Статьи

Засновник LavkaLavka Борис Акімов токенізіровал сам себе

Володимир Федоренко / РІА Новини

Блокчейн-ентузіаст і кріптофермер Борис Акімов продовжує колоти лід старозавітного ринку .

21 лютого він перевів сам себе в блокчейн і випустив особисті токени. Один токен дорівнює одній хвилині часу Бориса Акімова. Всього буде випущено 12 млн токенов: розрахунки зроблені по «консервативному» сценарієм - токенізіруются два дні на тиждень протягом чотирьох років. У перший же день було реалізовано токенов на $ 1100.

Борис Акімов розповів «Інвест-Форсайту», що розміщення на платформі Waves провів за п'ять хвилин:

«Це легко, просто, будь-яка людина може повторити. В цьому і полягає соціально-філософський та фінансово-футурологічний аспекти ».

Перенесення людини в блокчейн для нього - практична спроба осмислити майбутнє, в якому кожен з нас стане емісійним центром.

«У кожного буде власна цінність, виражена в одиницях інформації в блокчейне. І між суб'єктами відбуватиметься нескінченний обмін цими цінностями по заздалегідь відомим алгоритмам. У кави, сиру, фермера, менеджера, програми з написання текстів, безпілотного автомобіля, пенсіонера, жителів села Княжево, робота по доставки піци - у всіх і вся буде якась своя цінність. У сьогоднішньому нашому розумінні - власний токен. І чим вище очікування від функціонування того чи іншого суб'єкта відносин, тим вище попит на токени і вище їх ціна », - впевнений Борис Акімов.

Сам би він хотів купити токени Ілона Маска, якби вистачило грошей.

Гарантією того, що токеном дійсно можна буде скористатися, зараз виступає тільки чесне слово Бориса Акімова.

«Я використовую те, що є в даний момент», - каже підприємець.

Але питання страховки на випадок, якщо час не зможе бути «відпущено» по токені, ще належить з'ясувати. З огляду на, що ідея хронобанков на блокчейне стає все популярнішим, варто очікувати появи рішень найближчим часом.

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.