Статьи

Завантажити Adblock Plus безкоштовно для Chrome - Блокувальник реклами Адблок - Встановити розширення

 1. можливості
 2. Встановлення та налаштування

Гугл хром » розширення »Blocker

Adblock Plus - це найефективніший розширення для захисту від реклами в Google Chrome. Програма може блокувати, як агресивну, так і цілком нешкідливу рекламу. Якщо ви вже знайомі з можливостями блокера, то рекомендуємо відразу перейти до його завантаженні. Встановити Адблок можна на Хром, а також інші браузери (Opera, Firefox).

Щоб завантажити Adblock для Гугл Хрому безкоштовно, перейдіть по посиланню.

Він працює навіть на Facebook і YouTube!

Він також 100% встановлюється на Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer і пристрої на Android.

Він також 100% встановлюється на Opera, Mozilla Firefox, Internet Explorer і пристрої на Android

можливості

 1. Блокування та захисту від шкідливої ​​реклами
 2. Це найкорисніша функція Адблока. Зверніть увагу на те, що розширення не відключати все підряд. Воно відключає всю заразу на кшталт вікон, що вискакують, спливаючих банерів, пропозицій для дорослих і сумнівних пропозицій оновити що-небудь.
 3. Ютуб і Фейсбук без реклами - ура!
 4. Деякі відео не можна подивитися до тих пір, поки не прокрутиться кілька десятків секунд реклами. Це страшенно дратує і забирає час. Тепер можете забути про це незручність.
 5. Сучасний режим інкогніто - параноїкам присвячується! :-)
 6. Кожен рух мишею, кожен клік або відвідування сайту вже давно не є якимось абсолютним секретом. Зараз існує ціла безліч різних аналітичних сервісів, які збирають як масові, так і індивідуальні статистичні дані про поведінку користувачів в інтернеті. Ці дані можуть використовуватися в маркетингових і комерційних цілях. Активуючи блокувальник Адблок, ви ускладнюєте або навіть виключаєте саму можливість стеження за вами.
 7. Бан для небезпечних сайтів
 8. Якщо розширення спалить будь-якої небезпечний сайт, то воно заблокує його по доменному імені. Таким чином загальний рівень безпеки вашого комп'ютера значно зросте.
 9. Відмова від кнопок соц.сетей
 10. Ви напевно помітили, що майже на кожному сайті є ціла купа кнопок, наприклад, "Поділитися", "Поставити лайк", "+1" і т.д. Деякі з них цілком нешкідливі, але з деякими ви непомітно для себе, будучи авторизованими, можете залишити свій слід на посещенном сайті. В налаштуваннях Adblock можна вимкнути показ цих іконок.

Встановлення та налаштування

Давайте спробуємо завантажити, встановити блокіратор реклами та налаштувати його на свій розсуд.

 1. Завантажуємо і інтегруємо в браузер через кнопку "Додати".
 2. Установка завершена - з'явиться нове вікно з повідомленням про закінчення інсталяції.
 3. Для активації розширення натисніть на його іконку. Ми показали її вам на картинці. Тепер давайте все відбудуємо так, щоб Адблок блокував то, що дійсно напружує, а не все підряд.
 4. Насправді налаштовувати там особливо нічого. Ми не рекомендуємо змінювати штатні налаштування, так як повне відключення всієї реклами негативно позначиться на всьому інформаційному потоці. Ви не зможете оперативно дізнатися про будь-які новинки, цікаві новини, корисних товарах і т.д. Саме тому перевірте, що у вашому Адблоке все було так, як на картинці.

Після цього можете почати користуватися оновленим браузером, забувши про всю дратівливою рекламі і раптово спливаючих банерах.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача