Статьи

Знижки до 40% на авіаквитки по Росії запустили «Уральські авіалінії»

  1. «Уральські авіалінії» запустили розпродаж авіаквитків зі знижками до 40% на популярні російські напрямки,...

«Уральські авіалінії» запустили розпродаж авіаквитків зі знижками до 40% на популярні російські напрямки, яка буде проходити до 21.59 за московським часом 9 грудня, повідомив кореспонденту ІА «Чіта.Ру» представник компанії.

«По акції можна купити квитки на вильоти з 8 грудня 2018 року по 31 березня 2019 року. Мандрівники можуть додатково заощадити, сплативши квитки бонусами програми «Крила». А всі, хто ще не вступив в програму, можуть отримати знижку у вигляді вітальних бонусів в 500 рублів при реєстрації в програмі. Один бонус дорівнює одному рублю », - йдеться в повідомленні.

В акції беруть участь наступні напрямки:

- У Москву (Домодєдово) з Єкатеринбурга, Анапи, Барнаула, Мінеральних Вод, Новосибірська, Омська, Санкт-Петербурга, Томськ, Тюмені, Уфи, Челябінська, Чити, Благовещенська, Калінінграда, Сургута, а також з Сочі (в аеропорт Шереметьєво і Домодєдово ).

- У Санкт-Петербург з Єкатеринбурга, Чити, Іркутська, Владивостока і Калінінграда.

- З Єкатеринбурга в Москву (аеропорти Домодєдово і Шереметьєво), Краснодар, Мінеральні Води, Санкт-Петербург, Читу, Благовєщенськ, Владивосток, Іркутськ.

- З Самари в Сочі, Сімферополь та інші міста.

Повний список напрямків розміщений на сайті . Квитки зі знижками можна купити на сайті , В мобільному додатку Uralairlines , По дзвінку в call-центр на номер 8-800-7700-262 або в будь-який авіакасі.

Яна Еремеевского 2018-12-08 1:00, 08 грудня 2018

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача