Статьи

WordPress плагіни які встановлені у мене на блозі

  1. WordPress плагіни встановлені на моєму блозі:
  2. Правильно обрані плагіни - це лише дрібна частина успішності вашого проекту

Уже не перший раз у мене в коментарях просять розповісти, що за wordpress плагіни я використовую на блозі Уже не перший раз у мене в коментарях просять розповісти, що за wordpress плагіни я використовую на блозі. Якщо читачі просять, то я не можу відмовити, тому поспішаю вам надати список wordpress плагінів з моїми невеликими поясненнями для вас, а так само список плагінів wordpress які можуть бути вам теж цікаві. Відразу хочу вас попередити, що не варто встановлювати відразу багато плагінів, так як плагіни wordpress буває дуже сильно вантажать блог, тому краще один за іншим вивчайте і вибирайте відповідні саме для вас.

WordPress плагіни встановлені на моєму блозі:

Admin-menus - дуже зручний wordpress плагін для створення меню, що випадає навігації в адмінці.

Adminimize - дозволяє налаштувати вашу адмінку саме під вас.

SeoLaC - цей плагін видаляє слово 'category' (або будь-яке інше, дивлячись що в настройках) з ваших посилань на категорії. Крім того, плагін так само видаляє "головні категорії" (що дає ефект стислості і позбавляє, в ваших посиланнях, зайвої вкладеності одних категорій в інші). Тобто замість http://puzat.ru/category/more, буде http://puzat.ru/more. Рекомендую цей плагін для wordpress.

ExR - даний wordpress плагін редирект робить на всі зовнішні посилання, а так само може автоматично закривати зовнішні посилання в і додавати їм rel = "nofollow». Рекомендую цей плагін для wordpress.

Admin Management Xtended -умеет працювати з постами, сторінками, посиланнями і файлами. З його допомогою простіше простого поміняти атрибути: категорії, дати, короткий URL поста, заголовки, зняти / опублікувати пост і може, ще щось я не згадав.

Akismet - стоїть на сторожі мого блогу проти спаму. Автоматично відловлює спам і поміщає в Коментарі -> Akismet Spam. Але для того щоб підвищити захист блогу від автоматичного спаму, я додав капчу до коментарів, про неї нижче. Рекомендую цей плагін для wordpress.

DCaptcha - знаменита капча на весь рунет - Я НЕ РОБОТ =)

All in SEO Pack - незамінний плагін для внутрішньої оптимізації блогу, а так само за допомогою нього ви зможете приховати від індексації теги, рубрики та інші розділи, що допоможе вам уникнути фільтра за дубльований контент. Відмінний seo плагін wordpress.

Baltic Amber Admin Themes and Schemes - за допомогою даного плагіна можна вибрати колірне оформлення вашої адмінки. В плагіні вже є кілька Цікаві колірних рішень.

Dagon Design Sitemap Generator - даний wordpress плагін карта сайту, який допоможе вам автоматично скласти карту вашого сайту в форматі html, що завжди потрібно робити для кожного сайту. Рекомендую цей плагін для wordpress.

FeedBurner FeedSmith - плагін для перенаправлення rss стрічки через сервіс feedburner. За допомогою сервісу feedburner ви зможете краще налаштувати свою rss стрічку, а також довідатися кількість передплатників на ваш rss.

Google XML Sitemaps - складає карту сайту в форматі xml, а також може автоматично прописати шлях до неї в файлі robots.txt

Popularity Contest - за допомогою даного плагіна я виводжу в правій колонці популярні пости.

RusToLat - просто не замінний плагін переводити ваші урли в трансліт.

Simple Tags - плагін тегів wordpress розширює можливості роботи з тегами, дуже корисний плагін.

Subscribe To Comments - Підписка на нові коментарі.

WordPress Database Backup - даний плагін робить бекап бази даних wordpress на вказаний вами е-майл, через вказаний вами час. Вважаю плагін обов'язковим, так як в разі втрати або сильного пошкодження бази, ви втратите всі записи сайту (блогу).

WordPress Thread Comment - даний wordpress плагін дозволяє коментарі вибудовувати в гілки коментарів, які зручно читаються.

WP-Cumulus - цей плагін створює флешовое хмара тегів де завгодно, в якому завгодно кольорі і яких завгодно розмірів.

WP-MostCommentedPosts - плагін виводить список найбільш коментованих постів з кількістю коментарів. Роботу даного плагіна ви можете побачити в правій колонці блогу.

WP-PageNavi - за допомогою даного плагіна у мене реалізована навігація по сторінках.

WP-Print - цей плагін дозволяє створити зручну для друку сторінку для будь-якого вашого поста всього за один клік.

WP Ajax Edit Comments - за допомогою використання Ajax дозволяє редагувати свої коментарі читачам і все коментарі адміністратору, прямо на сторінці поста.

WP Super Cache - робить кешування статичних сторінок, що значно знижує навантаження на сервер (хостинг). У мене тимчасово відключений, якщо ж у вас слабкий хостинг, то обов'язково встановіть собі цей плагін.

Contact Form 7 - якщо ви хочете зробити, форму зворотного зв'язку, то вам знадобитися плагін, так як в самому wordpress зворотний зв'язок не передбачена. Дуже широкий функціонал для плагіна WordPress зворотного зв'язку.

WP-SynHighlight - при частій роботі з редактором тим, необхідно встановити підсвічування коду wordpress редактора, так як зручніше орієнтуватися в коді. Підсвічування коду wordpress в даному плагіні реалізована просто і добре виглядає, тому рекомендую.

Список невстановлених, але вельми цікавих wordpress плагінів:

Register Plus - wordpress плагін реєстрації на блозі, до стандартних можливостей реєстрації додається каптча і інші настройки.

WordPress ArticleBox Build - wordpress плагін каталогу статей, за допомогою даного плагіна ви з легкістю реалізуєте каталог статей на wordpress.

NextGen Gallery - wordpress плагін галерея картинок. Плагін фотогалерея wordpress.

Feed Control - wordpress rss плагін за допомогою якого ви зможете змінити зовнішній вигляд вашого фида, а так само прибрати або додати туди якісь посади.

Bbpress - wordpress плагін форуму.

Ads-Wordpress - wordpress плагін дошки об'яв. За допомогою даного плагіна можна буде писати в блозі без реєстрації на ньому.

WpAds - плагін wordpress для реалізації банерів на вашому блозі. Цей плагін дасть вам можливість розміщувати банери на блозі де вам тільки захочеться.

Video Embedded - плагін wordpress video допоможе вам з легкістю вставити відео з будь-якого відеохостингу в блог.

Це були на мій погляд кращі плагіни для wordpress, час від часу я буду поповнювати цей список і скорочувати від непотрібних плагінів. Сподіваюся ви знайшли потрібні плагіни для вордпресс, якщо немає то обов'язково напишіть будь вам плагіна не вистачає в коментарях.

Так само рекомендую ознайомитися з даними постами, в них є хороші wordpress плагіни:

Велика добірка плагінів від 7days

Підбірка з 400 полігонів від ПродвінемВместе

Так само якщо вам цікаво почитати фахівців по движку WordPress:

Lecactus - російські плагіни wordpress і русифіковані.

Дмитро Донченко - робить огляди wordpress плагінів.

Самбірський Євген - робить якісні wordpress плагіни.

Max - російські плагіни wordpress.

Sonika - русифіковані плагіни wordpress.

Якщо ви знаєте ще якісь корисні wordpress плагіни, пишіть в коментарях. Так само всім, хто пише wordpress плагіни прохання відписатися.

http://www.samborsky.com/

Партнерські програми по датінг можуть добре допомогти вам заробляти більше в Інтернеті.

Правильно обрані плагіни - це лише дрібна частина успішності вашого проекту

Зрозуміло, що плагіни самі по собі сайт в цукерку (яка не просто виглядає красиво, але і приносить вам хороші гроші) не робить. Є дуже багато аспектів у цій справі і ви це прекрасно розумієте.

Ось уже 4 роки поспіль я проводжу, мабуть, найпотужніший тренінг по заробітку на сайтах з тих, що сьогодні існують в інтернеті. Чи не скромно? Можливо. Але аналогів, саме в такому форматі і саме з такими потужними фішками, на ринку більше немає.

Відгуки говорять самі за себе.

Напевно, ви вже в курсі, про що я говорю. Так. Це Марафон Стандарт «30 000 рублів на місяць на сайтах за 60 днів» .

І за 60 днів ви в рази збільшите прибутковість свого сайту або зробите його з нуля і почнете заробляти. Я даю 100% гарантію результату, що по закінченню тренінгу або через пів року після нього ваш сайт буде приносити вам 30 000 рублів доходу щомісяця. Звичайно, якщо ви будете виконувати завдання і не лінуватися, а працювати над сайтом. Якщо на такий дохід ви не встигнете вийти за цих умов - я БЕЗКОШТОВНО доведу вас до цього результату.

Як записатися на цей забійний Марафон?

Як записатися на цей забійний Марафон

Просто перейдіть за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ і запишіться у відповідній формі.

Побачимося на Марафоні 😉

Чи не скромно?
Як записатися на цей забійний Марафон?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача