Статьи

Встановлюємо google календар на робочий стіл

  1. функціонал програми
  2. Встановлення та налаштування
  3. Як створити нову подію в календарі?
  4. висновок

Планувальники стали тим розрядом програм, які міцно увійшли в життя людей з щільним графіком, а потім значно спростили свій інтерфейс, «спустившись» до масового споживача
Планувальники стали тим розрядом програм, які міцно увійшли в життя людей з щільним графіком, а потім значно спростили свій інтерфейс, «спустившись» до масового споживача. Ще десяток років тому видимих ​​альтернатив Microsoft Outlook не знаходилося, але зараз існують може і не настільки функціональні, зате більш прості в користуванні аналоги. Не так давно ці додатки придбали веб-інтерфейс (т. Е. В рамках окремого сайту), чи то пак стали доступні з будь-якого комп'ютера за умови доступу до Мережі і знання даних свого облікового запису. Найбільш яскравим їх представником стає Google Календар, який завоював собі мільйони користувачів.

функціонал програми

Причин успіху у програми маса. По-перше, Google Календар підтримує безліч платформ. Незалежно від того, якого класу у вас пристрій - смартфон, планшет або комп'ютер, а з недавнього часу - ще й смарт-годинник - доступ до запланованих подій буде забезпечений, необов'язково навіть йти за цим на офіційний сайт. Крім того, операційна система також не грає ролі: підтримуються iOS, Android, Windows Phone, а також настільна версія і навіть архаїчна Windows Mobile. Додатки до браузерів також є, але користування ними пов'язане з роботою з самим ПО, а функціонал гугл календаря розрахований не на повне заміщення, а на роль придатка - інтернет то і так під рукою.

Але існує ряд рішень, який дозволяє отримати функціонал додатка Google Calendar на свій робочий стіл, щоб не заходити кожен раз на сайт для виконання простої дії. Сама компанія Google не спромоглася випустити подібні рішення, але з цим впоралися ентузіасти, реалізувавши все у вигляді забутою функції, яка з'явилася ще в Windows Vista - віджетів. Рішення від сторонніх розробників, що дивно, має набагато більшу кількість налаштувань, ніж звичайний календар в ОС, а споживання ресурсів залишається таким же.

Встановлення та налаштування

Для того, що скористатися таким зручним рішенням, необхідно зробити візит на сайт розробника і завантажити архівний файл Google Calendar. Далі необхідно розпакувати його, встановивши файл з розширенням .gadget, яке є в системі Windows стандартним. В архіві може бути безліч файлів - нас буде цікавити саме той, в імені якого є ім'я компанії Гугл англійською і слово «Сalendar».

У настройки календаря ви зможете потрапити тільки через свій аккаунт. Якщо у вас його немає, створіть поштову скриньку google .

Для початку в налаштуваннях включаємо наш основний планувальник в список тих, які можна редагувати і змінювати. Далі знаходимо пункт «Закритий адреса» і вибираємо той, який має iCal. Скопіювавши її з сайту за допомогою комбінації Ctrl + C або пункту контекстного меню «Копіювати посилання», ми прямуємо в налаштування гаджета і вставляємо в текстове поле зверху наші дані. Там же можна встановити частоту оновлення (в хвилинах) і тему: є думка, що варто спробувати підібрати собі найбільш зручний скін, щоб той максимально відповідав стилю робочого столу Windows. Додаткові зовнішні види для Google Calendar можна скачати з офіційного сайту розробника.

Як створити нову подію в календарі?

На самому віджеті гугл календаря дні будуть відображатися одним і тим же шрифтом, але ті, які містять в собі призначені події, будуть підсвічуватися або виділятися трохи більше жирним шрифтом. Більш докладний опис події буде доступно по простому одиночному кліку по дню - там будуть відображені назва події, дати його початку і кінця і позначка, залишена користувачем (вами). Там же можна пройти на сайт, але для цього необхідно користуватися стороннім браузером типу Mozilla або Chrome, призначивши їх такими за замовчуванням.

Створити нову подію в гугл календарі так само легко, як і переглянути попереднє - необхідно просто натиснути на потрібну дату і зробити клік на значок додавання. Вказуються і відображаються всі події на абсолютно всіх пристроях, які синхронізуються з вашим аккаунтом, а ніяких проблем з відображенням чекати не варто - все потрапляє на сервер, сайт і відображається в сторонніх клієнтів для смартфонів і ПК. Також можна пограти з настройками самої оболонки для віджетів: можна зробити відображення віджета повсюдним, або під відкритими активними вікнами - лише на робочому столі Windows.

висновок

Віджет гугл календаря - відмінний приклад, коли сама корпорація не спромоглася випустити додаток на робочий стіл Windows, а сторонній розробник подсуетился і примудрився зробити якісний продукт. Додаток для робочого столу є абсолютно безкоштовним, що дивно: в архіві міститься ще близько сотні віджетів, за які програміст не просить ні копійки в обов'язковому порядку - перерахувати йому пожертву на знак вдячності за його труди можна на офіційному сайті, зазначеному в налаштуваннях.

Як створити нову подію в календарі?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача