Статьи

Ворожіння по руці, циганська магія ..

Ця публікація з'явилася завдяки спілкуванню з чудовою людиною, з моєї доброї знайомої і колегою по Проза.ру, з Бєлової Лорою, з вдячністю за участь і за підтримку моєї творчості, з повагою, Hugo Boss.
Ілюстрація належить художнику Ян Коссіерс "Сцена ворожіння". Живопис. Середина XVII століття.
Ворожіння ПО РУКАХ, циганські МАГІЯ.
Раз вже пішла така тема, був у мене один випадок.
Якось на Курському вокзалі в Москві до мене причепилася одна циганка ..
Мені тоді було років 20 з хвостиком, але виглядав молодше за свої роки ..
Загалом, пацан. І ось на вокзалі на мене накинулася циганка, як орлиця на свою здобич, - Давай поворожу!
Я в той час поспішав з якихось своїх справах, не мав часом пустим і відмовився ..
Але її мої відмови не хвилювали!
Загалом, нав'язливість циганки в мені викликала спочатку здивування, потім посмішку.
Гаразд, подумав я, щас подивимося, як і в чому напівписьменні люди домагаються успіхів ..
- Ай да в тебе обличчя таке ніжне! Ай давай я тобі безкоштовно пагадаю!
Я зробив особа ботаніка і сказав - Гаразд, тільки я поспішаю ..
Циганка задоволена собою взяла мене за руку і дивлячись на мене звисока почала говорити, - Ай, бачу ти закоханий, але дівчина твоя не дивиться на тебе .. На іншого дивиться ..
(Штірліц напряг руку на детекторі брехні). Циганка відчула імпульс і продовжила далі розвивати цю свою тему .. Загалом, подібними педальними способами я повів її далеко в її казковий ліс, по стежках Івана Сусаніна ..
Циганка намагалася і вже майже дійшла до своєї кульмінації, у вигляді вимоги позолотити їй ручку за її успіхи в ворожінні моєї вельми непростої долі .. Як раптом побачила, що на неї дивляться два вовчі очі і я трохи іншим голосом сказав, - Спасибі, вистачить. .
Чомусь циганку, як струмом смикнуло .. В одну мить в ній відбулося безліч процесів, включаючи перезавантаження її сканерів і оновлення драйверів ..
Вона не відстала від мене після цього свого ворожіння і деякий час йшла за мною мовчки, ніби їй несподівано по шляху зі мною, ніби вона моя послідовниця моїх навчань, мабуть намагалася зрозуміти щось для себе важливе, слідуючи поруч зі мною .. Мене циганка трішки втомила своєю маніакальною нав'язливістю .. (Штірліц йшов по своїх справах по коридорах імперської служби безпеки СД абсолютно спокійно, не дивлячись на нав'язливий інтерес з боку інших служб - .. про що переживати? - задумливо запитав себе Штірліц і тут же сам собі відповів, - я в своїй конц ляріі .. чтож, потягнемо час .. і пішов на третє коло по лабіринту коридорів ..)
Вибачте, дорогі читачі, що не цілком політкоректно історія, але на жаль слів з пісні не викину ..
Десь в районі кільцевої лінії московського метро циганка та все ж відстала від мене .. Мабуть, змучилася вивчати мій типаж, може відчула, що вже далеко відійшла від свого вокзального табору і подорож далі за мною по Москві нічого доброго їй не віщувало .. таке ось циганське ворожіння ..
Не знаю навіть в чому була причина цієї невдачі .. Може, не та ворожка мені попалася, або я виявився не тим самим хлопцем, долю якого нагадали мені .. Складно зрозуміти цю темну з усіх боків циганську Магію ..


рецензії

Дякуємо! обяательно почитаю вашу прозу. Зараз часу не вистачає, але оч сподіваюся час скоро з'явиться. щодо магів і екстрасенсів у мене багато історій, які ще мною не написані, не опубліковані .. майже всі смішні і злегка грусноватие .. що поробиш .. многая знання примножує ..))
Хуго Босс 04.09.2017 13:20 Заявити про порушення Про що переживати?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Финансовые новости мира
Вернуться в раздел Профессия экономист Экономисты востребованы в компаниях, где требуется контролировать расходы, правильно рассчитывать средства, где необходим постоянный анализ экономической деятельности

Транспортное средство закон
Пункт 1.5. ПДД гласит: «Участники дорожного движения должны действовать таким образом, чтобы не создавать опасности для движения и не причинять вреда», а в пункте 1.2. указано: «Участник дорожного движения»

Квест кімната дніпро
Законопроект о запрете посещения квестов детьми младше 14 лет прокомментировал один из самых популярных в России квест-агрегаторов. Поправки в городской закон о мерах по предупреждению причинения вреда

Труба в изоляции Valsir Pexal
На сегодняшний день имеется масса самых разных отделочных материалов, которые можно использовать, как внутри, так и снаружи помещения в качестве декоративного элемента, однако большинство из них имеет

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Роллы
От того, как и чем мы питаемся зависит очень многое. Это и самочувствие и внешность и общее состояние здоровья. Несмотря на широкое предложение, вопросы правильного и вкусного питания стоят очень остро.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача

Дешевая доставка суши
Суши можно не только запивать, но и заедать: хорошо с суши сочетаются тэмпура (обжаренные в специальном кляре ломтики овощей, грибы или морепродукты), а также мисо-суп (суп, заправленный бобовой пастой).

Европейская рулетка
Кажущаяся простота игры в рулетку (крупье запускает шарик, игроки ставят ставки) на деле подчиняется определенным правилам. Для каждой ставки в рулетке, будь то внутренние ставки или внешние ставки, важно