Статьи

10 фактів про мінімалізмі

  1. Мінімалізм - найактуальніший стиль в сучасному дизайні. Інтер'єри в ньому схожі на інтер'єри космічних...

Мінімалізм - найактуальніший стиль в сучасному дизайні. Інтер'єри в ньому схожі на інтер'єри космічних кораблів і декорації до фільмів про майбутнє . Дизайнер інтер'єрів Наталія Зеленова пов'язує це з настанням XXI століття і новою епохою технократії. Як перетворити свою квартиру в модне простір і чим мінімалізм відрізняється від скандинавського стилю, читайте в новому матеріалі Lotonews.

Як перетворити свою квартиру в модне простір і чим мінімалізм відрізняється від скандинавського стилю, читайте в новому матеріалі Lotonews

Дизайнер Наталія Зеленова вважає мінімалізм найактуальнішим напрямом

1. Іноді мінімалізм плутають зі скандинавським стилем, але ці два стилі не є синонімами. Скандинавський стиль - це історія про затишок. Мінімалізм - про функціональність.

Не варто плутати мінімалізм і скандинавський стиль

2. Мінімалізм - прямий наслідок конструктивізму, який з'явився в 20-х роках ХХ століття. Тоді люди відмовилися від мистецтва заради мистецтва, усіляких «прикрас», і вирішили, що архітектура, перш за все, повинна бути утилітарною. У цей час з'являються конструктивістські будівлі видатних архітекторів Ле Корбюзьє і Френка Ллойда Райта, а в нашій країні - Костянтина Мельникова. Все, що зараз створюється в мінімалізмі, дуже близько до цього.

3. Одна з головних причин популярності мінімалізму в тому, що сучасні квартири мають невелику площу: в них мало місця і потрібно прибирати зайве. В інтер'єрі мінімалізму це завдання вирішується. Крім того, в сучасному суспільстві споживання настала втома від надлишку речей. У цьому теж причина інтересу до мінімалізму.

У цьому теж причина інтересу до мінімалізму

Мінімалізм допомагає вирішити проблему нестачі простору

4. Основний принцип в мінімалізмі: нічого зайвого. Прибираємо всі прикраси. Ми залишаємо тільки функціональні предмети. Мінімум меблів, мінімум кольору, навіть - мінімум приміщень в квартирі. Передпокій стає продовженням вітальні, вітальня плавно переходить в кухню. Увійшовши в квартиру, ми опиняємося в великому, цілісному, світлому просторі. З точки зору кольору основний упор слід зробити на світлі відтінки. Оптимальний варіант - білий.

5. Одне з основних мінімалістських рішень - вбудовані меблі. З її допомогою предмети для зберігання вбудовуються в архітектуру приміщення, і залишається тільки найголовніше: наприклад, диван і телевізор. При цьому модулі вбудованих конструкцій повинні бути одного розміру або кратні йому.

При цьому модулі вбудованих конструкцій повинні бути одного розміру або кратні йому

Вбудовані меблі - характерна особливість мінімалізму

6. Якщо ви хочете втілити мінімалізм в своїй квартирі, для початку вам потрібно скласти чітке технічне завдання, щоб визначити, чим ви користуєтеся, а що хочете прибрати. Наприклад, порахуйте, скільки у вас одягу, скільки довгих і коротких речей, скільки ще плануєте купити для того, щоб заздалегідь спланувати досить місця в шафах. Це стосується взуття, книг, техніки. Такий розрахунок актуальне для будь-якого інтер'єру, але для мінімалізму - особливо. Якщо ж ви не любите кожен раз прибирати речі в певне місце, то стиль мінімалізму - не ваш. Розкидана одяг і складений мотлох в кутку кімнати моментально зіпсують цей інтер'єр.

7. При створенні інтер'єру в стилі мінімалізму прораховується кожен сантиметр і кожен кут приміщення. Наприклад, вимагає ретельних розрахунків така деталь, як стельові ніші для штор. Саме тому для реалізації такого проекту необхідні архітектор і висококваліфікована бригада будівельників, які будуть сумлінно вирівнювати великі площі білих стін, підрізати плитку під 45 градусів, не злякаються відсутності стельового і підлогового плінтусів, і будуть готові до нескінченних вбудованим конструкцій з гіпсокартону.

Саме тому для реалізації такого проекту необхідні архітектор і висококваліфікована бригада будівельників, які будуть сумлінно вирівнювати великі площі білих стін, підрізати плитку під 45 градусів, не злякаються відсутності стельового і підлогового плінтусів, і будуть готові до нескінченних вбудованим конструкцій з гіпсокартону

В ремонті дуже важлива точність вимірів і розрахунків

8. При ремонті вам доведеться прагнути до використання тільки натуральних оздоблювальних матеріалів: наприклад, плитки для підлоги з природного каменю і меблів з шпони. На цьому наголошує ідею мінімалізму: ви берете тільки сутність каменю і дерева, текстури та кольору.

9. У мінімалістичне приміщення можна поставити предмет меблів сумнівною форми і якості. Для цього стилю замовляють меблі хороших, а краще навіть легендарних брендів. Якщо ви поставите яскравий диван вишневого кольору в білому приміщенні, то він буде перетягувати всю увагу на себе і сприйматися майже як предмет мистецтва.

Якщо ви поставите яскравий диван вишневого кольору в білому приміщенні, то він буде перетягувати всю увагу на себе і сприйматися майже як предмет мистецтва

Мінімалізм вимагає простоти і якості

10. При уявній простоті на створення такого інтер'єру потрібні чималі кошти. Тому мінімалізм популярний, в основному, в розвинених країнах. Багато мінімалістичний інтер'єрів або навіть повноцінних будинків роблять в Японії і США. У європейських країнах його замовляють менше, так як європейці люблять прикрашати свої будинки антикваріатом і речами з історією.

Наталія Зеленова:

Я з теплом згадую всі свої проекти. Але в якості одного з найбільш показових з точки зору сучасного мінімалізму могла б привести приклад квартири в біло-бордово-коричневій гамі. Всі меблі - кухня, обідній стіл, тумба під ТВ, крісла - білого кольору, а посередині приміщення варто один диван вишневого відтінку. Складається неоднозначне враження, але в підсумку вийшло дуже цікаво.

Складається неоднозначне враження, але в підсумку вийшло дуже цікаво

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача