Голова Полтавської ОДА розповів чому

Опубликовано: 01.12.2016

видео Голова Полтавської ОДА розповів чому

Білокінь розповів, кого б підтримав на виборах міського голови

Сьогодні, 11 листопада в Полтаву приїжджав в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак. Під час зустрічі з головою Полтавської ОДА Валерієм Головком та начальником служби автомобільних доріг Полтавщини Володимиром Трояновським, обговорили актуальні питання ремонту автомобільних доріг області, на сайте poltava-city.com.  

Щоправда зустріч, анонсована на 9 ранку, відбулася аж о 12. 30. Чому пан Новак, який до речі, виконує обов’язки голови Держагентства автомобільних доріг України лише із середини жовтня, запізнився на 3 години, журналістам так і не пояснили.

Основною темою розмови став ремонт автошляхів  – М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-22 Полтава-Олександрія. Варто відзначити, що гласили переважно Головко і Трояновський, пан Новак переважно відмовчувався.

Голова Полтавської ОДА розповів, що кошти на ремонт доріг виділятимуть з місцевих бюджетів, адже це неприпустимо, щоб вони лежали на рахунках «мертвим вантажем». Як приклад успішної співпраці Головко навів Шишацьку об’єднану територіальну громадину, комунальне підприємство якої робило ямковий ремонт доріг. Також Головко наголосив на важливості формування Дорожнього фонду на наступний рік та додав, що разом зі Службою автодоріг області планують розробити Програму до 2020 року з капітального ремонту автошляхів, особливо соціального значення.


Голова Полтавської ОДА В. Головко обговорив із К. Жеваго питання банку “Фінанси та Кредит”


Головко не підтримає Мамая на виборах

rss