Статьи

WordPress плагін питання-відповідь - безкоштовні FAQ плагіни для WP

  1. Для чого потрібен розділ «Питання-відповідь»
  2. Плагін HTML5 Responsive FAQ
  3. Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:
  4. Плагін CM Answers
  5. Плагін DW Question & Answer
  6. Платні плагіни

Додавання розділу «Питання-відповідь» на інтернет-ресурс у вигляді окремої сторінки або бокового віджета, може стати важливим інструментом, який дасть відвідувачам сайту можливість задати питання та отримати необхідні відповіді. Добре складений розділ поширених запитань нескладно організувати за допомогою спеціальних плагінів WordPress.

Для чого потрібен розділ «Питання-відповідь»

Розділ «Питання-відповідь» на сайті є альтернативою форуму, де відвідувачі можуть дізнатися коротку інформацію по основних моментах, які висвітлюються на сайті. Тут зазвичай наводиться список поширених запитань, інструкції та посилання на відповідні розділи сайту для тих, хто вирішить докладно ознайомитися з інформацією.

Навіщо потрібно створювати розділ «Питання-відповідь»? Таке виклад інформації на сайті сприяє його просуванню по низькочастотних запитах, зачіпаючи суміжні і рідко згадуються області. Ще один варіант - коли весь сайт зроблений в стилі питання-відповідь на будь-яку тематику. Подібна організація матеріалу характерна для енциклопедичних і довідкових ресурсів. На сайті під керуванням WordPress сторінку або віджет з питаннями і відповідями легко організувати з використанням відповідного плагіна.

Плагін HTML5 Responsive FAQ

Плагін HTML5 Responsive FAQ

Дозволяє створювати питання за категоріями і показувати їх на загальній сторінці або в розділі кожної категорії. Оснащений параметрами дозволяють налаштувати зовнішній вигляд відповідно до стилю встановленої теми, включаючи підбір кольору і розміру шрифту. Функція сортування допоможе швидко знайти потрібне питання в списку, сам список згортається до заголовків. Вставляється на сторінку за допомогою шорткода. Це SEO-дружній плагін - ви можете самі налаштувати тип заголовків для питань.

Віртуальний хостинг сайтів для популярних CMS:

WordPress Плагін FAQ

WordPress Плагін FAQ

плагін FAQ https://wordpress.org/plugins/spider-faq/ дозволяє створювати різні категорії, щоб структурувати розділ питань, і включає функцію пошуку для ефективного використання.

Одним з топових - присутня можливість додавання зображень до запитань. Кожне питання ранжируется за допомогою кнопок «Подобається», «Не подобається» і «Хіт». Користувачі також можуть додати дату і своє ім'я. Під кожним питанням передбачена кнопка для згортання / розгортання відповіді. Комерційна версія FAQ включає в себе 22 вбудованих теми, а також можливість створення нових тем з нуля.

Плагін CM Answers

Плагін CM Answers

Плагін CM Answers https://wordpress.org/plugins/cm-answers/ включає функції голосування, модерування, повідомлення та контролю доступу.

Дозволяє користувачам публікувати питання і відповіді, залишати коментарі, при цьому надається доступ до самостійної модерації відповідей. Адміністратори також можуть налаштовувати питання і відповіді, фільтрувати небажаний контент, додавати відповіді і відстежувати дії користувачів. Додаткові функції включають завантаження файлів, особисті повідомлення, можливість підписки на категорії і певні теми, а також отримання повідомлень при появі нового контенту.

Плагін DW Question & Answer

Плагін DW Question & Answer

Включає функції відправки, редагування і видалення повідомлення, фільтр питань і коментування відповідей. Є пошук за ключовими словами, а також можливість відповіді в особистому повідомленні. Відвідувачі можуть проголосувати і вибрати кращий відповідь, доступна функція закріпленого питання.

Платні плагіни

Sabai Discuss (sabaidiscuss.com) - це інструмент не тільки для створення розділу питань і відповідей на сайті, але також для створення дискусійного форуму, бази знань або навіть порталу довідкової служби на WordPress. Кожен учасник отримує свою сторінку профілю, яка показує основну інформацію, репутацію і відправлені повідомлення.

WP Symposium (wpsymposium.com)) - плагін, який імітує роботу соціальної мережі, дозволяє створювати форуми із завантаженням зображень і відео. Користувачі мають власні профілі із зареєстрованою активністю, включаючи друзів, групи, підписки YouTube і Facebook.

FAQPlus (http://www.wpsuperstars.net/go/faqplus/) - плагін з необмеженою колірною налаштуванням, включає 25 анімаційних ефектів і можливість упорядкування списку питань за допомогою миші. Питання можуть бути додані в будь-який пост, сторінку або віджет за допомогою шорткода і оформлені із застосуванням призначеного для користувача CSS.

Fancy FAQ (http://www.wpsuperstars.net/go/fancy-faq/) - простий у використанні адаптивний модуль, який дозволяє додати розділ поширених запитань на будь-яку сторінку, пост або віджет за допомогою шорткода. Плагін має додаткові параметри налаштування, такі як вибір категорії, порядок сортування і обмеження числа що відображаються питань. Дозволяється додавати зображення або відео в відповіді безпосередньо з редактора WordPress.

Навіщо потрібно створювати розділ «Питання-відповідь»?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача