Статьи

Work.ua оновив дизайн

 1. Чому вирішили щось міняти?
 2. Що змінилося?
 3. Один сайт для всіх пристроїв
 4. Новий спосіб для вибору міста
 5. Вибір мови
 6. Чому дизайн став таким простим?
 7. Що думаєте ви?

Чому вирішили щось міняти

Чому вирішили щось міняти?

Звичайно, було б простіше нічого не чіпати. Але щоб вам ставало зручніше і краще, без змін не обійтися. Наприклад, якщо для вас зручніше користуватися сайтом по дорозі на роботу, сайт повинен повноцінно працювати на мобільних телефонах. А це, в свою чергу, вимагає абсолютно нового підходу в дизайні.

Світ навколо нас змінюється, і ми хочемо, щоб ви користувалися найсучаснішим інструментом для пошуку роботи.

Що змінилося?

Зовнішній вигляд сторінки

Ми згрупували елементи на сторінках сайту за єдиними загальними правилами, щоб розібратися в них можна було якомога простіше.

 • Вся основна навігація тепер знаходиться у синій шапці у верхній частині сторінки.
 • Тема відмінно зчитується.
 • Основний зміст завжди виділяється на білому тлі.
 • Добре помітна кнопка показує найімовірніше дію.
 • Допоміжні елементи прибрані на сірий фон.
 • Стрілка "<" завжди дасть можливість повернутися на рівень вище, якщо це необхідно.

Один сайт для всіх пристроїв

Раніше у нас був один сайт для настільних комп'ютерів та іншої, з урізаною функціональністю - для мобільних пристроїв. Тепер є один сайт, який підлаштовується під будь-який пристрій.

Хоча нова версія сайту на мобільних телефонах буде працювати трохи повільніше, тепер в ній можна зробити все те саме, що і на комп'ютері. Наприклад, створювати і редагувати резюме. Крім того, новинки будуть з'являтися тут тоді ж, коли і для користувачів настільних комп'ютерів.

Ще одна хороша новина в тому, що для настільних комп'ютерів сайт запрацює ще швидше, ніж раніше.

Новий спосіб для вибору міста

Раніше місто потрібно було вибирати складною комбінацією з випадаючих списків і спливаючих вікон. Тепер досить набрати в поле пару букв - і ми підкажемо вам назву. Крім того, ми завжди будемо пам'ятати, які міста вас цікавили в минулий раз.

Вибір мови

Зазвичай мова вибирають лише один раз, тому ми перенесли перемикач в самий низ сторінки, щоб він не відволікав вас знову і знову.

Чому дизайн став таким простим?

Ми хочемо зробити пошук роботи настільки простим, наскільки це можливо, тому вважаємо, що наші «дизайнерські» амбіції не повинні вас відволікати. Але зробити простий дизайн не так-то просто: щоб знайти правильне рішення ми придумуємо і тестуємо десятки різних варіантів. При цьому рішення для кожної зі сторінок повинні об'єднатися в єдину систему і підкорятися загальній логіці.

На практиці для Work.ua тільки в розділі для здобувача ми переробили 75 різних сторінок. Кожну з цих сторінок потрібно було розібрати на елементи і зібрати заново, причому так, щоб вона добре виглядала на всіх пристроях. Фактично замість одного дизайну потрібно було розробляти три, і 75 сторінок перетворилися в 225.

Після цього кожну сторінку треба зверстати, протестувати, підключити до програмного коду і протестувати індивідуально і в зв'язці з усім сайтом. Весь процес редизайну зайняв у команди розробки понад 1500 годин.

Що думаєте ви?

Ми дуже старалися і сподіваємося, що новий дизайн вам сподобається, а користуватися сайтом стане зручніше. Але ми не збираємося зупинятися і хочемо продовжувати поліпшувати проект, тому будемо вдячні за ваші відгуки. Напишіть в коментарях про помилки або недоліки в роботі нової версії, якщо ви їх виявите, а також про те, що вам сподобалося найбільше.

Ласкаво просимо на новий Work.ua .

Щоб Залишити коментар, нужно Войти .

Чому вирішили щось міняти?
Що змінилося?
Що думаєте ви?
Чому вирішили щось міняти?
Що змінилося?
Чому дизайн став таким простим?
Що думаєте ви?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача