Статьи

Заробіток в інтернеті - 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень | KtoNaNovenkogo.ru

 1. Заробіток в інтернеті - 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень Привіт, шановні...
 2. Способи підробки в мережі для всіх
 3. Партнерські програми і заробіток на рефералах
 4. Як можна заробляти в інтернеті своїм власним розумом
 5. Заробіток на своєму інтернет-проект (сайті)
 6. Заробіток в інтернеті - 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень
 7. Як заробити гроші в інтернеті без вкладень
 8. Способи підробки в мережі для всіх
 9. Партнерські програми і заробіток на рефералах
 10. Як можна заробляти в інтернеті своїм власним розумом
 11. Заробіток в інтернеті - 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень
 12. Як заробити гроші в інтернеті без вкладень
 13. Способи підробки в мережі для всіх
 14. Партнерські програми і заробіток на рефералах
 15. Як можна заробляти в інтернеті своїм власним розумом
 16. Заробіток на своєму інтернет-проект (сайті)
 17. Заробіток в інтернеті - 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень
 18. Як заробити гроші в інтернеті без вкладень
 19. Способи підробки в мережі для всіх
 20. Партнерські програми і заробіток на рефералах
 21. Як можна заробляти в інтернеті своїм власним розумом
 22. Заробіток на своєму інтернет-проект (сайті)

Заробіток в інтернеті - 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. На цій сторінці я хочу торкнутися досить-таки актуальну і злободенну тему заробітку в інтернеті. Способів заробити в мережі досить багато, але не всі вони ідеальні і не всі вони будуть однаково корисні й ефективні.

Відразу обмовлюся, що для повноцінної реалізації деяких з описаних нижче варіантів бажано мати свій сайт, причому величина доходу багато в чому буде прямо залежати від його відвідуваності .

Відразу обмовлюся, що для повноцінної реалізації деяких з описаних нижче варіантів бажано мати свій сайт, причому величина доходу багато в чому буде прямо залежати від його  відвідуваності

Ні, звичайно ж, можна заробляти в інтернеті і не маючи свого сайту, але тут можливі два нюанси. По-перше, дохід в більшості випадків буде в рази - або навіть на порядок - менше, ніж у разі використання свого, власного розкрученого інтернет-проекту ( розкрутка сайту самостійно ).

По-друге, маючи свій інтернет-ресурс, більшу частину доходу можна буде віднести до так званого пасивного заробітку. Тобто ви зможете спокійно виїхати у відпустку, а потік грошей практично не зменшиться.

Як заробити гроші в інтернеті без вкладень

Я, напевно, продовжує ваш скепсис з приводу того, що в інтернеті можна чогось там заробити. Кричать про це багато і практично на кожному розі, а коли мова доходить до конкретних сум, виражених в грошовому еквіваленті, то виявляється, що суми ці вкрай малі, а робота, яку потрібно буде для цього виконати, вкрай одноманітна і втомлює.

Так, це так - мати високий дохід в мережі, при цьому не маючи певної кваліфікації практично не можливо. До того ж, як і в реальному житті некваліфіковану працю дуже і дуже низько цінується і, відповідно, оплачується. Але тим не менше зараз, з висоти прожитих в інтернеті років, я можу відповідально заявити - гроші там є, і є вони в досить великій кількості.

Причому вважаю, що оптимальним варіантом є той, що дозволяє отримувати дохід без попередніх вкладень. Часто буває так, що ці самі вкладення просто-напросто немає звідки взяти, та й все шахрайські схеми інтернет-заробітку будуються саме на відбиранні у вас енної суми і подальшого кидка.

Тому в подальшому ми будемо розглядати методи, які дозволять обійтися або зовсім без вкладень, або звівши їх до мінімуму. Вже потім, коли ваш сайт (а я настійно рекомендую його створити) стане приносити стабільний і відчутний дохід, ви зможете частина здобутих коштів витрачати на інвестиції в ваш веб-проект, тим самим збільшуючи суми майбутнього доходу. Але це вже будуть не вкладення, а інвестиції .

Давайте ще додамо трошки лірики і несподівано натовпу спогадів. Свій перший грошик в «нереальному світі» я запам'ятав досить чітко і з подробицями. Сталося це приблизно вісім років тому, коли блогу KtoNaNovenkogo.ru було всього кілька місяців від народження.

Зі мною зв'язалася по електронній пошті дівчина і запропонувала розмістити постової (посилання на просувний нею проект) на початку нової статті на моєму блозі. Запитала мене про ціну, але я не цікавився цим і тому запропонував їй самій призначити ціну.

У підсумку ми зійшлися на 40 рублях, і це стало моїми першими грошима, заробленими в глобальної мережі інтернет . Ви знаєте, сума не сказати щоб була вражаючою, але, чорт забирай, так незвично було отримати сорок рублів за просто так. Саме так було відчуття, що гроші впали з неба (абсолютно не вірилося на той момент, що це реально). Якось незвично і скажено приємно.

Другий раз таке ж почуття я випробував, коли, нарешті, вперше вдалося перевести в готівку через банкомат суму з розрахункового рахунку індивідуального підприємця (одна справа, коли це були циферки на екрані комп'ютера, і зовсім інша, коли вони все-таки матеріалізувалися в реальні грошові банкноти, які я тримав в руках). Дуже приємно було, аж до мурашок по шкірі.

У 2012 мій заробіток тільки на контекстній рекламі (тоді ще від Яндекса) становив уже більше сотні тисяч рублів на місяць:

Загалом, заробляти гроші в мережі цілком можливо, і сам факт того, що вони можуть матеріалізуватися в хрусткі купюри, у мене ще довго викликало легке розчулення і досить ідіотську усмішку. Ну, це з часом пройшло (коли суми стали великими і регулярними), бо людина так влаштована, що до всього швидко звикає (особливо до хорошого). Ось поки остаточно не звик і хочу написати статтю про заробіток в мережі, що підігрівається суто позитивними емоціями.

Способи підробки в мережі для всіх

Якщо у вас свого сайту немає, а також немає особливих навичок, які ви могли б конвертувати в дзвінку монету (про це читайте трохи нижче), то залишається тільки одна ніша. Я говорю про різні можливості додаткового заробітку , Яким можна зайнятися у вільний час (сидячи вдома за комп'ютером). За наведеною посиланням ви знайдете більш докладний опис, а тут я лише сконцентрую вашу увагу на найбільш популярних інструментах:

 1. Самий некваліфіковану і не дуже високооплачуваний працю, дозволяє швидко заробити в інтернеті людині без будь-якої спеціальної підготовки. Цей варіант підходить школярам - як гідна заміна потогінний Макдональдса - або людям, яким гроші потрібні прямо зараз (хай і не дуже великі).

  Як приклад бірж, що дозволяють заробляти не кваліфікованим кадрам, можна привести:

  1. VKtarget - заробіток в соціальних мережах (Вконтакте, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter). Платять за вступ в групи, лайки, розповіді друзям і т.п. речі. Про інші сервіси і методи підвищення доходу читайте в статті « Гроші за лайки ».
  2. Заробіток на мобільному телефоні - перегляд відео, установка додатків ( AdvertApp , AppCent , PayForInstall та ін.)
  3. Моя думка і Анкетка - беріть участь в опитуваннях, накопичуйте гроші і бонуси, після чого виводите їх або обмінюйте на призи. про інші сервіси платних опитувань читайте в наведеній статті.
  4. Воркзіла - дистанційна робота для людей з різним рівнем підготовки (аж до зовсім непідготовлених).

   Воркзіла

   Подробиці можете прочитати в моєму короткому огляді біржі фрілансу для початківців WorkZilla .

  5. SE - значна частина можливостей отримання доходу (частина з них пасивні). Сервіс існує вже давно, перевірений і дуже дорожить своєю репутацією.
  6. РуКапча - тут пропонують заробляти, вводячи текст з картинок (з так званих капч ). Якщо є схильність до монотонної роботи - це для вас. Є ще аналогічний сервіс 2капча , Де платять доларами.
  7. КурсЕксперт і БестЧейндж - безкоштовні сервіси моніторингу , Що дозволяють заощадити (вважай заробити) на обміні і виведення віртуальних грошей в реал (там я для себе 60сек і Бінанс відкрив)
  8. біткоіни крани - сервіси, де можна безкоштовно отримувати частки біткоіни (Сатоши) з їх подальшим виведенням. За один раз виходить трохи, але процес можна повторювати протягом дня, та й число використовуваних «генераторів монет» ніхто не обмежує.
  9. Гроші на відгуках і коментарях - принципи роботи і рівень доходів описаний в наведеній по посиланню статті. Яскравими прикладами є Кьюкоммент і Irecommend .
 2. копірайтинг - написання статей на замовлення - і рерайтинг (Перекладення тексту статей своїми словами) - тут можна буде заробити грошей трохи більше, в порівнянні з описаним трохи вище. Хоча, знову ж таки не фонтан.

  Для пошуку замовників можна буде використовувати так звані біржі копірайтингу, яскравим прикладом яких є:

  1. Etxt - Читайте також огляд Етхт , В якому професійний копірайтер дає поради по роботі в цій біржі.
  2. Текст.ру - вельми популярне місце, де можна проявити свої скромні таланти в написанні текстів
  3. Advego - платять тут не тільки за написання статей, але і за спілкування на форумах, в соціальних мережах і інші схожі речі. Можете познайомитися з моїм оглядом можливостей Advego
  4. ТурбоТекст - біржа копірайтингу
  5. Дивіться також зведений список бірж контенту і копірайтингу тому, хто у всіх них працював і намагався там заробляти собі цим на життя.

  Щоб заробляти багато і постійно - потрібно буде орати. Як тільки ви вирішите зробити перерву, то потік грошей вичерпається і повністю припиниться.

  Однак даний метод може допомогти вам зібрати початкові кошти на створення свого, власного інтернет-проекту і заодно «відточити перо». Я вважав за краще задушити свою жабу (хоча і не повністю, оскільки спочатку все ж використовував безкоштовний хостинг ) І не працювати на дядю, а відразу ж стати копірайтером для свого, власного проекту (вважайте, що перший рік я працював практично за безкоштовно).

 3. Обман - теж, до речі, досить поширений метод заробити грошики. Вам так не здається? Можливо, що навіть превалює. Але, сподіваюся, що я все-таки перебільшую. Схем досить багато - починаючи від відверто шахрайських і закінчуючи практично нешкідливими.

  Ну, до нешкідливим, наприклад, можна віднести вже зійшли з арени Iq тести, коли вам після його проходження (а воно займало досить-таки відчутний час) пропонують для отримання результату відправити платну SMS на номер власника цього лохотрону. І ви змушені вирішувати, що вам дорожче - витрачений час або ж невелика сума, відправлена ​​шахраєві.

Партнерські програми і заробіток на рефералах

Я вирішив виділити під цей варіант отримання прибутку з мережі окремий розділ, бо він цього заслуговує. Чому? Дізнаєтеся трохи нижче по тексту. Отже, заробіток на рефералах (партнерські програми) - досить перспективний і, що примітно, пасивний. Сильно багато і дуже швидко, швидше за все, не заробите, але чудовий він тим, що ви зможете спокійно поїхати у відпустку, а дохід від ваших рефералів від цього не знизиться.

Інша справа, що для того, щоб залучати рефералів в більш-менш гідному кількості, потрібно буде все-таки мати свій сайт і при цьому досить розкручений. Однак, це зовсім і не обов'язково. Можна розміщувати рефссилку на тематичних форумах, попередньо ознайомившись з їх правилами і можливими заборонами. Іноді це можна буде робити в «підпису», і тоді для максимального охоплення вам доведеться активно спілкуватися в тих гілках, де може жити ваша цільова аудиторія.

Дізнатися докладніше про те, хто такі реферали і яким чином працювати з партнерськими програмами, ви можете за наведеною трохи вище посиланням. Напевно, найкращим варіантом збільшення числа залучених користувачів буде написання докладних статей по роботі з тим чи іншим сервісом (біржею), з розміщенням в них реферальних посилань (по ним система зарахує цих користувачів на ваш рахунок). В офлайні аналогом заробітку на рефералах є посаду страхового брокера.

Я сам, та й практично всі користувачі в рунеті ставляться негативно до того, щоб на них хтось заробляв. Це особливість національного характеру. Хоча, за великим рахунком, ні мені, ні будь-кому з моїх рефералів від цього ні гаряче, ні холодно (платить адже власник партнерської програми зі свого, власної кишені). Але мабуть, все одно прикро.

При бажанні можна знайти партнерські програми під будь-яку тематику, але не всі з них будуть однаково прибуткові. Доведеться їх тестувати або орієнтуватися на відгуки інших користувачів. Давайте я наведу ті з них, що використовую сам, а ви в коментарях додасте щось ще від себе. Так як я для поширення рефссилок використовую власний сайт, то партнерки вийшли з ним співзвучними з тематики.

Я спробую їх розташувати за рівнем заробітку, але знову ж таки повторюся, що все суто індивідуально.

 1. Вктаргет - непогана партнерка, в якій платять 15% з доходів залучених вами рефералів. Оскільки біржа підходить абсолютно для всіх, то і набрати рефов буде нескладно. Детальніше про заробіток в соціальних мережах через Vktarget читайте за посиланням.
 2. Міралінкс - біржа статей, досить докладно описана мною в мануале по MiraLinks . Суть заробітку зводиться до залучення якомога більшої кількості користувачів в цю систему.
 3. гогетлінкс - найпопулярніша біржа вічних посилань в рунеті. Тут читайте про нюанси роботи з GoGetLinks .
 4. 60 сек - обмінник електронних валют і реальних грошей, який має дуже вигідну партнерську програму. Знайшов його близько року тому, але вже зараз дохід від партнерки вражає:
 5. Воркзілла - партнерка біржі фрілансу нового формату. На мій погляд, дуже перспективний напрям, який дуже добре себе показує в плані прибутковості.

  Воркзілла

 6. BestChange - Партнерська програма моніторингу обмінників , Де платять по $ 0.35 за кожного залученого клієнта на сайт.
 7. КурсЕксперт - ще одна партнерка подібного штибу (моніторингу обмінів) та теж показує відмінні результати (використовую її недавно):
 8. РотаПост - тут повний огляд біржі RotaPost .
 9. Рукапча - ще одна універсальна партнерка, куди можна залучати дуже різноманітну і часто важко монетизованими аудиторію (капчу вводити все вміють). За рік у мене на ній приблизно стільки вийшло заробити:
 10. Etxt - досить прибуткова партнерка у цій біржі копірайтингу є. Скрін всіх доходів не знаю де зняти, але в загальній складність вивів звідти вже могіе десятки тисяч рублів і стільки ж, напевно, витратив на покупку статей для різних проектів.

  Etxt

 11. АдвертАпп - партнерка веб-додатки для заробітку на мобільному телефоні. Досить непогано виходить, якщо врахувати що працюю з нею тільки два-три місяці (при реєстрації введіть промо-код 2p2sq3, для отримання перших грошей):
 12. АппЦент - дуже схожа партнерка і теж з непоганим доходом за той же самий час (промо-код 4ZVQD1):
 13. МегаІндекс - система автоматичного просування. Клієнти, які зареєструвалися за вашим рефкам, будуть витрачати гроші на посилання, а ви отримувати з цього відсоток. Також в цій системі є і багато безкоштовних інструментів, про які я писав в статті про MegaIndex .

  в статті про MegaIndex

 14. У всіх інфопродуктов, які розповсюджуються в інтернеті, є свої партнерські програми, які, як правило, є дуже вигідними. Автори готові віддавати вам за продажу від третини до половини вартості відеокурсів. Яскравим прикладом є партнерська програма Євгена Попова , Де ви зможете зайнятися продажем цих відеоуроків .

  Яскравим прикладом є  партнерська програма Євгена Попова  , Де ви зможете зайнятися продажем  цих відеоуроків

 15. Адвего - в цій текстовій біржі є партнерка, на якій можна заробляти залучаючи замовників і авторів.
 16. Textsale - там теж є своя реферальная програма.
 17. Моє діло - партнерська програма з розповсюдження сервісу онлайн-бухгалтерії . По суті, вона багаторівнева і дозволяє заробляти не тільки на прямих продажах, але і на продажах своїх партнерів. Виплати дуже навіть високі. Подробиці читайте в статті про партнерську програму Моя справа .
 18. WebArtex - зовсім молода біржа статей, а значить і дохід з рефералів може бути більше у віддаленій перспективі (ви опинитеся в результаті на вершині піраміди рефералів). Про нюанси роботи з біржею статей WebArtex читайте в моїй недавній статті.
 19. Кворк - партнерка популярної біржі фрілансу.
 20. Бінпартнер - партнерська програма брокера бінарних опціонів Binomo. Буде треба залучати трейдерів в цю торгову платформу і за це отримувати від 50% від прибутку системи.
 21. Паер - партнерка набирає популярність платіжної системи, де платять дуже пристойний відсоток від доходів, залучених вами відвідувачів. Читайте про Паер докладніше за посиланням.
 22. Інфобокс - це хостинг, де я розміщую всі свої комерційні та інформаційні сайти. За партнерке виплачують 30% від усіх грошей, які будуть витрачати на оплату хостингу залучені вами клієнти (а так як сервіс якісний, то і йти з нього мало хто буде в подальшому - пасивний дохід вам забезпечений).
 23. AliExpress ePN - офіційна партнерська програма найбільшого в світі магазина AliExpress
 24. Ротабан - в статті про те, де можна купити або продати баннерное місце , Я згадував про цю біржі і ряді інших.
 25. Telderi - отримуйте відсотки з сум, отриманих вашими рефералами з продажу або покупки сайтів на цій біржі.

На жаль, вигідні партнерки іноді закриваються. Наприклад, так було з Профіт Партнером, але він мені дозволив заробити на своїй партнерській програмі найбільше:

Якщо коли-небудь ви вирішите відкрити свій, власний інтернет-сервіс (біржу або щось інше), то обов'язково прикрутіть до нього партнерську програму. Так, ви втратите частину доходу на виплати за залучених рефералів, але це буде фактично вірусної розкручуванням проекту, здатної привернути відразу ж величезна кількість користувачів.

В інтерв'ю з рульовим біржі посилань GoGetLinks як раз прозвучало те, що вони практично не вклали в цю справу ні копійки. Всю роботу за них зробили вебмастера, бажаючі заробляти на рефералах.

Як можна заробляти в інтернеті своїм власним розумом

 1. Створення сайтів на замовлення або будь-який інший вид фрілансу (віддаленої роботи) в інтернеті - досить слабо підходить початківцям користувачам, бо вимагає певних знань в області вебмастерінга, програмування або будь-який інший обраної області докладання зусиль. Але зате не вимагає вкладень, і якщо ви, скажімо, ознайомилися з тим, як створити блог або самому зробити сайт , То можете вже пропонувати свої послуги на біржах фрілансерів, тематичних форумах або ж на своєму, власному ресурсі.

  Яскравий представник бірж фріланса є Work-zilla , Weblancer , Кворк и Freelancer.com . Згідно у вас з'явиться и досвід, и Професійні навички, что поможет делать свою роботу швідше и заробляті на цьом более. Я рідко використовую фріланс (хіба що в якості манімейкера), бо знову ж таки не хочу працювати на дядька. Натура така волелюбна.

  Але багато за рахунок цього, можна сказати, живуть і цілком задоволені своїм рівнем доходу і положенням. До фрілансу можна віднести не тільки вебмастерінг, але і заробіток на просуванні чужих проектів, написання різних скриптів і текстів на замовлення, робота в області дизайну, рекламні послуги, дистанційне навчання і т.п. (Детальна інформація в окремій статті по фрілансу, посилання на яку наведено трохи вище).

 2. Перепродаж доменів (киберсквоттинг) - можна спробувати перевірити доменні імена ще ні ким не зареєстровані, але потенційно мають великі перспективи. Наприклад, співзвучні з діяльністю будь-якої комерційної компанії, а також перспективні для просування по певних пошукових запитах або для створення певних інтернет-сервісів, порталів і т.п.

  Реєструються такі доменні імена з метою їх подальшого перепродажу тим, хто готовий буде за них заплатити необхідну вами суму. Домен цілком може бути куплений за собівартістю (нехай, наприклад, шістсот карбованців), а проданий вже за тисячі і навіть мільйони рублів (фантастика, однак). Сам я кіберсквоттінгом жодного разу не займався, але тим не менш багато вебмастера не проти спробувати на цьому заробити мільйони (Наприклад, все той же Маул).

  Я коли підбирав доменне ім'я для свого майбутнього інтернет-проекту (який тепер KtoNaNovenkogo.ru зветься), то стільки різних комбінацій перепробував, проте практично все було зайнято. Причому веб-сайтів як таких на цих доменах не було. Тобто кіберсквоттера позахоплювали вже практично все, на чому потім є ймовірність заробити.

 3. Файлообмінники - ви завантажуєте щось туди і за кожне скачування цих файлів отримуєте певні гроші. Напевно, заробити більш-менш пристойно на цьому можна було раніше, але тільки маючи в наявності свій, власний розкручений інтернет-проект, наприклад, виразника, де ви будете викладати контрафактний софт або відео. Правда, пошуковики зараз такі сайти сильно не люблять, так що ...

 4. Підробити грошей можна і на Ютубі - для цього досить створити свій канал , Додавати в нього періодично ваші авторські відеоролики, укласти партнерську угоду з Ютюбі, а потім просто отримувати відсоток з показу в ваших відеороликах реклами від Google. Але це далеко ще не все і навіть не більшість. Читайте про те, які ще способи заробітку на YouTube існують .
 5. Спеціальність адміністратора груп (паблік, бізнес-сторінок) в Фейсбуці, Контакте, Інстаграмме або іншої соціальної мережі зараз стає все більш затребуваною. Краса цієї роботи в тому, що особливих знань і розумових зусиль від вас не буде потрібно, але попередній курс навчання пройти все одно доведеться. На цьому блозі я почав описувати деякі моменти цього онлайн-бізнесу в рубриках Фейсбук , Ютуб , Вконтакте і Інстаграмм . Там поки що є тільки кілька статей, але в майбутньому постараюся розвинути цю тему детальніше.
 6. Платні консультації - досить поширений варіант підробітку в мережі серед просунутих вебмайстрів (наприклад, аудит сайту на предмет вирішення проблем з його просуванням в пошукових системах), та й взагалі серед фахівців в якійсь галузі. До мене іноді теж приходять листи з проханням надати платну консультацію або по просуванню, або по створенню інтернет ресурсу.
 7. Якщо ви зважаєте фахівцем в якійсь галузі (ну, або принаймні самі себе таким фахівцем вважаєте), то ви цілком можете створити свій Інфобізнес і почати заробляти на його продажах (по кілька тисяч рублів за копію). Якщо надумаєте цим займатися, то раджу звернути увагу на систему JustClick , Що включає в себе повний набір інструментів (партнерку, магазин, сервіс емайл розсилок і т.п.).

  Прикрутивши JustClick, зможете істотно збільшити кількість продажів (втім припаде третина заробітку партнерам віддавати, але скупитися тут не варто). Раджу ознайомитися з інтерв'ю, взятих мною у одного з найуспішніших (і, що не менш важливо, чесних) інфобізнесменов в області вебмастерінга по імені і прізвища Євген Попов и списком відеоуроків , Які він пропонує.

 8. В принципі, отримувати дохід без вкладень можна ж не тільки в мережі. Наприклад, в статті про те, як заробляти гроші ви знайдете опис як онлайн, так і офлайн варіантів отримання доходу, яких я не торкаюся в цій публікації.
 9. Форекс та іншу біржову спекуляцію в мережі (наприклад, ПІФи) теж підносять, як один з основних методів вибивання дзвінких монет з інтернету. Можливо це і так, але це обов'язково вимагає вкладень, а значить нам за визначенням не підходить. Хоча, можливо, хтось і отримає непогані дивіденди на цьому варіанті, але не я.

Заробіток на своєму інтернет-проект (сайті)

Напевно, ви вже помітили, що наявність свого, власного розкрученого інтернет-проекту (якщо ви не нехтували методами Seo просування ) Багаторазово підвищує рівень можливого доходу у багатьох описаних вище способів. До того ж існують способи, які в принципі неможливі без наявності власного сайту. Ось саме про них і піде мова в цьому розділі.

Так, забув згадати раніше, що зароблені в віртуальної мережі гроші вам потрібно буде десь зберігати, а для цього найкраще в рунеті підходять системи електронних валют, такі як вебмані и Яндекс гроші (Перша в більшій мірі, а друга - в меншій).

C вебманями можна працювати декількома способами: із спеціальної програми WebMoney Keeper Classic , Через захищений інтернет канал - Keeper Light , Через звичайний інтернет канал - кіпер Міні . Щоб уникнути проблем з крадіжками користуйтеся системою Enum .

Так, повернемося до наших баранів. Що тут можна сказати? Власне, більшість способів я вже колись докладно розглянув у статті про монетизацію сайту . Але, тим не менш коротко повторюся і додам дещо відносно нове.

 1. Контекстна реклама - напевно, для більшості інтернет-проектів, що створюються для людей (так званих СДЛ) вона є основним і найбільш прибутковим методом. Контекстна реклама в своїй назві містить пояснення принципу її роботи. По суті, це оголошення (чисто текстові, доповнені картинками або ж повністю графічні), зміст яких буде тематично контенту тієї веб-сторінки, де блок з рекламою розміщується.

  Написали ви статтю про рожевих слоників, і контекстна реклама буде показувати оголошення про продаж рожевих слоників, якщо, звичайно ж, такі оголошення будуть надані рекламодавцями. Хоча, оголошення можуть показуватися і на основі потреб клієнта, який відкрив сторінку вашого сайту, якщо про цю його потреби якимось чином дізналися пошукові системи, які і є основними гравцями на ринку контекстної реклами.

  Хоча, оголошення можуть показуватися і на основі потреб клієнта, який відкрив сторінку вашого сайту, якщо про цю його потреби якимось чином дізналися пошукові системи, які і є основними гравцями на ринку контекстної реклами

  В рунеті це два титану - Яндекс і Google. Тому для вебмайстрів в рунеті існує всього лише два варіанти роботи з контекстом - рекламна мережа Yandex (РСЯ) або Гугл Адсенс . Обидві системи досить строго стежать за дотриманням правил роботи і в разі їх порушення можуть назавжди вас відлучити від цього способу заробітку. Тому раджу попередньо ознайомитися з цими правилами, щоб потім не пошкодувати.

  Це самий кращий вигляд реклами, який може приносити дуже пристойний дохід (дивіться скріншот на самому початку цієї публікації). Крім цього, даний вид монетизації сайту зазвичай не викликає у пошукачів ніяких нарікань, чого не можна сказати, наприклад, про тих же тізера, мова про які піде трохи нижче. Однак, контекст далеко не на всіх інтернет-проектах буде добре працювати і приносити власнику відчутний дохід. Інакше б нічого, крім нього і не використовувалося.
 2. Банерна реклама - вона дуже добре доповнює описаний вище контекст і покликана закріплювати в умах користувачів інформацію про бренд (послузі, товар). Тому багато рекламодавців можуть побажати розміщувати свої банери на вашому інтернет-проект (особливо якщо ви будете встановлювати невисокі ціни за їх показ). Рівень доходу, що витягується з банерної реклами, багато в чому буде залежати від того, наскільки вам пощастить зустрітися з відповідними вам рекламодавцями.

  Для того щоб ваші рекламні місця не простоювали даремно, а гаманець вебмастер не порожнів, ви можете скористатися послугами:

  1. Найбільшою банерної мережі AdvMaker , Про яку я писав у статті « Advmaker і його акцент на мобільну рекламу »
  2. біржі Ротабан
  3. Біржа автоматичного розміщення банерів і текстових посилань Linkslot (Докладніше читайте в статті про ЛінкСлот )

  Ну а також ви можете додати на свій проект сторінку, яка дозволить потенційним рекламодавцям зорієнтуватися у вашому ціновій політиці і зрозуміти, наскільки ваш веб-проект відвідуємо і поважаємо серед користувачів інтернету ( реклама на блозі ).

  Правда тут я хочу висловити свою суто особисту думку з приводу заробітку на показі банерів. Не варто в цій справі перестаратися (як, наприклад, це робить Терехов і, можливо, Михайло Шакін). Мало того що це буде дратувати відвідувачів (хоча вони можуть до цього і звикнути), але ж і пошуковики, як не дивно, негативно ставляться до засилля банерів на сторінці.

  І непросто негативно, а можуть і знизити сайт в ранжируванні за велику кількість реклами (а також за її агресивний характер, якщо ви зважитеся використовувати попандери, клікандери та інші заважають перегляду сайту рекламні блоки). Справа в тому что асесори Яндекса (Люди, які оцінюють якість деяких ресурсів, які беруться потім за реперні точки при роботі Матрикснет) враховують цей показник і, можливо, саме тому блог Михайла Шакина має такий низький трафік з Яндекса (на порядок менший, ніж з Гугла).

  Загалом, акуратніше з банерами. Я розумію, що завжди хочеться більше грошей, але можна ж адже підвищити ціни і зменшити кількість рекламних місць, а при цьому залишити дохід на тому ж рівні (я саме так і зробив).

 3. Тізерна реклама - якщо контекст не приносить належного результату, то можна буде спробувати заробити на тізера. Правда вони найчастіше мають відтінок «жовтизни», але для форумів, розважальних або новинних порталів, тізерна реклама може стати основним джерелом доходу. Однак, з недавніх пір Яндекс карає сайти за шокуючу рекламу, і саме тизери найчастіше потрапляють під це визначення. Тому уважно вивчайте відгуки про тізерній мережі і відключайте в настройках показ шокової реклами.

  Яндекс карає сайти за шокуючу рекламу,

  Список найбільш популярних тизерних партнерок ви знайдете в статті за наведеною трохи вище посиланням.

 4. Продаж посилань - мова йде не про встановлення скриптів бірж посилань подібних сапі , А про ручному додаванні посилань, розміщення яких замовить рекламодавець через біржі вічних посилань гогетлінкс , ГетГудЛінкс або РотаПост . А ще краще працювати з Міралінкс або ВебАртексом , Бо це найбезпечніший спосіб заробітку на продажу посилань зі свого інтернет-проекту.

  Але все одно слід у всьому знати міру і не продавати аж надто багато посилань, навіть якщо це дозволить вам отримувати досить хороші гроші. Може наступити пересичення, після якого буде деяке просідання вашого ресурсу в пошукових системах. Краще потроху заробляти на посиланнях, а коли дозволить зростаюча відвідуваність, то переключитися на отримання доходу з показу контекстної реклами.

  Однак у мене є проект, який дуже добре монетизуються продажем вічних посилань і розміщенням статей, але при спробі на ньому заробити будь-яким іншим способом - взагалі нічого не виходить, і це не дивлячись на те, що у цього проекту непогана відвідуваність.

 5. Заробіток на партнерських програмах - це те ж саме, що і описаний вище спосіб, але маючи свій, власний відвідуваний ресурс, можна буде піднятися на зовсім інший рівень і при цьому не витрачатися на Директ і АдВордса для залучення трафіку.

  Заробляти можна буде все в тих же системах, які я перерахував трохи вище, наприклад, гогетлінкс , МегаІндекс , Міралінкс , ГетГудЛінкс або Моє діло , Розміщуючи рекламні банери партнерок на своєму веб-сайті (або просто реферальні посилання в тематичних їм текстах) або будь-яких інших партнерка, які будуть співпадати або частково перетинатися з тематики з вашим ресурсом. Найприємніше, що цей заробіток буде абсолютно пасивним і від того ще більш приємним.

 6. Рекламні статті та анонси - здається, що це тупиковий варіант для інтернет-проекту, бо читачі відвернуться і не повернуться. Однак, в своєму огляді кращих блогів і форумів рунета я згадував Девакі. Подивіться на його сторінці по наданих послуг, скільки коштує у нього замовити один рекламний пост або анонс. А тепер скажіть - вам вони заважають при читанні блогу? Мені, наприклад, анітрохи, бо автор дуже добре все це вміє обігравати і наділяти в більш-менш прийнятний вигляд.

  Інша справа, що спочатку потрібно набрати величезний запас авторитету, щоб було потім що витрачати при ухваленні рішення про публікацію рекламних постів. Я тільки через чотири роки перейшов до цієї практики, і знаєте що? Мені це сподобалось. Гроші грошима, але тут має місце бути і інша причина.

  Не завжди однозначно у мене протікає процес вибору теми для чергової статті (муки вибору іноді тривають не одну добу), а коли вибір теми роблять за мене, то мені залишається тільки заглибитися в її вивчення і написати максимально детальний і, наскільки це дозволяє бажання догодити рекламодавцю , правдивий огляд. ИМХО.

Так, до речі, недавно познайомився з ділової соціальною мережею Linkedin, де люди налагоджують контакти і в тому числі, шукають роботу. Тому тим, для кого це актуально, раджу спробувати пошукати замовників на фріланс або вакансію на цікаву вам роботу в ЛінкедІн . Якщо я забув розповісти про якомусь методі, то сподіваюся, що ви не забуде про це згадати у коментарях. Заздалегідь величезне спасибі (хоча б навіть за те, що зуміли дочитати статтю до цього місця).

Удачі вам! До швидких зустрічей на страницах блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використову для заробітку

Заробіток в інтернеті - 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. На цій сторінці я хочу торкнутися досить-таки актуальну і злободенну тему заробітку в інтернеті. Способів заробити в мережі досить багато, але не всі вони ідеальні і не всі вони будуть однаково корисні й ефективні.

Відразу обмовлюся, що для повноцінної реалізації деяких з описаних нижче варіантів бажано мати свій сайт, причому величина доходу багато в чому буде прямо залежати від його відвідуваності .

Відразу обмовлюся, що для повноцінної реалізації деяких з описаних нижче варіантів бажано мати свій сайт, причому величина доходу багато в чому буде прямо залежати від його  відвідуваності

Ні, звичайно ж, можна заробляти в інтернеті і не маючи свого сайту, але тут можливі два нюанси. По-перше, дохід в більшості випадків буде в рази - або навіть на порядок - менше, ніж у разі використання свого, власного розкрученого інтернет-проекту ( розкрутка сайту самостійно ).

По-друге, маючи свій інтернет-ресурс, більшу частину доходу можна буде віднести до так званого пасивного заробітку. Тобто ви зможете спокійно виїхати у відпустку, а потік грошей практично не зменшиться.

Як заробити гроші в інтернеті без вкладень

Я, напевно, продовжує ваш скепсис з приводу того, що в інтернеті можна чогось там заробити. Кричать про це багато і практично на кожному розі, а коли мова доходить до конкретних сум, виражених в грошовому еквіваленті, то виявляється, що суми ці вкрай малі, а робота, яку потрібно буде для цього виконати, вкрай одноманітна і втомлює.

Так, це так - мати високий дохід в мережі, при цьому не маючи певної кваліфікації практично не можливо. До того ж, як і в реальному житті некваліфіковану працю дуже і дуже низько цінується і, відповідно, оплачується. Але тим не менше зараз, з висоти прожитих в інтернеті років, я можу відповідально заявити - гроші там є, і є вони в досить великій кількості.

Причому вважаю, що оптимальним варіантом є той, що дозволяє отримувати дохід без попередніх вкладень. Часто буває так, що ці самі вкладення просто-напросто немає звідки взяти, та й все шахрайські схеми інтернет-заробітку будуються саме на відбиранні у вас енної суми і подальшого кидка.

Тому в подальшому ми будемо розглядати методи, які дозволять обійтися або зовсім без вкладень, або звівши їх до мінімуму. Вже потім, коли ваш сайт (а я настійно рекомендую його створити) стане приносити стабільний і відчутний дохід, ви зможете частина здобутих коштів витрачати на інвестиції в ваш веб-проект, тим самим збільшуючи суми майбутнього доходу. Але це вже будуть не вкладення, а інвестиції .

Давайте ще додамо трошки лірики і несподівано натовпу спогадів. Свій перший грошик в «нереальному світі» я запам'ятав досить чітко і з подробицями. Сталося це приблизно вісім років тому, коли блогу KtoNaNovenkogo.ru було всього кілька місяців від народження.

Зі мною зв'язалася по електронній пошті дівчина і запропонувала розмістити постової (посилання на просувний нею проект) на початку нової статті на моєму блозі. Запитала мене про ціну, але я не цікавився цим і тому запропонував їй самій призначити ціну.

У підсумку ми зійшлися на 40 рублях, і це стало моїми першими грошима, заробленими в глобальної мережі інтернет . Ви знаєте, сума не сказати щоб була вражаючою, але, чорт забирай, так незвично було отримати сорок рублів за просто так. Саме так було відчуття, що гроші впали з неба (абсолютно не вірилося на той момент, що це реально). Якось незвично і скажено приємно.

Другий раз таке ж почуття я випробував, коли, нарешті, вперше вдалося перевести в готівку через банкомат суму з розрахункового рахунку індивідуального підприємця (одна справа, коли це були циферки на екрані комп'ютера, і зовсім інша, коли вони все-таки матеріалізувалися в реальні грошові банкноти, які я тримав в руках). Дуже приємно було, аж до мурашок по шкірі.

У 2012 мій заробіток тільки на контекстній рекламі (тоді ще від Яндекса) становив уже більше сотні тисяч рублів на місяць:

Загалом, заробляти гроші в мережі цілком можливо, і сам факт того, що вони можуть матеріалізуватися в хрусткі купюри, у мене ще довго викликало легке розчулення і досить ідіотську усмішку. Ну, це з часом пройшло (коли суми стали великими і регулярними), бо людина так влаштована, що до всього швидко звикає (особливо до хорошого). Ось поки остаточно не звик і хочу написати статтю про заробіток в мережі, що підігрівається суто позитивними емоціями.

Способи підробки в мережі для всіх

Якщо у вас свого сайту немає, а також немає особливих навичок, які ви могли б конвертувати в дзвінку монету (про це читайте трохи нижче), то залишається тільки одна ніша. Я говорю про різні можливості додаткового заробітку , Яким можна зайнятися у вільний час (сидячи вдома за комп'ютером). За наведеною посиланням ви знайдете більш докладний опис, а тут я лише сконцентрую вашу увагу на найбільш популярних інструментах:

 1. Самий некваліфіковану і не дуже високооплачуваний працю, дозволяє швидко заробити в інтернеті людині без будь-якої спеціальної підготовки. Цей варіант підходить школярам - як гідна заміна потогінний Макдональдса - або людям, яким гроші потрібні прямо зараз (хай і не дуже великі).

  Як приклад бірж, що дозволяють заробляти не кваліфікованим кадрам, можна привести:

  1. VKtarget - заробіток в соціальних мережах (Вконтакте, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter). Платять за вступ в групи, лайки, розповіді друзям і т.п. речі. Про інші сервіси і методи підвищення доходу читайте в статті « Гроші за лайки ».
  2. Заробіток на мобільному телефоні - перегляд відео, установка додатків ( AdvertApp , AppCent , PayForInstall та ін.)
  3. Моя думка і Анкетка - беріть участь в опитуваннях, накопичуйте гроші і бонуси, після чого виводите їх або обмінюйте на призи. про інші сервіси платних опитувань читайте в наведеній статті.
  4. Воркзіла - дистанційна робота для людей з різним рівнем підготовки (аж до зовсім непідготовлених).

   Воркзіла

   Подробиці можете прочитати в моєму короткому огляді біржі фрілансу для початківців WorkZilla .

  5. SE - значна частина можливостей отримання доходу (частина з них пасивні). Сервіс існує вже давно, перевірений і дуже дорожить своєю репутацією.
  6. РуКапча - тут пропонують заробляти, вводячи текст з картинок (з так званих капч ). Якщо є схильність до монотонної роботи - це для вас. Є ще аналогічний сервіс 2капча , Де платять доларами.
  7. КурсЕксперт і БестЧейндж - безкоштовні сервіси моніторингу , Що дозволяють заощадити (вважай заробити) на обміні і виведення віртуальних грошей в реал (там я для себе 60сек і Бінанс відкрив)
  8. біткоіни крани - сервіси, де можна безкоштовно отримувати частки біткоіни (Сатоши) з їх подальшим виведенням. За один раз виходить трохи, але процес можна повторювати протягом дня, та й число використовуваних «генераторів монет» ніхто не обмежує.
  9. Гроші на відгуках і коментарях - принципи роботи і рівень доходів описаний в наведеній по посиланню статті. Яскравими прикладами є Кьюкоммент і Irecommend .
 2. копірайтинг - написання статей на замовлення - і рерайтинг (Перекладення тексту статей своїми словами) - тут можна буде заробити грошей трохи більше, в порівнянні з описаним трохи вище. Хоча, знову ж таки не фонтан.

  Для пошуку замовників можна буде використовувати так звані біржі копірайтингу, яскравим прикладом яких є:

  1. Etxt - Читайте також огляд Етхт , В якому професійний копірайтер дає поради по роботі в цій біржі.
  2. Текст.ру - вельми популярне місце, де можна проявити свої скромні таланти в написанні текстів
  3. Advego - платять тут не тільки за написання статей, але і за спілкування на форумах, в соціальних мережах і інші схожі речі. Можете познайомитися з моїм оглядом можливостей Advego
  4. ТурбоТекст - біржа копірайтингу
  5. Дивіться також зведений список бірж контенту і копірайтингу тому, хто у всіх них працював і намагався там заробляти собі цим на життя.

  Щоб заробляти багато і постійно - потрібно буде орати. Як тільки ви вирішите зробити перерву, то потік грошей вичерпається і повністю припиниться.

  Однак даний метод може допомогти вам зібрати початкові кошти на створення свого, власного інтернет-проекту і заодно «відточити перо». Я вважав за краще задушити свою жабу (хоча і не повністю, оскільки спочатку все ж використовував безкоштовний хостинг ) І не працювати на дядю, а відразу ж стати копірайтером для свого, власного проекту (вважайте, що перший рік я працював практично за безкоштовно).

 3. Обман - теж, до речі, досить поширений метод заробити грошики. Вам так не здається? Можливо, що навіть превалює. Але, сподіваюся, що я все-таки перебільшую. Схем досить багато - починаючи від відверто шахрайських і закінчуючи практично нешкідливими.

  Ну, до нешкідливим, наприклад, можна віднести вже зійшли з арени Iq тести, коли вам після його проходження (а воно займало досить-таки відчутний час) пропонують для отримання результату відправити платну SMS на номер власника цього лохотрону. І ви змушені вирішувати, що вам дорожче - витрачений час або ж невелика сума, відправлена ​​шахраєві.

Партнерські програми і заробіток на рефералах

Я вирішив виділити під цей варіант отримання прибутку з мережі окремий розділ, бо він цього заслуговує. Чому? Дізнаєтеся трохи нижче по тексту. Отже, заробіток на рефералах (партнерські програми) - досить перспективний і, що примітно, пасивний. Сильно багато і дуже швидко, швидше за все, не заробите, але чудовий він тим, що ви зможете спокійно поїхати у відпустку, а дохід від ваших рефералів від цього не знизиться.

Інша справа, що для того, щоб залучати рефералів в більш-менш гідному кількості, потрібно буде все-таки мати свій сайт і при цьому досить розкручений. Однак, це зовсім і не обов'язково. Можна розміщувати рефссилку на тематичних форумах, попередньо ознайомившись з їх правилами і можливими заборонами. Іноді це можна буде робити в «підпису», і тоді для максимального охоплення вам доведеться активно спілкуватися в тих гілках, де може жити ваша цільова аудиторія.

Дізнатися докладніше про те, хто такі реферали і яким чином працювати з партнерськими програмами, ви можете за наведеною трохи вище посиланням. Напевно, найкращим варіантом збільшення числа залучених користувачів буде написання докладних статей по роботі з тим чи іншим сервісом (біржею), з розміщенням в них реферальних посилань (по ним система зарахує цих користувачів на ваш рахунок). В офлайні аналогом заробітку на рефералах є посаду страхового брокера.

Я сам, та й практично всі користувачі в рунеті ставляться негативно до того, щоб на них хтось заробляв. Це особливість національного характеру. Хоча, за великим рахунком, ні мені, ні будь-кому з моїх рефералів від цього ні гаряче, ні холодно (платить адже власник партнерської програми зі свого, власної кишені). Але мабуть, все одно прикро.

При бажанні можна знайти партнерські програми під будь-яку тематику, але не всі з них будуть однаково прибуткові. Доведеться їх тестувати або орієнтуватися на відгуки інших користувачів. Давайте я наведу ті з них, що використовую сам, а ви в коментарях додасте щось ще від себе. Так як я для поширення рефссилок використовую власний сайт, то партнерки вийшли з ним співзвучними з тематики.

Я спробую їх розташувати за рівнем заробітку, але знову ж таки повторюся, що все суто індивідуально.

 1. Вктаргет - непогана партнерка, в якій платять 15% з доходів залучених вами рефералів. Оскільки біржа підходить абсолютно для всіх, то і набрати рефов буде нескладно. Докладніше про заробіток в соціальних мережах через Vktarget читайте за посиланням.
 2. Міралінкс - біржа статей, досить докладно описана мною в мануале по MiraLinks . Суть заробітку зводиться до залучення якомога більшої кількості користувачів в цю систему.
 3. гогетлінкс - найпопулярніша біржа вічних посилань в рунеті. Тут читайте про нюанси роботи з GoGetLinks .
 4. 60 сек - обмінник електронних валют і реальних грошей, який має дуже вигідну партнерську програму. Знайшов його близько року тому, але вже зараз дохід від партнерки вражає:
 5. Воркзілла - партнерка біржі фрілансу нового формату. На мій погляд, дуже перспективний напрям, який дуже добре себе показує в плані прибутковості.

  Воркзілла

 6. BestChange - Партнерська програма моніторингу обмінників , Де платять по $ 0.35 за кожного залученого клієнта на сайт.
 7. КурсЕксперт - ще одна партнерка подібного штибу (моніторингу обмінів) та теж показує відмінні результати (використовую її недавно):
 8. РотаПост - тут повний огляд біржі RotaPost .
 9. Рукапча - ще одна універсальна партнерка, куди можна залучати дуже різноманітну і часто важко монетизованими аудиторію (капчу вводити все вміють). За рік у мене на ній приблизно стільки вийшло заробити:
 10. Etxt - досить прибуткова партнерка у цій біржі копірайтингу є. Скрін всіх доходів не знаю де зняти, але в загальній складність вивів звідти вже могіе десятки тисяч рублів і стільки ж, напевно, витратив на покупку статей для різних проектів.

  Etxt

 11. АдвертАпп - партнерка веб-додатки для заробітку на мобільному телефоні. Досить непогано виходить, якщо врахувати що працюю з нею тільки два-три місяці (при реєстрації введіть промо-код 2p2sq3, для отримання перших грошей):
 12. АппЦент - дуже схожа партнерка і теж з непоганим доходом за той же самий час (промо-код 4ZVQD1):
 13. МегаІндекс - система автоматичного просування. Клієнти, які зареєструвалися за вашим рефкам, будуть витрачати гроші на посилання, а ви отримувати з цього відсоток. Також в цій системі є і багато безкоштовних інструментів, про які я писав в статті про MegaIndex .

  в статті про MegaIndex

 14. У всіх інфопродуктов, які розповсюджуються в інтернеті, є свої партнерські програми, які, як правило, є дуже вигідними. Автори готові віддавати вам за продажу від третини до половини вартості відеокурсів. Яскравим прикладом є партнерська програма Євгена Попова , Де ви зможете зайнятися продажем цих відеоуроків .

  Яскравим прикладом є  партнерська програма Євгена Попова  , Де ви зможете зайнятися продажем  цих відеоуроків

 15. Адвего - в цій текстовій біржі є партнерка, на якій можна заробляти залучаючи замовників і авторів.
 16. Textsale - там теж є своя реферальная програма.
 17. Моє діло - партнерська програма з розповсюдження сервісу онлайн-бухгалтерії . По суті, вона багаторівнева і дозволяє заробляти не тільки на прямих продажах, але і на продажах своїх партнерів. Виплати дуже навіть високі. Подробиці читайте в статті про партнерську програму Моя справа .
 18. WebArtex - зовсім молода біржа статей, а значить і дохід з рефералів може бути більше у віддаленій перспективі (ви опинитеся в результаті на вершині піраміди рефералів). Про нюанси роботи з біржею статей WebArtex читайте в моїй недавній статті.
 19. Кворк - партнерка популярної біржі фрілансу.
 20. Бінпартнер - партнерська програма брокера бінарних опціонів Binomo. Буде треба залучати трейдерів в цю торгову платформу і за це отримувати від 50% від прибутку системи.
 21. Паер - партнерка набирає популярність платіжної системи, де платять дуже пристойний відсоток від доходів, залучених вами відвідувачів. Читайте про Паер докладніше за посиланням.
 22. Інфобокс - це хостинг, де я розміщую всі свої комерційні та інформаційні сайти. За партнерке виплачують 30% від усіх грошей, які будуть витрачати на оплату хостингу залучені вами клієнти (а так як сервіс якісний, то і йти з нього мало хто буде в подальшому - пасивний дохід вам забезпечений).
 23. AliExpress ePN - офіційна партнерська програма найбільшого в світі магазина AliExpress
 24. Ротабан - в статті про те, де можна купити або продати баннерное місце , Я згадував про цю біржі і ряді інших.
 25. Telderi - отримуйте відсотки з сум, отриманих вашими рефералами з продажу або покупки сайтів на цій біржі.

На жаль, вигідні партнерки іноді закриваються. Наприклад, так було з Профіт Партнером, але він мені дозволив заробити на своїй партнерській програмі найбільше:

Якщо коли-небудь ви вирішите відкрити свій, власний інтернет-сервіс (біржу або щось інше), то обов'язково прикрутіть до нього партнерську програму. Так, ви втратите частину доходу на виплати за залучених рефералів, але це буде фактично вірусної розкручуванням проекту, здатної привернути відразу ж величезна кількість користувачів.

В інтерв'ю з рульовим біржі посилань GoGetLinks як раз прозвучало те, що вони практично не вклали в цю справу ні копійки. Всю роботу за них зробили вебмастера, бажаючі заробляти на рефералах.

Як можна заробляти в інтернеті своїм власним розумом

 1. Створення сайтів на замовлення або будь-який інший вид фрілансу (віддаленої роботи) в інтернеті - досить слабо підходить початківцям користувачам, бо вимагає певних знань в області вебмастерінга, програмування або будь-який інший обраної області докладання зусиль. Але зате не вимагає вкладень, і якщо ви, скажімо, ознайомилися з тим, як створити блог або самому зробити сайт , То можете вже пропонувати свої послуги на біржах фрілансерів, тематичних форумах або ж на своєму, власному ресурсі.

  Заробіток в інтернеті - 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень

  Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. На цій сторінці я хочу торкнутися досить-таки актуальну і злободенну тему заробітку в інтернеті. Способів заробити в мережі досить багато, але не всі вони ідеальні і не всі вони будуть однаково корисні й ефективні.

  Відразу обмовлюся, що для повноцінної реалізації деяких з описаних нижче варіантів бажано мати свій сайт, причому величина доходу багато в чому буде прямо залежати від його відвідуваності .

  Відразу обмовлюся, що для повноцінної реалізації деяких з описаних нижче варіантів бажано мати свій сайт, причому величина доходу багато в чому буде прямо залежати від його  відвідуваності

  Ні, звичайно ж, можна заробляти в інтернеті і не маючи свого сайту, але тут можливі два нюанси. По-перше, дохід в більшості випадків буде в рази - або навіть на порядок - менше, ніж у разі використання свого, власного розкрученого інтернет-проекту ( розкрутка сайту самостійно ).

  По-друге, маючи свій інтернет-ресурс, більшу частину доходу можна буде віднести до так званого пасивного заробітку. Тобто ви зможете спокійно виїхати у відпустку, а потік грошей практично не зменшиться.

  Як заробити гроші в інтернеті без вкладень

  Я, напевно, продовжує ваш скепсис з приводу того, що в інтернеті можна чогось там заробити. Кричать про це багато і практично на кожному розі, а коли мова доходить до конкретних сум, виражених в грошовому еквіваленті, то виявляється, що суми ці вкрай малі, а робота, яку потрібно буде для цього виконати, вкрай одноманітна і втомлює.

  Так, це так - мати високий дохід в мережі, при цьому не маючи певної кваліфікації практично не можливо. До того ж, як і в реальному житті некваліфіковану працю дуже і дуже низько цінується і, відповідно, оплачується. Але тим не менше зараз, з висоти прожитих в інтернеті років, я можу відповідально заявити - гроші там є, і є вони в досить великій кількості.

  Причому вважаю, що оптимальним варіантом є той, що дозволяє отримувати дохід без попередніх вкладень. Часто буває так, що ці самі вкладення просто-напросто немає звідки взяти, та й все шахрайські схеми інтернет-заробітку будуються саме на відбиранні у вас енної суми і подальшого кидка.

  Тому в подальшому ми будемо розглядати методи, які дозволять обійтися або зовсім без вкладень, або звівши їх до мінімуму. Вже потім, коли ваш сайт (а я настійно рекомендую його створити) стане приносити стабільний і відчутний дохід, ви зможете частина здобутих коштів витрачати на інвестиції в ваш веб-проект, тим самим збільшуючи суми майбутнього доходу. Але це вже будуть не вкладення, а інвестиції .

  Давайте ще додамо трошки лірики і несподівано натовпу спогадів. Свій перший грошик в «нереальному світі» я запам'ятав досить чітко і з подробицями. Сталося це приблизно вісім років тому, коли блогу KtoNaNovenkogo.ru було всього кілька місяців від народження.

  Зі мною зв'язалася по електронній пошті дівчина і запропонувала розмістити постової (посилання на просувний нею проект) на початку нової статті на моєму блозі. Запитала мене про ціну, але я не цікавився цим і тому запропонував їй самій призначити ціну.

  У підсумку ми зійшлися на 40 рублях, і це стало моїми першими грошима, заробленими в глобальної мережі інтернет . Ви знаєте, сума не сказати щоб була вражаючою, але, чорт забирай, так незвично було отримати сорок рублів за просто так. Саме так було відчуття, що гроші впали з неба (абсолютно не вірилося на той момент, що це реально). Якось незвично і скажено приємно.

  Другий раз таке ж почуття я випробував, коли, нарешті, вперше вдалося перевести в готівку через банкомат суму з розрахункового рахунку індивідуального підприємця (одна справа, коли це були циферки на екрані комп'ютера, і зовсім інша, коли вони все-таки матеріалізувалися в реальні грошові банкноти, які я тримав в руках). Дуже приємно було, аж до мурашок по шкірі.

  У 2012 мій заробіток тільки на контекстній рекламі (тоді ще від Яндекса) становив уже більше сотні тисяч рублів на місяць:

  Загалом, заробляти гроші в мережі цілком можливо, і сам факт того, що вони можуть матеріалізуватися в хрусткі купюри, у мене ще довго викликало легке розчулення і досить ідіотську усмішку. Ну, це з часом пройшло (коли суми стали великими і регулярними), бо людина так влаштована, що до всього швидко звикає (особливо до хорошого). Ось поки остаточно не звик і хочу написати статтю про заробіток в мережі, що підігрівається суто позитивними емоціями.

  Способи підробки в мережі для всіх

  Якщо у вас свого сайту немає, а також немає особливих навичок, які ви могли б конвертувати в дзвінку монету (про це читайте трохи нижче), то залишається тільки одна ніша. Я говорю про різні можливості додаткового заробітку , Яким можна зайнятися у вільний час (сидячи вдома за комп'ютером). За наведеною посиланням ви знайдете більш докладний опис, а тут я лише сконцентрую вашу увагу на найбільш популярних інструментах:

  1. Самий некваліфіковану і не дуже високооплачуваний працю, дозволяє швидко заробити в інтернеті людині без будь-якої спеціальної підготовки. Цей варіант підходить школярам - як гідна заміна потогінний Макдональдса - або людям, яким гроші потрібні прямо зараз (хай і не дуже великі).

   Як приклад бірж, що дозволяють заробляти не кваліфікованим кадрам, можна привести:

   1. VKtarget - заробіток в соціальних мережах (Вконтакте, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter). Платять за вступ в групи, лайки, розповіді друзям і т.п. речі. Про інші сервіси і методи підвищення доходу читайте в статті « Гроші за лайки ».
   2. Заробіток на мобільному телефоні - перегляд відео, установка додатків ( AdvertApp , AppCent , PayForInstall та ін.)
   3. Моя думка і Анкетка - беріть участь в опитуваннях, накопичуйте гроші і бонуси, після чого виводите їх або обмінюйте на призи. про інші сервіси платних опитувань читайте в наведеній статті.
   4. Воркзіла - дистанційна робота для людей з різним рівнем підготовки (аж до зовсім непідготовлених).

    Воркзіла

    Подробиці можете прочитати в моєму короткому огляді біржі фрілансу для початківців WorkZilla .

   5. SE - значна частина можливостей отримання доходу (частина з них пасивні). Сервіс існує вже давно, перевірений і дуже дорожить своєю репутацією.
   6. РуКапча - тут пропонують заробляти, вводячи текст з картинок (з так званих капч ). Якщо є схильність до монотонної роботи - це для вас. Є ще аналогічний сервіс 2капча , Де платять доларами.
   7. КурсЕксперт і БестЧейндж - безкоштовні сервіси моніторингу , Що дозволяють заощадити (вважай заробити) на обміні і виведення віртуальних грошей в реал (там я для себе 60сек і Бінанс відкрив)
   8. біткоіни крани - сервіси, де можна безкоштовно отримувати частки біткоіни (Сатоши) з їх подальшим виведенням. За один раз виходить трохи, але процес можна повторювати протягом дня, та й число використовуваних «генераторів монет» ніхто не обмежує.
   9. Гроші на відгуках і коментарях - принципи роботи і рівень доходів описаний в наведеній по посиланню статті. Яскравими прикладами є Кьюкоммент і Irecommend .
  2. копірайтинг - написання статей на замовлення - і рерайтинг (Перекладення тексту статей своїми словами) - тут можна буде заробити грошей трохи більше, в порівнянні з описаним трохи вище. Хоча, знову ж таки не фонтан.

   Для пошуку замовників можна буде використовувати так звані біржі копірайтингу, яскравим прикладом яких є:

   1. Etxt - Читайте також огляд Етхт , В якому професійний копірайтер дає поради по роботі в цій біржі.
   2. Текст.ру - вельми популярне місце, де можна проявити свої скромні таланти в написанні текстів
   3. Advego - платять тут не тільки за написання статей, але і за спілкування на форумах, в соціальних мережах і інші схожі речі. Можете познайомитися з моїм оглядом можливостей Advego
   4. ТурбоТекст - біржа копірайтингу
   5. Дивіться також зведений список бірж контенту і копірайтингу тому, хто у всіх них працював і намагався там заробляти собі цим на життя.

   Щоб заробляти багато і постійно - потрібно буде орати. Як тільки ви вирішите зробити перерву, то потік грошей вичерпається і повністю припиниться.

   Однак даний метод може допомогти вам зібрати початкові кошти на створення свого, власного інтернет-проекту і заодно «відточити перо». Я вважав за краще задушити свою жабу (хоча і не повністю, оскільки спочатку все ж використовував безкоштовний хостинг ) І не працювати на дядю, а відразу ж стати копірайтером для свого, власного проекту (вважайте, що перший рік я працював практично за безкоштовно).

  3. Обман - теж, до речі, досить поширений метод заробити грошики. Вам так не здається? Можливо, що навіть превалює. Але, сподіваюся, що я все-таки перебільшую. Схем досить багато - починаючи від відверто шахрайських і закінчуючи практично нешкідливими.

   Ну, до нешкідливим, наприклад, можна віднести вже зійшли з арени Iq тести, коли вам після його проходження (а воно займало досить-таки відчутний час) пропонують для отримання результату відправити платну SMS на номер власника цього лохотрону. І ви змушені вирішувати, що вам дорожче - витрачений час або ж невелика сума, відправлена ​​шахраєві.

  Партнерські програми і заробіток на рефералах

  Я вирішив виділити під цей варіант отримання прибутку з мережі окремий розділ, бо він цього заслуговує. Чому? Дізнаєтеся трохи нижче по тексту. Отже, заробіток на рефералах (партнерські програми) - досить перспективний і, що примітно, пасивний. Сильно багато і дуже швидко, швидше за все, не заробите, але чудовий він тим, що ви зможете спокійно поїхати у відпустку, а дохід від ваших рефералів від цього не знизиться.

  Інша справа, що для того, щоб залучати рефералів в більш-менш гідному кількості, потрібно буде все-таки мати свій сайт і при цьому досить розкручений. Однак, це зовсім і не обов'язково. Можна розміщувати рефссилку на тематичних форумах, попередньо ознайомившись з їх правилами і можливими заборонами. Іноді це можна буде робити в «підпису», і тоді для максимального охоплення вам доведеться активно спілкуватися в тих гілках, де може жити ваша цільова аудиторія.

  Дізнатися докладніше про те, хто такі реферали і яким чином працювати з партнерськими програмами, ви можете за наведеною трохи вище посиланням. Напевно, найкращим варіантом збільшення числа залучених користувачів буде написання докладних статей по роботі з тим чи іншим сервісом (біржею), з розміщенням в них реферальних посилань (по ним система зарахує цих користувачів на ваш рахунок). В офлайні аналогом заробітку на рефералах є посаду страхового брокера.

  Я сам, та й практично всі користувачі в рунеті ставляться негативно до того, щоб на них хтось заробляв. Це особливість національного характеру. Хоча, за великим рахунком, ні мені, ні будь-кому з моїх рефералів від цього ні гаряче, ні холодно (платить адже власник партнерської програми зі свого, власної кишені). Але мабуть, все одно прикро.

  При бажанні можна знайти партнерські програми під будь-яку тематику, але не всі з них будуть однаково прибуткові. Доведеться їх тестувати або орієнтуватися на відгуки інших користувачів. Давайте я наведу ті з них, що використовую сам, а ви в коментарях додасте щось ще від себе. Так як я для поширення рефссилок використовую власний сайт, то партнерки вийшли з ним співзвучними з тематики.

  Я спробую їх розташувати за рівнем заробітку, але знову ж таки повторюся, що все суто індивідуально.

  1. Вктаргет - непогана партнерка, в якій платять 15% з доходів залучених вами рефералів. Оскільки біржа підходить абсолютно для всіх, то і набрати рефов буде нескладно. Докладніше про заробіток в соціальних мережах через Vktarget читайте за посиланням.
  2. Міралінкс - біржа статей, досить докладно описана мною в мануале по MiraLinks . Суть заробітку зводиться до залучення якомога більшої кількості користувачів в цю систему.
  3. гогетлінкс - найпопулярніша біржа вічних посилань в рунеті. Тут читайте про нюанси роботи з GoGetLinks .
  4. 60 сек - обмінник електронних валют і реальних грошей, який має дуже вигідну партнерську програму. Знайшов його близько року тому, але вже зараз дохід від партнерки вражає:
  5. Воркзілла - партнерка біржі фрілансу нового формату. На мій погляд, дуже перспективний напрям, який дуже добре себе показує в плані прибутковості.

   Воркзілла

  6. BestChange - Партнерська програма моніторингу обмінників , Де платять по $ 0.35 за кожного залученого клієнта на сайт.
  7. КурсЕксперт - ще одна партнерка подібного штибу (моніторингу обмінів) та теж показує відмінні результати (використовую її недавно):
  8. РотаПост - тут повний огляд біржі RotaPost .
  9. Рукапча - ще одна універсальна партнерка, куди можна залучати дуже різноманітну і часто важко монетизованими аудиторію (капчу вводити все вміють). За рік у мене на ній приблизно стільки вийшло заробити:
  10. Etxt - досить прибуткова партнерка у цій біржі копірайтингу є. Скрін всіх доходів не знаю де зняти, але в загальній складність вивів звідти вже могіе десятки тисяч рублів і стільки ж, напевно, витратив на покупку статей для різних проектів.

   Etxt

  11. АдвертАпп - партнерка веб-додатки для заробітку на мобільному телефоні. Досить непогано виходить, якщо врахувати що працюю з нею тільки два-три місяці (при реєстрації введіть промо-код 2p2sq3, для отримання перших грошей):
  12. АппЦент - дуже схожа партнерка і теж з непоганим доходом за той же самий час (промо-код 4ZVQD1):
  13. МегаІндекс - система автоматичного просування. Клієнти, які зареєструвалися за вашим рефкам, будуть витрачати гроші на посилання, а ви отримувати з цього відсоток. Також в цій системі є і багато безкоштовних інструментів, про які я писав в статті про MegaIndex .

   в статті про MegaIndex

  14. У всіх інфопродуктов, які розповсюджуються в інтернеті, є свої партнерські програми, які, як правило, є дуже вигідними. Автори готові віддавати вам за продажу від третини до половини вартості відеокурсів. Яскравим прикладом є партнерська програма Євгена Попова , Де ви зможете зайнятися продажем цих відеоуроків .

   Яскравим прикладом є  партнерська програма Євгена Попова  , Де ви зможете зайнятися продажем  цих відеоуроків

  15. Адвего - в цій текстовій біржі є партнерка, на якій можна заробляти залучаючи замовників і авторів.
  16. Textsale - там теж є своя реферальная програма.
  17. Моє діло - партнерська програма з розповсюдження сервісу онлайн-бухгалтерії . По суті, вона багаторівнева і дозволяє заробляти не тільки на прямих продажах, але і на продажах своїх партнерів. Виплати дуже навіть високі. Подробиці читайте в статті про партнерську програму Моя справа .
  18. WebArtex - зовсім молода біржа статей, а значить і дохід з рефералів може бути більше у віддаленій перспективі (ви опинитеся в результаті на вершині піраміди рефералів). Про нюанси роботи з біржею статей WebArtex читайте в моїй недавній статті.
  19. Кворк - партнерка популярної біржі фрілансу.
  20. Бінпартнер - партнерська програма брокера бінарних опціонів Binomo. Буде треба залучати трейдерів в цю торгову платформу і за це отримувати від 50% від прибутку системи.
  21. Паер - партнерка набирає популярність платіжної системи, де платять дуже пристойний відсоток від доходів, залучених вами відвідувачів. Читайте про Паер докладніше за посиланням.
  22. Інфобокс - це хостинг, де я розміщую всі свої комерційні та інформаційні сайти. За партнерке виплачують 30% від усіх грошей, які будуть витрачати на оплату хостингу залучені вами клієнти (а так як сервіс якісний, то і йти з нього мало хто буде в подальшому - пасивний дохід вам забезпечений).
  23. AliExpress ePN - офіційна партнерська програма найбільшого в світі магазина AliExpress
  24. Ротабан - в статті про те, де можна купити або продати баннерное місце , Я згадував про цю біржі і ряді інших.
  25. Telderi - отримуйте відсотки з сум, отриманих вашими рефералами з продажу або покупки сайтів на цій біржі.

  На жаль, вигідні партнерки іноді закриваються. Наприклад, так було з Профіт Партнером, але він мені дозволив заробити на своїй партнерській програмі найбільше:

  Якщо коли-небудь ви вирішите відкрити свій, власний інтернет-сервіс (біржу або щось інше), то обов'язково прикрутіть до нього партнерську програму. Так, ви втратите частину доходу на виплати за залучених рефералів, але це буде фактично вірусної розкручуванням проекту, здатної привернути відразу ж величезна кількість користувачів.

  В інтерв'ю з рульовим біржі посилань GoGetLinks як раз прозвучало те, що вони практично не вклали в цю справу ні копійки. Всю роботу за них зробили вебмастера, бажаючі заробляти на рефералах.

  Як можна заробляти в інтернеті своїм власним розумом

  1. Створення сайтів на замовлення або будь-який інший вид фрілансу (віддаленої роботи) в інтернеті - досить слабо підходить початківцям користувачам, бо вимагає певних знань в області вебмастерінга, програмування або будь-який інший обраної області докладання зусиль. Але зате не вимагає вкладень, і якщо ви, скажімо, ознайомилися з тим, як створити блог або самому зробити сайт , То можете вже пропонувати свої послуги на біржах фрілансерів, тематичних форумах або ж на своєму, власному ресурсі.

   Яскравий представник бірж фріланса є Work-zilla , Weblancer , Кворк и Freelancer.com . Згідно у вас з'явиться и досвід, и Професійні навички, что поможет делать свою роботу швідше и заробляті на цьом более. Я рідко використовую фріланс (хіба що в якості манімейкера), бо знову ж таки не хочу працювати на дядька. Натура така волелюбна.

   Але багато за рахунок цього, можна сказати, живуть і цілком задоволені своїм рівнем доходу і положенням. До фрілансу можна віднести не тільки вебмастерінг, але і заробіток на просуванні чужих проектів, написання різних скриптів і текстів на замовлення, робота в області дизайну, рекламні послуги, дистанційне навчання і т.п. (Детальна інформація в окремій статті по фрілансу, посилання на яку наведено трохи вище).

  2. Перепродаж доменів (киберсквоттинг) - можна спробувати перевірити доменні імена ще ні ким не зареєстровані, але потенційно мають великі перспективи. Наприклад, співзвучні з діяльністю будь-якої комерційної компанії, а також перспективні для просування по певних пошукових запитах або для створення певних інтернет-сервісів, порталів і т.п.

   Реєструються такі доменні імена з метою їх подальшого перепродажу тим, хто готовий буде за них заплатити необхідну вами суму. Домен цілком може бути куплений за собівартістю (нехай, наприклад, шістсот карбованців), а проданий вже за тисячі і навіть мільйони рублів (фантастика, однак). Сам я кіберсквоттінгом жодного разу не займався, але тим не менш багато вебмастера не проти спробувати на цьому заробити мільйони (Наприклад, все той же Маул).

   Я коли підбирав доменне ім'я для свого майбутнього інтернет-проекту (який тепер KtoNaNovenkogo.ru зветься), то стільки різних комбінацій перепробував, проте практично все було зайнято. Причому веб-сайтів як таких на цих доменах не було. Тобто кіберсквоттера позахоплювали вже практично все, на чому потім є ймовірність заробити.

  3. Файлообмінники - ви завантажуєте щось туди і за кожне скачування цих файлів отримуєте певні гроші. Напевно, заробити більш-менш пристойно на цьому можна було раніше, але тільки маючи в наявності свій, власний розкручений інтернет-проект, наприклад, виразника, де ви будете викладати контрафактний софт або відео. Правда, пошуковики зараз такі сайти сильно не люблять, так що ...

  4. Підробити грошей можна і на Ютубі - для цього досить створити свій канал , Додавати в нього періодично ваші авторські відеоролики, укласти партнерську угоду з Ютюбі, а потім просто отримувати відсоток з показу в ваших відеороликах реклами від Google. Але це далеко ще не все і навіть не більшість. Читайте про те, які ще способи заробітку на YouTube існують .
  5. Спеціальність адміністратора груп (паблік, бізнес-сторінок) в Фейсбуці, Контакте, Інстаграмме або іншої соціальної мережі зараз стає все більш затребуваною. Краса цієї роботи в тому, що особливих знань і розумових зусиль від вас не буде потрібно, але попередній курс навчання пройти все одно доведеться. На цьому блозі я почав описувати деякі моменти цього онлайн-бізнесу в рубриках Фейсбук , Ютуб , Вконтакте і Інстаграмм . Там поки що є тільки кілька статей, але в майбутньому постараюся розвинути цю тему детальніше.
  6. Платні консультації - досить поширений варіант підробітку в мережі серед просунутих вебмайстрів (наприклад, аудит сайту на предмет вирішення проблем з його просуванням в пошукових системах), та й взагалі серед фахівців в якійсь галузі. До мене іноді теж приходять листи з проханням надати платну консультацію або по просуванню, або по створенню інтернет ресурсу.
  7. Якщо ви зважаєте фахівцем в якійсь галузі (ну, або принаймні самі себе таким фахівцем вважаєте), то ви цілком можете створити свій Інфобізнес і почати заробляти на його продажах (по кілька тисяч рублів за копію). Якщо надумаєте цим займатися, то раджу звернути увагу на систему JustClick , Що включає в себе повний набір інструментів (партнерку, магазин, сервіс емайл розсилок і т.п.).

   Прикрутивши JustClick, зможете істотно збільшити кількість продажів (втім припаде третина заробітку партнерам віддавати, але скупитися тут не варто). Раджу ознайомитися з інтерв'ю, взятих мною у одного з найуспішніших (і, що не менш важливо, чесних) інфобізнесменов в області вебмастерінга по імені і прізвища Євген Попов и списком відеоуроків , Які він пропонує.

  8. В принципі, отримувати дохід без вкладень можна ж не тільки в мережі. Наприклад, в статті про те, як заробляти гроші ви знайдете опис як онлайн, так і офлайн варіантів отримання доходу, яких я не торкаюся в цій публікації.
  9. Форекс та іншу біржову спекуляцію в мережі (наприклад, ПІФи) теж підносять, як один з основних методів вибивання дзвінких монет з інтернету. Можливо це і так, але це обов'язково вимагає вкладень, а значить нам за визначенням не підходить. Хоча, можливо, хтось і отримає непогані дивіденди на цьому варіанті, але не я.

  Заробіток на своєму інтернет-проект (сайті)

  Напевно, ви вже помітили, що наявність свого, власного розкрученого інтернет-проекту (якщо ви не нехтували методами Seo просування ) Багаторазово підвищує рівень можливого доходу у багатьох описаних вище способів. До того ж існують способи, які в принципі неможливі без наявності власного сайту. Ось саме про них і піде мова в цьому розділі.

  Так, забув згадати раніше, що зароблені в віртуальної мережі гроші вам потрібно буде десь зберігати, а для цього найкраще в рунеті підходять системи електронних валют, такі як вебмані и Яндекс гроші (Перша в більшій мірі, а друга - в меншій).

  C вебманями можна працювати декількома способами: із спеціальної програми WebMoney Keeper Classic , Через захищений інтернет канал - Keeper Light , Через звичайний інтернет канал - кіпер Міні . Щоб уникнути проблем з крадіжками користуйтеся системою Enum .

  Так, повернемося до наших баранів. Що тут можна сказати? Власне, більшість способів я вже колись докладно розглянув у статті про монетизацію сайту . Але, тим не менш коротко повторюся і додам дещо відносно нове.

  1. Контекстна реклама - напевно, для більшості інтернет-проектів, що створюються для людей (так званих СДЛ) вона є основним і найбільш прибутковим методом. Контекстна реклама в своїй назві містить пояснення принципу її роботи. По суті, це оголошення (чисто текстові, доповнені картинками або ж повністю графічні), зміст яких буде тематично контенту тієї веб-сторінки, де блок з рекламою розміщується.

   Написали ви статтю про рожевих слоників, і контекстна реклама буде показувати оголошення про продаж рожевих слоників, якщо, звичайно ж, такі оголошення будуть надані рекламодавцями. Хоча, оголошення можуть показуватися і на основі потреб клієнта, який відкрив сторінку вашого сайту, якщо про цю його потреби якимось чином дізналися пошукові системи, які і є основними гравцями на ринку контекстної реклами.

   Хоча, оголошення можуть показуватися і на основі потреб клієнта, який відкрив сторінку вашого сайту, якщо про цю його потреби якимось чином дізналися пошукові системи, які і є основними гравцями на ринку контекстної реклами

   В рунеті це два титану - Яндекс і Google. Тому для вебмайстрів в рунеті існує всього лише два варіанти роботи з контекстом - рекламна мережа Yandex (РСЯ) або Гугл Адсенс . Обидві системи досить строго стежать за дотриманням правил роботи і в разі їх порушення можуть назавжди вас відлучити від цього способу заробітку. Тому раджу попередньо ознайомитися з цими правилами, щоб потім не пошкодувати.

   Це самий кращий вигляд реклами, який може приносити дуже пристойний дохід (дивіться скріншот на самому початку цієї публікації). Крім цього, даний вид монетизації сайту зазвичай не викликає у пошукачів ніяких нарікань, чого не можна сказати, наприклад, про тих же тізера, мова про які піде трохи нижче. Однак, контекст далеко не на всіх інтернет-проектах буде добре працювати і приносити власнику відчутний дохід. Інакше б нічого, крім нього і не використовувалося.
  2. Банерна реклама - вона дуже добре доповнює описаний вище контекст і покликана закріплювати в умах користувачів інформацію про бренд (послузі, товар). Тому багато рекламодавців можуть побажати розміщувати свої банери на вашому інтернет-проект (особливо якщо ви будете встановлювати невисокі ціни за їх показ). Рівень доходу, що витягується з банерної реклами, багато в чому буде залежати від того, наскільки вам пощастить зустрітися з відповідними вам рекламодавцями.

   Для того щоб ваші рекламні місця не простоювали даремно, а гаманець вебмастер не порожнів, ви можете скористатися послугами:

   1. Найбільшою банерної мережі AdvMaker , Про яку я писав у статті « Advmaker і його акцент на мобільну рекламу »
   2. біржі Ротабан
   3. Біржа автоматичного розміщення банерів і текстових посилань Linkslot (Докладніше читайте в статті про ЛінкСлот )

   Ну а також ви можете додати на свій проект сторінку, яка дозволить потенційним рекламодавцям зорієнтуватися у вашому ціновій політиці і зрозуміти, наскільки ваш веб-проект відвідуємо і поважаємо серед користувачів інтернету ( реклама на блозі ).

   Правда тут я хочу висловити свою суто особисту думку з приводу заробітку на показі банерів. Не варто в цій справі перестаратися (як, наприклад, це робить Терехов і, можливо, Михайло Шакін). Мало того що це буде дратувати відвідувачів (хоча вони можуть до цього і звикнути), але ж і пошуковики, як не дивно, негативно ставляться до засилля банерів на сторінці.

   І непросто негативно, а можуть і знизити сайт в ранжируванні за велику кількість реклами (а також за її агресивний характер, якщо ви зважитеся використовувати попандери, клікандери та інші заважають перегляду сайту рекламні блоки). Справа в тому что асесори Яндекса (Люди, які оцінюють якість деяких ресурсів, які беруться потім за реперні точки при роботі Матрикснет) враховують цей показник і, можливо, саме тому блог Михайла Шакина має такий низький трафік з Яндекса (на порядок менший, ніж з Гугла).

   Загалом, акуратніше з банерами. Я розумію, що завжди хочеться більше грошей, але можна ж адже підвищити ціни і зменшити кількість рекламних місць, а при цьому залишити дохід на тому ж рівні (я саме так і зробив).

  3. Тізерна реклама - якщо контекст не приносить належного результату, то можна буде спробувати заробити на тізера. Правда вони найчастіше мають відтінок «жовтизни», але для форумів, розважальних або новинних порталів, тізерна реклама може стати основним джерелом доходу. Однак, з недавніх пір Яндекс карає сайти за шокуючу рекламу, і саме тизери найчастіше потрапляють під це визначення. Тому уважно вивчайте відгуки про тізерній мережі і відключайте в настройках показ шокової реклами.

   Яндекс карає сайти за шокуючу рекламу,

   Список найбільш популярних тизерних партнерок ви знайдете в статті за наведеною трохи вище посиланням.

  4. Продаж посилань - мова йде не про встановлення скриптів бірж посилань подібних сапі , А про ручному додаванні посилань, розміщення яких замовить рекламодавець через біржі вічних посилань гогетлінкс , ГетГудЛінкс або РотаПост . А ще краще працювати з Міралінкс або ВебАртексом , Бо це найбезпечніший спосіб заробітку на продажу посилань зі свого інтернет-проекту.

   Але все одно слід у всьому знати міру і не продавати аж надто багато посилань, навіть якщо це дозволить вам отримувати досить хороші гроші. Може наступити пересичення, після якого буде деяке просідання вашого ресурсу в пошукових системах. Краще потроху заробляти на посиланнях, а коли дозволить зростаюча відвідуваність, то переключитися на отримання доходу з показу контекстної реклами.

   Однак у мене є проект, який дуже добре монетизуються продажем вічних посилань і розміщенням статей, але при спробі на ньому заробити будь-яким іншим способом - взагалі нічого не виходить, і це не дивлячись на те, що у цього проекту непогана відвідуваність.

  5. Заробіток на партнерських програмах - це те ж саме, що і описаний вище спосіб, але маючи свій, власний відвідуваний ресурс, можна буде піднятися на зовсім інший рівень і при цьому не витрачатися на Директ і АдВордса для залучення трафіку.

   Заробляти можна буде все в тих же системах, які я перерахував трохи вище, наприклад, гогетлінкс , МегаІндекс , Міралінкс , ГетГудЛінкс або Моє діло , Розміщуючи рекламні банери партнерок на своєму веб-сайті (або просто реферальні посилання в тематичних їм текстах) або будь-яких інших партнерка, які будуть співпадати або частково перетинатися з тематики з вашим ресурсом. Найприємніше, що цей заробіток буде абсолютно пасивним і від того ще більш приємним.

  6. Рекламні статті та анонси - здається, що це тупиковий варіант для інтернет-проекту, бо читачі відвернуться і не повернуться. Однак, в своєму огляді кращих блогів і форумів рунета я згадував Девакі. Подивіться на його сторінці по наданих послуг, скільки коштує у нього замовити один рекламний пост або анонс. А тепер скажіть - вам вони заважають при читанні блогу? Мені, наприклад, анітрохи, бо автор дуже добре все це вміє обігравати і наділяти в більш-менш прийнятний вигляд.

   Інша справа, що спочатку потрібно набрати величезний запас авторитету, щоб було потім що витрачати при ухваленні рішення про публікацію рекламних постів. Я тільки через чотири роки перейшов до цієї практики, і знаєте що? Мені це сподобалось. Гроші грошима, але тут має місце бути і інша причина.

   Не завжди однозначно у мене протікає процес вибору теми для чергової статті (муки вибору іноді тривають не одну добу), а коли вибір теми роблять за мене, то мені залишається тільки заглибитися в її вивчення і написати максимально детальний і, наскільки це дозволяє бажання догодити рекламодавцю , правдивий огляд. ИМХО.

  Так, до речі, недавно познайомився з ділової соціальною мережею Linkedin, де люди налагоджують контакти і в тому числі, шукають роботу. Тому тим, для кого це актуально, раджу спробувати пошукати замовників на фріланс або вакансію на цікаву вам роботу в ЛінкедІн . Якщо я забув розповісти про якомусь методі, то сподіваюся, що ви не забуде про це згадати у коментарях. Заздалегідь величезне спасибі (хоча б навіть за те, що зуміли дочитати статтю до цього місця).

  Удачі вам! До швидких зустрічей на страницах блогу KtoNaNovenkogo.ru

  Збірки по темі

  Використову для заробітку

  Заробіток в інтернеті - 17 популярних способів заробити гроші в мережі без вкладень

  Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. На цій сторінці я хочу торкнутися досить-таки актуальну і злободенну тему заробітку в інтернеті. Способів заробити в мережі досить багато, але не всі вони ідеальні і не всі вони будуть однаково корисні й ефективні.

  Відразу обмовлюся, що для повноцінної реалізації деяких з описаних нижче варіантів бажано мати свій сайт, причому величина доходу багато в чому буде прямо залежати від його відвідуваності .

  Відразу обмовлюся, що для повноцінної реалізації деяких з описаних нижче варіантів бажано мати свій сайт, причому величина доходу багато в чому буде прямо залежати від його  відвідуваності

  Ні, звичайно ж, можна заробляти в інтернеті і не маючи свого сайту, але тут можливі два нюанси. По-перше, дохід в більшості випадків буде в рази - або навіть на порядок - менше, ніж у разі використання свого, власного розкрученого інтернет-проекту ( розкрутка сайту самостійно ).

  По-друге, маючи свій інтернет-ресурс, більшу частину доходу можна буде віднести до так званого пасивного заробітку. Тобто ви зможете спокійно виїхати у відпустку, а потік грошей практично не зменшиться.

  Як заробити гроші в інтернеті без вкладень

  Я, напевно, продовжує ваш скепсис з приводу того, що в інтернеті можна чогось там заробити. Кричать про це багато і практично на кожному розі, а коли мова доходить до конкретних сум, виражених в грошовому еквіваленті, то виявляється, що суми ці вкрай малі, а робота, яку потрібно буде для цього виконати, вкрай одноманітна і втомлює.

  Так, це так - мати високий дохід в мережі, при цьому не маючи певної кваліфікації практично не можливо. До того ж, як і в реальному житті некваліфіковану працю дуже і дуже низько цінується і, відповідно, оплачується. Але тим не менше зараз, з висоти прожитих в інтернеті років, я можу відповідально заявити - гроші там є, і є вони в досить великій кількості.

  Причому вважаю, що оптимальним варіантом є той, що дозволяє отримувати дохід без попередніх вкладень. Часто буває так, що ці самі вкладення просто-напросто немає звідки взяти, та й все шахрайські схеми інтернет-заробітку будуються саме на відбиранні у вас енної суми і подальшого кидка.

  Тому в подальшому ми будемо розглядати методи, які дозволять обійтися або зовсім без вкладень, або звівши їх до мінімуму. Вже потім, коли ваш сайт (а я настійно рекомендую його створити) стане приносити стабільний і відчутний дохід, ви зможете частина здобутих коштів витрачати на інвестиції в ваш веб-проект, тим самим збільшуючи суми майбутнього доходу. Але це вже будуть не вкладення, а інвестиції .

  Давайте ще додамо трошки лірики і несподівано натовпу спогадів. Свій перший грошик в «нереальному світі» я запам'ятав досить чітко і з подробицями. Сталося це приблизно вісім років тому, коли блогу KtoNaNovenkogo.ru було всього кілька місяців від народження.

  Зі мною зв'язалася по електронній пошті дівчина і запропонувала розмістити постової (посилання на просувний нею проект) на початку нової статті на моєму блозі. Запитала мене про ціну, але я не цікавився цим і тому запропонував їй самій призначити ціну.

  У підсумку ми зійшлися на 40 рублях, і це стало моїми першими грошима, заробленими в глобальної мережі інтернет . Ви знаєте, сума не сказати щоб була вражаючою, але, чорт забирай, так незвично було отримати сорок рублів за просто так. Саме так було відчуття, що гроші впали з неба (абсолютно не вірилося на той момент, що це реально). Якось незвично і скажено приємно.

  Другий раз таке ж почуття я випробував, коли, нарешті, вперше вдалося перевести в готівку через банкомат суму з розрахункового рахунку індивідуального підприємця (одна справа, коли це були циферки на екрані комп'ютера, і зовсім інша, коли вони все-таки матеріалізувалися в реальні грошові банкноти, які я тримав в руках). Дуже приємно було, аж до мурашок по шкірі.

  У 2012 мій заробіток тільки на контекстній рекламі (тоді ще від Яндекса) становив уже більше сотні тисяч рублів на місяць:

  Загалом, заробляти гроші в мережі цілком можливо, і сам факт того, що вони можуть матеріалізуватися в хрусткі купюри, у мене ще довго викликало легке розчулення і досить ідіотську усмішку. Ну, це з часом пройшло (коли суми стали великими і регулярними), бо людина так влаштована, що до всього швидко звикає (особливо до хорошого). Ось поки остаточно не звик і хочу написати статтю про заробіток в мережі, що підігрівається суто позитивними емоціями.

  Способи підробки в мережі для всіх

  Якщо у вас свого сайту немає, а також немає особливих навичок, які ви могли б конвертувати в дзвінку монету (про це читайте трохи нижче), то залишається тільки одна ніша. Я говорю про різні можливості додаткового заробітку , Яким можна зайнятися у вільний час (сидячи вдома за комп'ютером). За наведеною посиланням ви знайдете більш докладний опис, а тут я лише сконцентрую вашу увагу на найбільш популярних інструментах:

  1. Самий некваліфіковану і не дуже високооплачуваний працю, дозволяє швидко заробити в інтернеті людині без будь-якої спеціальної підготовки. Цей варіант підходить школярам - як гідна заміна потогінний Макдональдса - або людям, яким гроші потрібні прямо зараз (хай і не дуже великі).

   Як приклад бірж, що дозволяють заробляти не кваліфікованим кадрам, можна привести:

   1. VKtarget - заробіток в соціальних мережах (Вконтакте, Facebook, Instagram, Youtube, Twitter). Платять за вступ в групи, лайки, розповіді друзям і т.п. речі. Про інші сервіси і методи підвищення доходу читайте в статті « Гроші за лайки ».
   2. Заробіток на мобільному телефоні - перегляд відео, установка додатків ( AdvertApp , AppCent , PayForInstall та ін.)
   3. Моя думка і Анкетка - беріть участь в опитуваннях, накопичуйте гроші і бонуси, після чого виводите їх або обмінюйте на призи. про інші сервіси платних опитувань читайте в наведеній статті.
   4. Воркзіла - дистанційна робота для людей з різним рівнем підготовки (аж до зовсім непідготовлених).

    Воркзіла

    Подробиці можете прочитати в моєму короткому огляді біржі фрілансу для початківців WorkZilla .

   5. SE - значна частина можливостей отримання доходу (частина з них пасивні). Сервіс існує вже давно, перевірений і дуже дорожить своєю репутацією.
   6. РуКапча - тут пропонують заробляти, вводячи текст з картинок (з так званих капч ). Якщо є схильність до монотонної роботи - це для вас. Є ще аналогічний сервіс 2капча , Де платять доларами.
   7. КурсЕксперт і БестЧейндж - безкоштовні сервіси моніторингу , Що дозволяють заощадити (вважай заробити) на обміні і виведення віртуальних грошей в реал (там я для себе 60сек і Бінанс відкрив)
   8. біткоіни крани - сервіси, де можна безкоштовно отримувати частки біткоіни (Сатоши) з їх подальшим виведенням. За один раз виходить трохи, але процес можна повторювати протягом дня, та й число використовуваних «генераторів монет» ніхто не обмежує.
   9. Гроші на відгуках і коментарях - принципи роботи і рівень доходів описаний в наведеній по посиланню статті. Яскравими прикладами є Кьюкоммент і Irecommend .
  2. копірайтинг - написання статей на замовлення - і рерайтинг (Перекладення тексту статей своїми словами) - тут можна буде заробити грошей трохи більше, в порівнянні з описаним трохи вище. Хоча, знову ж таки не фонтан.

   Для пошуку замовників можна буде використовувати так звані біржі копірайтингу, яскравим прикладом яких є:

   1. Etxt - Читайте також огляд Етхт , В якому професійний копірайтер дає поради по роботі в цій біржі.
   2. Текст.ру - вельми популярне місце, де можна проявити свої скромні таланти в написанні текстів
   3. Advego - платять тут не тільки за написання статей, але і за спілкування на форумах, в соціальних мережах і інші схожі речі. Можете познайомитися з моїм оглядом можливостей Advego
   4. ТурбоТекст - біржа копірайтингу
   5. Дивіться також зведений список бірж контенту і копірайтингу тому, хто у всіх них працював і намагався там заробляти собі цим на життя.

   Щоб заробляти багато і постійно - потрібно буде орати. Як тільки ви вирішите зробити перерву, то потік грошей вичерпається і повністю припиниться.

   Однак даний метод може допомогти вам зібрати початкові кошти на створення свого, власного інтернет-проекту і заодно «відточити перо». Я вважав за краще задушити свою жабу (хоча і не повністю, оскільки спочатку все ж використовував безкоштовний хостинг ) І не працювати на дядю, а відразу ж стати копірайтером для свого, власного проекту (вважайте, що перший рік я працював практично за безкоштовно).

  3. Обман - теж, до речі, досить поширений метод заробити грошики. Вам так не здається? Можливо, що навіть превалює. Але, сподіваюся, що я все-таки перебільшую. Схем досить багато - починаючи від відверто шахрайських і закінчуючи практично нешкідливими.

   Ну, до нешкідливим, наприклад, можна віднести вже зійшли з арени Iq тести, коли вам після його проходження (а воно займало досить-таки відчутний час) пропонують для отримання результату відправити платну SMS на номер власника цього лохотрону. І ви змушені вирішувати, що вам дорожче - витрачений час або ж невелика сума, відправлена ​​шахраєві.

  Партнерські програми і заробіток на рефералах

  Я вирішив виділити під цей варіант отримання прибутку з мережі окремий розділ, бо він цього заслуговує. Чому? Дізнаєтеся трохи нижче по тексту. Отже, заробіток на рефералах (партнерські програми) - досить перспективний і, що примітно, пасивний. Сильно багато і дуже швидко, швидше за все, не заробите, але чудовий він тим, що ви зможете спокійно поїхати у відпустку, а дохід від ваших рефералів від цього не знизиться.

  Інша справа, що для того, щоб залучати рефералів в більш-менш гідному кількості, потрібно буде все-таки мати свій сайт і при цьому досить розкручений. Однак, це зовсім і не обов'язково. Можна розміщувати рефссилку на тематичних форумах, попередньо ознайомившись з їх правилами і можливими заборонами. Іноді це можна буде робити в «підпису», і тоді для максимального охоплення вам доведеться активно спілкуватися в тих гілках, де може жити ваша цільова аудиторія.

  Дізнатися докладніше про те, хто такі реферали і яким чином працювати з партнерськими програмами, ви можете за наведеною трохи вище посиланням. Напевно, найкращим варіантом збільшення числа залучених користувачів буде написання докладних статей по роботі з тим чи іншим сервісом (біржею), з розміщенням в них реферальних посилань (по ним система зарахує цих користувачів на ваш рахунок). В офлайні аналогом заробітку на рефералах є посаду страхового брокера.

  Я сам, та й практично всі користувачі в рунеті ставляться негативно до того, щоб на них хтось заробляв. Це особливість національного характеру. Хоча, за великим рахунком, ні мені, ні будь-кому з моїх рефералів від цього ні гаряче, ні холодно (платить адже власник партнерської програми зі свого, власної кишені). Але мабуть, все одно прикро.

  При бажанні можна знайти партнерські програми під будь-яку тематику, але не всі з них будуть однаково прибуткові. Доведеться їх тестувати або орієнтуватися на відгуки інших користувачів. Давайте я наведу ті з них, що використовую сам, а ви в коментарях додасте щось ще від себе. Так як я для поширення рефссилок використовую власний сайт, то партнерки вийшли з ним співзвучними з тематики.

  Я спробую їх розташувати за рівнем заробітку, але знову ж таки повторюся, що все суто індивідуально.

  1. Вктаргет - непогана партнерка, в якій платять 15% з доходів залучених вами рефералів. Оскільки біржа підходить абсолютно для всіх, то і набрати рефов буде нескладно. Докладніше про заробіток в соціальних мережах через Vktarget читайте за посиланням.
  2. Міралінкс - біржа статей, досить докладно описана мною в мануале по MiraLinks . Суть заробітку зводиться до залучення якомога більшої кількості користувачів в цю систему.
  3. гогетлінкс - найпопулярніша біржа вічних посилань в рунеті. Тут читайте про нюанси роботи з GoGetLinks .
  4. 60 сек - обмінник електронних валют і реальних грошей, який має дуже вигідну партнерську програму. Знайшов його близько року тому, але вже зараз дохід від партнерки вражає:
  5. Воркзілла - партнерка біржі фрілансу нового формату. На мій погляд, дуже перспективний напрям, який дуже добре себе показує в плані прибутковості.

   Воркзілла

  6. BestChange - Партнерська програма моніторингу обмінників , Де платять по $ 0.35 за кожного залученого клієнта на сайт.
  7. КурсЕксперт - ще одна партнерка подібного штибу (моніторингу обмінів) та теж показує відмінні результати (використовую її недавно):
  8. РотаПост - тут повний огляд біржі RotaPost .
  9. Рукапча - ще одна універсальна партнерка, куди можна залучати дуже різноманітну і часто важко монетизованими аудиторію (капчу вводити все вміють). За рік у мене на ній приблизно стільки вийшло заробити:
  10. Etxt - досить прибуткова партнерка у цій біржі копірайтингу є. Скрін всіх доходів не знаю де зняти, але в загальній складність вивів звідти вже могіе десятки тисяч рублів і стільки ж, напевно, витратив на покупку статей для різних проектів.

   Etxt

  11. АдвертАпп - партнерка веб-додатки для заробітку на мобільному телефоні. Досить непогано виходить, якщо врахувати що працюю з нею тільки два-три місяці (при реєстрації введіть промо-код 2p2sq3, для отримання перших грошей):
  12. АппЦент - дуже схожа партнерка і теж з непоганим доходом за той же самий час (промо-код 4ZVQD1):
  13. МегаІндекс - система автоматичного просування. Клієнти, які зареєструвалися за вашим рефкам, будуть витрачати гроші на посилання, а ви отримувати з цього відсоток. Також в цій системі є і багато безкоштовних інструментів, про які я писав в статті про MegaIndex .

   в статті про MegaIndex

  14. У всіх інфопродуктов, які розповсюджуються в інтернеті, є свої партнерські програми, які, як правило, є дуже вигідними. Автори готові віддавати вам за продажу від третини до половини вартості відеокурсів. Яскравим прикладом є партнерська програма Євгена Попова , Де ви зможете зайнятися продажем цих відеоуроків .

   Яскравим прикладом є  партнерська програма Євгена Попова  , Де ви зможете зайнятися продажем  цих відеоуроків

  15. Адвего - в цій текстовій біржі є партнерка, на якій можна заробляти залучаючи замовників і авторів.
  16. Textsale - там теж є своя реферальная програма.
  17. Моє діло - партнерська програма з розповсюдження сервісу онлайн-бухгалтерії . По суті, вона багаторівнева і дозволяє заробляти не тільки на прямих продажах, але і на продажах своїх партнерів. Виплати дуже навіть високі. Подробиці читайте в статті про партнерську програму Моя справа .
  18. WebArtex - зовсім молода біржа статей, а значить і дохід з рефералів може бути більше у віддаленій перспективі (ви опинитеся в результаті на вершині піраміди рефералів). Про нюанси роботи з біржею статей WebArtex читайте в моїй недавній статті.
  19. Кворк - партнерка популярної біржі фрілансу.
  20. Бінпартнер - партнерська програма брокера бінарних опціонів Binomo. Буде треба залучати трейдерів в цю торгову платформу і за це отримувати від 50% від прибутку системи.
  21. Паер - партнерка набирає популярність платіжної системи, де платять дуже пристойний відсоток від доходів, залучених вами відвідувачів. Читайте про Паер докладніше за посиланням.
  22. Інфобокс - це хостинг, де я розміщую всі свої комерційні та інформаційні сайти. За партнерке виплачують 30% від усіх грошей, які будуть витрачати на оплату хостингу залучені вами клієнти (а так як сервіс якісний, то і йти з нього мало хто буде в подальшому - пасивний дохід вам забезпечений).
  23. AliExpress ePN - офіційна партнерська програма найбільшого в світі магазина AliExpress
  24. Ротабан - в статті про те, де можна купити або продати баннерное місце , Я згадував про цю біржі і ряді інших.
  25. Telderi - отримуйте відсотки з сум, отриманих вашими рефералами з продажу або покупки сайтів на цій біржі.

  На жаль, вигідні партнерки іноді закриваються. Наприклад, так було з Профіт Партнером, але він мені дозволив заробити на своїй партнерській програмі найбільше:

  Якщо коли-небудь ви вирішите відкрити свій, власний інтернет-сервіс (біржу або щось інше), то обов'язково прикрутіть до нього партнерську програму. Так, ви втратите частину доходу на виплати за залучених рефералів, але це буде фактично вірусної розкручуванням проекту, здатної привернути відразу ж величезна кількість користувачів.

  В інтерв'ю з рульовим біржі посилань GoGetLinks як раз прозвучало те, що вони практично не вклали в цю справу ні копійки. Всю роботу за них зробили вебмастера, бажаючі заробляти на рефералах.

  Як можна заробляти в інтернеті своїм власним розумом

  1. Створення сайтів на замовлення або будь-який інший вид фрілансу (віддаленої роботи) в інтернеті - досить слабо підходить початківцям користувачам, бо вимагає певних знань в області вебмастерінга, програмування або будь-який інший обраної області докладання зусиль. Але зате не вимагає вкладень, і якщо ви, скажімо, ознайомилися з тим, як створити блог або самому зробити сайт , То можете вже пропонувати свої послуги на біржах фрілансерів, тематичних форумах або ж на своєму, власному ресурсі.

   Яскравими представниками бірж фріланса є Work-zilla , Weblancer , Кворк і Freelancer.com . Згодом у вас з'явиться і досвід, і професійні навички, що допоможе робити свою роботу швидше і заробляти на цьому більше. Я рідко використовую фріланс (хіба що в якості манімейкера), бо знову ж таки не хочу працювати на дядька. Натура така волелюбна.

   Але багато за рахунок цього, можна сказати, живуть і цілком задоволені своїм рівнем доходу і положенням. До фрілансу можна віднести не тільки вебмастерінг, але і заробіток на просуванні чужих проектів, написання різних скриптів і текстів на замовлення, робота в області дизайну, рекламні послуги, дистанційне навчання і т.п. (Детальна інформація в окремій статті по фрілансу, посилання на яку наведено трохи вище).

  2. Перепродаж доменів (киберсквоттинг) - можна спробувати перевірити доменні імена ще ні ким не зареєстровані, але потенційно мають великі перспективи. Наприклад, співзвучні з діяльністю будь-якої комерційної компанії, а також перспективні для просування по певних пошукових запитах або для створення певних інтернет-сервісів, порталів і т.п.

   Реєструються такі доменні імена з метою їх подальшого перепродажу тим, хто готовий буде за них заплатити необхідну вами суму. Домен цілком може бути куплений за собівартістю (нехай, наприклад, шістсот карбованців), а проданий вже за тисячі і навіть мільйони рублів (фантастика, однак). Сам я кіберсквоттінгом жодного разу не займався, але тим не менш багато вебмастера не проти спробувати на цьому заробити мільйони (Наприклад, все той же Маул).

   Я коли підбирав доменне ім'я для свого майбутнього інтернет-проекту (який тепер KtoNaNovenkogo.ru зветься), то стільки різних комбінацій перепробував, проте практично все було зайнято. Причому веб-сайтів як таких на цих доменах не було. Тобто кіберсквоттера позахоплювали вже практично все, на чому потім є ймовірність заробити.

  3. Файлообмінники - ви завантажуєте щось туди і за кожне скачування цих файлів отримуєте певні гроші. Напевно, заробити більш-менш пристойно на цьому можна було раніше, але тільки маючи в наявності свій, власний розкручений інтернет-проект, наприклад, виразника, де ви будете викладати контрафактний софт або відео. Правда, пошуковики зараз такі сайти сильно не люблять, так що ...

  4. Підробити грошей можна і на Ютубі - для цього досить створити свій канал , Додавати в нього періодично ваші авторські відеоролики, укласти партнерську угоду з Ютюбі, а потім просто отримувати відсоток з показу в ваших відеороликах реклами від Google. Але це далеко ще не все і навіть не більшість. Читайте про те, які ще способи заробітку на YouTube існують .
  5. Спеціальність адміністратора груп (паблік, бізнес-сторінок) в Фейсбуці, Контакте, Інстаграмме або іншої соціальної мережі зараз стає все більш затребуваною. Краса цієї роботи в тому, що особливих знань і розумових зусиль від вас не буде потрібно, але попередній курс навчання пройти все одно доведеться. На цьому блозі я почав описувати деякі моменти цього онлайн-бізнесу в рубриках Фейсбук , Ютуб , Вконтакте і Інстаграмм . Там поки що є тільки кілька статей, але в майбутньому постараюся розвинути цю тему детальніше.
  6. Платні консультації - досить поширений варіант підробітку в мережі серед просунутих вебмайстрів (наприклад, аудит сайту на предмет вирішення проблем з його просуванням в пошукових системах), та й взагалі серед фахівців в якійсь галузі. До мене іноді теж приходять листи з проханням надати платну консультацію або по просуванню, або по створенню інтернет ресурсу.
  7. Якщо ви зважаєте фахівцем в якійсь галузі (ну, або принаймні самі себе таким фахівцем вважаєте), то ви цілком можете створити свій Інфобізнес і почати заробляти на його продажах (по кілька тисяч рублів за копію). Якщо надумаєте цим займатися, то раджу звернути увагу на систему JustClick , Що включає в себе повний набір інструментів (партнерку, магазин, сервіс емайл розсилок і т.п.).

   Прикрутивши JustClick, зможете істотно збільшити кількість продажів (втім припаде третина заробітку партнерам віддавати, але скупитися тут не варто). Раджу ознайомитися з інтерв'ю, взятих мною у одного з найуспішніших (і, що не менш важливо, чесних) інфобізнесменов в області вебмастерінга по імені і прізвища Євген Попов і списком відеоуроків , Які він пропонує.

  8. В принципі, отримувати дохід без вкладень можна ж не тільки в мережі. Наприклад, в статті про те, як заробляти гроші ви знайдете опис як онлайн, так і офлайн варіантів отримання доходу, яких я не торкаюся в цій публікації.
  9. Форекс та іншу біржову спекуляцію в мережі (наприклад, ПІФи) теж підносять, як один з основних методів вибивання дзвінких монет з інтернету. Можливо це і так, але це обов'язково вимагає вкладень, а значить нам за визначенням не підходить. Хоча, можливо, хтось і отримає непогані дивіденди на цьому варіанті, але не я.

  Заробіток на своєму інтернет-проект (сайті)

  Напевно, ви вже помітили, що наявність свого, власного розкрученого інтернет-проекту (якщо ви не нехтували методами Seo просування ) Багаторазово підвищує рівень можливого доходу у багатьох описаних вище способів. До того ж існують способи, які в принципі неможливі без наявності власного сайту. Ось саме про них і піде мова в цьому розділі.

  Так, забув згадати раніше, що зароблені в віртуальної мережі гроші вам потрібно буде десь зберігати, а для цього найкраще в рунеті підходять системи електронних валют, такі як вебмані і Яндекс гроші (Перша в більшій мірі, а друга - в меншій).

  C вебманями можна працювати декількома способами: із спеціальної програми WebMoney Keeper Classic , Через захищений інтернет канал - Keeper Light , Через звичайний інтернет канал - кіпер Міні . Щоб уникнути проблем з крадіжками користуйтеся системою Enum .

  Так, повернемося до наших баранів. Що тут можна сказати? Власне, більшість способів я вже колись докладно розглянув у статті про монетизацію сайту . Але, тим не менш коротко повторюся і додам дещо відносно нове.

  1. Контекстна реклама - напевно, для більшості інтернет-проектів, що створюються для людей (так званих СДЛ) вона є основним і найбільш прибутковим методом. Контекстна реклама в своїй назві містить пояснення принципу її роботи. По суті, це оголошення (чисто текстові, доповнені картинками або ж повністю графічні), зміст яких буде тематично контенту тієї веб-сторінки, де блок з рекламою розміщується.

   Написали ви статтю про рожевих слоників, і контекстна реклама буде показувати оголошення про продаж рожевих слоників, якщо, звичайно ж, такі оголошення будуть надані рекламодавцями. Хоча, оголошення можуть показуватися і на основі потреб клієнта, який відкрив сторінку вашого сайту, якщо про цю його потреби якимось чином дізналися пошукові системи, які і є основними гравцями на ринку контекстної реклами.

   Хоча, оголошення можуть показуватися і на основі потреб клієнта, який відкрив сторінку вашого сайту, якщо про цю його потреби якимось чином дізналися пошукові системи, які і є основними гравцями на ринку контекстної реклами

   В рунеті це два титану - Яндекс і Google. Тому для вебмайстрів в рунеті існує всього лише два варіанти роботи з контекстом - рекламна мережа Yandex (РСЯ) або Гугл Адсенс . Обидві системи досить строго стежать за дотриманням правил роботи і в разі їх порушення можуть назавжди вас відлучити від цього способу заробітку. Тому раджу попередньо ознайомитися з цими правилами, щоб потім не пошкодувати.

   Це самий кращий вигляд реклами, який може приносити дуже пристойний дохід (дивіться скріншот на самому початку цієї публікації). Крім цього, даний вид монетизації сайту зазвичай не викликає у пошукачів ніяких нарікань, чого не можна сказати, наприклад, про тих же тізера, мова про які піде трохи нижче. Однак, контекст далеко не на всіх інтернет-проектах буде добре працювати і приносити власнику відчутний дохід. Інакше б нічого, крім нього і не використовувалося.
  2. Банерна реклама - вона дуже добре доповнює описаний вище контекст і покликана закріплювати в умах користувачів інформацію про бренд (послузі, товар). Тому багато рекламодавців можуть побажати розміщувати свої банери на вашому інтернет-проект (особливо якщо ви будете встановлювати невисокі ціни за їх показ). Рівень доходу, що витягується з банерної реклами, багато в чому буде залежати від того, наскільки вам пощастить зустрітися з відповідними вам рекламодавцями.

   Для того щоб ваші рекламні місця не простоювали даремно, а гаманець вебмастер не порожнів, ви можете скористатися послугами:

   1. Найбільшою банерної мережі AdvMaker , Про яку я писав у статті « Advmaker і його акцент на мобільну рекламу »
   2. біржі Ротабан
   3. Біржа автоматичного розміщення банерів і текстових посилань Linkslot (Докладніше читайте в статті про ЛінкСлот )

   Ну а також ви можете додати на свій проект сторінку, яка дозволить потенційним рекламодавцям зорієнтуватися у вашому ціновій політиці і зрозуміти, наскільки ваш веб-проект відвідуємо і поважаємо серед користувачів інтернету ( реклама на блозі ).

   Правда тут я хочу висловити свою суто особисту думку з приводу заробітку на показі банерів. Не варто в цій справі перестаратися (як, наприклад, це робить Терехов і, можливо, Михайло Шакін). Мало того що це буде дратувати відвідувачів (хоча вони можуть до цього і звикнути), але ж і пошуковики, як не дивно, негативно ставляться до засилля банерів на сторінці.

   І непросто негативно, а можуть і знизити сайт в ранжируванні за велику кількість реклами (а також за її агресивний характер, якщо ви зважитеся використовувати попандери, клікандери та інші заважають перегляду сайту рекламні блоки). Справа в тому що асесори Яндекса (Люди, які оцінюють якість деяких ресурсів, які беруться потім за реперні точки при роботі Матрикснет) враховують цей показник і, можливо, саме тому блог Михайла Шакина має такий низький трафік з Яндекса (на порядок менший, ніж з Гугла).

   Загалом, акуратніше з банерами. Я розумію, що завжди хочеться більше грошей, але можна ж адже підвищити ціни і зменшити кількість рекламних місць, а при цьому залишити дохід на тому ж рівні (я саме так і зробив).

  3. Тізерна реклама - якщо контекст не приносить належного результату, то можна буде спробувати заробити на тізера. Правда вони найчастіше мають відтінок «жовтизни», але для форумів, розважальних або новинних порталів, тізерна реклама може стати основним джерелом доходу. Однак, з недавніх пір Яндекс карає сайти за шокуючу рекламу, і саме тизери найчастіше потрапляють під це визначення. Тому уважно вивчайте відгуки про тізерній мережі і відключайте в настройках показ шокової реклами.

   Яндекс карає сайти за шокуючу рекламу,

   Список найбільш популярних тизерних партнерок ви знайдете в статті за наведеною трохи вище посиланням.

  4. Продаж посилань - мова йде не про встановлення скриптів бірж посилань подібних сапі , А про ручному додаванні посилань, розміщення яких замовить рекламодавець через біржі вічних посилань гогетлінкс , ГетГудЛінкс або РотаПост . А ще краще працювати з Міралінкс або ВебАртексом , Бо це найбезпечніший спосіб заробітку на продажу посилань зі свого інтернет-проекту.

   Але все одно слід у всьому знати міру і не продавати аж надто багато посилань, навіть якщо це дозволить вам отримувати досить хороші гроші. Може наступити пересичення, після якого буде деяке просідання вашого ресурсу в пошукових системах. Краще потроху заробляти на посиланнях, а коли дозволить зростаюча відвідуваність, то переключитися на отримання доходу з показу контекстної реклами.

   Однак у мене є проект, який дуже добре монетизуються продажем вічних посилань і розміщенням статей, але при спробі на ньому заробити будь-яким іншим способом - взагалі нічого не виходить, і це не дивлячись на те, що у цього проекту непогана відвідуваність.

  5. Заробіток на партнерських програмах - це те ж саме, що і описаний вище спосіб, але маючи свій, власний відвідуваний ресурс, можна буде піднятися на зовсім інший рівень і при цьому не витрачатися на Директ і АдВордса для залучення трафіку.

   Заробляти можна буде все в тих же системах, які я перерахував трохи вище, наприклад, гогетлінкс , МегаІндекс , Міралінкс , ГетГудЛінкс або Моє діло , Розміщуючи рекламні банери партнерок на своєму веб-сайті (або просто реферальні посилання в тематичних їм текстах) або будь-яких інших партнерка, які будуть співпадати або частково перетинатися з тематики з вашим ресурсом. Найприємніше, що цей заробіток буде абсолютно пасивним і від того ще більш приємним.

  6. Рекламні статті та анонси - здається, що це тупиковий варіант для інтернет-проекту, бо читачі відвернуться і не повернуться. Однак, в своєму огляді кращих блогів і форумів рунета я згадував Девакі. Подивіться на його сторінці по наданих послуг, скільки коштує у нього замовити один рекламний пост або анонс. А тепер скажіть - вам вони заважають при читанні блогу? Мені, наприклад, анітрохи, бо автор дуже добре все це вміє обігравати і наділяти в більш-менш прийнятний вигляд.

   Інша справа, що спочатку потрібно набрати величезний запас авторитету, щоб було потім що витрачати при ухваленні рішення про публікацію рекламних постів. Я тільки через чотири роки перейшов до цієї практики, і знаєте що? Мені це сподобалось. Гроші грошима, але тут має місце бути і інша причина.

   Не завжди однозначно у мене протікає процес вибору теми для чергової статті (муки вибору іноді тривають не одну добу), а коли вибір теми роблять за мене, то мені залишається тільки заглибитися в її вивчення і написати максимально детальний і, наскільки це дозволяє бажання догодити рекламодавцю , правдивий огляд. ИМХО.

  Так, до речі, недавно познайомився з ділової соціальною мережею Linkedin, де люди налагоджують контакти і в тому числі, шукають роботу. Тому тим, для кого це актуально, раджу спробувати пошукати замовників на фріланс або вакансію на цікаву вам роботу в ЛінкедІн . Якщо я забув розповісти про якомусь методі, то сподіваюся, що ви не забуде про це згадати у коментарях. Заздалегідь величезне спасибі (хоча б навіть за те, що зуміли дочитати статтю до цього місця).

  Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

  Збірки по темі

  Використовую для заробітку

Вам так не здається?
Чому?
Що тут можна сказати?
А тепер скажіть - вам вони заважають при читанні блогу?
Я тільки через чотири роки перейшов до цієї практики, і знаєте що?
Вам так не здається?
Чому?
Вам так не здається?
Чому?
Що тут можна сказати?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача