Статьи

Все про пошукову систему Яндекс. Прес-центр компанії Netrocket.

 1. Відео - «Яндекс» історія успіху
 2. Історія створення пошукової системи Yandex
 3. Яндекс.Почта - робота з електронними листами
 4. Яндекс.Карти - зручний картографічний сервіс
 5. Яндекс.Маркет - сервіс покупки товарів
 6. Яндекс.Музика - музичні новинки завжди з вами
 7. Яндекс.Погода - прогноз погоди на кожен день
 8. Що таке яндекс.браузер і в чому його особливості?
 9. недоліки яндекс.браузер
 10. Яндекс.Деньги - сервіс електронних платежів
 11. поповнення Яндекс.Денег
 12. Мережа контекстної реклами Яндекс.Директ
 13. Підбір ключових слів Yandex Wordstat
 14. Як використовувати статистику запитів Wordstat
 15. Яндекс.Діск - хмарне сховище файлів
 16. Яндекс Вебмайстер - оцінка індексації сайтів
 17. Додавання нового сайту і перевірка
 18. Яндекс Метрика - сервіс для оцінки відвідуваності веб-сайтів

Яндекс - це найбільша російська пошукова система і четверта за популярністю серед всіх пошукових систем в світі. Головним і пріоритетним напрямком якої, є надання якісних послуг по швидкому і релевантному пошуку інформації в інтернет. У 2013 році Яндекс отримав звання мультіпортала, творці представили більше п'ятдесяти сервісів, ось найпопулярніші з них:

 1. Яндекс.Пошук.
 2. Яндекс мапи.
 3. Яндекс.Маркет.
 4. Яндекс.Пробки.

Відео - «Яндекс» історія успіху

Дана пошукова система займає досить велику частку на ринках в таких країнах як:

 1. Росія.
 2. Туреччина.
 3. Україна.
 4. Білорусь.
 5. Казахстан.

Головний офіс компанії знаходиться в Москві. Також є регіональні відділення офісів в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Новосибірську, в Нижньому Новгороді, Одесі, Сімферополі, Києві, Казані, Мінську, Стамбулі, Берліні і в ін.

Історія створення пошукової системи Yandex

Історія створення і розвитку компанії Яндекс бере свій початок з далеких 80-х років, ще за часів СРСР. Саме тоді вперше почалася розробка програмного забезпечення для пошуку різних документів. Копіткі розробки велися під керівництвом Аркадія Борковського і Аркадія Воложа. Сайт, який ми можемо бачити сьогодні - з'явився в 1996 році. Офіційне представлення Яндекса було зроблено 23 вересня 1997 року. Перший час він розвивався в рамках CompTek International і тільки з 2000 року Yandex виріс в окрему компанію. Що стосується назви, то ще задовго до створення пошукової системи було вирішено назвати компанію «Яndex», що в перекладі означає - «мовний індекс». Таке оригінальне ім'я придумав Ілля Сегалович, нинішній директор за технологіями Яндекса.

Яндекс.Почта - робота з електронними листами

Почта - робота з електронними листами

Яндекс.Почта - це зручний сервіс, що дозволяє безкоштовно працювати з електронними листами. Щодня через пошту проходить більше 12 мільйонів e-mail'ов, за винятком спаму. Для того, щоб стати постійним користувачем Яндекс.Почта, необхідно зареєструватися і після цього вам буде надано поштову скриньку з місткістю на 10 ГБ вільної пам'яті.

Примітно те, що для постійних відвідувачів, які часто використовують електронну пошту, обсяг пам'яті може збільшитися на 1 ГБ. Є можливість індивідуально оформити інтерфейс, для цього достатньо встановити вподобану тему або застосувати режим трьохпанельного відображення сторінки. Для зручності існує функція угруповання листів по окремих папках з назвами, також можна користуватися персональними кнопками і гарячими клавішами. Всі готові файли в вигляді документів, зображень і медіа можна переглядати відразу на пошті, при цьому не потрібно встановлювати інші додаткові програми для огляду.

Надійний захист Яндекса використовує найкращі технології для якісної боротьби зі спамом і постійно розпізнає алгоритми небажаних листів на сервісі. Усі вхідні повідомлення перевіряються на спам за допомогою антивірусної програми, а вже самі розсилки блокуються Яндексом. Власники смартфонів, які не уявляють свого життя без мережі Інтернет можуть бути задоволені, так як Яндекс.Почта представила мобільну версію. У ній все розкладено по своїх місцях: повідомлення в розділі діалогів, швидкі фільтри, пошук запитів. Також можна працювати з поштою без підключення до Інтернету - як тільки він з'явиться, то всі повідомлення та інші дії будуть автоматично відправлені одержувачам.

Для ефективної взаємодії співробітників необхідно підключити Яндекс.Пошту для домену, це відкриє доступ до наступних можливостей:

 • багато вільного місця для листів і файлів з вкладеннями, а якщо буде потрібно більше пам'яті, то можна збільшити її обсяг, зробивши запит в службу підтримки;
 • зрозумілий і зручний інтерфейс для управління поштовим аккаунтом;
 • можливість установки логотипу своєї компанії на сторінці Яндекс.Почта;
 • надійний захист від спаму і вірусів;
 • зручний набір інструментів для роботи з листами та іншими файлами;
 • установка адреси за замовчуванням, аліаси доменів і аліаси поштових скриньок.

Яндекс.Карти - зручний картографічний сервіс

Карти - зручний картографічний сервіс

Яндекс Карти - це пошуково-інформаційний картографічний сервіс від служби Yandex. Такі карти були створені ще в 2004 році і вже сьогодні, кожен користувач може знайти будь-яку адресу по карті, переглянути панорами вулиць, а також прокладати чіткий маршрут від старту до пункту прибуття. Для Росії, України, Білорусії і Казахстану щомісяця оновлюють зображення карт. Карти для інших країн поставляє навігаційна компанія «НАВТЕК». Крім того, маршрут прокладається навіть в тому випадку, якщо старт і фінальна точка подорожі знаходяться в різних країнах. За даними за березень 2012 року відвідуваність ресурсу Яндекс.Карти склала 16,2 мільйона користувачів.

Додаткові можливості Яндекс.Карти:

 • перегляд маршрутів у вигляді схем;
 • перегляд у вигляді знімків з супутника;
 • суміщені види знімків;

Ряд можливостей досить великий, однак він доступний лише тільки для обмеженої кількості країн. Наприклад, можна активувати функцію «підсвічування району, міста або області», яка визначається за точним координатам. Також на карті Яндекса можна заздалегідь порахувати відстань від точки А в точку Б. Для великих міст доступна служба Яндекс.Пробки - це індикатор пробок на дорогах, з якими так часто стикаються мешканці великих мегаполісів. Рівень заторів визначається за допомогою графіка і цифрової шкали, а вся готова інформація збирається з дорожніх камер того чи іншого міста.

Ще одна приємна можливість - перегляд панорам вулиць в режимі «online». Починаючи з 9 вересня 2009 року в Москві стала діяти служба перегляду панорам, пізніше така можливість була доступна і для інших великих міст Росії. У січні 2012 року представили панорами Санкт-Петербурга з висоти пташиного польоту. Відстань, з якого робили знімки - 150-200 метрів. Ще одна особливість сервісу полягає в тому, що Яндекс.Карти тепер можуть бути встановлені на вашому мобільному телефоні, ця можливість з'явилася в 2010 році. Послуга доступна для систем Android iOS Windows Phone.

Яндекс.Маркет - сервіс покупки товарів

Маркет - сервіс покупки товарів

Яндекс.Маркет - один з найпопулярніших сервісів, особливо для тих користувачів, які віддають перевагу заздалегідь вибирати товари і місця для покупок. Щомісяця, більше двадцяти мільйонів користувачів віддають перевагу покупкам в магазинах, які розміщені на Яндекс.Маркеті. Для пошуку потрібної інформації допомагає широка база даних про різні товари, вартості та наявності в магазинах різних міст і навіть країн. Послуги, які надає Яндекс.Маркет:

 1. Детальна характеристика і опис до всіх лотах.
 2. Порівняння всіх моделей товарів, підбір відповідних варіантів за розмірами і іншими параметрами.
 3. Рейтинги всіх магазинів для покупок.
 4. Реальні відгуки покупців, які вже встигли зробити замовлення через Яндекс.Маркет.
 5. Цікаві огляди і обговорення товарів.
 6. Можливість порівняти ціни в кафе, магазинах та інших закладах;
 7. Вибір відразу декількох вподобаних виробів в одному магазині;
 8. Оформлення замовлення не виходячи з дому за допомогою Яндекс.Маркет.

Яндекс.Музика - музичні новинки завжди з вами

Музика - музичні новинки завжди з вами

Яндекс.Музика - дозволяє шукати і прослуховувати найяскравіші музичні новинки, при цьому для кожного користувача надається ряд рекомендацій по особистим уподобанням. Величезний плюс сервісу полягає в тому, що він не вимагає реєстрації, тому кожен може насолоджуватися прослуховуванням улюбленої музики безкоштовно.

Сервіс доступний для мобільних пристроїв, також він дозволяє виконувати наступні функції:

 • складання особистого плейлиста з улюбленими композиціями;
 • можна включити радіо з музикою певного жанру;
 • встановити функцію, яка буде автоматично розсилати персональні музичні рекомендації;
 • можна ділитися музичними вподобаннями з друзями в блогах і соціальних мережах;
 • бути в курсі всіх новинок музики;
 • встановити спеціальну кнопку в браузері, щоб слухати музику не відволікаючись від перегляду іншої інформації.

Яндекс.Погода - прогноз погоди на кожен день

Погода - прогноз погоди на кожен день

Яндекс.Погода - це ще один корисний сервіс, використовуючи який ви завжди зможете стежити за погодою і дізнаватися точні прогнози на тиждень вперед.

Слід зазначити, що сервіс має зрозумілим інтерфейсом, в якому міститься велика частина населених пунктів, серед яких можна знайти навіть маленькі села. Додаток здатний швидко скласти прогноз погоди навіть на місяць вперед, проте найбільш достовірна інформація розписана на тиждень.

Що таке яндекс.браузер і в чому його особливості?

браузер і в чому його особливості

Яндекс.браузер - це швидка і функціональна програма, що дозволяє пересуватися по сторінках сайтів в інтернет. Він здійснює роботу з табами і має практично такі ж налаштування, що і у Google Chrome. Пошук різних запитів через Яндекс став набагато зручніше і інформативною, так як він є не просто пошуковою системою за замовчуванням, але і забрендувати спонсором пошукового рядка. Для швидкого з'єднання з Інтернетом, або в разі повільного доступу до мережі можна включити режим «Турбо».

недоліки яндекс.браузер

Перше, на що слід звернути увагу - новий браузер дуже нагадує Google Chrome, тим не менш, в браузер Яндекса можна переносити закладки з Safari. Такі можливості будуть доступні тільки для тих, хто добре знайомий з html. Також немає синхронізації відкритих табів, тому можна користуватися тільки тим, що Яндекс зберігає в своїх хмарах.

Яндекс.Деньги - сервіс електронних платежів

Яндекс.Деньги - перший сервіс електронних грошей, яким можна користуватися з будь-якого комп'ютера. Він дозволяє проводити оплату за допомогою електронного гаманця, готівкою або з застосуванням банківських карток. Деякі грошові операції можна проводити за допомогою мобільних додатків для системи Android, iOS, Windows Phone, а також додатки для Windows 8 і Windows RT. Послуги доступні навіть для тих користувачів, які не пройшли авторизацію, надається можливість оплати по рахунках і квитанціях через сервіс «Міські платежі». Всім власникам власних електронних гаманців можна:

 • випустити до основного рахунку банківську картку;
 • налаштувати нагадування про оплату;
 • вибрати будь-який набір інструментів для прийому інтернет платежів.

поповнення Яндекс.Денег

З тим, що платіжна система Яндекс.Деньги досить популярна, ми вже розібралися, але ще одним важливим моментом в користуванні цим сервісом є поповнення електронного гаманця. Способів поповнення досить багато:

 • банківська картка;
 • готівкові гроші;
 • електронна валюта;
 • поповнення за допомогою карт передоплати.

Якщо у вас є банківська картка, то, мабуть, це найпростіший спосіб поповнити грошовий баланс на Яндекс.Деньги. Для цього необхідно ввести дані з карти на сайт, за конфіденційність можна не переживати. Далі натискаємо на кнопку «Будь-яка карта Visa або Mastercard» і потім натискаємо на кнопку «Поповнити рахунок». У наступному вікні вказуємо точну суму поповнення та використанням картки.

Мережа контекстної реклами Яндекс.Директ

Директ

Всі люди шукають в інтернеті найрізноманітнішу інформацію, наприклад: як створити затишок у своєму будинку або як провести урочистий захід? Мільйони людей вирішують ці важливі питання за допомогою контекстної реклами. У сучасному світі, саме контекстна реклама допомагає знайти те що потрібно і тим самим призводить покупців до продавців. Саме для таких цілей була створена система розміщення пошукової і тематичної реклами в Яндекс.Директ.

Почати роботу з системою абсолютно не складно, для цього необхідно описати свою пропозицію, вказати його переваги або особливості. Ще один важливий момент - потрібно ретельно продумати, за якими ключовими словами вас можуть шукати потенційні покупці. До контекстній рекламі можна додати корисні додатки, у вигляді фотографій і інших відомостей. Оплата проводиться тільки за переходи по вашій рекламі, більш того, ціну одного переходу можна задати самостійно, або довіритися автоматичним налаштуванням створеної компанії.

Підбір ключових слів Yandex Wordstat

Підбір ключових слів Yandex Wordstat

Yandex Wordstat - це одна з кращих програм по підбору та аналізу ключових слів, вона дозволяє перевіряти кількість запитів по точним фразам. Інструмент для підбору ключових слів працює на основі численних запитів користувачів.

За допомогою вордстат кількість запитів в Яндексі можуть дізнаватися не тільки рекламодавці, але і сео-фахівці. Принцип роботи полягає в тому, що вам необхідно вказати слово або цілу фразу, щоб дізнатися статистику її введення в пошукове вікно. Потім система показує всі ключові фрази, починаючи від самих частотних до низькочастотних. Як правило, мінімальна частотність становить - 3, а вся інформація оновлюється один раз на місяць.

Як використовувати статистику запитів Wordstat

Багато користувачів допускають типові помилки під час застосування цього сервісу. Часто в статистиці з'являються не ті дані, які потрібні для просування. Крім цього, зустрічається псевдо накрутка кількості запитів ключових слів.

Перед початком пошуку ключових слів завжди уточнюйте фрази. Для цієї дії застосовуються спеціальні оператори: кожна рекламна компанія повинна включити в пошук «стоп-слова» і «мінус-слова», а також можна налаштувати фільтрацію ключових слів за допомогою лапок, знаків оклику і дужок. Знак «+» застосовується для обліку прийменників і спілок, тому як пошукові системи часто ігнорують такі запити, чи то пак «стоп-слова». Знак «-» використовується для вирахування з фрази непотрібних слів «мінус-слова». Знак оклику визначає частотність по заданій словесній формі, а дужки здатні групувати статистику по запитам.

Намагайтеся правильно підбирати ключові слова, при цьому не забувайте вказувати регіон для перевірки частотності запитів і не акцентуйте уваги на слова по широкому відповідності, такі запити застосовуються без операторів. Щоб не потрапити на «фрази-пустушки», які дуже часто зустрічаються при будь-яких запитах, необхідно додатково уточнювати відповідність частотності по кожному слову. Проводьте аналітику запитів по місяцях, в цьому вам допоможе вкладка «Історія запиту». Вона оцінює динаміку в залежності від того чи іншої пори року. Більш того, статистика по місяцях допомагає найбільш точно оцінити натуральність частоти запиту слів.

Яндекс.Діск - хмарне сховище файлів

Діск - хмарне сховище файлів

Яндекс.Діск - сервіс, що дозволяє зберігати різноманітні файли на серверах Яндекса, при цьому надається чудова можливість працювати з Диском на будь-якому пристрої, який має підключення до мережі Інтернет. Після установки програми Яндекс.Діск для операційної системи, можна з легкістю управляти або редагувати файли на ПК, всі зміни будуть автоматично синхронізуватися з сервером. Все папки з файлами переміщуються точно так, як і на комп'ютері - їх досить перетягнути в потрібне місце. Щоб керувати груповими операціями їх потрібно відзначити - в правій стороні на панелі інструментів будуть всі доступні групові дії.

Яндекс Вебмайстер - оцінка індексації сайтів

Яндекс Вебмайстер - оцінка індексації сайтів

Цей сервіс призначений для власників сайтів, а також веб-студій, які часто користуються інструментами для оцінки індексації сайтів. Яндекс Вебмайстер дозволяє не тільки відправити сайт на індексацію пошуковою системою, але і вкаже на недоліки оптимізації, покаже зовнішні посилання. Особливість даного сервісу полягає в тому, що він має дуже корисні функції. За допомогою Вебмастера можна не тільки проіндексувати сайт, але і пізнавати його у вигляді першоджерела. Панель інструментів цієї пошукової системи з'явилася досить давно, в 2007 році. З тих пір функціонал особливо не відрізняється, але є деякі доопрацювання.

Додавання нового сайту і перевірка

Щоб з'ясувати, які сторінки сайту вже знаходяться в Яндексі, потрібно вказати домен і натиснути кнопку «Перевірка». Нижче будуть показані всі сторінки, які потрапили в пошуковій індекс. Якщо у вас з'явився новий проект, який ще не проіндексовані ні в одній пошуковій системі, то необхідно додати його в AddURL. В арсеналі Вебмастера є інструмент, який дозволяє відстежувати заборона на індексацію пошуковими роботами певних розділів або сторінки на сайті.

Яндекс Метрика - сервіс для оцінки відвідуваності веб-сайтів

Яндекс Метрика - сервіс для оцінки відвідуваності веб-сайтів

Яндекс.Метрика - це безкоштовний інструмент для оцінки відвідуваності сайтів і аналізу статистики. Він дозволяє отримати наочні звіти та відеозаписи всіх дій відвідувачів, дізнатися, що конкретно шукають користувачі на сайті. З його допомогою можна з легкістю зібрати статистику покупок по кожному товару, ефективності рекламних оголошень, відстежувати конверсію в реальному часі. Функції, які доступні користувачам за допомогою сервісу Яндекс.Метрика:

 1. Сегментація - переглядання повної статистики по різнім запитам візіту на сайт.
 2. Мітки лічильників - переглядання Загальної статистики для кількох сайтів.
 3. Моделі атрибуції - перевірка статистики з урахуванням кожного переходу на сайт.
 4. Налаштування звітності - дозволяє створювати звіти з відповідними угрупованнями і метриками.
 5. Порівняння сегментів на сайті - аналіз активності відвідувачів за різноманітними запитами.
 6. Налаштування зведення - дозволяє дізнатися найбільш важливу інформацію про ваш сайт.

Всі перераховані вище можливості веб-аналітика допоможуть в успішній роботі з просуванням сайту.

Браузер і в чому його особливості?
Браузер і в чому його особливості?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то