Статьи

Webmoney - дивуюся тупістю цієї системи

Саме таким не надто радісним постом починається 2011 рік. Безсумнівно було безліч приємних моментів, але через деякі недоробки системи Webmoney - я просто в шоці.

Почалося все дуже навіть позитивно. Я вирушив до Києва і придбав довгоочікуваний Macbook 13,3 ". Сам пристрій відмінне, вражень море, бук - супер. Але коли зіткнувся з роботою на ньому системи Webmoney - почалися мультики Почалося все дуже навіть позитивно

Але коли зіткнувся з роботою на ньому системи   Webmoney   - почалися мультики

Співробітники Webmoney за роботою © habrahabr.ru

Спочатку, як Ви напевно знаєте, на комп'ютерах Apple встановлена ​​операційна система Mac OS X, яка не дарма називається найкращою в світі (в цьому я тепер впевнений). Але є один мінус, якого в принципі могло не бути, якби в компанії Webmoney розроблялося все єдине і узгоджено. Для операційних систем відмінних від Windows замість звичного Keeper Classic компанія Webmoney рекомендує використовувати Keeper Light - так і бути, кипри майже ідентичні, я проти цього нічого не маю. Але після того як я зібрався увійти в цей Keeper Light він мені відповів щось на кшталт такого: «Влад, ти ніфіга не то вводиш. Цей WMID прив'язаний до Keeper Classic, а для роботи в Keeper Light потрібно зареєструвати новий WMID »Що? Який новий WMID? А як же мої гаманці, які знають все партнерки і інші кореспонденти, а також кошти на них, не кажучи вже про накопичений BL? В ході розглядів я отримав приблизно таку відповідь: «Влад, тобі потрібно створити нові гаманці на новому WMID і перевести вручну всі засоби. На BL, список кореспондентів (контактів кіпера) і всі зв'язки твоїх гаманців - тобі доведеться забити, так як все це буде втрачено ». Афигеть! Що я почав робити? Звичайно ж шукати інформацію про те, як зберегти все. Знайшов ліки за адресою: gravip.ru/blog/webmoney-na-mac-os-ili-linux/ - не знаю, може на момент написання тієї статті (2008 рік) метод і працював, але на сьогодні в правилах Webmoney написано наступне:

Аккаунт, зареєстрований в WM Keeper Light, не можна використовувати з клієнтом WM Keeper Classic, і навпаки.

Залишилося три виходи:

  1. Реєструвати новий WMID для WM Keeper Light
  2. Об'єднати головний WMID з WM Keeper Mini або WM Keeper Mobile
  3. Використовувати виртуалку для запуску Windows-додатків в MacOS

Спочатку я випробував варіант №2 (Mini і Mobile) - в результаті думав що майже вирішив проблему, але ніодна з цих версій кіпера не може автоматично оплачувати платежі через Мерчант (звичайні платежі на сайтах). З їх допомогою можна тільки вручну переводити кошти, а Mobile кіпер бере ще й 5 центів за кожну операцію.

Другий варіант відпав, і довелося зважитися на перший, тобто реєструвати новий WMID для Keeper Light. У ньому можна зареєструватися двома способами:

  1. З отриманням персонального сертифіката.
  2. Через систему авторизації E-num.

Гаразд, думаю якщо вже в Enum я зареєстрований, то і тут зроблю через нього. В результаті чого я отримав новий WMID, створив нові гаманці, перевів на них кошти і знову нову проблему. Щоб здійснювати платежі на сайтах потрібно кожен раз запускати Enum-клієнт на мобільному телефоні, вводити видається в платежі код, підтверджувати платіж і т.д. Жах! Я сам вже заплутався у всьому, а є ж розумники які примудряються обійти всю цю захист щоб зламати Webmoney (наприклад якщо пам'ятаєте як Maul'а пограбували на $ 20000 ).

Загалом після реєстрації WM Keeper Light через Enum - я вирішив отримати цей сертифікат, який я вказав в першому пункті. На сайті Webmoney знайшов статтю яка передбачала це: Отримання клієнтського сертифіката після реєстрації через E-Num . У ній сказано подавати заявку на відновлення контролю над WMID і після цього я повинен отримати свій персональний сертифікат. Гаразд, склав заявку, прийняв умови, завантажив скани паспорта - відповідь системи: «Заявка буде оброблена після перевірки і відповідності завантажених копій паспорта адміністрацією, після чого протягом 10-20 днів оброблена» Шикарно! Два тижні мук! Гаразд, змирився і з цим, думаю попрацюю трохи через Enum, і ось чергова новина:

WMID # 359133672948 буде заблокований на виведення коштів з системи до погашення Вами заборгованості в 1.00 WMZ за процедуру відновлення контролю. Алгоритм Ваших дій по зняттю блокування Ви отримаєте по внутрішній WM поштою на WMID # 359133672948 після завершення процедури відновлення контролю.

Це вже не смішно було, заблокували всі засоби до того, як їх зажравшиеся менеджери оброблять мою заявку, а це мінімум 10 днів. Чим платити копирайтерам, публікаторам? Що робити? І все це «кохана» система Webmoney.

А сама тех.підтримка це взагалі окрема розмова. На питання: «Я ознайомився зі статтею« Одержання клієнтського сертифіката після реєстрації через E-Num ». Чому я повинен платити за втрату сертифіката та його відновлення якщо я його не отримував взагалі? »Вони відповіли:« Виконуйте інструкції в статті «Отримання клієнтського сертифіката після реєстрації через E-Num» » А сама тех Оператор мабуть Капітан очевидність.

\\ - Кінець поганих новин:) - \\

І ось, настав час розповісти про тих, хто порадував мене під час боротьби з Webmoney. Rookee І ось, настав час розповісти про тих, хто порадував мене під час боротьби з Webmoney Так, якщо Ви пам'ятаєте я чекав від них новорічного подарунка, і ось після закінчення НГ свят наша пошта доставила його :).

Що тут говорити, було приємно, в бандеролі була класна футболка і листівка з прикольним дизайном:

...

Я дивуюся як вони могли підібрати точно мій розмір (я коли замовляв собі футболку з логотипом Google - насилу підібрав, і то не зовсім точно). До речі ця футболка більш якісна ніж та, що я замовляв влітку, а QR-код, в якому зашифрована фраза Rookee і посилання на сервіс - це взагалі бомба. Я дивуюся як вони могли підібрати точно мій розмір (я коли замовляв собі футболку з логотипом Google - насилу підібрав, і то не зовсім точно)

А ось і листівка (на новому лаптопе :)):

А ось і листівка (на новому лаптопе :)):

...

Ось такі ефективні методи просування знає Аня (менеджер з реклами та PR компанії Rookee) Ось такі ефективні методи просування знає Аня (менеджер з реклами та PR компанії Rookee)

Ось мабуть і все, про що я хотів написати в цьому пості. У наступному буде інформація по основній темі блогу, тобто по SEO.

Бажаю удачі, і трохи менше перешкод в досягненні цілей! 😉

Відео-десерт - «Daft Hands» (після хвилини дуже забавно):

Цей WMID прив'язаний до Keeper Classic, а для роботи в Keeper Light потрібно зареєструвати новий WMID »Що?
Який новий WMID?
А як же мої гаманці, які знають все партнерки і інші кореспонденти, а також кошти на них, не кажучи вже про накопичений BL?
Що я почав робити?
Чим платити копирайтерам, публікаторам?
Що робити?
Чому я повинен платити за втрату сертифіката та його відновлення якщо я його не отримував взагалі?

Новости

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).