Статьи

Завантажити UC Browser для Windows

  1. можливості:

Web-навігатор від китайської компанії UCWeb Inc. Працює на двигунах Webkit Trident, які забезпечують коректну отрисовку сторінок, швидкий і безпечний серфінг в Інтернеті, а також неймовірну ступінь стиснення даних - до 90%. Таких показників навряд чи можна досягти навіть в режимі Turbo в Opera або яндекс.браузер.

браузер

Після установки на комп'ютер UC Browser переносить закладки з основного браузера, що дуже зручно. При цьому перелік закладок вибудовується в два, а якщо знадобиться - то і в три ряди на відміну, наприклад, від Chrome, де довгий список згортається. Крім того, користувачеві пропонується синхронізувати дані і настройки web-навігатора між комп'ютером і смартфоном або планшетом.

Стильні користувачі напевно оцінять відображення візуальних закладок - жоден з оглядачів не пропонував нічого подібного.

Стильні користувачі напевно оцінять відображення візуальних закладок - жоден з оглядачів не пропонував нічого подібного

Крім того, розробники інтегрували в функціонал оглядача менеджер завантажень, менеджер паролів, блокувальник реклами.

можливості:

  • прискорене відкриття сайтів;
  • попередній вкладок і посилань при наведенні курсором;
  • синхронізація з мобільними версіями через «хмару»;
  • smart-відображення закладок;
  • зручна завантаження файлів.

переваги:

  • настройка жестів мишки;
  • відкриття вікна інкогніто;
  • підтримка плагінів для Google Chrome.

Над чим варто попрацювати:

  • інтерфейс UC Browser російською мовою не представлений.

Розглянутий web-навігатор є одним з самих популярним браузерів на мобільних пристроях. UC Browser має всі шанси скласти конкуренцію і десктопних монстрам ринку. В першу чергу, за рахунок швидкості і стильного інтерфейсу.

Відсутність російськомовної версії - мабуть, єдиний недолік браузера. В іншому всі функції виправдали очікування. Окремо варто відзначити роботу з закладками - розробники зуміли реалізувати те, чого від них очікували мільйони користувачів.


Назва: UC Browser

Версія: 7.0.185.1002

поширюється:

безкоштовно

Cистема: Windows All

Розмір: 2MB

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача