Статьи

1 - 3 червня: Wacom на «Книжковому Арсеналі»

 1. Wacom Draw Zone: дивіться, питайте, пробуйте
 2. Творчий конкурс «Дитинство 2118» на фестивалі «Книжковий арсенал»
 3. Майстер-класи професійних ілюстраторів
 4. І дещо ще ...
 5. Wacom на фестивалі «Книжковий Арсенал»
 6. Корисні посилання

Черговий, вже восьмий за рахунком Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» і в цей раз не обійдеться без виїзної зони творчості Wacom Draw Zone. Актуальні пристрої Wacom, консультації з експертами, два майстер-класу і традиційний конкурс експрес-малюнка - наша основна програма для гостей фестивалю. Черговий, вже восьмий за рахунком Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» і в цей раз не обійдеться без виїзної зони творчості Wacom Draw Zone

Творча зона Wacom Draw Zone на фестивалі «Книжковий Арсенал» в 2017 р

Wacom Draw Zone: дивіться, питайте, пробуйте

За останні місяці компанія Wacom виконала велику роботу з удосконалення своєї техніки і оптимізації модельного ряду. І хоча конкуруючі продукти намагаються не відставати, в загальному заліку пристрої Wacom залишаються кращими для роботи з цифровою графікою - в тому числі і при створенні книжкових ілюстрацій, цифрових картин та інших художніх і мультимедійних проектів.

Приходьте на Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», до нас в Wacom Draw Zone, - і проведіть свій власний тест-драйв техніки Wacom, щоб переконатися наскільки круто малювати в цифрі!

 • Якщо вам потрібен кращий в своєму класі професійний інструмент - відразу беріться за Intuos Pro . З його допомогою класичне малювання не просто переходить в цифровий формат, а й розширює можливості художника: адже на комп'ютері немає обмежень фізичних матеріалів та інструментів. Крім стандартної моделі спробуйте ще і версію Paper Edition: прикріпивши до неї простий аркуш паперу і намалювавши на ньому що-завгодно, ви відразу отримаєте цифрову копію свого начерку навіть у векторному форматі! Прощайте, сканери!
 • Максимальна ж наближення до класичного образотворчого мистецтва дарують пір'яні дисплеї Cintiq Pro . Малюйте прямо на екрані, як якщо б він був аркушем паперу або шматком полотна! Справжній цифровий мольберт з повним арсеналом художніх засобів, класичних і ультрасучасних.
 • Якщо ж ви часто в роз'їздах, ваша творча майстерня в цифровому вигляді займає лише трохи місця в дорожній сумці: MobileStudio Pro - гібрид пір'яного дисплея Wacom і портативного комп'ютера. Оскільки він працює на базі повноцінної Windows 10, ви можете встановити на нього всі професійні додатки, якими користуєтеся на стаціонарному комп'ютері. І для повноцінної роботи в будь-якій точці світу вам більше нічого не потрібно!
 • Для початківців художників ми пропонуємо пір'яні планшети Intuos , Які оновилися якраз в цьому році. Здорово перероблений дизайн, нове ергономічне перо, бездротове підключення до комп'ютера через Bluetooth, прекрасні технічні характеристики - перераховувати гідності новинок можна довго, але краще спробувати їх самим!
 • Поруч також буде представлена ​​і вже стала класичною модель минулого покоління Intuos Art . Для чого? По-перше, цей планшет ще кілька років прослужить своєму власникові вірою і правдою. А по-друге, зараз на покупці Intuos минулого покоління можна заощадити більше 1500 грн, в залежності від моделі. Хороший привід придивитися до «дідка». 😉
 • Ну і звичайно, не проходьте повз нашого «младшенького» - One by Wacom . Цей планшет оснащений тільки основний пір'яний технологією Wacom - але вона головне, що є в усій техніці Wacom, і чого немає у аналогічних пристроїв інших виробників. Навіть на планшеті з таким базовим набором функцій можна легко і приємно створювати цілком професійні роботи.

На всі питання з усіх представлених пристроїв вам з радістю дадуть відповідь наші експерти в Wacom Draw Zone. Хто буде в футболці з логотипом Wacom - те ми. Не соромтеся і підходите для консультації.

Творчий конкурс «Дитинство 2118» на фестивалі «Книжковий арсенал»

Оскільки основна тема «Книжкового арсеналу» в цьому році - «Проект майбутнього», ми пропонуємо всім учасникам нашого конкурсу про те, чим будуть жити діти майбутнього. Візьміть близький вам образ дитинства, подумки перенесіть на сто років вперед - і покажіть його за 30 хвилин на будь-якому пристрої Wacom в нашій демозоне.

За оцінками професійного журі, склад якого сформується під час проведення конкурсу, буде визначена одна краща робота, чий автор отримає прекрасний приз - пір'яний планшет Intuos нового покоління!

© Олександр Комяхов, Дар'я Артем'єва

Майстер-класи професійних ілюстраторів

Під знаком Wacom ви не тільки зможете спробувати в роботі нашу техніку і дізнатися про неї цікаві технічні деталі, але і побачити реальні приклади професійної роботи на планшетах і дисплеях Wacom. Для цього наші друзі-художники підготували два майстер-класи:

 • 2 червня, о 15:00 - консультація з деморісованіем «Цифра vs Аналог», яку проведе ілюстратор Олександр Комяхов .

 • 3 червня, о 14:00 - майстер-клас художника-ілюстратора Дар'ї Артем'євої «Секрети створення персонажа в стилі Disney: як перетворити свій стиль в бренд і стати популярним в Instagram».

Приходьте, і ви дізнаєтеся багато цікавого з практичного досвіду Олександра і Дар'ї. До того ж можете задавати їм питання, які опиняться за межами їхньої майстер-класів (а Дарина до того ж регулярно веде у нас Дні відкритих дверей Wacom , Візьміть на замітку).

І дещо ще ...

До того ж ми як «Компанія Новела» - офіційний дистриб'ютор техніки Wacom на Україні стали спонсорами конкурсу на кращий книжковий дизайн. Авторам трьох найкращих робіт в рамках цього конкурсу ми подаруємо пір'яні планшети Intuos Art medium.

Крім того, всім гостям нашої творчої зони ми подаруємо знижку 5% на будь-який пристрій Wacom. Для цього треба лише виконати кілька простих умов:

 • Сфотографуватися з нашої фоторамкой.
 • Викласти фото у себе на Facebook або в Instagram.
 • Помітити цю фотографію хештегом #WacomSelfies і відзначити наш профіль: в Instagram просто через @wacomukraine, а в Facebook - ввівши вручну @ wacom.ua і вибравши в списку, що випадає сторінку Wacom Ukraine. Відмітка нашого профілю на самій фотографії теж вважається.

Виконавши всі ці умови, приходьте до нас в демозону на вул. Почайнинській, 28 в Києві - і ви зможете купити вибраний пристрій Wacom зі знижкою 5%.

Wacom на фестивалі «Книжковий Арсенал»

ДЕ: зона «Майстернi» (2 поверх, ліворуч від входу), «Мистецький Арсенал», вул. Лаврська, 12, Київ.

КОЛИ: 1 - 3 червня, з 10:00 до 22:00

Корисні посилання

→ «Wacom Україна» на Facebook і в Instagram .
Програма «Книжкового Арсеналу» .
Купити квитки на «Контрамарке.уа» .

Для чого?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.