Статьи

З'явився MP3-декодер з відкритим кодом на JavaScript - jsmad

9 18 9 18   Логотип jsmad   Ілюстрація з сайту   Jsmad

Логотип jsmad
Ілюстрація з сайту Jsmad.Org

Ентузіасти, відомі під ніками nddrylliog, jensnockert і mgeorgi, представили MP3-плеєр з відкритим кодом, написаний на мові JavaScript і не використовує можливості Adobe Flash, - jsmad.

Як повідомляється в описі проекту, jsmad - це MP3-декодер, написаний на чистому JavaScript і заснований на алгоритмах з бібліотеки libmad (поширюється під GPL); підтримка ID3-тегів в ньому була реалізована з нуля. Раніше для можливості відтворення MP3-файлів на веб-сторінці доводилося використовувати Adobe Flash (як правило, з обвязками на JavaScript), але ці часи скоро залишаться в минулому.

Правда, на даний момент jsmad підтримує тільки останні версії Firefox (починаючи з релізу 4.0), Aurora і Chrome (12 Dev в Linux, 13 в Mac OS X, Canary в Windows; потрібно включити Web Audio API в «about: flags», частота дискретизації звуку зміниться на 48000 Гц). Підтримка таких браузерів, як Opera і Safari, відсутня, оскільки в них немає реалізації Audio Data API або Web Audio API, а про Internet Explorer розробники на своєму сайті навіть не згадують.

Основна частина проекту була реалізована в рамках MusicHackDay, який проходив в Берліні (Німеччина) в кінці травня. Автори вважають, що «jsmad відкриває двері цілому світу аудіозастосувань реального часу, реалізованих на JavaScript».

Вихідний код jsmad поширюється під вільною ліцензією GNU GPLv2 і доступний на GitHub . Сайт проекту з живою презентацією плеєра в дії - jsmad.org .

Постійне посилання до новини: https://www.nixp.ru/news/11254.html . Дмитро Шурупів за матеріалами CrazyEngineers .

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача