Статьи

Все, що ви хотіли дізнатися про жорсткі диски. Маючи загальне уявлення про жорстких дисках, простіше вибрати систему зберігання даних.

  1. Навіщо потрібен жорсткий диск?
  2. Яку ємність вибрати?
  3. ПК або Mac?
  4. Чи важлива швидкість жорсткого диска?
  5. Який диск краще вибрати, внутрішній або зовнішній?
  6. Чи потрібно резервне копіювання даних?

Дізнайтеся все про можливості жорстких дисків, про те, який ємності жорсткий диск вам потрібен і скільки інформації ви можете зберігати на ньому

Навіщо потрібен жорсткий диск?

Жорсткий диск - це апаратний компонент, на якому зберігаються всі ваші цифрові матеріали: документи, зображення, музика, відеоролики, програми, настройки додатків і файли операційної системи. Жорсткі диски можуть бути внутрішніми і зовнішніми.

Все, що можна зберегти на жорсткому диску, має свій розмір - розмір файлу. Документи (текст) зазвичай займають дуже мало місця, зате зображення можуть бути великими. Ще більше місця потрібно для зберігання музичних записів, а самі «важкі» - відеофайли. Ємність жорсткого диска (тобто його здатність вміщати файли) виражається в мегабайтах (МБ), гігабайти (ГБ) і терабайт (ТБ) 1.

Яку ємність вибрати?

Залежить від ваших потреб. Щоб просто перенести кілька файлів з комп'ютера на накопичувач з резервними копіями, великий обсяг не потрібно (підійде диск Expansion або Backup Plus ). Якщо ж необхідно зробити резервну копію даних з усього комп'ютера або навіть з кількох комп'ютерів, або у вас багато відео- та аудіофайлів, знадобиться диск побільше (наприклад, Backup Plus Desktop Drive ).

Нижче показано, скільки приблизно файлів можна зберігати на жорсткому диску (ємністю до 10 ТБ) 2.

Нижче показано, скільки приблизно файлів можна зберігати на жорсткому диску (ємністю до 10 ТБ) 2

ПК або Mac?

Жорсткі диски підходить для комп'ютерів обох типів, просто деякі з них попередньо форматируются для роботи з ПК, а деякі - для Mac. Але ви завжди можете відформатувати диск заново так, як вам потрібно.

Чи важлива швидкість жорсткого диска?

Швидкість обертання шпинделя (кількість оборотів в хвилину) - важливий параметр. Чим швидше обертається пластина диска, тим швидше ваш комп'ютер знайде потрібний файл.

Жорсткий диск зі швидкістю обертання 7200 об / хв, безумовно, працює швидше, ніж диск зі швидкістю 5400 об / хв. Але якщо мова йде про зовнішньому накопичувачі, то ви навряд чи помітите різницю. Це справедливо і для внутрішніх дисків, особливо якщо на них зберігаються невеликі файли. Однак при роботі з великими файлами і додатками перевага диска, що працює на швидкості 7200 об / хв, буде очевидно.

Який диск краще вибрати, внутрішній або зовнішній?

Залежить від ситуації. Купуючи внутрішній жорсткий диск для комп'ютера (наприклад, BarraCuda ), Ви отримаєте вбудоване сховище для всіх своїх файлів. Зовнішній диск (скажімо, Backup Plus ) Забезпечить переносне сховище: його можна буде носити з собою, і він завжди буде у вас під рукою.

Чи потрібно резервне копіювання даних?

Якщо з жорстким диском комп'ютера щось трапиться, ви ризикуєте втратити всі свої цифрові матеріали. Тому більшість людей створюють на зовнішньому накопичувачі резервні копії файлів, що зберігаються на внутрішньому диску комп'ютера.

1 При вказівці ємності накопичувачів один гігабайт (ГБ) приймається рівним одному мільярду байт. Доступна ємність може змінюватися в залежності від операційного середовища і форматування. Кількість збережених файлів для різних додатків наводиться тільки для прикладу. Фактичні кількісні показники можуть залежати від різних факторів, включаючи розмір файлів, формат файлів, використовувані функції і програмні додатки.
2 Середній розмір файлів при використанні самого високого дозволу фотоапарата в форматі JPEG. Жорсткий диск може вмістити різну кількість зображень залежно від моделі фотоапарата. Відеозаписи тривалістю близько 2 годин в форматі DVD.

Навіщо потрібен жорсткий диск?
Яку ємність вибрати?
ПК або Mac?
Чи важлива швидкість жорсткого диска?
Який диск краще вибрати, внутрішній або зовнішній?
Чи потрібно резервне копіювання даних?
Чи важлива швидкість жорсткого диска?
Який диск краще вибрати, внутрішній або зовнішній?
Чи потрібно резервне копіювання даних?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).