

Наскільки все це ефективно? Це дуже складне питання. Аматорські тести показують високу ефективність, але незалежні лабораторії дуже рідко тестують Webroot.

Протестуйте продукт протягом терміну ознайомлення, і, якщо Ви втомилися від роздутих антивірусів, у Webroot відмінні шанси на успіх.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Наскільки все це ефективно?
Знайшли друкарську помилку?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача