Статьи

Замість сайту у мене відкривається біла сторінка, що робити?

FAQ -> Віртуальний хостинг -> Аналіз і усунення проблем

Для того щоб розібратися в проблемі, перш за все, потрібно подивитися логи помилок сайту. Для цього треба зайти в панель управління хостингом, розділ "Управління сайтом», підрозділ «HTTP логи".

Праворуч від назви непрацюючого сайту натисніть на кнопку 100 останніх рядків.

Якщо ви побачите повідомлення про те що логирование помилок php відключено, необхідно включити логирование помилок. Після цього почекати застосування налаштувань (див. Як швидко використовуватимуться? ). і відтворити помилку повторно.

Найбільш часті помилки в HTTP балці наступні:

 1. ALERT - use of preg_replace () with / e modifier is forbidden by configuration. Дана помилка означає що Вашій скрипта потрібно дозволити для використання ключ / e в preg_replace. Зробити це можна в розділі "Налаштування PHP" Вашої панелі керування.
 2. ALERT - configured GET variable name length limit exceeded - dropped variable. Ваш скрипт використовує довгі назви змінних, при передачі параметрів GET запитом. Для вирішення цієї помилки потрібно звернутися в технічну підтримку. Така ж помилка може бути по відношенню до POST і COOKIE запитам.
 3. ALERT - script tried to increase memory_limit to ** bytes which is above the allowed value. Це означає що Ваш скрипт намагається збільшити ліміт оперативної пам'яті, який система дозволяє використовувати для PHP процесу. Дана помилка не повинна привести до зупинки роботи скрипта. Але варто переконатися, чи дійсно скрипту достатньо ресурсів для роботи на віртуальному хостингу.
 4. ALERT - function within blacklist called: назва функції. (Наприклад mail (), fsockopen () або інша функція, заблокована модулем Suhosin). Включити заблоковану функцію можна в розділі Налаштування PHP, блоці "Потенційно небезпечні функції php".
 5. PHP Parse error: опис помилки, що включає шлях до файлу в якому ця помилка сталася. Таке повідомлення свідчить про критичну помилку в скрипті. Інтерпретатор PHP завершує аналіз вихідного коду файлу. У браузері, в такому випадку, у Вас може відображатися біла сторінка або повідомлення "500 Internal server error".
 6. PHP Warning: опис помилки, що включає шлях до файлу в якому ця помилка сталася. Це повідомлення про не критичною помилку, що виникла під час обробки скрипта інтерпретатором PHP. Однак така помилка може свідчити про те що подальше виконання скрипта піде по які правильному алгоритму.

  Приклад: PHP Warning: Invalid argument supplied for foreach () in /sata1/home/users/login/www/www.site.com/script.php

  У разі якщо перед спричиненої функцією варто символ "@" помилка виникає під час виконання функції не буде відображатися на екрані і в балці помилок. Тому краще під час розробки скрипта екранування помилок краще не використовувати.

На серверах починаючи з s27 є ще додатковий лог помилок - лог Suhosin. У цьому балці можна знайти помилки пов'язані з заблокованими модулем функціями php. Особливо він корисний у разі якщо заблоковані функції викликалися з екрануванням помилок.

Розділ "http логи" дає додаткову можливість - автоматичний аналіз логів помилок і установка налаштувань відповідно до них.

Для цього натисніть кнопку " Для цього натисніть кнопку  ". У вікні, система повідомить які характерні помилки були знайдені і які опції в налаштуваннях php і apache потрібно включити. Для автоматичного застосування налаштувань потрібно відзначити галочками запропоновані системою функції і натиснути кнопку" застосувати ". На серверах з s1 по s26 настройки застосовуються в перебігу години. Починаючи з сервера s27 настройки застосовується майже моментально.

Статті по темі:

 1. Замість сайту у мене відкривається біла сторінка, що робити?
 2. Мій сайт працює повільно, що робити?
 3. Код помилки 500 (500 internal server error) що це? - FAQ
 4. Помилка 404 - сторінка не знайдена)
 5. Помилка 403 (Доступ до файлу або каталогу заборонений)
 6. Мій сайт заражений, що робити?
 7. Чому я не можу зайти на FTP?
 8. Мої скрипти не відправляти пошту.
 9. На сайті замість тексту відображаються знаки запитання чи не зрозумілі символи.
 10. У мене не відкриваються картинки / flash / JavaScript файли.
 11. антивірусна перевірка
 12. Відправлена ​​функцією mail пошта не доставляється одержувачу.
 13. Як очистити кеш браузера?
 14. 503 service temporarily unavailable. Що означає помилка 503?
 15. 502 bad gateway nginx що це, що означає помилка 502?
 16. Перевірка файлів на наявність змін

Як швидко використовуватимуться?
Мій сайт працює повільно, що робити?
Код помилки 500 (500 internal server error) що це?
Чому я не можу зайти на FTP?
Як очистити кеш браузера?
Що означає помилка 503?
Bad gateway nginx що це, що означає помилка 502?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача