Статьи

Записати Audio CD

Необхідність створення Audio CD з MP3 або інших звукових форматів практично втратила актуальність, так як всі види сучасного музичного обладнання мають можливість програвання файлів в різних форматах стиснення, в тому числі і самого поширеного - MP3 (MPEG Layer 3, кодек третього рівня).

Але у нас часто виникають ситуації, коли ми не маємо можливості використовувати MP3 диски (старі музичні центри, автомобільні програвачі тощо). Ось тут нам на допомогу і приходять програми, що дозволяють зробити перекодування наших улюблених файлів з MP3 в формат Audio CD.

Спочатку Audio CD має значно кращу якість звуку, ніж MP3, але при кодуванні музичних композицій з MP3 в Audio CD кінцеву якість музики не покращиться, а ось розмір зросте до стандартного Audio CD файлу (в межах 30Мб). При перекодуванні ми отримаємо тільки можливість програвати нашу улюблену музику на всіх музичних пристроях, які читають CD диски.

Найкращою і зручною програмою для створення Audio CD з MP3 я вважаю Nero Express (входить в комплект Nero Burning ROM). Я думаю, багато читачів знайомі з цією чудовою програмою, основною функцією якої є запис дисків різних форматів.

Процес запису надзвичайно простий і не займає багато часу:

  1. Відкриваємо Nero Express (рекомендую використовувати програму не нижче 6 версії)
  2. Вибираємо вкладку «Музика» і далі Audio CD

Відкриваємо Nero Express (рекомендую використовувати програму не нижче 6 версії)   Вибираємо вкладку «Музика» і далі Audio CD

Далі Ви перейдете в меню додавання файлів. Щоб додати MP3, натисніть кнопку «Додати» і виберіть необхідні файли.

Щоб додати MP3, натисніть кнопку «Додати» і виберіть необхідні файли

Додавати потрібно по одному файлу, так як Nero відразу починає обрахування необхідного місця на диску для запису треку в форматі Audio CD. Зазвичай влазить не більше 22-23 пісень.


Яку він обіймав обсяг не залежить від якості вихідного файлу, але він залежить від довжини композиції.

Також в правому нижньому кутку Ви можете побачити два пункти з можливістю зробити їх активними:

«Нормалізувати все звукові файли». В описі не зовсім зрозуміло, що ж ця функція робить, а на практиці намагається привести рівень гучності всіх композицій до єдиного значення. Це не завжди добре працює, так як дуже часто вона його занижує. Я її не використовую.

А ось іншу функцію «Без пауз між доріжками» я активно використовую. Вона, хоч і не набагато, але дозволяє збільшити місце на диску, що часто буває критично.

Ну і на останок пару рад:

Проводьте запис Audio CD дисків на швидкості не більше 10х (менше швидкість - краще якість запису). Це необхідно у зв'язку з тим, що більшість старих CD-приводів можуть читати диски тільки на 4-й швидкості і якість запису тут дуже критично.


Намагайтеся набирати таку кількість пісень, щоб їх загальний обсяг знаходився не далі середини, між жовтою і червоною зонами, зазначеними на часовій шкалі записи програми Nero.

Успішною Вам запису дисків!

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.