Статьи

Зробити банер онлайн для Ютуб

  1. Завантажити банер для Ютуб

Дуже часто активні передплатники Youtube цікавляться питанням про те, як зробити банер для Ютуб в онлайн-режимі, так як далеко не всі користувачі мають дизайнерські навички та вміння для роботи в різних графічних редакторах типу Adobe Photoshop. На сьогоднішній день, в мережі можна знайти дуже багато різних ресурсів і сервісів, використовуючи які, ви зможете без особливих труднощів створити креативний, гарний банер або шапку для каналу на Ютубі .

шапку для каналу на Ютубі

Один з корисних і продуманих ресурсів, призначених для створення самих різних банерів - це багатомовний ресурс bannerfans.com, скріншот головної сторінки якого представлений вище. Навіть, якщо ви не володієте англійською мовою, у вас є можливість вибору російської мови (див. Малюнок вище). Після вибору мови, зійдіть трохи нижче по сторінці і виберіть макет, формат, текст і потрібні розміри майбутнього банера.

Крім наведеного вище ресурсу, також дуже якісно зробити банер для Ютуб безкоштовно допоможе такий популярний ресурс, як fotor.com. Цей сайт англомовний, але незважаючи на це, дуже зрозумілий і ергономічний. Користуватися всіма перевагами даного ресурсу ви зможете на інтуїтивному рівні. Зайдіть на сайт, натисніть вгорі на головній сторінці кнопку "Get started" і перед вами відкриється сторінка створення креативного, унікального і якісного банера для вашого каналу на Ютубі. Унікальне красиве оформлення Ютуб-каналу, поза всяких сумнівів, сприяє збільшення числа переглядів ваших відеороликів і зростання лайків, що в свою чергу, посприяє тому, що ваш канал вийде в топ. Зліва на сторінці можна побачити деякі готові шаблони для банерів на Ютубі. Якщо вам сподобався той чи інший шаблон, просто клікніть по ньому мишкою і він відкриється правіше в цьому ж вікні.

Замість головної картинки обраного шаблону можна завантажити будь-яку свою фотографію і відрегулювати правильний її розмір. Крім цього, у вас є відмінна можливість попередньо подивитися, як буде виглядати створений вами банер. Для цього є спеціальна кнопка, натиснувши на яку, ви зможете переглянути, як буде виглядати тема оформлення на самих різних пристроях. Відзначимо також, що на сайті fotor.com крім шаблонів, створювані вами, які вже будуть підігнані під оптимальний розмір шапки для Ютуб , Також є можливість створювати фотоколажі.

Завантажити банер для Ютуб

Якщо ви не хочете мучитися - вчити Фотошоп або витрачати багато часу на створення банерів в режимі онлайн за допомогою різних конструкторів, то ви можете без особливих проблем завантажити оформлення з інтернету. У мережі безліч сайтів, де можна обзавестися якісним готовим банером. Наберіть в пошуку Гугла або Яндекса запит: «скачати банер для Ютуб», і ви побачите, скільки результатів вам видасть - десятки тисяч. Вибрати з усього цього різноманіття дійсно якісний і хороший ресурс не так просто. Але в даній публікації ми постараємося розповісти про пару популярних ресурстов на яких можна скачати вже готовий банер.

Ytcolor. ru - потужний сайт з приємним чуйним дизайном, на якому зібрано дуже багато різних шаблонів для Ютуб. Всі теми оформлення для більшої зручності користувача розбиті на категорії. Ви можете на даному ресурсі скачати вже готові банери або замовити банер у дизайнерів, заплативши за це певну суму грошей. Але зате у вас буде унікальний креативний банер, який гідно оцінять передплатники вашого каналу на Ютубі. Ще один хороший ресурс для скачування готових шапок для YT - це backgroundtube.com, на якому теж досить великий вибір потрібного матеріалу в різних категоріях.

Крім ресурсів, описаних вище, можна виділити ще кілька популярних сайтів, на яких без особливих проблем можна скачати безкоштовно теми оформлення для Ютуб або замовити за гроші оригінальний дизайн каналу на Ютубі.

  • mytubedesign.com
  • ytlayouts.net
  • freecodesource.com

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача