Статьи

Зірка району. Аудіосистема Monster SuperStar Blaster Bluetooth BoomBox

Ціна - 28 990 руб.
Ціна - 28 990 руб
Бумбокс давно вже подолав межу між простим звуковідтворюючим пристроєм і культовим аксесуаром.Деякі жанри музики, такі як хіп-хоп і реп, складно уявити собі у виконанні кабінетної мікросистеми або High End інсталяції.Як би не змінювався ландшафт апаратури в цілому, даного формату аудіотехніки ніщо не загрожує, і в кожному поколінні будуть його представники.

Створення "правильного" Бумбокс - справа складна. У самій концепції пристрою закладено низку серйозних протиріч. Апарату необхідна компактність і одночасно потужний бас. Звучання має бути дуже гучним, але вимога тривалої автономної роботи диктує низьке енергоспоживання. Для повного успіху потрібні також зухвалий дизайн і доступна ціна. Вивести оптимальну формулу вдавалося небагатьом виробникам, зате хіти розходилися величезними тиражами, так що влучне попадання гарантує щедрі дивіденди, і конкуренція тут найжорсткіша. Компанія Monster Products була просто зобов'язана відзначитися в цьому секторі, бо звукові характеристики її навушників і акустичних систем завжди відповідали відповідної естетиці. Тому, новинка Monster SuperStar Blaster приречена опинитися під самим пильною увагою вже на старті.
Створення правильного Бумбокс - справа складна

Передбачена абсолютно необхідна для вуличного використання захист від вологи. Топити Monster Blaster в басейні не варто, але дощу пристрій не боїться зовсім і має витримувати навіть тропічна злива.

Габаритами і загальним дизайном апарат нагадує середніх розмірів спортивну сумку. Відсутність касетної деки або CD-приводу забезпечили модний мінімалізм, так що навіть в звичному інтер'єрі прилад буде виглядати гармонійно. Мінімальний набір клавіш управління робить роботу з Monster Blaster інтуїтивно зрозумілою без звернення до інструкції. Передбачена абсолютно необхідна для вуличного використання захист від вологи. Топити пристрій в басейні не варто, але дощу не буде журитись абсолютно і має витримувати навіть тропічна злива. Вага апарату досить відчутний, що для переносної конструкції можна було б записати в недоліки. Однак, отримати від хисткою тонкостінної акустики якісне звучання, особливо в нижньому регістрі, ще нікому не вдавалося. Неминуче доводиться вибирати якийсь компроміс, і в даному випадку воно вирішено оптимально. Чисті і потужні баси для бумбокса вкрай важливі, навряд чи хтось з цим посперечається. Зайвий кілограм на плечі ж можна вважати безкоштовним фітнесом.
Габаритами і загальним дизайном апарат нагадує середніх розмірів спортивну сумку
По суті, Monster Blaster являє собою бездротову акустичну систему з автономним живленням. Власного програвача тут немає, в цій іпостасі покликаний виступати смартфон, планшет або портативний музичний плеєр. Це логічно - музична колекція давно переїхала в пам'ять кишенькових гаджетів, і особливого сенсу заводити окремий набір файлів для бумбокса не проглядається. Підключення здійснюється без проводів по Bluetooth і спрощено до краю завдяки технології NFC - досить піднести сумісний пристрій до колонки, і з'єднання відбудеться автоматично. На крайній випадок є 3,5мм аналоговий стереовход, але бездротова схема зручніше на порядок. Передбачено також мікрофонний вхід, так що в програмі вечірки може фігурувати жива музика в формі караоке. Якщо портативний джерело раптово розрядиться, то потужна батарея Monster Blaster може поділитися енергією через спеціальний порт USB. Останній призначений тільки для зарядки, згодувати йому флешку не варто і намагатися. Всі входи, в тому числі і роз'єм для блоку живлення самого пристрою, заховані під гумовою кришкою на боковині. Автономність роботи становить в середньому 12 годин, що, в цілому, досить навіть сильно захопленому меломанові.

Потужні баси забезпечує сабвуфер з орієнтованим вниз випромінювачем і двома пасивними радіаторами. Ефект настільки сильний, що мимоволі шукаєш очима «рояль в кущах», повірити в таке масштабне виконання від портативного апарату непросто.

Два режиму еквалайзера оптимально коректують характеристики для кімнатного і вуличного використання. Тихий або вузько направлений звук суперечив би самій ідеї бумбокса, так що грає апарат однаково голосно на всі 360 градусів. Тильної поверхні тут немає, динаміки присутні на обох сторонах корпусу. Потужні баси забезпечує сабвуфер з орієнтованим вниз випромінювачем і двома пасивними радіаторами. Ефект настільки сильний, що мимоволі шукаєш очима «рояль в кущах», повірити в таке масштабне виконання від портативного апарату непросто. Ритм передається пружно і чітко, стримуватися від рухів в такт можна лише зусиллям волі. Шукати рівну АЧХ, побудова сцени або підтримку аудіофільскій записів тут недоречно - подібні пристрої створені для іншого. Розробникам Monster Blaster вдалося снайперську потрапляння з усіх важливих елементів, і любов з першої ноти шанувальникам формату гарантована.
Два режиму еквалайзера оптимально коректують характеристики для кімнатного і вуличного використання

Паспортні данні:


Тип - бездротова аудіосистема | Назва - Monster SuperStar Blaster Bluetooth BoomBox | Формати дисків - немає | Док-станція iPod - немає | USB - так (тільки зарядка) | Підтримка кодеків аудіо - немає | Bluetooth - так, 3.0 | Мережеві інтерфейси - немає | NFC - так | Аудіовходи - 3,5мм миниджек, 3,5мм мікрофон | Діапазони тюнера - немає | Динаміки - 4 х ВЧ / СЧ, 1 х НЧ, 2 х пасивні НЧ | Автономність, ч - 12 | Потужність, Вт - н / д | Габарити, см - 45,7 × 20,3 × 20,3 | Маса, кг - 7,6
Тип - бездротова аудіосистема |  Назва - Monster SuperStar Blaster Bluetooth BoomBox |  Формати дисків - немає |  Док-станція iPod - немає |  USB - так (тільки зарядка) |  Підтримка кодеків аудіо - немає |  Bluetooth - так, 3

оцінки


+ Потужне звучання, міцна конструкція, захист від вологи, інтуїтивна ергономіка - Відчутний вага і цінник
якість виготовлення

95

висновок:


Мінусів у самому пристрої нам виявити не вдалося, причепитися можна тільки до ціннику.Він, з одного боку, не вибивається з ряду сучасних бездротових колонок подібного масштабу, але, з іншого, буде явно важкуватий для цільової молодіжної аудиторії.Втім, справжнім любителям репу і хіп-хопу тут є заради чого пожертвувати скарбничкою - кращий аксесуар для свого хобі знайти навряд чи вийде.

Сергій Раков


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то