Статьи

Заробіток на коментарях: кращі сайти і як на них заробити

 1. Як заробити на коментарях?
 2. список сайтів
 3. спеціалізовані сайти
 4. Отзовікі
 5. прості мультізадачнікі
 6. Заробіток через конкурси на блогах
 7. Як написати якісний коментар?
 8. висновок

Вітаю, друзі. Я продовжую розповідати про те, як можна заробити в інтернеті , І сьогодні ми розберемо детально такий спосіб, як заробіток на коментарях.

Заробити на написанні коментарів може кожен, в цьому немає нічого складного. Ну хто з нас не писав коментарі до статей або постам в соціальних мережах?

Потрібно тільки розібратися, як на цьому можна заробляти і де шукати завдання з коментування.

Як заробити на коментарях?

Пам'ятайте, в статті про те, як отримувати гроші за написання відгуків до різних товарів, фільмів, послуг компаній, я розповідав одну свою історію, яка сталася, коли я тільки починав шукати роботу в інтернеті?

Це були одні з перших невеликих грошей, зароблених в мережі. Заробіток на коментарях - практично те ж саме, що і на відгуках, може трохи простіше.

Скажу відразу, що на цій справі отримувати стільки, щоб вистачало на життя, не вийде. Хоча для жителів України та інших країн, де прожитковий мінімум зовсім невеликий, буде хорошим додатковим доходом.

Мені зараз одна дівчина з України допомагає писати коментарі. Я колись на Work-Zilla розмістив завдання, вона відгукнулася, добре виконала перші 10 коментарів і ось ми вже співпрацюємо майже 3 місяці. За цей час вона заробила, коментуючи блоги по моїй інструкції, більше 7 000 рублів. Витрачаючи при цьому 1 - 2 вечори на тиждень.

Витрачаючи при цьому 1 - 2 вечори на тиждень

Суть завдання зовсім проста - ходити по різних сайтах і залишати коментарі під статтями від мого імені.

Бувають такі завдання, що вам навіть не потрібно самим придумувати коментарі, дають готовий текст і список сайтів, де їх потрібно розмістити.

Але, чим складніше завдання написати коментар і чим якісніше ви будете намагатися писати, тим більше вам будуть платити за них. Тому важливо підходити до цієї справи з усією відповідальністю, зробивши роботу на відмінно один раз, будьте впевнені, що до вас звернуться ще.

список сайтів

на багатьох біржах фріланса , Які я вже перераховував, іноді трапляються дуже вигідні завдання з коментування. Також існують спеціалізовані сайти, де люди можуть замовляти коменти для своїх проектів, а інші - писати їх.

спеціалізовані сайти

 • Qcomment.ru - самий, на мій погляд, кращий і цілеспрямований сайт для заробітку на коментарях. Надає можливість новачкам виконувати багато різних завдань.

Надає можливість новачкам виконувати багато різних завдань

Оплата від 4.5 рублів до 40 за шт, залежить від кількості символів.

 • Vktarget.ru
 • Wpcomment.ru - вже занедбана біржа коментарів, але можна пошукати і на ній.
 • Advego.ru - на цій біржі в розділі "Спілкування" знаходяться завдання з коментування.

ru  - на цій біржі в розділі Спілкування знаходяться завдання з коментування

Оплата в доларах.

 • Turbotext.ru - коментарі на цьому сайті можна знайти в розділі "Мікро-завдання".
 • Liked.ru - тут теж є окрема категорія завдань з коментування записів.

Отзовікі

Сайти, де можна висловити думку про якомусь продукт або послугу і отримати за це гроші. На деяких з них вам ще будуть платити за те, що люди переглядають ваші коментарі.

прості мультізадачнікі

Даний список я перераховував в статті, як заробляти на кліках, так як він спеціалізується на найпростіших завданнях в різних соціальних мережах: ВКонтакте, Однокласники, Фейсбук, Ютуб і ін. Але на них є і завдання з коментування.

Крім того, що можна шукати пропозиції на таких біржах, є й інші способи заробити на коментарях.

Заробіток через конкурси на блогах

Багато хлопців, які ведуть свої блоги, як я, щомісяця влаштовують так званий "Конкурс коментаторів" з метою підвищити активність і спілкування на сайті.

Суть даного конкурсу полягає в тому, що ви протягом місяця коментуєте нові (або не нові) статті і, написавши найбільшу кількість якісних коментарів, в порівнянні з іншими учасниками, отримуєте грошові призи.

Я сам раніше брав участь в таких конкурсах і вигравав по 3 000 - 5 000 рублів на місяць. Знайти в Яндексі або Гуглі сайти з такими конкурсами не проблема, тільки дивіться, щоб вони були актуальні.

Знову ж, чим краще коментарі, тим більше шансів перемогти.

Як написати якісний коментар?

Хороший коментар починається з детального вивчення матеріалу, який ви збираєтеся коментувати. За варіанти типу «Класна стаття», «Спасибі за статтю», «Дуже цікаво» ви навряд чи щось отримаєте.

Вивчаючи матеріал, виділіть ключові моменти, на що автор найбільше акцентує увагу, торкніться їх у вашому коментарі. Найкраще щось уточнити, запитати, зробити так, щоб зав'язався діалог. Висловіть свою точку зору, яка не завжди повинна збігатися з думкою автора.

Якщо під матеріалом, який ви збираєтеся коментувати, вже є повідомлення, ви можете відповісти на них, написати щось подібне або зробити невеликий рерайт .

висновок

З грамотним підходом до цього способу заробітку можна створити собі додатковий дохід в межах 5 - 10 тис. Рублів на місяць.

Тут не потрібно ніяких особливих знань і навичок, вже сьогодні ви можете заробити свої перші гроші, виконуючи завдання на сайтах, які я перерахував в статті.

Бажаю всім успіхів в роботі і здійснення мрій.

Підписуйтесь на оновлення блогу і отримуйте цікаві матеріали першим. Якщо у вас залишилися питання, то можете задати їх нижче в коментарях.

Як заробити на коментарях?
Ну хто з нас не писав коментарі до статей або постам в соціальних мережах?
Як заробити на коментарях?
Як написати якісний коментар?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача