Статьи

Заробіток на блозі. Дивись, як заробити на рекламі з Google AdSense

  1. Що таке Google AdSense і як заробити на рекламі з Google Adsense.
  2. Як зареєструватися в Google AdSense.
  3. Як створити рекламний блок в Google AdSense.
  4. Як встановити Google AdSense на сайт без плагіна.

Вітаю вас, шановні читачі блогу   PAMMAP Вітаю вас, шановні читачі блогу PAMMAP.RU .

У цій статті я постараюся розібратися: що таке Google AdSense, як заробити на рекламі з Google AdSense, як зареєструватися в Google AdSense, як встановити Google AdSense на сайт без плагіна, а заодно перевіримо, візьмуть в програму молодий сайт чи ні.

Якщо у Вас ще немає свого сайту, прочитайте статтю » Як створити свій сайт «.

Що таке Google AdSense і як заробити на рекламі з Google Adsense.

Google AdSense - це відмінна можливість для заробітку власникам блогів, сайтів, форумів. Google AdSense досить відома, популярна, безкоштовна і проста у використанні система контекстної реклами.

Давайте розглянемо, як це працює і як заробити на рекламі з Google AdSense? Все дуже просто. Наприклад, є якась компанія, яка хоче продавати свій дуже корисний і якісний товар, через Інтернет. Але компанія ця дуже молода, ніхто в Інтернеті про неї не знає. Щоб стати відомою і продати більше своїх товарів, ця молода компанія звертається в Google (а точніше до сервісу Google Adwords) з ​​проханням запустити рекламну компанію. А в Google тільки раді, кажуть «Платіть гроші, складайте текст оголошення і буде Вам рекламна компанія». А показуватися ця рекламна компанія буде на сайтах учасників програми Google AdSense або при наборі відповідних запитів у верхній частині пошуку Google.

Так може виглядати рекламний блок Google AdSense на вашому сайті, натискання на рекламному блоці, призведе вас на сайт рекламодавця.

Рекламні блоки можуть бути як текстові, так і графічні (мультимедійні). Варіантів розміщення рекламних блоків багато, впевнений кожен зможе знайти відповідний блок для свого сайту.

Варіантів розміщення рекламних блоків багато, впевнений кожен зможе знайти відповідний блок для свого сайту

Заробіток учасників програми Google AdSense залежить від кількості переходів по посиланню в рекламному оголошенні, яка приведе на сайт рекламодавця. Але не здумайте самі натискати на рекламу, забанити.

Вартість одного кліка в різних рекламних оголошеннях може відрізнятися. Рекламодавці в режимі реального часу, борються на аукціоні за Ваші рекламні місця. Показуються завжди тільки найбільш високооплачувані оголошення. Природно, якщо відвідуваність Вашого сайту дорівнює нулю, заробити на рекламі з Google AdSense не вийде.

Як зареєструватися в Google AdSense.

Отже, свій сайт у Вас вже є. Припустимо, на нього щодня заходить 1000 чоловік, як нам на цьому заробити? Ну, перш за все, Вам повинно бути 18 + років, це вимога Google, хоча підтверджувати свій вік сканом паспорта від Вас не потрібно. І на Вашому сайті не повинно бути контенту, з наступного списку:

Якщо всі умови дотримані, то потрібно зареєструватися в програмі Google AdSense і розмістити на своєму сайті кілька блоків (але не більше 3-х на сторінці), в яких будуть показуватися рекламні оголошення. За кожен клік відвідувачів вашого сайту по рекламному оголошенню, Ви будете отримувати гроші на Ваш рахунок в сервісі Google AdSense.

Реєстрація в системі Google AdSense досить проста. Йдемо на сайт Google AdSense . Натискаємо кнопку «Зареєструватися»

Якщо у Вас вже є аккаунт Google, і Ви хочете використовувати його, для реєстрації в системі Google AdSense, то натискаєте «Так, увійти в обліковий запис Google» Якщо у Вас вже є аккаунт Google, і Ви хочете використовувати його, для реєстрації в системі Google AdSense, то натискаєте «Так, увійти в обліковий запис Google». Якщо у Вас немає облікового запису Google або Ви хочете створити окремий акаунт для Google AdSense, то натискаєте "Ні, створити новий обліковий запис Google". У мене акаунт Google вже є, я створив його, коли додавав новий сайт в « Google.Webmasters ", Тому входимо в Google під нашим членством і приступаємо безпосередньо до реєстрації сайту в Google AdSense.

Введіть адресу сайту, на якому Ви хочете показувати рекламні оголошення, і виберіть мову контенту, потім натисніть кнопку «Продовжити» Введіть адресу сайту, на якому Ви хочете показувати рекламні оголошення, і виберіть мову контенту, потім натисніть кнопку «Продовжити». Насправді, під своїм акаунтом, Ви можете розміщувати рекламні оголошення на будь-якому зі своїх сайтів, головне щоб вони відповідали вимогам Google AdSense. Реєструвати окремий акаунт, для кожного сайту не потрібно, та це й не вийде.

Реєструвати окремий акаунт, для кожного сайту не потрібно, та це й не вийде

На наступній сторінці заповнюємо всі необхідні поля і натискаємо кнопку «Відправити заявку». Заповнити всі поля необхідно англійськими літерами.

Заповнити всі поля необхідно англійськими літерами

Все, заявка на участь в програмі Google AdSense подана. Тепер потрібно дочекатися схвалення заявки.

Тепер потрібно дочекатися схвалення заявки

У разі схвалення заявки, Вам на пошту прийде лист з підтвердженням. (Або з відмовою і причиною відмови. Тут уже як пощастить.) Мені довго чекати не довелося, лист з підтвердженням прийшло протягом доби.

) Мені довго чекати не довелося, лист з підтвердженням прийшло протягом доби

Як створити рекламний блок в Google AdSense.

Якщо Ваш сайт прийняли в Google AdSense, тепер потрібно створити рекламний блок і помістити його на своєму сайті. Для цього заходимо "Мої оголошення" -> "Рекламні блоки", і натискаємо "Новий рекламний блок"

Задаємо назву рекламному блоку. Назва може бути будь-який, яка Вам подобається, але краще вибрати таку назву, щоб дивлячись на нього, ви відразу зрозуміли, де знаходиться цей рекламний блок. Згодом рекламних блоків може стати дуже багато, а Вам непогано б відслідковувати ефективність кожного рекламного блоку і вносити необхідні зміни. Якщо у блоків будуть безглузді назви, зробити це буде складно.

Я вибрав в якості назви блоку, ім'я сайту і місце де буде розміщений рекламний блок. Наприклад: pammap.ru_widget. Коли рекламних блоків стане багато, буде зрозуміло, що цей рекламний блок розміщений на сайті pammap.ru в віджети.

Потім вибираємо розмір блоку в залежності від того куди хочемо вставити рекламний блок. Варіантів для вибору, тут дуже багато. Я вибрав розмір блоку для розміщення в віджети - 250х360.

Далі вибираємо тип рекламного оголошення, яке Ви хочете розмістити на своєму сайті. Рекламне оголошення може бути тільки текстовим або текстовим і мультимедійним.

Створюємо клієнтський канал. Клієнтський канал дозволяє групувати блоки оголошень за різними критеріями, таким як розташування на сторінці або розмір. Ви можете відстежувати ефективність клієнтського каналу або представити його в якості місця розміщення оголошень, щоб рекламодавці могли націлювати своїх оголошень на ваші рекламні блоки.

Вибираємо стиль нашого рекламного блоку. Для того щоб рекламний блок гармонійно вписався в дизайн сайту, ми можемо вибрати оформлення рекламного блоку з готових шаблонів, а якщо не один з готових шаблонів не сподобався Ви можете створити свій стиль.

Щоб створити свій стиль, натискаємо «Створити свій стиль». Вибираємо бажані кольори, стиль кутів, розмір і стиль шрифту. У правій частині екрана, Ви можете подивитися, як буде виглядати наше рекламне оголошення.

Тепер, коли Ви закінчили з настройками рекламного блоку, натискаєте «Зберегти і отримати код», з'явиться вікно з кодом рекламного блоку. Цей код необхідно скопіювати і вставити на Ваш сайт.

Як встановити Google AdSense на сайт без плагіна.

Щоб встановити Google Adsense на сайт під управлінням WordPress, досить вставити код рекламного блоку в потрібне місце. Найпростіший спосіб, це вставити код в віджет. Для цього в панелі управління WordPress, заходимо: «Зовнішній вигляд» -> "Віджети». Додаємо віджет під назвою «Текст» і вставляємо в нього наш код рекламного блоку.

Після розміщення рекламного блоку на Вашому сайті, на ньому будуть показуватися рекламні оголошення.

Якщо Ви недавно зареєструвалися в Google AdSense і розмістили свій перший рекламний блок, деякий час (у мене це тривало кілька годин) рекламний блок буде порожнім.

Приблизно так буде виглядати рекламний блок після вставки в віджет.

Інший варіант вставки коду рекламного блоку, це вставити блок в файли шаблону WordPress (index.php, single.php, page.php і інші, в залежності від того куди хочете вставити Ваш рекламний блок).

Спробуємо вставити рекламний блок на головну сторінку, між анонсами статей. За головну сторінку відповідає файл index.php. Для цього в панелі WordPress заходимо: "Зовнішній вигляд" -> "Редактор" і в правій частині вибираємо файл index.php. Потім нам необхідно знайти цикл, який відповідає за виведення анонсів статей на головну сторінку. Залежно від теми, цей цикл може відрізнятися. У мене це виглядає так:

У мене це виглядає так:

Нам необхідно вставити код рекламного блоку перед закінченням циклу. У моєму випадку, це перед endwhile. Але якщо ми так зробимо, рекламний блок з'явиться після кожного анонса, у мене це виходить 10 разів. За правилами Google ми можемо розмістити не більше 3 рекламних блоків на сторінці. Тому додамо умова.

$ Count ++;
if ($ count == 5):
Тут повинен бути код рекламного блоку.
endif;

Змінна $ count вважає кількість анонсів (збільшується на одиницю після кожного нового анонса).

Якщо $ count = 5, то вставляється рекламний блок. Виходить, що рекламний блок з'явиться після 5 анонса статті. Номер анонса після, якого з'являється рекламний блок можна легко змінити. Для цього змініть цифру 5 в коді на будь-яку іншу.

Вставити код блоку від Google AdSense в код php, у мене не вийшло, тому перед кодом рекламного блоку я перервав код php, а після рекламного коду знову позначив початок php коду. Для цього обернув код рекламного блоку наступним чином:

?>
Тут повинен бути код рекламного блоку.
<? Php

Так виглядає готовий код, який нам необхідно вставити перед endwhile.

$ Count ++;
if ($ count == 5):
?>
Код рекламного блоку Google AdSense
<? Php
endif;

А так буде виглядати наш рекламний блок на сайті, між анонсів статей, на головній сторінці:

А так буде виглядати наш рекламний блок на сайті, між анонсів статей, на головній сторінці:

Варіантів розміщення рекламних блоків на своєму сайті дуже багато, все залежить від вашої фантазії та вміння програмувати. Пробуйте різні варіанти, тільки попередньо зробіть резервну копію файлу, з яким Ви проводите експерименти. У мене вийшло, вийти і у Вас.

Ось і все, рекламні блоки встановили. Залишається тільки підраховувати свій дохід. Кількість переходів по рекламних оголошеннях Google AdSense і свій дохід, ви зможете бачити в своєму кабінеті, на головній сторінці. Більш детальна статистика доступна в розділі «Звіти».

Тепер ми знаємо, як заробити на рекламі з Google AdSense і гріх цим не скористатися. На просторах Інтернет, багато досвідчених Веб-Майстри не рекомендують встановлювати рекламу Google AdSense якщо, на сайті немає відвідуваності хоча б 150 чол на добу. Це і правильно, при низькій відвідуваності сайту, заробити все одно не вийде, а зайві зовнішні посилання молодому сайту ні до чого. Але я все одно розміщу, для мене це справа нова, вже дуже цікаво поспостерігати, а Ви вирішуйте самі.

Дякуємо за увагу. Успіхів вам у всіх Ваших справах.

З повагою Сергій,
Автор блогу Pammap.ru

Припустимо, на нього щодня заходить 1000 чоловік, як нам на цьому заробити?
Lt;?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача