Статьи

Заробіток на партнерках CPA для сайтів / вебмайстрів і без сайту

 1. Як це працює?
 2. Чи можна заробити на партнерках без сайту?
 3. Як почати заробляти на партнерках?
 4. "Бізнес-Мотор": заробіток на партнерках СРА для кожного!
 5. Почати заробляти на партнерках CPA!


В даний час існує декілька основних способів заробітку для власника інформаційного сайту, блогу або порталу - більш-менш безпечних з точки зору пошукових систем і привабливості майданчика в цілому. Серед них:

- контекстна реклама з оплатою за кліки;

- реклама з оплатою за покази;

- продаж посилань (небезпечно з точки зору фільтрів з боку пошукових систем);

- розміщення PR і промо-матеріалів;

- впровадження платних сервісів і підписок.

У різних комбінаціях ці та інші способи заробітку для вебмастера використовують багато, але далеко не у всіх випадках це забезпечує бажаний фінансовий результат. Так, одні способи абсолютно безпечні, але приносять вельми скромний дохід, а інші - загрожують завдати шкоди сайту в довгостроковій перспективі.

На щастя, є ще один спосіб отримання додаткового (або навіть основного!) Доходу, про який багато хто забуває. Це заробіток на партнерках інтернет-магазинів, онлайн-сервісів, інфопродуктов і інших постачальників товарів і послуг. Поговоримо про те, як це працює, і як грамотно і з вигодою для себе використовувати цей потужний інструмент монетизації сайту, блогу, форуму або інформаційного порталу.

Читати спочатку

Як це працює?

В основі товарних партнерок для сайтів або партнерських програм, заснованих на продажу послуг (онлайн-сервісів, інфопродуктов і т.д.) лежить простий і зрозумілий механізм PPA або CPA (оплата за дію - pay per action, cost per action). Як неважко здогадатися, суть його полягає в тому, що рекламодавець (Мерчант) платить за фактом дії, скоєного користувачем. Як правило, це замовлення товару або послуги, але нерідко зустрічаються і інші важливі для продавця оплачувані дії - скачування файлу, реєстрація, підписка на розсилку і т.д. А для того щоб користувач міг зробити це саме діяння, веб-майстер (аффілат) розміщує на своєму майданчику промо-матеріали - банери, посилання і інші вбудовані елементи. Причому використовувати їх він може на свій розсуд - в огляді товару / послуги, в формі довільної рекомендації, в форматі рекламного блоку і т.д.

З першого погляду така схема може викликати сумніви в її прибутковості, адже для більшості вебмайстрів звичніше мислити категоріями показів або кліків, а не реальних продажів. Але це тільки на перший погляд. Кращі партнерки для сайтів, блогів, форумів і паблік пропонують аффілатам солідний% від продажів при досить високій вартості товарів або послуг. Це означає, що одна єдина продаж, вчинена за партнерської посиланням, здатна забезпечити більший дохід, ніж сотні або навіть тисячі кліків і, тим більше, показів.

І якщо підібрати CPA партнерку для вебмастера, яка відповідає по регіону і тематиці його сайту, блогу, форуму і порталу, то результат не змусить себе довго чекати - отримавши на Вашому сайті необхідну інформацію, відвідувачі напевно захочуть тут же оформити замовлення товару / послуги або виконати інше діяння, передбачене партнерською програмою CPA. А значить - партнерські відрахування стануть надійним джерелом доходу для аффілата.

У загальному випадку схема того, як заробляти на CPA партнерка магазинів, інфопродуктов або послуг, виглядає наступним чином:


Читати спочатку

Чи можна заробити на партнерках без сайту?

Описана вище схема CPA партнерок для сайтів - традиційний варіант співпраці і заробітку для всіх сторін. Але, насправді, цей механізм легко застосовується практично де завгодно, і для розвитку бізнесу на партнерських програмах зовсім не обов'язково мати сайт, блог або форум. Набагато важливіше - мати доступ до аудиторії, готової побачити і скористатися реферального (партнерської) посиланням.

Розглянемо деякі основні способи того, як заробити на партнерках CPA без сайту:

 1. Канал YouTube - найпотужніший інструмент маркетингу, значення якого продовжує зростати. Завести канал - це просто, швидко і безкоштовно, а цікаві, оригінальні, корисні відео напевно привернуть на майданчик глядачів. В цьому випадку партнерська посилання в описі до роликів може продемонструвати вражаючі результати.
 2. Email розсилки. Ми не підтримуємо спам в будь-яких формах, але для того, щоб заробляти на партнерках без сайту, маючи базу електронних адрес, зовсім не обов'язково закидати респондентів нав'язливими пропозиціями. Цікава і корисна розсилка завжди затребувана, а органічно включаючи в неї партнерські пропозиції, завжди є можливість ще й добре заробити.
 3. Спілкування на форумах і блогах - ще один простий спосіб заробити на партнерках сра без сайту. Ви можете розміщувати реферальні посилання в підписі або, якщо це доречно, пропонувати товари / послуги рекламодавця в відповідних топіках. І якщо Ви маєте певну репутацію, а до Вашої думки прислухаються, продажу напевно будуть. Спілкуватися і заробляти - це просто!
 4. Активність в соціальних мережах - то, що в наш час є абсолютно кожному! Цікавий паблік (група), якого читають twitter-акаунт або навіть просто розкручений і відвідуваний профіль - ідеальні майданчики для заробітку на партнерках без сайту. А якщо Ваші пости будуть цікаві читачам, друзям і передплатникам, є всі підстави розраховувати на перепис, ретвіти і вірусне поширення партнерської посилання з обвальним зростанням заробітку на партнерках CPA без сайту.
 5. Реклама з оплатою за кліки: просто замовте рекламну кампанію з оплатою за покази чи кліки, встановивши в якості мети свою партнерську посилання. Десятки тисяч аффілатов у всьому світі успішно заробляють на різниці між рекламним бюджетом і партнерськими відрахуваннями!

Перераховані нами можливості - це зовсім не вичерпний список, адже він обмежується тільки фантазією і винахідливістю партнерів. Важливо інше: заробіток на партнерках без сайту - це більш ніж реально! Було б бажання і ідея, здатна донести пропозицію рекламодавця потенційному клієнту.

Читати спочатку

Як почати заробляти на партнерках?

Для початківців аффілатов привабливою виглядає ідея працювати з продавцем безпосередньо. Дійсно, деякі великі продавці (наприклад, ozon.ru) пропонують власні партнерські програми, до яких можна підключитися. Але недолік такої взаємодії полягає в тому, що веб-майстер не бачить усього різноманіття пропозицій і не може використовувати одночасно кілька партнерок різних Мерчант.

А що, якщо у продавця або постачальника послуги взагалі немає скрипта партнерської програми? В цьому випадку партнерство і зовсім стає неможливим, адже заробіток на партнерках інтернет-магазинів або пропозиції компаній вимагає автоматизованого обліку переходів і продажів (в тому числі по телефону!), А організувати все це без спеціальних IT-рішень просто неможливо. Як мінімум, це загрожує аффілату недоотриманої прибутком у вигляді неврахованих продажів.

В таких умовах оптимальне рішення - це агрегатор партнерок CPA. Все, що потрібно, щоб почати заробляти, - це зареєструватися , Ознайомитися зі списком партнерських програм, вибрати для себе найбільш підходящі і розмістити партнерські посилання (промо-матеріали) на своєму майданчику (або почати пропонувати їх іншими способами). Завдання обліку і відстеження при цьому лягають на скрипт сервісу - аффілат отримує готову статистику і свої заслужені виплати.

Читати спочатку

"Бізнес-Мотор": заробіток на партнерках СРА для кожного!

Сервіс партнерських програм "Бізнес-Мотор" - відносно нова, стрімко розвивається мережа, яка надає кожному широкий вибір партнерок для заробітку. Перелічимо основні переваги нашого сервісу:

 1. Прямі посилання без реферальной частини - краща пропозиція для власників сайтів, порталів, блогів і форумів! В даному випадку облік ведеться за джерелом переходів, а не по реферального частини партнерської посилання. Ніякого ризику шкідництва з боку відвідувачів - тільки прямі, максимально природні посилання, яким довіряють! Для довідки: традиційна партнерська посилання виглядає так - http://www.example.com/?refid, пряме посилання виглядає так - http://www.example.com.
 2. Різноманітні рекламні матеріали - вибирайте ті, які найкраще впишуться в концепцію і дизайн Вашого майданчика. До Вашої уваги - текстові посилання, статичні та анімовані банери, flash-банери, html-блоки і багато іншого!
 3. Надійна система обліку та відстеження, реалізована за допомогою скрипта Post Affilate Network, багаторазово перевіреного практикою в усьому світі. Система самостійно відстежує переходи і продажу (в т.ч. по телефону!), А незалежний арбітраж завжди готовий прийти допомога в тому випадку, якщо конфліктна ситуація все-таки виникла.
 4. Інтегрувальні інтернет-магазини - унікальне рішення, яке Ви не зустрінете в інших сервісах партнерських програм. Інтернет-магазини Мерчант можна вбудувати в свій сайт або блог без перенаправлення на сайт рекламодавця. Ніяких зовнішніх посилань, гарантоване поліпшення поведінкових факторів, а саме наявність повноцінного інтернет-магазину напевно стане солідним штрихом до вигляду Вашого майданчика.
 5. Багаторівневі партнерки - пасивний заробіток на партнерках CPA! Просто залучайте в систему своїх друзів і колег і отримуйте% від їх партнерської винагороди, не докладаючи ніяких зусиль.

Читати спочатку

Почати заробляти на партнерках CPA!

Почати заробляти - просто! Досить зареєструватися на сервісі партнерських програм і вибрати кращі партнерки для сайту, форуму, блогу, порталу, розсилки або, наприклад, каналу YouTube. Отримати свій перший дохід можна вже сьогодні!

Зверніть увагу - це безкоштовно! Ми не утримуємо% від заробітку і не встановлюємо абонентську плату, як і інші тарифи для аффілатов. Всі витрати беруть на себе мерчанти.


Як це працює?
Чи можна заробити на партнерках без сайту?
Як почати заробляти на партнерках?
А що, якщо у продавця або постачальника послуги взагалі немає скрипта партнерської програми?
Com/?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то