Идет расследование прокуратурой ранение 3 военнослужащих в результате взрыва на полигоне

Опубликовано: 02.12.2016

видео Идет расследование прокуратурой  ранение 3 военнослужащих в результате взрыва на полигоне

Land Rover Discovery Sport Christmas Cabin

Военная прокуратура Черновицкого гарнизона открыла уголовное производство по факту получения ранений тремя военнослужащими на полигоне в Каменец-Подольском.

Как сообщает в пятницу пресс-служба военной прокуратуры Западного региона, производство открыто по признакам преступления, предусмотренного частью 2 статьи 414 Уголовного кодекса Украины (нарушение правил обращения с оружием, а также с веществами и предметами, представляющими повышенную опасность для окружающих), смотрите больше новостей на сайте khmelnytsky.com.ua.

Как сообщалось, 1 декабря на полигоне в Каменец-Подольском произошел взрыв, в результате которого три военнослужащих получили ранения и были доставлены в городскую больницу. В данное время опасности для их жизней нет.

Военнослужащие проводили осмотр полигона на наличие взрывных устройств после плановых занятий.

По предварительным данным, мог взорваться реактивный мотор или замедлителя переносного заряда разминирования (ЗРП-2). Причины взрыва выясняются.

ВЛАДА КРАЮ ВІДМОВИЛА У ДЕРЖАВНІЙ НАГОРОДІ ВОЛОНТЕРЦІ І ДРУЖИНІ ГЕРОЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ТЕТЯНІ БОНДАРЧУК. . . ПОМИЛКОВО

Друк E-mail

Створено: 02.груд. . 2016

Хмельницька обласна адміністрація відмовила у державній нагороді волонтерці та дружині Героя Небесної Сотні Тетяні Бондарчук. Жінку знають як активну учасницю Революції Гідності. Також пані Тетяна є ініціатором та організатором благодійних та патріотичних акцій «Чужих дітей не буває! », «Родинне коло», «Нації української цвіт». Та засновницею громАдської організації «Яворина». Волонтерка нині працює заступницею Старокостянтинівського міського голови. Нагородити Тетяна Бондарчук орденом княгині Ольги ІІІ ступеня запропонували представники громадської організації «Родини Героїв Небесної Сотні». Про те, що жінка заслуговує на державну нагороду, говорять й інші волотери.

Сергій ЖМУРКО – голова громадської організації учасників АТО, м. Старокостянтинів

- Тетяна Володимирівна – це людина з великим серцем, з доброю душею. Це людина, яка втратила свого вірного друга і після цього в неї не опустилися руки. І їй за це велика шана і подяка від свій нас. Ми її любимо, шануємо і будемо співпрацювати далі у цьому волонтерському русі.

Натомість у Хмельницькій обласній державній адміністрації пояснюють: нагородити Тетяну Бондарчук … збирались. Та у відділі кадрів підготували документи з відмовою. Помилково.

Володимир КАЛЬНІЧЕНКО – заступник голови Хмельницької облдержадміністрації

- Працівники відділу роботи з кадрами, дійсно при прикрій помилці поклали документи в стос відказників, яким по тій чи іншій причині було відмовлено. Ці документи навіть не розглядались на комісії. Ця помилка була виявлена. З працівником, який проведена певна робота. Сьогодні ж зранку було проведено розслідування чому так сталося. Попереджені працівники аби такого більше не було. Дано доручення зв’язатися з громадською організацією, яка подавала документи на нагородження на предмет повторної подачі документів на розгляд і буквально на слідуючому тижні в нас заплановано засідання комісії по державним нагородам. Там є 15 претендентів. Якщо ще поступлять до того часу, і всі будуть розглянуті це подання буде теж розглянуто.


Enjoykin — Житие Мое


NDNews, промо с животными

rss