Статьи

Жовті сторінки Башкортостан | Адресний телефонний довідник

 1. Для користувачів довідника Про онлайн-довіднику Жовті сторінки Башкортостану Як і що шукати в онлайн-довіднику...
 2. пам'ятки
 3. Можливості сайту для користувачів довідника
 4. 2. Пошук
 5. 3. Рубрикатор
 6. 4. Карти
 7. 5. Довідкова інформація
 8. 6. Додаткові можливості
 9. Можливості сайту для компаній
 10. 2. Інфостраніца
 11. 3. Реклама на сайті
 12. пам'ятки
 13. Про компанію

Для користувачів довідника
 1. Про онлайн-довіднику Жовті сторінки Башкортостану
 2. Як і що шукати в онлайн-довіднику
 3. Пошук компаній за рубрикатором
 4. Пошук компаній на великій мапі
 5. Довідкова інформація
 6. Додаткові можливості

для компаній

 1. Особистий кабінет компанії на сайті
 2. Розміщення докладної інформації про компанію на інфостраніце
 3. Рекламні можливості онлайн-довідника Жовті сторінки Башкортостан

пам'ятки

Про компанію

Можливості сайту для користувачів довідника

1. Онлайн-довідник Жовті сторінки Башкортостану

З головної сторінки сайту «Жовті сторінки», скориставшись пошуком з підказками, ви зможете знаходити будь-яку цікаву для вас інформацію про підприємства Уфи і Республіки Башкортостан в сферах бізнесу, відпочинку, навчання і розваг.

Детальніше

А ще - бути в курсі актуальних новин про курс валют, святах і знижки. Ви зможете дізнатися адресу, телефон, посилання на сайт, електронну пошту та години роботи потрібної вам компанії. А також прочитати реальні відгуки відвідувачів або залишити свій. Наш каталог містить близько 50 000 підприємств, і щоб ви швидко знайшли потрібну компанію, що надає ту чи іншу послугу, ви можете скористатися функцією автопоиска за адресою, ключовим словом або назвою компанії.

2. Пошук

Ми пропонуємо вам шукати потрібні компанії і підприємства Уфи і Республіки Башкортостан на сторінках нашого довідника за назвою компанії / ключовим словом / назвою рубрики.

Детальніше

Якщо ви знаєте назву компанії, просто введіть його в рядку пошуку, і ви побачите її повну контактну інформацію, включаючи місце розташування на карті.

Якщо вас цікавить якась послуга або товар, і ви хочете вибрати компанію, яка надає їх недалеко від вас / за недорогою ціною, введіть ключове слово в рядок пошуку разом зі зручним для вас адресою.

Також ви можете ввести назву рубрики в рядок у верхній частині сторінки і вибрати цікаву для вас.

Ви можете скористатися випливаючими підказками сайту «Жовті сторінки» при початку введення будь-якого запиту, - таким чином, ми намагаємося зробити ваш пошук швидше і простіше.

3. Рубрикатор

Вся представлена ​​інформація в нашому довіднику може бути представлена ​​для читачів або в алфавітному порядку, або структурно - за різними тематиками.

Детальніше

Щоб вам було зручніше орієнтуватися у всій різноманітності довідкової інформації, ми спеціально підготували кілька рубрикаторів.
Вони систематизують всі підприємства Республіки Башкортостан - структурно, з тієї чи іншої тематики або в алфавітному порядку.
Ви можете здійснювати пошук цікавої вам інформації, вибираючи будь-який спосіб. У вас обмежений час на дорогу, або ви не хочете від'їжджати далеко від дому? Просто введіть свою адресу разом з ключовим словом у верхній частині сторінки, і ви побачите список компаній, які відповідають вашому запиту з усіма потрібними контактами.

4. Карти

Шукайте потрібну вам компанію на докладній карті Уфи і обласних регіонів міст Республіки Башкортостан, щоб наочно побачити її розташування і швидко зорієнтуватися на місцевості.

Як критерій пошуку ви можете задати назву організації, ключове слово або рубрику.

Як критерій пошуку ви можете задати назву організації, ключове слово або рубрику

5. Довідкова інформація

На нашому сайті Ви можете:

знайти посилання в довіднику «Жовті сторінки» будь-яких міст: як на території Росії , так і по всьому світу .

поділитися посиланням на зацікавила вас компанію одним натисканням клавіші через Вконтакте і Facebook.

бути в курсі актуальних професійних свят та пам'ятних дат .

Разом з «Жовтими сторінками» ви завжди будете інформовані про офіційний курс валют, а також зможете переглядати свіжу інформацію про курсах обміну валюти в банках Уфи на поточний момент.

Заглянувши до нас на сайт, ви можете підписатися попутно, яка вас чекає погода сьогодні або на 2 тижні вперед.

Інформація про точках доступу wi-fi в Уфі обов'язково стане в нагоді, якщо вам терміново потрібно відповісти на лист або отримати якусь інформацію в інтернеті.

Якщо виникла необхідність зателефонувати в іншу країну або місто, ви можете швидко знайти достовірну та точну інформацію про номери міжнародних телефонних кодів і кодів Російської Федерації прямо на нашому сайті.

Регулярно відвідуючи постійно оновлюваний розділ нашого сайту, присвячений знижкам і акцій на різні товари і послуги в Уфі, ви завжди зможете знаходити максимально вигідні для себе пропозиції, а також розміщувати там інформацію і про свою компанію.

6. Додаткові можливості

У вас є можливість відправляти повідомлення, що зацікавила вас компанію, а також писати відгуки.

Повідомити про помилку в поданій інформації дуже легко. Досить натиснути на кнопку "Повідомити про помилку" на сторінці картки компанії.

Досить натиснути на кнопку Повідомити про помилку на сторінці картки компанії

Можливості сайту для компаній

1. Особистий кабінет

Керівникам або власникам закладів Республіки Башкортостан, націленим на залучення клієнтів, ми пропонуємо широкий спектр можливостей.

Детальніше

Для того щоб читачі могли отримати повну інформацію про вашу компанію, вам варто розповісти про неї максимально докладно, зареєструвавшись і заповнивши анкету.
Після реєстрації, ви зможете:

 • додавати і редагувати інформацію про послуги, що надаються вашою компанією;
 • публікувати актуальні новини компанії, які можуть бути цікаві вашим клієнтам;
 • інформувати покупців про акції та знижки;
 • розміщувати фотографії вашої продукції, що демонструють її переваги, а також інтер'єру приміщення.
 • Інформативно, докладно і абсолютно безкоштовно.

Інформативно, докладно і абсолютно безкоштовно

2. Інфостраніца

Всі власники компаній, зареєстровані в каталозі «Жовтих сторінок» отримують можливість детально розповісти про себе читачам на спеціальній сторінці.

Детальніше

Її значок розташований праворуч від назви компанії Її значок розташований праворуч від назви компанії . Натиснувши на нього, відвідувачі потрапляють на таку інфостраніцу, заповнену власником компанії. На ній можна вказати весь перелік послуг, товарів, розмістити барвисті фотографії, згадати про акції і знижки. Словом, надати потенційному клієнтові всю необхідну про себе інформацію, яку він може отримати, швидко переглянувши інфостраніцу, не переходячи на сайт компанії.

3. Реклама на сайті

Ми завжди раді запропонувати різноманітні варіанти розміщення реклами всім, хто зацікавлений в просуванні пропонованих товарів і послуг, забезпечуючи широке поширення інформації.

Детальніше

Адресний телефонний довідник «Жовті сторінки» щодня переглядають більше 5000 користувачів, і показники зростають з кожним днем. Заявіть про себе голосно!

А ми розповімо вам все, що знаємо про великі можливості таргетированной реклами і відповівши на всі ваші запитання.

 • Послуга спецрозміщення на сайті «Жовті сторінки» дозволить вам виділитися і звернути на себе 100% уваги користувачів: ваше рекламне оголошення буде на першому місці серед всіх інших.
 • Також ви можете помістити оголошення про свою компанію в тій чи іншій тематичній рубриці, - і це підвищить його шанси бути корисним для зацікавлених читачів.
 • Крім наочних фото про послуги або товари і інтер'єру приміщення, ви зможете завантажувати відеоролики про компанію, щоб краще познайомити з нею ваших потенційних клієнтів.
 • Ви можете прописувати ключові ключі в опис вашої компанії, щоб користувачі швидко знаходили вас.
 • Ми пропонуємо вам розміщувати логотип компанії, що підвищує її впізнаваність.
 • Ви можете розміщувати інформацію про знижки на послуги або товари вашої компанії, а також розміщувати повний прайс-лист в будь-яких форматах: doc, xls, pdf.
 • Якщо ви виявите якусь неточність в описі своєї компанії, напишіть нам, і ми все виправимо.

пам'ятки

Хочете ознайомитися з культурним життям Республіки Башкортостан і помилуватися її мальовничою природою? Відвідайте розділ " Пам'ятки Уфи і Республіки Башкортостан ".

Детальніше

Заглянувши в цей розділ довідника «Жовті сторінки», ви гарантовано здивуєтеся. Будь ви гість республіки або її корінний житель. Ви обов'язково відкриєте для себе щось нове з цього списку музеїв, ресторанів, заповідників, санаторіїв, розважальних і спортивних комплексів на всій території Башкортостану. А перед відвідуванням будь-якого зацікавив вас місця, в цьому розділі можна подивитися мальовничі фотографії та дізнатися про нього цікаві факти.

Про компанію

Онлайн-довідник Жовті сторінки Башкортостану намагається забезпечувати своїх читачів повну інформацію про підприємства та закладах Уфи і Республіки Башкортостан ось уже більше десяти років.

Ми переходили від одного формату до іншого, прислухалися до ваших відгуків і продовжуємо підтримувати дружнє партнерство зі своїми користувачами.

Ми ростемо і розвиваємося разом зі своєю збільшується аудиторією.

ТОВ «Видавництво« Жовті сторінки »є офіційним партнером по розміщенню реклами на найпопулярніших пошукових системах в Росії: Mail.ru і Яндекс.

Наш сайт є офіційним партнером Яндекса (Яндекс.Карти), що автоматично робить роботу з нами зручніше в рази.

Наші контакти: телефон +7 (347) 291-22-22, +7 (347) 224-22-55
Адреса видання: г. Уфа, вул. Р. Зорге 75, 450 075
Ел. пошта: [email protected] , [email protected]

У вас обмежений час на дорогу, або ви не хочете від'їжджати далеко від дому?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача