Статьи

З ким зустрічати Новий рік, щоб нікого не образити?

Батьки чекають вас до себе, друзі кличуть на вечірку, а чоловік взагалі пропонує відсвяткувати в ресторані. Як же всім догодити? Батьки чекають вас до себе, друзі кличуть на вечірку, а чоловік взагалі пропонує відсвяткувати в ресторані

Фото: Legion-Media

Новорічну ніч хочеться провести якось по-особливому. Адже як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Як здійснити власні бажання і при цьому не зіпсувати відносини з близькими?

дружня вечірка
Мати багато друзів добре. Але коли кожен з них починає тягнути вас з чоловіком в свою компанію ... Як пояснити одним, чому ви віддали перевагу суспільство інших?

1 Хто не встиг, той запізнився. Найпростіше - сказати, що вас вже запросили. І обов'язково висловіть своє співчуття через неможливість прийняти їх пропозицію.

2 За територіальною ознакою. Пересування по місту напередодні Нового року і на наступний ранок - пригода, здатне зіпсувати враження від свята. Тому при відмові можна послатися на бажання уникнути тривалих поїздок.

3 Час зустрічі змінити. Новорічна ніч - не єдина можливість побачитися з друзями. Тому, отримавши чергове запрошення, ти можеш підсолодити гірку пілюлю своєї відмови пропозицією зустрітися на канікулах.

4 Друзі моїх друзів ... Якщо вибір зробити складно, можна об'єднати всіх в одну компанію. Звичайно, це рішення вимагає делікатності по відношенню до тих, хто запросив тебе першим, але немає нічого неможливого.

Сімейне свято?
Старше покоління трепетно ​​ставиться до традиції відзначати Новий рік у колі сім'ї. Тому твоє визнання в тому, що ти хотіла б наряджати НЕ ялинку, а пальму або провести цю ніч з друзями, батьки можуть зустріти в багнети. Як бути?

1 Спроба всидіти на двох стільцях. Згаданий вище «територіальна ознака» може виручити тебе і в цій ситуації. Постарайся розподілити час таким чином, щоб проводити з батьками старий рік, а потім встигнути до півночі дістатися до друзів.

2 Нові технології в допомогу. Якщо ви їдете з чоловіком відпочивати, запропонуй батькам скористатися скайпом, щоб створити ефект своєї присутності у них вдома. Також можете вислати свої фото з подорожі: навіть якщо вони образилися, їм все одно буде приємно!

3 Наступного разу. Часто батькам важливий не стільки сам факт наявності дочки (і зятя) за святковим столом, скільки впевненість у тому, що вони для тебе важливіше «якихось там друзів». Тому потрібно обов'язково сказати, як важко тобі позбавляти їх свого суспільства. Пообіцяй, що наступний Новий рік ви будете намагатися зустріти разом.

4 Вийти в люди. Щоб не виглядати в очах батьків дезертирами, піднесіть їм в якості подарунка якийсь цікавий захід - купите квитки в театр або оплатіть ресторан. Можливо, зустрівши Новий рік (або його напередодні) поза домом, вони стануть краще розуміти вас.

Тільки ти і він
А що робити, якщо ти не просто кидаєш батьків, але ще і хочеш, щоб вони посиділи з дитиною, поки ви з чоловіком будете в ресторані або в поїздці? І як в такій ситуації пояснити малюкові, чому ви залишаєте його в цю казкову ніч?

1 Вигідна пропозиція. Згадай, як в казках царі за послугу обіцяють героям: «Віддам півцарства і дочку в дружини!» Або як ти в дитинстві, благаючи купити собаку, клялася вчитися на одні п'ятірки. Суть конфлікту інтересів - та ж. Твоя задача зрозуміти, чого ще хочуть батьки, крім твоєї присутності, і пообіцяти їм виконати це.

2 Легкий шантаж. Іноді буває досить злегка натиснути на почуття бабусь і дідусів, сказавши мимохідь, що ви збираєтеся провести ніч в заміському ресторані, доведеться і малюка з собою брати ... Швидше за все, мама представить всякі жахи (гучну музику, нетверезих гостей, зовсім недитяча меню) і сама запропонує свою допомогу.

3 Казка на ніч. Якщо дитина маленька і вірить в Діда Мороза, то краще за все пояснювати причину вашого з чоловіком відсутності на зрозумілій йому мові. Наприклад, скажіть, що ви йдете допомагати Дідусеві і повернетеся вранці з подарунками.

4 Розмова по душам. Краще сказати правду, ніж йти на хитрощі. І батькам, і дитині можна чесно зізнатися, що вам дуже хочеться не просто теплих сімейних посиденьок, які ви, безумовно, дуже цінуєте, а романтичного дива. І таким дивом для тебе буде свято наодинці з коханою. Попроси рідних не позбавляти тебе цієї можливості, яка надається лише раз на рік. А потім ти знову перетворишся в зразкову дочку і люблячу матір.

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Як же всім догодити?
Як здійснити власні бажання і при цьому не зіпсувати відносини з близькими?
Як пояснити одним, чому ви віддали перевагу суспільство інших?
Сімейне свято?
Як бути?
І як в такій ситуації пояснити малюкові, чому ви залишаєте його в цю казкову ніч?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).