Статьи

Завантаження текстів пісень для аудіофайлів

mp3Tag Pro вміє редагувати теги файлів MP3, FLAC, APE, M4A, AAC і інших популярних аудіоформатів, перейменовувати аудіофайли , імпортувати теги з текстового файлу і т.д. Також можна автоматично завантажувати тексти пісень і обкладинки альбомів для групи файлів. Редактор тегів обробляє всі підтримувані формати однаково, так що ви можете вибрати змішану групу файлів MP3, AAC, M4A, FLAC і завантажити тексти для них за один прохід.

Зліва в головному вікні редактора тегів Оберіть папку з піснями.

У головній області (праворуч) з'явиться список аудіофайлів з обраної папки. Також тут показується інформація з основних полів тегів (назва, виконавець, альбом тощо). Для завантаження текстів mp3Tag Pro необхідна інформація з полів "виконавець" і "назва", так що ці поля повинні містити правильні дані. Якщо ваші теги порожні, ви можете завантажити їх з інтернету або отримати теги з імен файлів (Або скористатися будь-яким іншим доступним методом).

Щоб вибрати всі файли, клікніть на кнопці "Вибрати все" (див. Ілюстрацію вище) або натисніть Ctrl + A на клавіатурі.

Вибравши файли, натисніть кнопку "Завантажити текст" на панелі інструментів програми:

Редактор тегів запитає вас, чи хочете ви завантажити і зберегти тексти пісень для всіх вибраних файлів. Підтвердіть, клікнувши "Так".

mp3Tag Pro почне завантаження текстів пісень. Це може зайняти деякий час, в залежності від вашого з'єднання з інтернетом і кількості обраних пісень. Нарешті вікно статусу завантаження зникає, і ваші файли підсвічуються зеленим.

Нарешті вікно статусу завантаження зникає, і ваші файли підсвічуються зеленим

Зелений фон означає, що відповідний файл містить текст пісні. Ви можете клікнути на файлі і прочитати завантажений текст в області "Текст пісні". Ваш улюблений плеєр також може показувати цей текст (якщо в ньому є функція показу текстів пісень).

Тексти MP3 можна зберігати в двох широко поширених форматах: як Lyrics3 і в відповідному полі ID3v2 (в ID3v1 немає полів для зберігання тексту пісні). За замовчуванням зберігаються обидва формати. Ви можете це включити або вимкнути в меню "ID3-теги":

mp3Tag Pro використовує ряд джерел для завантаження текстів. Якщо виникли будь-які проблеми, ви можете спробувати реорганізувати джерела.

Виберіть "Файл" - "Налаштування", щоб відкрити вікно налаштувань програми:

Виберіть Файл - Налаштування, щоб відкрити   вікно налаштувань   програми:

У цьому вікні виберіть вкладку "Пошук тексту пісень":

У цьому вікні виберіть вкладку Пошук тексту пісень:

Тут є кілька налаштувань, які ми можемо змінити:

  • Пошук лірики. У цьому випадаючому списку є дві опції: За допомогою Google API і скриптів, За допомогою скриптів. Скрипти - це спеціальні модулі, що дозволяють завантажувати тексти пісень з певного джерела в інтернеті. Список доступних скриптів показується в нижній половині вікна. Скрипти дозволяють завантажувати правильні і чисті тексти, але при цьому тексти для деяких пісень можуть бути недоступні. Якщо ви використовуєте тільки скрипти, програма пропустить такі пісні. Якщо ж ви виберете опцію з Google API, mp3Tag Pro додатково виконає пошук в Google. Подальше залежить від наступних двох опцій.
  • Використовувати шаблони для текстів пісень. Ця опція актуальна тільки для методу завантаження за допомогою Google. В поставку mp3Tag Pro входять шаблони для цілого ряду сайтів з текстами, що дозволяє отримувати чисті тексти для більшості пісень. Шаблон дозволяє програмі отримувати текст і відсівати додаткові елементи, пропоновані на сайті. Якщо вимкнути цю опцію, завантажувач текстів не використовуватиме шаблони.
  • Завантажувати текст пісень тільки з сайтів з шаблонами. Ця опція пов'язана з попередньою. mp3Tag Pro воліє сайти, для яких є шаблони. Але якщо текст для даної пісні на таких сайтах не знайдений, програма завантажить текст з будь-якого доступного джерела (разом з текстом можуть завантажитися додаткові елементи). Ця опція може перешкоджати завантаженню тексти з незнайомих джерел. Якщо вона включена, mp3Tag Pro буде завантажувати тексти пісень тільки з сайтів, для яких є коректні шаблони.
  • Пропускати пісні, для яких текст уже існує. У більшості випадків немає необхідності замінювати вже існуючі тексти, так що ця опція допоможе заощадити час. Якщо ви її вимкніть, існуючі тексти будуть переписані завантаженими.

Нижче опцій знаходиться список з доступними скриптами. Ви можете включити або виключити той чи інший скрипт, поставивши або знявши галочку поруч з ним. Також можна змінити порядок, в якому програма використовує скрипти. Просто виберіть скрипт і використовуйте стрілочки поряд зі списком, щоб перемістити його вгору або вниз. Самий верхній скрипт використовується першим.

Натисніть кнопку "ОК", щоб підтвердити зміни і закрити вікно налаштувань.

завантажити

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то