Статьи

За старих часів ГАДАНИЕ ОНЛАЙН БЕЗКОШТОВНО

Щоб не вводити в оману тих, хто шукає старовинне ворожіння онлайн безкоштовно - відразу попереджаю - в цій статті і на цьому сайті немає і не буде ніяких програм для онлайн ворожінь на заміжжя, на роботу, на відносини і на що б то не було ще

Щоб не вводити в оману тих, хто шукає старовинне ворожіння онлайн безкоштовно - відразу попереджаю - в цій статті і на цьому сайті немає і не буде ніяких програм для онлайн ворожінь на заміжжя, на роботу, на відносини і на що б то не було ще. Ця стаття для тих, хто сподівається отримати онлайн (не встаючи з дивана), та ще й безкоштовно, та ще й точно і правдиво відповіді на свої особисті питання, що стосуються вашого особистого життя, ваших особистих перспектив, ваших особистих відносин, вашої майбутньої (або нинішньої ) вагітності і т.д.

Тобто  щось особисте, інтимне, призначене тільки для вас і ні для кого іншого ви віддаєте на відкуп генератору випадкових чисел Тобто щось особисте, інтимне, призначене тільки для вас і ні для кого іншого ви віддаєте на відкуп генератору випадкових чисел. А саме цей принцип закладений в основу всіх ворожінь онлайн безкоштовно. А тепер ще з'явилися «умільці», які за те, що ви отримаєте безглуздий набір нічим не пов'язаних між собою значень карт, які взяті з «довідника зі стелі» з вас вимагають перевести яку-небудь суму грошей.

Найчастіше суми не великі - 100-200 руб., Найбільша сума, яка потрапила мені в моїх дослідженнях пропозицій поворожити онлайн безкоштовно - 500 руб. Підступ полягав в тому, що поклацати мишкою по сорочкам карт (типу ви ж «поворожити») - це можна безкоштовно. А ось отримати «тлумачення» розкладу - це вже «за денюжку».

Що відбувається, коли ви натискаєте кнопку «поворожити безкоштовно», «почати гадання» і т.п.?

Ви запускаєте генератор випадкових чисел Ви запускаєте генератор випадкових чисел. Такий же механізм використовується в розіграшах призових номерів в лотереях. Пардон за хамство, але поки ви чешете ріпу на яку б карту клацнути мишкою, щоб випало 2 великих мішки «Щастя» безкоштовно - на сервері, на якому розташований веб сайт, на який ви зайшли в пошуках безкоштовного щастя в любові, в грошах, в бізнесі і т.д. бігають одинички і нулики. Ви нарешті кудись клацнули мишкою. Одинички-нулики бігати перестали. Отримайте-розпишіться ваше «доленосне» пророцтво.

І ще «коротенечко, хвилин на 40» про старовинні ворожіннях. З тих пір, як були створені ці старовинні ворожіння (якщо вони дійсно старовинні, а не новодел під старовину) пройшло вже кілька сотень років (як мінімум).

Наприклад знаменитий в світі гідний-передбачень Еттейлла жив в 18 столітті (1738 - 1791 рр.). І значення карт, і розклади, якими він користувався, і які створював сам описували той світ і той час, в якому жив він сам.

І це були зовсім інші відносини, інша економічна ситуація, інші відносини в соціумі і т.д.

І ось ви потрапляєте до Франції другої половини 18 століття. (За умови, що ви до цього не прочитали жодної пропозиції про Францію того часу). Чи багато ви зрозумієте з того, що там відбувається? Що можливо? Що неможливо? За що ви потрапите в Бастилію? За що васbusiness можуть стратити без суду і слідства? Як прийнято будувати відносини між чоловіками і жінками? Які права є у жінок (і чи є вони взагалі)?

За якими правилами (канонами) будується справа (слова «бізнес» в нинішньому його розумінні тоді взагалі не існувало, власне саме слово «бізнес» - business, походить від слова busy - «зайнятий», відповідно «бізнес» - це те ДЕЛО, яким ти зайнятий). Як будуються відносини між партнерами, за якими законами відбувається оборот грошей? І т.д.

Так чому ж ви вирішили, що способи ворожіння, значення карт, схеми розкладів використовуються в той час і в тих обставинах будуть корисні вам в 21 столітті? Я пам'ятаю, коли я починала гадати (майже 40 років тому) і говорила ті ж самі слова, що чула від бабусі і тітки - чекає на тебе «колісна дорога в казенний дім», а хлопчик з паралельного класу «сердечно клопочеться» - і мої однокласники мене зовсім не розуміли.

Зате я досить швидко зрозуміла, що говорити з клієнтом треба на зрозумілій йому мові, використовуючи сучасні йому поняття. Навіть за останні 40 років з'явилося достатньо багато нових технологій. Що вже говорити про 300 роках. Простий приклад - раніше для позначення комунікації між людьми було всього 2 способи - особиста зустріч і лист «через призначеного», або зі слугою, або з посильним. І подорожувати з точки А в точку Б цей посланник міг тільки по суші або по воді. За суші - пішки або на конях. Водою - вплав чи на який-небудь дерев'яної посудині, починаючи від плотика з 3-х колод до великого парусника на веслах або без.

А сьогодні - телефон, інтернет, скайп, телеграф, радіо, автомобілі, залізниця, літаки, вертольоти і ін. Я пам'ятаю, що ніяк не могла зрозуміти - як так може бути - зустрічі немає, а розмова є ?! Бабусі на той момент вже не було, запитати було ні в кого. Так навіть якби я і запитала, він швидше за все сказала б, що я щось наплутала.

Зрозуміла я як це може виглядати в реальному житті, коли одного разу мамі подзвонили по телефону (домашній телефон провели і поставили нам всього пару місяців назад) з роботи і сказали, що виникла якась проблема, і терміново потрібно її присутність. Справа була пізно ввечері, пізньої осені. На вулиці темно, холодно, сиро і сльотаву. Мама стала детально розпитувати в чому саме проблема, і потім ще години дві диктувала, що і як потрібно зробити щоб цю проблему вирішити.

Коли все було зроблено, проблему «розрулити», мама поклала трубку і заглянувши до мене в кімнату (я вчила уроки), і сказала: «Як добре, що у нас є домашній телефон. Нехай а 2 години проговорили, зате НЕ ДОВЕЛОСЯ ЙТИ. А то б все це затягнулося б після опівночі. »І тут то мене і осінило - так ось як це буває, коли дороги і зустрічі немає, а розмова є!

ПИТАННЯ: Яка програма може врахувати ці тонкощі?

Старовинні ворожіння такій ситуації не передбачають в принципі. І в старовинних значеннях таких ситуацій теж в принципі не може бути. Навіть теоретично. А в наш час більше половини справ вирішуються через засоби зв'язку - відео-конференції, електронні підписи, навіть віртуальний секс)). Так 300 років тому вам би з такими «передовими технологіями» сказали - багаття по вам плаче, разом з шибеницею і гільйотиною на центральній площі на потіху роззявам і іншим порядним городянам.

Майстерність ворожіння на картах (будь-яких) полягає саме в тому, щоб прочитати розклад не як набір слів, а як злагоджений текст, сюжет. Годі й чекати, чи не нафантазувати, а саме прочитати. Неможливо закласти це в програму. Хоча б тому що одна і та ж карта хороша в одних випадках, нейтральна в інших, і погана по-третє.

Наприклад Дама Кубків - в любов і секс - чудово, в бізнесі - жахливо, в навчанні - нейтрально (її це взагалі мало цікавить). Паж Пентакль - хороший в навчанні, жахливий в темі кохання-відносини - це нудотний робот-зануда, який буде по вівторках і п'ятницях водити її в кіно, по четвергах дарувати їй червоний квіточку, по суботах вечеряти з батьками і цілком щиро не розуміти - чому його все кидають через півроку. А гроші його взагалі мало цікавлять.

Поєднання двох цих карт в питаннях на відносини дадуть одне значення, в питаннях бізнесу - інше, в питаннях здоров'я - третє. Це сотні тисяч поєднань. У колоді Таро 78 карт. Якщо враховувати ще й перевернуті значення - 156. Навіть якщо б у кожної карти було б тільки одне-єдине значення - ми вже отримали б 23 336 поєднань. Але у кожної карти мінімум 3 значення. І тоді ця цифра збільшується приблизно до 220 000 (мінімум!). ЯК це можна врахувати в комп'ютерній програмі ??? І ХТО буде вводити вручну (!) Ці поєднання і смисли?! І наскільки громіздкою буде така програма? ...

Буду вдячна тим, хто залишить в коментарях свої відгуки про результати своїх спроб поворожити онлайн безкоштовно приблизно в такому вигляді:

  1. Тема, яка вас цікавила (відносини, бізнес, робота, гроші і т.д.)
  2. Точне формулювання вашого питання (що мене чекає в стосунках з Х; як вирішиться моє запитання на роботі; поступлю чи в цьому році до ВНЗ; і т.д.)
  3. Наскільки зрозумілий була відповідь (наскільки вам було зрозуміло значення випали карт стосовно саме до вашого запитання)
  4. Слідували ви раді (чи виконували дії, які були рекомендовані в отриманому відповіді). Що з цього вийшло.
  5. Збулося чи пророцтво (частково, повністю, не збулося взагалі).

З повагою до ваших поглядів і вашим цінностям,
Наталія Ваммас.

Чи багато ви зрозумієте з того, що там відбувається?
Що можливо?
Що неможливо?
За що ви потрапите в Бастилію?
За що васbusiness можуть стратити без суду і слідства?
Як прийнято будувати відносини між чоловіками і жінками?
Які права є у жінок (і чи є вони взагалі)?
Як будуються відносини між партнерами, за якими законами відбувається оборот грошей?
Так чому ж ви вирішили, що способи ворожіння, значення карт, схеми розкладів використовуються в той час і в тих обставинах будуть корисні вам в 21 столітті?
Я пам'ятаю, що ніяк не могла зрозуміти - як так може бути - зустрічі немає, а розмова є ?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то