Статьи

Звичайна відеокамера як веб камера - чи можливо це?

  1. Спосіб 1. Застосування програми TeVeo Video Suite
  2. Спосіб 2. Використовуємо спеціальний віртуальний драйвер

Якщо у Вас є проста цифрова відеокамера, то її можна використовувати як веб-камеру, це абсолютно точно. Способи є різні, і нижче ми розповімо про двох можливих методах. Це дуже зручно, адже дозволяє економити гроші на покупку веб-камери, хоча і не дуже практично, адже доводиться морочитися з налаштуванням. Ах да, якість картинки зі звичайної камери буде істотно краще, ніж якість зображення майже будь-який веб-камери.

Ах да, якість картинки зі звичайної камери буде істотно краще, ніж якість зображення майже будь-який веб-камери

Спосіб 1. Застосування програми TeVeo Video Suite

Є така програми TeVeo Video Suite. Вона абсолютно безкоштовна і доступна всім бажаючим. Знайти її в інтернет легко, банально загугли її назву. Призначається цей софт для наступних завдань:

  • Показ відео з камери всім бажаючим через інтерфейс браузера;
  • Показ відео тільки певним особам, у яких є пароль;
  • Спілкування з користувачами, які зареєстровані на сайті TeVeo.

Тобто власник відеокамери отримує власну адресу в інтернеті. Заслання він може дати кому завгодно, і цим посиланням буде доступна online-картинка, що записується відеокамерою. За бажанням посилання можна «запароліть», і тоді відео буде доступно тільки, якщо користувач введе пароль. Ідея непогана, але у неї є недоліки. Найголовніший - неможлива трансляція звуку. Втім, проблема вирішувана за допомогою скайпу. Чи спілкуєтеся з одним по скайпу голосом і паралельно транслюєте відео по сайту TeVeo за допомогою програми TeVeo Video Suite. Трохи непрактично, але справа в тому, що комп'ютер «без магії» не визначає звичайну цифрову відеокамеру, підключену по USB інтерфейсу, як веб-камеру.

Є також альтернативні програми скайпу, скажімо той же NetMeeting.

Спосіб 2. Використовуємо спеціальний віртуальний драйвер

Тут ми розповімо про те, як «обдурити» наш комп'ютер і втовкмачити йому в голову, що наша звичайна відеокамера є ні чим іншим, як саме веб-камерою.

Робиться це за допомогою спеціального драйвера: він отримує потік з простої відеокамери, проте на виході віддає його, «замаскувавшись» під веб-камеру. Сам драйвер доступний спільно з програмою TrackerCam. На цій сторінці є різні версії цієї програми. Зверніть увагу: є платні і безкоштовні версії. Функціонала безкоштовної Вам буде достатньо.

Завантажуйте програму, встановлюйте її, запускайте. Далі, можливо, буде потрібно в самій програмі вказати, яку відеокамеру використовувати як веб-камеру. Зробити це легко: Tuner> Display & Camera> Select camera.

Як тільки Ви вкажете потрібну камеру, запускайте скайп і переходите до відео налаштувань. Там, по ідеї, повинна з'явитися наша віртуальна веб-камера, що показує відео.

Програма TrackerCam непроста. Вона являє собою аналог згаданої вище програми TeVeo Video Suite і теж дозволяє вести спостереження через інтернет. У нашому випадку нам потрібен був лише драйвер. Дуже сподіваємося, що наші поради допомогли вирішити проблему.


Будь ласка, оцініть цю статтю:

Будь ласка, оцініть цю статтю:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то